Skocz do zawartości
cavarr

Project Gotham Racing 4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamil2201

Ta okładka jest jak prawdziwa.. Szkoda ze nie mam X360 bo bym zagrał. Motorki fajna sprawa [: To będzie dobra gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a co to jest photomode :P ? Niechcę zgadywać.

P.S. Miałem się wypowiedzieć na temat screena, lecz nie potrafiłem złożyć zrozumiałego zdania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho pod wzgledem grafiki przebije wszystko co do tej pory widzielismy (mowie o wyscigach). Chlopaki troche ogarneli z czym sie to wszystko jje podczas robiania poprzedniego PGR'a takze teraz moze byc tylko lepiej ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te motorki na screenach wygladaja pysznie tylko obawiam sie aby nie skopali sterowania i ogolnie fizyki (jesli mozna powiedziec ze PGR ma fizyke ;p hehe) bo ja sterowanie w moto bedzie ala TD:U to lipnie :(

EDIT: dopiero teraz na 4screenie od gory zobaczylem motor scigajacy sie z samochodem <szok> pysznie :)

Edytowane przez adbok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to była prawda to wyrzucił bym kloca przez okno :)

a co za różnica, jak zwykle w wersji na PCta pewnie spartolą konwersje ( drażni mnie taka polityka wydawania gier z konsol na PC w gorszej formie, jeśli tak ma być to lepiej niech odpuszczą ) Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość StoProGratis

a co za różnica, jak zwykle w wersji na PCta pewnie spartolą konwersje ( drażni mnie taka polityka wydawania gier z konsol na PC w gorszej formie, jeśli tak ma być to lepiej niech odpuszczą )

Raczej tak nie będzie bo wydanie tej gry na PC może zmniejszyć sprzedaż Xboxów 360 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to była prawda to wyrzucił bym kloca przez okno :)

Jak będziesz go wyrzucał to mnie powiadom będę go łapał za oknem :D A co do gry to lepiej aby nie wyszła na PC-ta w koncu to Exclusiv na X0 a jeśli nawet już by wyszło to jakie to będzie miało wymagania :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość StoProGratis

oczywiscie, ze sa duze szanse, aby PGR wyladowal na PC, tylko po roku / moze pol i ze znaczkiem Only for VISTA :D

Najpierw sie wypromuje klocka, a potem windowsa, Bill takiej okazji nie przepusci.

Nawet jeśli tak to byłoby dobrze, kolejne NFSy to jakaś kpina. No i na stronie Games for Wista nie ma ani jednej gry o wyścigach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PGR 4 Delayed

XF has just learned that it has been finalized. The new release date has been changed to October 2nd or 3rd.

 

They claim that “Advertisers have been told to hold off on advertising the product (PGR4) until more details come down”.

Tyle to można poczekać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...