Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

no i stalo sie:P

 

mam next gena tzn x360 premium z gwarancja niezbanowanego

 

i teraz mam pytanie czy tu mozna bezpiecznie pisac o przeróbkach?

czy to niezabardzo sie spotka z aprobata modow? bo niestety jestem zmuszony przerobic maja 360tke:[

 

ewentualnie czy ktos z wast przerabial konsole z czytnikiem samsunga i ma jakies cenne porady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad zakupem X360 Premium. Bardzo mozliwe, ze w Niemczech. W zwiazku z tym mam pytanie. Czy jak kupilbym ja tam i pozniej w razie klopotow z nia musial wysylac na gwarancje, to czy przyjeliby ja tutaj w Polsce czy musialbym wysylac do Niemiec?

 

Jesli bym kupil to pewnie na poczatek Gears of War...moze Colin Dirt. Jesli kupie gre w Niemczech to bedzie ona cala tylko w wersji niemieckiej czy jest mozliwosc wyboru i zmiany jezyka na np. angielski?

 

Dlaczego Niemcy? Poniewaz nie bardzo chce mi sie kupowac na odleglosc....Wole na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

? bo niestety jestem zmuszony przerobic maja 360tke:[

Niby dlaczego zmuszony? Ktos cie zastrzeli jak tego nie zrobisz? Kup kameo za 29zetow i sie baw albo PGR3 za 50 lub FN3/Burnouta/Dead Rising za 100. Gier jest duzo i sa tanie. Wirtus.pl ultima.pl

Jestes zmuszony grac w nowosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i stalo sie:P

 

mam next gena tzn x360 premium z gwarancja niezbanowanego

 

i teraz mam pytanie czy tu mozna bezpiecznie pisac o przeróbkach?

czy to niezabardzo sie spotka z aprobata modow? bo niestety jestem zmuszony przerobic maja 360tke:[

 

ewentualnie czy ktos z wast przerabial konsole z czytnikiem samsunga i ma jakies cenne porady?

Przerabiaj przerabiaj kolejna zbanowana konsola do kolekcji będzie :D Ten kto teraz się bierze za przerabianie jest zdrowa rąbnięty lub ma za dużo pieniędzy. Po 2 jesteś nowym userem ale powinieneś już się dowiedzieć, że ta konsola jest bardzo awaryjna, no ale Twoja sprawa.

 

Moja konsolka wróciła z gwarancji :) Chodzi trochę inaczej (chyba wentylatory) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Musze oddac X'a do serwisu ("zmine luty pod GPU" - zwisy konsoli po wlaczeniu i odpaleniu gry po czasie 2-5 min). Zastanawiam się czy nie warto zrobić tego moda "xclamp_kidman" (tego gdzie stosuje sie nowa paste termoprzewodzaca oraz podkładki, sruby itp). Warto ryzykować?

W serwisie zapłace ~150-200 zł a tutaj mam to prawie za darmo kilka sroob i podkładek AS5 mam połowe tubki . . .

 

Co sadzicie na ten temat? Prosze o porady.

 

Mam jeszcze pytanie, co to jest ten RED FIX? Na czym to polega? Czy działa? Ma ktos ten wynalazek? Jak się sprawdza?

link do serwisu gdzie to robią:

 

http://www.iksboks.aplus.pl/product_info.p...products_id=240

Edytowane przez BlackDragonDDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BlackDragonDDR

 

jak nie czujesz się na siłach to daruj sobie taką zabawę i wyślij konsolę do profesjonalnego servisu. 100zl to nie jest majątek, a konsole po takiej naprawie działają długo. z tego co wiem to syrob oddał konsolę do juchiego jakiś rok temu i konsolka do dnia dzisiejszego chodzi ok.

 

Fidel

 

wg. mnie warto :D łatwo to sobie można przekalkulować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie musicie komentowac tego czy przerobic czy nie bo nie o to pytam

nie zarabiam a pieniedzy rodzicow nie bede wydawal na gry, juz za duzo na konsole dalem:[ gow + forza to jakies 300zl czyli 2/3 nowej plyty glownej wiec nie wiem czy takie nieoplacalne

 

ale nie o tym

 

przerabial ktos? czy nie ? bo o to pisalem a nie czy przerobic czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam konsola po naprawie smiga jak mazenie (naprawa byla w listopadzie zeszlego roku) zadnego intercoolera upal + 36 konsola wlaczona od 24 godzin, po naprawie "0" zwisa chodzi perfect

 

Fidel. cienki lod :-)..................... a tak na powaznie spytaj kto nieprzerabial ( nawet swoja sega saturn przerobilem )

Edytowane przez Syrob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie musicie komentowac tego czy przerobic czy nie bo nie o to pytam

nie zarabiam a pieniedzy rodzicow nie bede wydawal na gry, juz za duzo na konsole dalem:[ gow + forza to jakies 300zl czyli 2/3 nowej plyty glownej wiec nie wiem czy takie nieoplacalne

 

ale nie o tym

 

przerabial ktos? czy nie ? bo o to pisalem a nie czy przerobic czy nie

jak chcesz xbl - to nie bo kiedys tam mimo antybana cie zlapia bez xbl - tak

ale nie wiem czy tracisz wtedy gwarancje

 

 

A tak BTW: po co kupiles konsole skoro nie stac cie na nia :>?

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fidel to tak jakbys napisal ze kupiles samochod ale nie stac cie na paliwo. Wiec pytasz gdzie mozna je ukrasc i co za to grozi.

Zreszta jaki byl sens kupic bez bana jak i tak go dostaniesz predzej czy pozniej jak inni zlodzieje?

 

Nierealny rachunek taki ze te gry zawsze mozna sprzedac i odzyskac wiekszosc kasy za nie.

 

Syrob nigdy nie przerabialem zadnej konsoli, nie wyobrazam sobie nawet psucia konsol, ktore mam w muzeum. Gry kolekcjonuje na rozne stare zabytowe konsole tez ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syrob -> piszesz o www.iksboks.aplus.pl ? konsola ci padla i tam naprawiales? jesli tak to ile placiles i co ci wymienili? albo czy profilaktycznie sobie fixa zafundowales?

 

ps. mialem parenascie konsol, wszystko co sie dalo przerabialem nawet nesa zeby ruskie podruby chodzily

 

 

jeszcze jedno pytanie banowanie na xbl polega na tym ze w ogole z konsoli sie nie moge polaczyc nie? czyli demek sie nie da sciagac?

i jeszcze jedno czy da sie updejty do gier ze starego xboxa, patche i inne dodatki co sa darmowe zgrac na kompa na cd i potem do konsolo czy nie? bo cos mi sie o uszy obilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fidel to tak jakbys napisal ze kupiles samochod ale nie stac cie na paliwo. Wiec pytasz gdzie mozna je ukrasc i co za to grozi.

Zreszta jaki byl sens kupic bez bana jak i tak go dostaniesz predzej czy pozniej jak inni zlodzieje?

 

Nierealny rachunek taki ze te gry zawsze mozna sprzedac i odzyskac wiekszosc kasy za nie.

 

Syrob nigdy nie przerabialem zadnej konsoli, nie wyobrazam sobie nawet psucia konsol, ktore mam w muzeum. Gry kolekcjonuje na rozne stare zabytowe konsole tez ;)

Popieram Cię :) Ale to nie temat do tego typu rozmów. Dobrze powiedziane, że mógł kupić zbanowaną :) Cena takiej konsoli to ~1/3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanie banowanie na xbl polega na tym ze w ogole z konsoli sie nie moge polaczyc nie? czyli demek sie nie da sciagac?

i jeszcze jedno czy da sie updejty do gier ze starego xboxa, patche i inne dodatki co sa darmowe zgrac na kompa na cd i potem do konsolo czy nie? bo cos mi sie o uszy obilo

Ban jest na LIVE, wiec jak sie nie zalogujesz to nic nie sciagniesz kompletnie. Ani dem, ani dodatkow do gier, patchy.

Mozesz zgrac na cdr update dasha, jest to dostepne na stronie MS, ale nie wiem czy to zadziala na zbanowanej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, kupno niezbanowanej konsoli, po to by ją zaraz przerabiać to szczyt hmm, ujmę to najdelikatniej jak potrafię, niefrasobliwości. ;)

 

A co do samych cen gier- z racji braku czasu wystarcza mi jedna nowość na miesiąc (tak pi razy oko) plus czasem coś starszego, ot by uzupełnić kolekcję (Halo 2, Dead Rising np. ceny takich gier nawet w Saturnie oscylują w granicach 70PLN).

 

Samo przyrównywanie cen gier do ceny mobo, to z kolei głupota zwykła. Masz $ na mobo, to czemu nie masz na gry na xO? Może faktycznie nie jest to miejsce na tego typu dywagacje, ale podejście tego usera jest beznadziejne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh -> kupilem nie zbanaowana bo czemu niby mialem kupowac zbanowana? cena taka sama a nawet wyzsza bo zbanowana = przerobiona a ja chce miec dziewice:P

 

za 3miesieczna konsole dalem 1100 zl z kameo wiec cena wydaje mi sie ze OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh -> kupilem nie zbanaowana bo czemu niby mialem kupowac zbanowana? cena taka sama a nawet wyzsza bo zbanowana = przerobiona a ja chce miec dziewice:P

Dawno takiej głupoty nie słyszałem :lol2: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno takiej głupoty nie słyszałem :lol2: :mur:

A to czemu glupota? Ja sam sprzedalem zbanowana drozej niz kupilem niezbanowana. Do tego taniej niz sprzedalem kupilem niezbanowana uzywana 1 miesiac. Wiec przynajmniej nie dawno ceny zbanowana niezbanowana byly mniej wiecej na rowni :)

 

Nie czepiajcie sie go juz, dlaczego mialby kupowac zbanowana? Kto wie ile bedzie mozna jeszcze pograc na live na przerobionej ? Moze 2 dni, a co jak 2 lata? Wtedy sie oplaca przerabiac :)

 

Faktem jest ze jak komus raz zbanuja to 2 raz tego bledu nie popelni. Wiem po sobie. Szczegolnie niemadre wydaje sie przerabianie teraz, kiedy ms dal 3 lata gwary. Przez 3 lata to konsolka moze pasc wiele razy i zawsze dostaniemy nowke. Lepiej to przemysl Fidel :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra przepraszam:] zrobie tak jak bede uwazal

 

Popieram Cię Ale to nie temat do tego typu rozmów. Dobrze powiedziane, że mógł kupić zbanowaną Cena takiej konsoli to ~1/3

znajdz mi zbanowanego x360 w idealnym stanie za 350zl a go teraz kupie:] i sprzedam na allegro za 1400zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra przepraszam:] zrobie tak jak bede uwazal

znajdz mi zbanowanego x360 w idealnym stanie za 350zl a go teraz kupie:] i sprzedam na allegro za 1400zl

też chętnie kupie z 10 szt. za te 350zł :-P

Fidel przeczytaj faq :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syrob -> piszesz o www.iksboks.aplus.pl ? konsola ci padla i tam naprawiales? jesli tak to ile placiles i co ci wymienili? albo czy profilaktycznie sobie fixa zafundowales?

Ja tam też naprawiałem. 100 zł usunięcie usterki + 100 zł dodatkowe modyfikacje, zmniejszające awaryjność. Ponoć jest teraz o wiele lepiej niż fabryka wypuszcza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfer zawodników w EA i M$

 

Wczoraj sieć obiegła dość zaskakująca wiadomość - Peter Moore, który jeszcze kilka dni temu przemawiał na konferencji Microsoftu, złożył rezygnacje z posady wice prezesa Interactive Entertainment Business in Microsoft's Entertainment and Devices Division. Już niedługo bo w przyszłym miesiącu Moore zasiądzie w fotelu prezesa Electronic Arts Sports. Jego miejsce w MS zajmie Don Mattrick, były prezes EA. Oficjalnie mówi się, iż Moore chciał wraz z rodziną wrócić do Kalifornii. Ile w tym prawdy? Czy EA Sports będzie faworyzowało konsolę Bill'a? Kto będzie teraz nową twarzą Xboxa?

Co jak co, ale będzie mi brakowało tego faceta :D

 

Dołączona grafika

 

ps

 

Peter Moore Gets $1.5 Mil Bonus; Paid Better than President of the U.S.

 

New details have emerged on just how well EA are going to pay their new recruit - former Xbox head Peter Moore. EA are paying him an annual salary of $550,000, in addition to help with re-location expenses of up to $330,000 and who could forget the $1.5 MILLION signing on bonus he is to receive!

And finally, EA also intends to assist Moore with relocation-related expenses, estimated at about $330,000. However, if Moore "voluntarily leaves his employment with EA or is terminated for any reason other than a reduction in force that eliminates his job position (a) prior to the one-year anniversary of his date of hire, he has agreed to pay EA an amount equal to all relocation and gross-up expenses incurred by EA through the date of his termination; or (b) on or after the one-year anniversary of his date of hire and prior to the second anniversary of his date of hire, he has agreed to pay EA an amount equal to a pro-rata portion (24 minus number of full months of employment / 24 months) of all relocation and gross-up expenses incurred by EA through his date of termination."

 

So all told, the upfront cost for EA to bring on Peter Moore will be nearly $2.4 million. We're not sure how much he was paid while at Microsoft, but EA certainly went above and beyond, New York Yankees style if you will.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mam jedno pytanie

potrzebuje zrobic przejsciówke vga female to female:] bo zamowilem kabel vga ale nie ma z nim przejsciówki, a mam czesci i wszystko co potrzebne to se sam zrobie

 

i teraz pytanie, robiac taka zlączke to łącze w dwoch wtyczkach dziurki o tych samych numerach? tam nie ma zadnego przeplotu nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fidel przeplotu brak :), ale sprzedawane przejściówki go "posiadają", gdyż gniazda są odwrócone od siebie

Dołączona grafika

luknij poniższą stronkę powinna wiele wyjaśnić

http://www.hardwarebook.info/VGA_(15)

 

ps

co za złom kupiłeś, że nie dostałeś przejściówki

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy nie ma przejsciówki bo jeszcze nie przyszedl ale raczej nie ma bo to jakis najtanszy:[

nie gadaj ze kupiłeś podróbę kabla VGA dla X0 :/ :] Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...