Skocz do zawartości
Gość Pacific

Coś Nie Tak Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Po usunięciu postu często mi się to pojawia. Czasami usuwanie zajmuje ponad minutę.

 

Server error.

 

The server for PurePC.pl - Forum Dyskusyjne took too long to respond. It may be overloaded.

 

Oto kilka propozycji:

Załaduj ponownie tę stronę internetową później.

Więcej informacji na temat tego błędu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się uwziął na mnie, czy to bug forum?

 

W przeciągu kilkunastu dni straciłem już z 25 plusów. Nie, żebym się tym przejmował, ale po przejrzeniu moich postów z okresu ~3 m-cy nie znalazłem takich, które miałyby dużo minusów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam wglądu w archiwum ocen i nie pamiętam, czy to ta sama jednostka. Nicka niestety wyjawić nie mogę.

 

edit

Znalazłem tą sytuację w śmietniku, to była inna osoba. Dwukrotnie przećwiczyłem ją ZKU i ją wyprostowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy obok menu rozwijanego wyboru działu forum (tym na dole) zniknął przycisk "Wykonaj"? Skórka IP.Board.

 

 

 

 

Ruszy się coś z tym? Utrudnia to trochę nawigowanie po forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też, ale gdy jestem w dziale "Konsole" czytając temat o GT5, to chcąc wrócić z powrotem do tego działu muszę wybrać inny dział, po czym wybrać z powrotem "Konsole". Wcześniej był przycisk "Go" i jego wciśnięcie powodowało przejście do aktualnie wybranego działu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Tyle że naturalne jest to, że czytamy forum od góry do dołu i naturalnym jest umieszczenie na dole paska nawigacyjnego, naturalnie z niego korzystałem i nienaturalnie ktoś usunął przycisk "Go".  Dobrze by było gdyby po prostu stosowano zasadę "If it ain't broke, don't fix it". 

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Tyle że naturalne jest to, że czytamy forum od góry do dołu i naturalnym jest umieszczenie na dole paska nawigacyjnego, naturalnie z niego korzystałem i nienaturalnie ktoś usunął przycisk "Go".  Dobrze by było gdyby po prostu stosowano zasadę "If it ain't broke, don't fix it". 

 

Też za cholerę nie rozumiem czemu został usunięty w 3.1.3

Autorzy forum twierdzą, że to nie bug, na moje to jest jednak durne rozwiązanie i w miarę możliwości postaram się przywrócić je do działania z 3.1.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marco, spojrzałeś na ten obrazek który załączyłem w poprzednim poście? Wyjaśnia dlaczego button jest niepotrzebny.

 

Widziałem, nadal uważam, że poprzednia metoda była po prostu bardziej intuicyjna i nie mogę pojąc po cholerę zmieniają takie rzeczy w stabilnej gałęzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

na skórce Professional blue przy niskich rozdzielczościach ekranu obniża się Breadcrump (kiedy jest długi) tak, że go nie widać prawie. Pokazuje to załączony zrzut ekranu.

 

pozdrawiam

m

post-25549-0-20044100-1290458415_thumb.png

Edytowane przez mystery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też, ale gdy jestem w dziale "Konsole" czytając temat o GT5, to chcąc wrócić z powrotem do tego działu muszę wybrać inny dział, po czym wybrać z powrotem "Konsole". Wcześniej był przycisk "Go" i jego wciśnięcie powodowało przejście do aktualnie wybranego działu.

 

Na Operze jesli wybierzesz ten sam dzial, w ktorym jestes, i nacisniesz Enter, to dziala ;)

 

To niech ktoś to w cholerę wyłączy bo system bez weryfikacji nie zdaje egzaminu

 

+1, ale co ja sie bede powtarzal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...posty od marca 2004 do teraz z "jak wygląda wasze stanowisko" też się poszły paść.

 

W motoryzacji czystki w tematach i zostało po 2-3 podstrony (np. w egzotykach). Masakra. Strach zaglądać w działy sprzętowe.

 


oni to wiedzą, Kocie <_<

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo wcięło całą zawartość tematu o emigracji (i "paru innych"). Trzymam za Was kciuki, pewnie nieźle się teraz pocicie odzyskując.

 

Z tego co widzę automat skończył już pracę. Kurcze, przecież taką kopalnie wiedzy jak by wcięło to sam bym się pociął ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...