Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

No to mam DejaVu ..znowy 3 ringi :((((

:lol2: ciekawe kiedy mój bubel technologiczny padnie :D

 

 

@costi

Fidel chyba nie wie, że reklamacja trwa przeważnie tydzień :] max dwa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za ostro?;p

 

Aż takie tragiczne nie jest... Ale fakt faktem, ze planowałem kupno pełnej i dzięki demu zaoszczędze kase B-)

a masz jakas frajde z jazdy tym czyms bo ja nie

ani to nie wyglada ladnie, ani sie fajnie nie jezdzi, jak dla mnie dno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz jakas frajde z jazdy tym czyms bo ja nie

ani to nie wyglada ladnie, ani sie fajnie nie jezdzi, jak dla mnie dno

tez spodziewalem sie czegos lepszego a tu klapa;( ;/ jakos dziwnie sie jezdzi (szczegolnie w zakretach)

 

@lukk_ masz XBLa w USA ? mnie juz wkur*** ze kilka gier ktore napewno sa fajne sa dostepne tylko dla USiA ;( Co za polityka MS ...

Edytowane przez adbok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, apropo tej kwestii - nie moge ściągnąć demka Crackdowna, bo pisze, że jest "niedostępna z bieżącej lokalizacji" coś takiego, czyli pewnie konto musi być na USA ? (mam na UK)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się zrobić wała z proxy?

 

tzn mieć osobne konto na USA i łączyć się na nie po uprzednim ustawieniu połączenia przez proxy?

 

czy w ogole nie trzeba sie w proxy bawic i wystarczy mieć tylko konto na USA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez spodziewalem sie czegos lepszego a tu klapa;( ;/ jakos dziwnie sie jezdzi (szczegolnie w zakretach)

 

@lukk_ masz konto w USA ? mnie juz wkur*** ze kilka gier ktore napewno sa fajne sa dostepne tylko dla USiA ;( Co za polityka MS ...

Konto pieniężne czy konto na live? :) Ale i tak obie odpowiedzi brzmią NIE ;) Live'a mam na UK, London 2 numery dalej od numeru domku mojej ciotki :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto pieniężne czy konto na live? :) Ale i tak obie odpowiedzi brzmią NIE ;) Live'a mam na UK, London 2 numery dalej od numeru domku mojej ciotki :lol2:

ja tez mam XBLa w UK i jakos nie widzialem Nascar08 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atom3k mylisz się ;)

 

Na każdym profilu updaty będą osobno, wiem, bo wczoraj updatował mi się PES na nowym profilu a na starym nic, bo wcześniej był.

Osobny profil to osobne savy i tak samo z updetami.

Co innego ściągnięte dema, one są ogólnie na konsoli nie na profilach.

Edytowane przez FoX 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od wczoraj bawie sie media center na ixie :) fajna sprawa polecam wszystkim !! Udalo mi sie nawet uruchomic strony www !! ale przyjemnosc z ogladania na x0 marna :( bo nie mozemy klikac na odnosniki na stronach :( MC widzi tylko strony ktore mamy dodane do ulubionych :) Kodowania divx do wmv jeszcze nie zrobilem ;/ (jakos nie bylo czasu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalem swojej konsoli ultimatum i jak zrobi 3 ringi po raz trzeci to zmienie na PS3 (mam nadzieje ze sie przestraszy) ech................................... ta jakosc wykonania xo :((

a jak naprawiales trzy diody? reczniki, czy x-clamp mod? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie zrobił :D wymienia pł. główną z tego co wiem.

 

ps. syrobek wiesz dobrze, że się nie przestraszy jeszcze zrobi Ci na złość ;) i padnie po kilku dniach użytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze 3 plyta glowna bedzie juz niesmiertelna (moze bede mial ta z dodatkowych chlodzeniem) a sony jak narazie nadaje tylo do singstara i god o war ale to ps2 :-) no czasem eye toy kinetic combat :)

 

(odswierzam sobie stare hity poki niemam mojego kochanego x-a)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu... tez powaznie bym sie zastanowil nad zmiana albo przepiciem tej kasy gdyby mi x padl ktorys raz z kolei ;) Syrob a z ciekawosci zapytam... czesto na nim grales?

Ja coprawda jakos specjalnie duzo nie gram, ale swojego meczylem okrutnie ;) z miesiac lezal rozebrany, bez obudowy jakis czas go nosilem w plecaku itp (jakies plastiki od dvd popekaly xD )

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, a mi wyskoczyl wczoraj taki zonk. Gralem sobie w COD3, jakas godzinke moze. Potem jeszcze The Darkness Demo i panna w Hexica z godzinke. Nastepnie wychodze do dasha i na marketplace zeby jakies demka zobaczyc, przegladam liste i....konsola zgasla. Odwracam glowe zeby zobaczyc wtf a tam 3 cwiartki migaja na czerwono. No to sobie mysle, oho i poszlo w pi...du. No ale nic podchodze, sprawdzam, niby nagrzana ale raczej w normie. Chwile poczekalem i odpalam. Niby wszystko gra, bo wstaje (potem jeszcze wieczorem gralem w COD3 z godzinke-dwie), ale jest inna dziwna rzecz. Konsola nie chce sie laczyc z padem bezprzewodowym (wlaczanie konsoli z pada nic niedaje bo caly czas jest "laczenie") a poza tym nie moge sie polaczyc z Live! bo karta bezprzewodowa (mimo ze podpieta) to pokazuje czerwone swiatelko, a diagnoza w dashu mowi ze karta jest odlaczona. Na moje oko to wyglada jakby padl jakis kontroler odpowiedzialny za wszelkie polaczenia bezprzewodowe, ale kij go wie. Ktos slyszal cos na ten temat?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja wczoraj zaliczyła freez'a (musiałem ją wyłączyć i włączyć ponownie) podczas przeglądania listy samochodów w FM2... czytnik wirował płytką i tyle, nie dograł modelu auta. Wina napędu, płytki?

 

Mastah- nie wygląda to ciekawie, chyba faktycznie coś Ci na mobo padło. Powodzenia w naprawie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak alarm okazal sie falszywy. Polazlem spisac numer seryjny, bo nastawilem sie na telefon jutro rano. Ale spojrzalem do naszego FAQa (na szczescie!). Rozlaczenie kompletne wszystkich kabli, lacznie z zasilaczem i spiecie ponowne dalo efekt, pad sie laczy, wifi tez smiga. Takze po prostu jakis pojedynczy error byl, taka mam w kazdym razie nadzieje. Partyline musi poczekac ;)

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sierpniowa obniżka więcej niż pewna B-)

No zobaczymy jak te -50$ przelozy sie na nasz rynek. Powoli naplywaja mi mysli co by nie kupic x'a, ale poczekam jeszcze do jesieni i premiery nowego PES'a, bo od tego tytulu wszystko zalezy ;] Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sierpniowa obniżka więcej niż pewna B-)

jak znajde xO za 1199 zł premiumke to biore :) Jednak się opłaciło wstrzymać te kilka dni :]]]]] Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierealny w dniu premiery to ja zaplacilem 2000 :) tylko chyba inne premiery mamy na mysli, aczkolwiek niezaluje ceny jaka zaplacilem bo warte bylo tego...........no moze mojej zonie takie wydatki sie niepodobaja :-) ale sie juz przyzwyczaila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niom... wtedy ta promocja w MM naprawdę się opłacała

 

gdybym sie nudził to pewnie bym kupił i teraz, ale jesli mam w co grac na najblizsze tygodnie (jeśli nie miechy, bo rpg od square-enix troche czasu zjedzą) to naprawde te 2 tygodnie w tą czy w tą mi nie robi, zważywszy ze jest możliwosć zaoszczędzenia kasy. Pytanie tylko, czy ta obniżka przełoży się na polski rynek w około tego 8 sierpnia, czy jednak później.

 

teraz katuje GoW2, Ace Combat: Belkan War, Ratchet 3. Jeszcze VCS i LCS musze oberać. Potem bede myslał o nastepnej generacji ;)

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...