Skocz do zawartości
...John

"operacja Tuning"

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą zobaczyłem zapowiedzi na tvn'e, że w soboty o 8:00. będzie emitowany nowy program o "trendy" tematyce, prowadził go będzie TeDe (ciekawe jak się sprawdzi).

http://reklama.tvn.pl/6907,3186,1388502,oferta.html

Co Tede, najbardziej znany polski raper i towarzysząca mu piękna kobieta zrobią z samochodami? W przystępny sposób wszystko o tuningu samochodów, nowości car audio, relacje z imprez a przede wszystkim pokażemy jak bardzo można ulepszyć i... zepsuć samochód. W nietypowy i nieszablonowy sposób przedstawiane będą przerobione auta. Nie zabraknie też newsów o nowościach pojawiających się na rynku. Będziemy też piętnować ludzi niszczących auta za pomocą tzw. "wiejskiego tuningu" czyli czego "NIE WOLNO robić z autem". Program przeznaczony jest dla wielbicieli szybkich i ekstremalnie przerobionych aut a także pięknych kobiet.

Zobacz jak Tede wyznacza modelce nietypowe zadania. Jakie...?

Chym ciekawie się zapowiada. Co wy na to? Edytowane przez ...John

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie w praniu - ale mam wrażenie że rewelacji nie bedzie (lepiej jakby faktycznie ktoś zajmujący się tunningiem prowadził) - niestety jak dotąd nie oglądałem ciekawy programów o tunningu - wszystko było jakies takie nudne, bez szczegułów i ciągle to samo w kółko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tede- prawie jak Xzibit ;)

 

Jestem dość sceptycznie nastawiony. Tego typu programy nastawione są wyłącznie na tjunikwanie wizualne, a nie na osiągi samochodu. Tak też pewnie będzie tym razem, bo ciężko żeby ktoś się podniecał przeróbkami silnika w ciągu trwania pół godzinnego programu. Co innego w przypadku różowej maski i złotych felg- sporo osób będzie chciało popatrzeć, pod warunkiem, że nie mają przesytu jeszcze z Pimp my ride.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to widzę, TeDe potrafi tylko zepsuć taki program swoim niewysublimowanym i często niezrozumiałym "poczuciem humoru". Kolejny koleś, który promuje się swoja twarzą, a nie muzyką, która w rozwoju zatrzymała się jakieś 5 lat temu jak nie wcześniej.

 

Braki w kreatywności trzeba przecież czymś uzupełnić nieee...

 

joł joł bezele ziooooom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewno w praniu wyjdzie to samo co PMR z MTV , o ile PMR orginał był/jest znośny ( ekipa / prowadzoący ) to jego klony już nie ( PMR UK I INT , oraz nadchodzący PL - chyba Peja ma go porwadzić ) .

 

PMR I od czasu zmiany Ekipy nie podoba mi się , Xzniti.

 

A co do tunningu tu i tu - w PMR przeważnie robili tunning zewnętrzny - idiotyczne kolorki , równie idiotyczne wnętrza i i dodatki etc.

 

Raz zafundowali kolesiowi nowy wóz ( jeszcze jak stara ekipa była ) , a ostatnio to nowy wyściwgowy silnik made by Jack Raush wstawili do Mercury Couguar .

 

W OT bedzie chyba to samo .

Edytowane przez reyden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to będzie program w stylu: 'jak nauczyć się driftu' itp. Myślę, że to będzie 'klapa'. Znów próbują realizować pomysły, którym nie podołają. Tak jak tandetny 'Testosteron' [tak to chyba się nazywało]... tragedia.

 

Mam nadzieję, że się mylę i przedstawią coś ciekawego. Trzymam kciuki, aby to był jednak program ciekawy.

 

PS. Z niecierpliwością czekam na 'Jednoślad'...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo

 

1. Dlaczego tuning optyczny ma sie kojazyc z niewyksztalconymi osobnikami? Czy zmiana felg, zmiana progow czy inne optyczne zmiany ktore maja bardziej badz mniej wyroznic samochod maja byc zaraz debilne?

 

2. Co sie lepiej sprzeda? Program w ktorym pomowia o zmianach optycznych i mechanicznych, czy program w ktorym beda analizowali wykresy z hamowni i pokazywali pana Jurka jak montuje intercooler?

 

3. Co do driftingu to o jaka otoczke Ci chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie wiem co ma wyksztalcenie do samochodu i do poczucia estetyki

2. Lepiej sprzedaje sie cos co zrozumie masa

3. Dalej nie wiem o co Ci chodzi. Ze niby driftem zajmuja sie malolaty w dresach z "podrasowanymi" 20 letnimi bejcami. Bo mi akurat drift kojazy sie raczej z wysokiej klasy tuningiem i samochodami wyzylowanymi do granic mozliwosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to widzę, TeDe potrafi tylko zepsuć taki program swoim niewysublimowanym i często niezrozumiałym "poczuciem humoru". Kolejny koleś, który promuje się swoja twarzą, a nie muzyką, która w rozwoju zatrzymała się jakieś 5 lat temu jak nie wcześniej.

 

Braki w kreatywności trzeba przecież czymś uzupełnić nieee...

 

joł joł bezele ziooooom

Buehehehe, rozwaliles mnie. :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

 

jonathan

1. Bo czegos TAKIEGO jezdzi dosc sporo na naszych drogach, czyli wezmy wszystko, wrzucmy do miksera i zobaczmy co z tego wyjdzie.

2. Duzo latwiej jest wcisnac widzowi pokaz samochodu do lansu-bansu o oczojebnych blyskotkach i napie****jacym systemie audio niz cos wysublimowanego, z niewielkimi przerobkami ale za to swietnie jezdzacego i ladnie grajacego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Feluke ale ja to rozumiem. Niepotrafie tylko pojac dlaczego tuning zewnetrzny ma byc zaraz kojarzony z osobami niedoksztalconymi

 

A ze takich dziwactw jezdzi u nas sporo to wiem, ale czy do tego samego worka wrzucisz tez np Mercedesa CLK wzorowanego wygladem na Brabusa albo AMG??

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze Was...

Siarczysta

IMHO wyciagasz wnioski co do wiekszosci w zlej kolejnosci...Wroc. Myslisz sie. Tak lepiej brzmi. Generalnie wydaje mi sie ze za duzo widzisz komerchy ktora zezarla drift. Jak latwo analizowac cokolwiek majac podane szare gowno z hameryki zamiast lepszego zrodla jazdy z japonskim rodowodem :|

 

A co do tuningu optycznego vel stylingu czy jakby to zwac - jasne ze jest w ciul beznadziejnych drechow. Ale czy to samo moglbys powiedziec w dziale z muzyka - ze jest samo gowno bez lepszych artystow? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaiste, chodziło mi o to, czy mylę się co do formuły programu, nie samej idei tuningu. Z szacunku jednak...

 

1. Nie, "debilne", a głupie i opatrzone niskimi pobudkami. Coś jak kultura niskiego rzędu czy niskie wykształcenie.

2. Oczywiście tu masz rację. Zawsze najlepiej sprzedaje się kultura niskiego rzędu, prosta czy może ściślej - "prostacka".

3. A tę, co w punktach powyżej.

 

Pzdr.

Zaiste powiadam Wam, takowoż :lol: normalnie drugi Jan Miodek nam rośnie w formowej społeczności, nie ujmując Miodkowi oczywiście…

 

Wydaje mi się, że sporo osób na forum stara się zgrywać wyuczonych inżynierów znawców profesorów... gardzących prostakami etc. ...

poza tym co to za klasyfikacja ludzi "kultura niskiego rzędu, niskie wykształcenie" kto Ci dał praw do tego by się wybijać ponad innych...

jedynym słowem kolego to widzę, że bardzo się starasz być elo fajnym gardzącym - jak to ładnie ująłeś, prostakami i ich „prostackim” tuningiem i "prostacką" kulturą ale Ci to do końca nie wychodzi...

Świat by był straszny jak by wszyscy mieli takie same poglądy nie sądzisz ?? jeden lubi różowe pimpo-wozy inny kocha się w wyciskaniu potu ze swojego silnika, dlaczego starasz się narzucać swoje widzimisie a wszystkich co mają inne gusta krytykujesz.

 

"Tuning optyczny", zwany też tuningiem wiejskim to domena ludzi niewykształconych i głupich.

Co to za bzdura kolego kto Ci takich kretynizmów do głowy powrzucał.

 

widzę, że często używasz słowa „zaiste” ministrantem jesteś czy jak ?

 

 

sorry za OT ale strasznie mnie drażni takie mądrkowanie i robienie z siebie „niewiaadomocotojestem”

"salonowe francuskie pieski wszystko wiedzący znawcy świata i kosmosu"

 

nie podoba Ci się nie oglądaj, bo podchodząc w tak sposób do tego co leci w TV to w ogóle nie ma sensu go włączać.

 

 

pozdro.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie kto zajmuje się tuningiem?

Male warsztaty jak i duze firmy typu TOP SECRET (mozesz w ich ofercie zobaczyc takze te smieszne samochodziki do smiesznego driftu)

 

A moze chodzilo Ci o pytanie "Kto tuninguje swoj samochod?"

 

Tak. Jaki jest sens udawać coś, czym się nie jest? Jakie wartości to za sobą niesie? Kulturę, sztukę, estetykę? A może chęć pokazania się podsysana niskimi pobudkami? I czym to się różni od dresików z blokowiska, którzy obklejają swe auta przypadkowymi kawałkami blachy czy siatką z ogrodzenia? Wielkością poniesionych kosztów? A cóż to za wzorzec?

A czemu udaje?? Czy tuning zewnetrzny nie moze sie laczyc z tuningiem mechanicznym. Abstraciach!ac nawet od tuningu mechanicznego, czy wiesz ze tuning zewnetrzny moze poprawic wlaciwosci jezdne, zwiekszyc docisk poprzez spojlery, poleprzyc przyczepnosc poprzez zmiane ogumienia i felg, moze zmiejszenie wagi poprzez zmiane elementow na karbonowe albo z twozyw lekkich. Pozostalo by kilka innych opcji ale po co je tu wymieniac.

 

Samo slowo tuning mowi samo za siebie.

Szkoda ze niektorzy pod to slowo podciagaja naklejenie wlewu paliwa albo naklejki Pioneer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety z Tedem nie będzie to program o tym czego byśmy chcieli, tylko o tym, jak w stworzonym przez kogoś innego samochodzie bezprecedensowo i bezkryycznie się lansować. Jeeee i małolatki sikają... a może jednak Tedemu się zdaje...bo nastukany trawą widzi lumpa sikającego pod płotem.

 

Prawdziwi artyści ominą to szerokim łukiem...

 

Osobiście chciałbym żeby był taki program, który pokazuje ludzi i ich fury zrobione od każdej śrubki za pomocą własnej inicjatywy, rąk i mózgu. Zachwycają mnie np. wręcz niewyobrażalnie pomalowane lowridery Meksykańców. Jeśłi ktoś to porówna do wiochy to się sam ośmieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tvn ale podejrzewam że bedzie nieciekawie :/

Pokaża to czego nie chcielibyśmy, gadanie gadanie i gadanie imo, ale obyśmy sie zdziwili..

Prawdziwy program o tuningu wg. mnie powinien pokazywać jak ktoś do określonego celu doszedł, jakie były problemy, mniej wiecej koszty, co i jak wyszło jak i gdzie śrubką skręcone ;] Program powinien pokazać potencjał tuningowy, dać ludziom jakieś pomysły żeby stworzyli własne wozidła..

Byle wszystko ze smakiem, a nie siatex naklejki i 19 calowe pogięte felgi a pod maską 1.2 ;|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Programu jeszcze nie ma, a już spekulujecie. Dawne Bezele [ prowadzone m.in. przez Tedego ] emitowane na Vivie bardzo mi się podobały, czekam również na ten program :)

Edytowane przez andrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Tuning wizualny DOBRZE dopasowany i zrobiony jest piękny. Ale jak widzę matiza/tico/jakieś małe tanie wozidło gdzie młody łeb wkłada kasę żeby to wyglądało i wychodzi na syf. Widziałem dzisiaj golfa-z przodu seria 4 a z tyłu 3... Moim zdaniem to jest żenujące. IMO fajne podejście ma berkut, wygląda jak grat (bez urazy) a kopie tyłki nowszym i "lepszym" samochodom. Powinien być jakiś program który radzi co i jak z tuningować. Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuning wizualny DOBRZE dopasowany i zrobiony jest piękny. Ale jak widzę matiza/tico/jakieś małe tanie wozidło gdzie młody łeb wkłada kasę żeby to wyglądało i wychodzi na syf. Widziałem dzisiaj golfa-z przodu seria 4 a z tyłu 3... Moim zdaniem to jest żenujące. IMO fajne podejście ma berkut, wygląda jak grat (bez urazy) a kopie tyłki nowszym i "lepszym" samochodom. Powinien być jakiś program który radzi co i jak z tuningować. Pożyjemy, zobaczymy.

Bo berkut rządzi ;)

Tuning powienien zaczynać się od środka..

A z każdym stopniem mocy powinno dostawać to progi, to xenony, to fele kapcie..

Bo na drodze głupio byłoby mi niezmiernie, gdybym musiał wozić się ospojlerowanym wieś tuningiem w agresywnych kolorach, a na światłach objeżdżałby mnie nie jeden seryjny diesel..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuning wizualny DOBRZE dopasowany i zrobiony jest piękny. Ale jak widzę matiza/tico/jakieś małe tanie wozidło gdzie młody łeb wkłada kasę żeby to wyglądało i wychodzi na syf. Widziałem dzisiaj golfa-z przodu seria 4 a z tyłu 3... Moim zdaniem to jest żenujące. IMO fajne podejście ma berkut, wygląda jak grat (bez urazy) a kopie tyłki nowszym i "lepszym" samochodom. Powinien być jakiś program który radzi co i jak z tuningować. Pożyjemy, zobaczymy.

Zmiana świateł na nowsze jest żenująca?

Berkut ma inne podejście, bo wie, że doklejanie jakichkolwiek spojlerów itp. do tak starej bryki mija się z celem. Nowsze autka (rs4, m5) je tam zindywidualizować można, no m5 to aż się prosi do restylingu (nie bijcie). Jedni lubią to, drudzy tamto, duże - małe, szybkie-wolne, sportowe - muscle i tak w nieskończoność.

I większość wie, że kupa spojlerów na 1,2 mija się z celem więc, po co to pisać. Poczekajmy zobaczymy.

Edytowane przez ...John

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Zmiana świateł na nowsze jest żenująca?

Zależy w jakim samochodzie i jak to wygląda. A ten golf co opisywałem nie opierał sie z przodu tylko na zmianie świateł, miał maskę nachodzącą na nie do połowy :lol: Wygląda to śmiesznie i żenująco, a jechać nie jechało :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze srednio im to wyjdzie, pozyjemy zobaczymy

dobrze by bylo jakby wymyslili cos sami a nie wzorowali sie np na amerykanskim pimp my raid, juz wystarczy ze wyszlo pimp my raid UK dla mnie zalosne nasladowanie czarnuchow przez sztywnych anglikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych pojemności typu 1.2

 

Mazda RX-7 ma ledwo 1.3 a nikt nie nawie jej wolnym wozem.

 

Malacz z 1,1 od motoru też jest czadowy :twisted:

 

wiem wiem...ale trza uważać co się mówi

 

 

 

...ale i tak muscle power (musiałem)

Edytowane przez BENITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych pojemności typu 1.2

 

Mazda RX-7 ma ledwo 1.3 a nikt nie nawie jej wolnym wozem.

 

Malacz z 1,1 od motoru też jest czadowy :twisted:

 

wiem wiem...ale trza uważać co się mówi

...ale i tak muscle power (musiałem)

Ale wiesz Mazdy z wanklem to inna sprawa. 1.3 w RX-8 i w starej RX-7 1.2 to były dość ciekawe konstrukcje. Na przykład silnik 1.2 jest porównywalny z pojemnością 2.2 w zwykłym silniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie pisze sie do tego programu jako prezenter ;) Drugi punkt widzenia :mrgreen:

 

Chociaz mysle ze bym dlugo z Tede nie pokomentowal bo bym zwyczajnie w pysk dostal :mrgreen:

A potem z mojej strony zobaczyli bysmy bardzo dynamiczne zblizenie na gebe Tede po czym na ekranie powstala by pajeczyna a z glosnikow dobieglo jeszcze pare innych dzwiekow miesa tluczonego o podloze i krzyki kobiety. ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...