Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Promocyjna cena. Taniej o 104zl. Ktoś chętny? :-D

 

http://www.ultima.pl/Mirror_8217_s_Edge/i6396/

 

EDIT

 

Chciałbym kupić dysk 120gb oryginalny MS, poniewaz na 20GB weszla mi tylko 1 gra. W związku z tym mam parę pytań:

 

1. Jeśli kupie ten kabelek do transferu danych czy za jego pomocą uda mi sie skopiować wszystko na nowy dysk? Dema gier, dodatki do gier, savy, mapki, gamertaga ?

 

2. Czy jest jakiś sposób na skopiowanie danych na nowy dysk bez posiadania tego kabelka?

 

3. Czy ktos wie jak sie podącza to wszystko kabelkiem i ile czasu trwa skopiowanie 13GB danych? Nie chciałbym po zakupie kabelka, żeby

okazało się, ze nie da rady skopiować bo czegoś nie mam w PC lub, ze gamertaga nie skopiuje ani z dysku ani z netu (blokada regionu ?).

 

4. Teoretycznie dysk 120Gb mozna kupic za okolo 230zl, ale często jest napisane, ze bez kieszeni. Rozumiem, ze wtedy nie da sie

tak po prostu podlączyć do konsoli.....a czy można tą kieszeń przełożyć z dysku 20gb? Nie przygladałem się dyskowi, więc nie wiem czy to

możliwe i czy jest proste.

 

Z góry proszę o wyrozumiałość i nie odsyłanie do wyszukiwarki :smile2:

Edytowane przez Monaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Tak

2. Tak - wyciagasz dysk z kieszeni (potrzebny srubokret torx 6 i torx 10 + zerwanie plomby z dysku) calosc jest banalnie prosta

3. Jeden z dyskow jest w wpiety konsoli, drugi podpinasz kablem MS do portu USB konsoli. Musisz byc podlaczony do live, wkladasz specjalna plytke MS ktora jest dolaczana z kablem i kopiuje sie. Podejrzewam ze 13gb to moze sie dlugo kopiowac ale moze nie caly dzien :P.

4. Nie da sie dysku bez kieszeni podlaczyc do konsoli. Musi byc kieszen np z dysku 20gb.

 

 

Jesli mial bys 2 kieszenie na dysk to lepiej miec kabel do transferu MS. Przenosi on wszystko z jednego dysku na drugi i nic nie tracisz. Za to jesli chcesz przekopiowac z uzyciem PC to mozesz stracic save np przenoszony w ten sposob save z Forzy 2 nie dziala na nowym dysku. Byc moze jest to jedny przypadek, nie slyszalem zeby save z innej gry nie dzialal. Taki save mozna przeniesc tylko przez karte pamieci, lub kabel do transferu.

 

ps. kabel MS nie kopiuje danych miedzy dyskami a jedynie je przenosi i bezpowrotnie znikaja one ze starego dysku 20gb. Operacji nie mozna juz potem cofnac nawet za pomaca tego kabla :lol2:

 

Podsumowujac zeby sie nie bawic z tym dyskiem za dlugo to najlepiej kupic kabel do transferu, a potem go sprzedac tak samo jak i dysk 20gb.

Edytowane przez umcacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w przypadku wymiany calej konsoli (np. Premium 20GB na Premium 60GB lub Elite) - wystarczy ten kabel, czy trzeba jakies dodatkowe myki robic? Dodam, ze nie zalezy mi tylko na save'ach, ale tez na platnych DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

costi, wracając do mojego problemu to postanowiłem zamieścic screeny może to da ci jakiś wgląd na sytuacje

 

http://img118.imageshack.us/img118/5584/beztytuufr7.jpg

 

http://img150.imageshack.us/img150/9414/kkpg4.jpg

 

hmm czemu tam pisze zablokowane , myśle że to jest przyczyną gdyby to odblokować to było by ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

costi, wracając do mojego problemu to postanowiłem zamieścic screeny może to da ci jakiś wgląd na sytuacje

 

http://img118.imageshack.us/img118/5584/beztytuufr7.jpg

 

http://img150.imageshack.us/img150/9414/kkpg4.jpg

 

hmm czemu tam pisze zablokowane , myśle że to jest przyczyną gdyby to odblokować to było by ok

Coz, problem lezy pewnie w tym, ze tam jest wyjscie (Output), a Tobie jest potrzebne wejscie (Input)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wreszcie swojego Xboxa, kupiłem Elite. panowie jak gracie? Chodzi mi o pada. Czy kupiliscie jakies akumulatorki? Czy cos takiego jak Play and Charge?

(...)

Najlepiej kup Sanyo Eneloop. Nie będziesz się przejmował tym że w drugim nieużywanym na co dzień padzie akumulatorki się będą rozładowywały z biegiem czasu, bo nie będą :). I będziesz mógł je ładować kiedy chcesz a nie tylko jak już będą na amen rozładowane, bo nie ma efektu pamięci. Ew. jakieś inne akumulatorki Niklowo - wodorkowe, ale chyba najlepiej nie eksperymentować i brać eneloopy.

(...)

Ja mam Eneloopy i chodzą cacy :). Na padzie zaczynają migać diody gdzieś po ok. 35h grania z włączonymi wibracjami więc nie jest źle. No i nieużywane prawie nie tracą "naładowania" (choć tutaj nie mam odniesienia do innych bo nie posiadam ale to był dla mnie dosyć ważny argument bo nie gram nałogowo a "samorozładowanie" byłoby irytujące).

 

Coz, problem lezy pewnie w tym, ze tam jest wyjscie (Output), a Tobie jest potrzebne wejscie (Input)...

Na pierwszej fotce ma wyraźnie napisane Digital Input ;). Ale przy okazji ze statusem "zablokowane". Co to znaczy i czy da się coś z tym zrobić to nie mam pojęcia :P.

 

EDIT: Hmm, niby Digital Input a niżej "Cyfrowe wyjście Audio". Huh.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w przypadku wymiany calej konsoli (np. Premium 20GB na Premium 60GB lub Elite) - wystarczy ten kabel, czy trzeba jakies dodatkowe myki robic? Dodam, ze nie zalezy mi tylko na save'ach, ale tez na platnych DLC.

Rejestrujesz dwie konsolki, jeżeli nie masz zarejestruj kumpla na dane jakie chcesz i pisz o kabelek do transferu danych, trzeba wypełnic odpowiedni formularz znajdź go na necie i sobie wydrukuj , wszystko odbywa sie szybko i bez problemów. Kabelek dostaniesz w 3 dni za DARMO !!! i CD, skopiujesz wszystko oprócz płatnych dodatkow ale te ściągniesz jeszcze raz już nie płacąc, bo twoje dane są w bazie danych. Nie pamiętam już dokładnie jak długo kopiuje się np 1G danych, ale chwile tak, że nie ma tragedi. Tak samo jak ktoś kupi sobie drugi HDD, oczywiście oryginalny, bo trzeba podawać numery.

Edytowane przez wujekz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Jin xbox do dzwiękówki na in line tzn. Co będe do tego potrzebował , jak to podłączyć??

wiesz, do Ciebie to trzeba miec cierpliwosc,miales kilka podpowiedzi ale widocznie zdolnosci manualnych to ty nie masz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lite-on złamany! Wszystko odbywa sie przez sata. Ale dalej pozostaje pytanie "co jesli dostane RoD" ;p

Zczytanie klucza nie odbywa się przez sata... tylko wgranie FW

 

 

tak na marginesie na stronie MS pojawiłą się wersja NXE z awatarami KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra juz sie pogubilem, jakie potrzebuje wejscie w wiezy zebym mogl odtwarzac dzwiek z x-a ?

To zależy ;). Najprościej jest podłączyć chinczami (Lewy i Prawy kanał, takie wejście pewnie będzie oznaczone jako "Line In") ale masz wtedy tylko stereo. Albo jeśli w wieży masz wejście optyczne to właśnie takim kabelkiem. Później wystarczy w wieży się przełączyć na tryb (najprawdopodobniej) "Aux". Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie :lol2:

Hmmm, dlaczego? Może coś więcej? Takie samo rozwiązanie mam w przypadku karty muzycznej do laptopa Audigy ZS Notebook - tam też wymagana jest taka przejściówka i wszystko bangla. Dlaczego w wypadku "klocka" miałoby być inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, dlaczego? Może coś więcej? Takie samo rozwiązanie mam w przypadku karty muzycznej do laptopa Audigy ZS Notebook - tam też wymagana jest taka przejściówka i wszystko bangla. Dlaczego w wypadku "klocka" miałoby być inaczej?

Bo koledze sie chyba wydaje, ze ta przejsciowka zrobi mu z optyka analog ;)

 

BTW. da sie taka przejsciowke osobno kupic? Potrzebuje do laptopa...

EDIT: nvm, znalazlem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mieszkajacy w Pzn moze pozyczyc jakas gre ? (kupilem nowa konsole ->wczesniejsza mialem z US i nie mam w co grac xD). W zastaw daje np. pada bezprzewodowego, nowego z pudla :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś znacząca różnica w jakości obrazu między HDMI a zwykłym Component? TV 32" HD,jeżeli to w czymś pomoże...

Miałbym okazję kupić wersję Premium,niestety bez portu hdmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...