Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

no nic kupilem slimke i poki co wg mnie jest glosniejsza niz jej grubsza siostra :blink: teraz tylko czekac az odbiora ma "wysluzona" 4 miesieczna grubaske i oddadza, pozostaje jednak kwestia sprzedac czy zostawic w razie awarii. jest jeszcze opcja ze oddam tesciowi do salonu na dole jak w koncu kupi plazme badz lcd :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm na PS3 zaczynają wychodzić gry, które niezmiernie mnie interesują. Ale nie chciałbym, aby pokój był zawalony sprzętem dlatego muszę z czegoś zrezygnować. Oczywiście chodzi mi o PS2. I teraz pytanie, gdzie dostanę od dobrego sprzedawcy tą wersje PS3 ze wsteczną emulacją PS2. Wiem jest to w temacie, ale chodzi mi raczej o jakieś pewnie źródło. Max ile mogę wydać to 1300 PLN. Najważniejsze to sama konsola + 1 pad + HDD min 60 GB. PS2 mam zamiar sprzedać, bo i tak mało co na niej gram, ale czasem będe chciał wrócić do niektórych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz szans...

Jak się chce..

 

Hmm na PS3 zaczynają wychodzić gry, które niezmiernie mnie interesują. Ale nie chciałbym, aby pokój był zawalony sprzętem dlatego muszę z czegoś zrezygnować. Oczywiście chodzi mi o PS2. I teraz pytanie, gdzie dostanę od dobrego sprzedawcy tą wersje PS3 ze wsteczną emulacją PS2. Wiem jest to w temacie, ale chodzi mi raczej o jakieś pewnie źródło. Max ile mogę wydać to 1300 PLN. Najważniejsze to sama konsola + 1 pad + HDD min 60 GB. PS2 mam zamiar sprzedać, bo i tak mało co na niej gram, ale czasem będe chciał wrócić do niektórych gier.

PS3 to nie lodówka (PS2 zresztą też ;p) - możesz szukać konsoli CECHCxx, ale imho szkoda sensu. Zostaw czarnulę a zamiast szukać dwuletniej używanej konsoli za tą samą kasę kup nową zgrabną i powabną slim'kę z dyskiem 120GB ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic chyba tak zrobię. Będę kiedyś chciał zagrać w GoW 1 i 2. W zasadzie to dla serii God Of War kupiłem PS2. Ojjj bardzo miodna gra :P

 

Ten Slim PS3 ponoć głośniejszy od grubej, ale że mam X360 to do hałasu konsoli się przyzwyczaiłem. PS2 też nie należy do cichych ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item795204601_ps3_60gb_n...e_in_japan.html

hm a ta przypadkiem nie jest ze wsteczna kompatybilnoscia ?

 

wogole to moze cos znajdziesz http://allegro.pl/search.php?string=60gb&a...9&country=1

Edytowane przez pogrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy w co chcesz grać, tu masz exclusivy dla obu platform, które miały ocenę co najmniej 80 na metacritic, poniżej są godne uwagi exy, które ukarzą się w 2010:

 

inFamous - 85

Killzone 2 - 91

LittleBigPlanet - 95

Metal Gear Solid 4 - 94

MotorStorm - 84

MotorStorm: Pacific Rift - 82

Ninja Gaiden Sigma - 88

Ninja Gaiden Sigma 2 - 83

Ratchet & Clank Future: A Crack in Time - 86

Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction - 89

Resistance: Fall of Man - 86

Resistance 2 - 87

Uncharted: Drake's Fortune - 88

Uncharted 2: Among Thieves - 96

Valkyria Chronicles - 86

Warhawk - 84

Wipeout HD - 87

 

Average - 87,7

 

2010:

Agent

God of War III

Gran Turismo 5

Heavy Rain

MAG

The Last Guardian

 

 

 

Ace Combat 6: Fires of Liberation - 80

Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts - 80

Crackdown - 83

Dead or Alive 4 - 85

Dead Rising - 85

Fable II - 89

Forza Motorsport 2 - 90

Forza Motorsport 3 - 92

Gears of War 2 - 93

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City - 90

Halo 3 - 94

Halo 3: ODST - 83

Halo Wars - 82

Naruto: The Broken Bond - 80

Ninja Gaiden II - 81

Perfect Dark Zero - 81

Project Gotham Racing 3 - 88

Project Gotham Racing 4 - 85

Saints Row - 82

Viva Pinata: Trouble in Paradise - 82

 

Average - 85,2

 

 

2010:

Alan Wake

Crackdown 2

Fable III

Halo Reach

 

 

 

 

 

No i Bluray w PS3, jeśli cię to interesuje.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie interesuje mnie przede wszystkim duża funkcjonalność ps3 mówią że x360 lepszy bo można zflashować ale ja nie mam zamiaru tego robić bo bana można dostać. chodzi mi o to czy jest sens bo gry interesują mnie przede wszystkim takie strzelanki itp albo coś jak assassins creed i to mnie tu zasmuciło że w x360 nie ma full hd w grach ba nawet hd redy nie ma. Denerwuje mnie w x360 również to że co prawie tydzień muszę kursować do sklepu po baterie i że potrzeba do niego różnorodnych przejściówek itp a słyszałem że w ps3 tego nie ma. Czytałem również o kontrolerze którym jest myszka i i jakiś tam kontroler to by mi się przydało. Ale kwestia gier czy są aż tak słabe bo ja nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh, to masz trochę błędne pojęcie na temat tego wszystkiego. Gry Full HD to na palcach jednej ręki można policzyć na PS3 i raczej się to nie zmieni. Na obu platformach standardem jest HD Ready. Co do gier to masz listę w poprzednim poście i to powinien być czynnik decydujący. Jeśli kładziesz nacisk na grafikę to w tej chwili PS3 przegoniło X360 (Killzone 2 i Uncharted 2). Co do myszki i klawiatury, to jest możliwość podpięcia i pisania, ale jeśli chodzi o gry FPP wykorzystujące mychę to chyba tylko Unreal Tournament 3 obsługuje. Co do baterii to w padach PS3 masz wbudowane akumulatorki, ładujesz poprzez podłączenie do portu USB (kabel w zestawie jest krótki, trzeba by kupić dłuższy, jeśli chcesz ładować i grać). Co do różnorodnych przejściówek to nie bardzo wiem o co ci chodzi.

 

Aha, dodatkowo w multi na PS3 grasz za darmo, nie płacisz żadnych abonamentów.

 

HD Ready w X360 jest, są chyba też jakieś gry Full HD, ale to też na palcach jednej ręki można liczyć.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ace Combat 6: Fires of Liberation - 80

Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts - 80

Crackdown - 83

Dead or Alive 4 - 85

Dead Rising - 85

Fable II - 89

Forza Motorsport 2 - 90

Forza Motorsport 3 - 92

Gears of War 2 - 93

Halo 3 - 94

Halo 3: ODST - 83

Halo Wars - 82

Naruto: The Broken Bond - 80

Perfect Dark Zero - 81

Project Gotham Racing 3 - 88

Project Gotham Racing 4 - 85

Saints Row - 82

Saints Row 2 - 81

Viva Pinata: Trouble in Paradise - 82

 

Average - 85,0

 

 

2010:

Alan Wake

Fable III

Ta lista jest do [gluteus maximus] :P Są gry multiplatformowe na liście (np. Saints Row 2), a nie ma ważnych exclusive'ów. Dlaczego nie ma pierwszych Gearsów, L4D, L4D2, GH2, ME, GRAW, GTA: Episodes from Liberty City, itd. To są gry ze średnią w okolicach 90% a na liście ich nie ma. Rozumiem, że nie pasowałoby do ogólnego przesłania (czyt. avg 88% PS3 vs 85% X360)...

Dlaczego w 2010 nie ma takich ważnych tytułów jak Mass Effect 2, Crackdown 2, Halo Reach, Splinter Cell: Conviction? Pewnie też by nie pasowało do przesłania (czyt. 6 excl. PS3 vs 2 excl. X360)...

Ehhh...

 

 

Wracając do tematu:

chodzi mi o to czy jest sens bo gry interesują mnie przede wszystkim takie strzelanki itp albo coś jak assassins creed

Zarówno PS3 i jak X360 mają tu swoje plusy. PS3 ma Uncharted, Killzone, Resistance, a X360 ma Gearsy, Halo, L4D.

 

i to mnie tu zasmuciło że w x360 nie ma full hd w grach ba nawet hd redy nie ma

Na PS3 jest identyczna sytuacja. W znacznej większości gier X360 ma prawdziwe 720p, więc nie wiem co masz na myśli mówiąc "nawet hd ready nie ma".

 

Denerwuje mnie w x360 również to że co prawie tydzień muszę kursować do sklepu po baterie

Rozumiem, że akumulatorki to wynalazek, który nie jest ci znany?

 

i że potrzeba do niego różnorodnych przejściówek itp a słyszałem że w ps3 tego nie ma.

Jakich przejściówek? Coś ci się chyba pomyliło :)

 

Czytałem również o kontrolerze którym jest myszka i i jakiś tam kontroler to by mi się przydało.

Na PS3 kilka gier obsługuje normalne myszki i klawiatury na USB. W resztę można grać za pomocą 3398859[/snapback]

Ale kwestia gier czy są aż tak słabe bo ja nie wiem.

Nieważne którą konsolę wybierzesz, będziesz zadowolony. Na jedną jak i drugą jest kupa świetnych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak jest z dźwiękiem mam monitor przez hdmi podpięty i jedno wyjście ( nie znam się) na słuchawki jak się rozmawia przez mikrofon to trzeba mieć jakieś specjalne przejściówki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam za bardzo kasy więc chyba zamienię na ps3 bo tam internet jest bezpłatny a w x360 to za głupi map pack do cod4 muszę zapłacić

Za ten sam "głupi map pack do cod4" na PS3 też musisz zapłacić.

 

Jako mikrofonu do PS3 używa się słuchawki bluetooth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta lista jest do [gluteus maximus] :P Są gry multiplatformowe na liście (np. Saints Row 2), a nie ma ważnych exclusive'ów. Dlaczego nie ma pierwszych Gearsów, L4D, L4D2, GH2, ME, GRAW, GTA: Episodes from Liberty City, itd. To są gry ze średnią w okolicach 90% a na liście ich nie ma. Rozumiem, że nie pasowałoby do ogólnego przesłania (czyt. avg 88% PS3 vs 85% X360)...

Dlaczego w 2010 nie ma takich ważnych tytułów jak Mass Effect 2, Crackdown 2, Halo Reach, Splinter Cell: Conviction? Pewnie też by nie pasowało do przesłania (czyt. 6 excl. PS3 vs 2 excl. X360)...

Ehhh...

 

 

 

Może dlatego, że GoW, L4D, L4D2, ME, GRAW to nie exy?

 

ME2, SC:C wg wiki też nie są exami.

 

Zapomniałem o Crackdown 2 i Halo Reach, już wstawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak radzicie sprzedawać? czy nie?

omg... -.-

 

Może dlatego, że GoW, L4D, L4D2, ME, GRAW to nie exy?

ME2, SC:C wg wiki też nie są exami.

To miłego grania w te tytuły na PS3 ;)

 

PS

Dalej lista jest kiepska :P Zapomniałeś np. Ninja Gaiden II, Ninja Gaiden Sigma 1 i 2 (NG2 i NGS2 to 2 różne gry ~~). Na liście PS3 masz Warhawka, więc dlaczego nie ma np. Shadow Complex czy Wipeout HD? Czepiać się dalej? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupdatowałem o Gaideny. Gier z PSN i XBLA nie wrzucałem.

 

MacOSek, ty chyba nie bardzo wiesz co oznacza termin Exclusive. Dlatego też nie wrzuciłem FF14, bo podobno ma być na PC.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym robić OT ale przynajmniej dla mnie GoW na PC to raczej pomyłka. Nie wyobrażałem sobie sterowania na PC a po zagraniu u kolegi na PC dalej sobie nie wyobrażam :D. Na konsoli jest dużo więcej przyjemności z gry.

Edytowane przez krzychu26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupdatowałem o Gaideny. Gier z PSN i XBLA nie wrzucałem.

3398943[/snapback]

MacOSek, ty chyba nie bardzo wiesz co oznacza termin Exclusive. Dlatego też nie wrzuciłem FF14, bo podobno ma być na PC.

A powinieneś wrzucić. Rozmawiamy o konsolach, a nie o komputerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...