Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

(...)

To teraz ode mnie pytanie:

Pierwsze konto założyłem na Wielką Brytanię. Ale paru dem nie mogę ściągnąć, bo blokada regionalna. Myśle sobie, założe 2 konto na USA. Po miesiącu, jak gold minął zakładam i jak już założyłem to się zorientowałem, że nie wpisywałem adresu.

Można mieć konta na różne regiony?

Z tego co kojarzę to można ale sam nadal mam konto tylko na USA. W ogóle podobno w NXE jest zmiana i można założyć konto tylko na lokalizację (np. UK) i już nie trzeba podawać dokładnego adresu tak jak kiedyś. Tak więc hotele, ambasady itp. mogą odetchnąć :lol2:.

 

Gdy płyta jest w napędzie to wiadomo że coś może się stać ;)

Dlatego NXE jest błogosławieństwem, płytka podczas grania z HDD nie wiruje (przynajmniej tak mi się wydaje, nic nie słychać i nie czuć drgań na obudowie konsoli ale czy przypadkiem bardzo wolno się nie obraca to nie wiem). Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Z tego co kojarzę to można ale sam nadal mam konto tylko na USA. W ogóle podobno w NXE jest zmiana i można założyć konto tylko na lokalizację (np. UK) i już nie trzeba podawać dokładnego adresu tak jak kiedyś. Tak więc hotele, ambasady itp. mogą odetchnąć :lol2: .

W Windowsie przy zakładaniu konta też nie trzeba podawać adresu (nawet nie ma opcji do tego), ale adres trzeba podać później jak chcesz skorzystać z Marketplace, nie ważne czy darmowe czy płatne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego NXE jest błogosławieństwem, płytka podczas grania z HDD nie wiruje (przynajmniej tak mi się wydaje, nic nie słychać i nie czuć drgań na obudowie konsoli ale czy przypadkiem bardzo wolno się nie obraca to nie wiem).

Może wirować bardzo wolno, podczas grania przewróciła mi się konsola i mam głęboką rysę na GOW2, na szczęscie da się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Kupiłem Elite w empiku za 1070, taniej nie widziałem, do tego na miejscu.

 

Pierwsze wrażenia pozytywne. M.in. demko Test Drive Unlimited było na dysku i jest tak jak każdy mówi - siada się i gra, nie patrzy się na ilość FPS-ów (która zapewnia płynność przynajmniej w tej grze), nie patrzy się co by tu zmienić w ustawieniach graficznych, bo nie ma co.

W tej chwili ściągam demko NFS Most Wanted.

 

Z innej bajki to konsola niestety jest bardzo głośna. Od lat jestem przyzwyczajony do dość cichego kompa (nawet pod obciążeniem) i troche mnie to kłuje w uszy. Fakt że w trakcie gry szum jest znacznie zagłuszony, ale w cichszych momentach go słychać, nawet w słuchawkach. Trochę lipa, to jedna z istotnych wad konsol, że nie można sobie założyć jakiego się chce chłodzenia (przynajmniej "legalnie").

 

W pracy u mnie pełno ludzi ma X360 więc pewnie pożyczę na dniach parę gierek i zobaczę jak się gra, potem pewnie coś kupię.

 

EDIT. Aha, 14.2 A, więc najwyraźniej Falcon, ale nie chcę mi się czekać nie wiem ile na Jaspera, bo kto wie kiedy u nas się pojawią, i będzie o tym wiadomo.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie zakupiłem dzisiaj Elite w Saturnie za 1049 z dwoma grami - Indiana Lego oraz Kung Fu Panda, oraz dostałem tam zniżkę na GOW 2 i zakupiłem też za 99 zł :D

Jak na razie podłączyłem, zaktualizowałem i walcze z Media Centerem, obejrzałem tylko na szybko GOW ale niestety nie mam czasu na granie jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Można jakoś ustawiś własny gamer picture? Czy tylko te co są domyślnie i te co kupimy na Marketplace?

 

A Most Wanted fajne, grafika bez konkretnych porównań wygląda jak na kompie, no ale to 2005 więc sensowne. Ciekawe czemu wersja PC nie miała trybu wide, przyznam że w 16:9 bardzo fajnie ten NFS wygląda.

 

Teraz ściągam Call of Duty 2, moja pierwsza strzelanka na padzie, to będzie ciekawe.

 

Wogóle to multum dem tam jest, wiele co nie ma odpowiedników na PC, widać że mniejsze możliwości piracenia motywują do tworzenia demek, choć nowych będzie pewnie coraz mniej, co widać po największych hitach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeszcze gdyby data produkcji byla jakas starsza a tu z listopada :P

Może takie serwisówki składają na bieżąco z tego co im zalega? xD W sumie to ostatnio czytałem, że jakiś koleś też dostał takiego starocia ze świeżą datą produkcji, więc kto wie :lol2:

 

Publicznie używa się zwrotów:

  • importuję z Anglii
  • czekam na paczkę świąteczną od cioci z Ameryki
  • jeszcze nie zdecydowałem się, w któym markecie kupić
Przecież pisze o demkach, więc po co te głupie teksty.... :huh:

 

Harry Lloyd

Nie można wrzucać własnych obrazków na avatar. Albo kupujesz na rynku, albo robisz zdjęcie swojemu simowi :lol:

Btw, w media były za 999zł, kuzyn za tyle właśnie kupił.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Publicznie używa się zwrotów:

  • importuję z Anglii
  • czekam na paczkę świąteczną od cioci z Ameryki
  • jeszcze nie zdecydowałem się, w któym markecie kupić

Teraz ściągam Call of Duty 2, moja pierwsza strzelanka na padzie, to będzie ciekawe.

 

Wogóle to multum dem tam jest [...]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to postaraj się by znów ta z kolei trafiła do serwisu. Chociaż te 90'tki potrafią i 2 lata chodzić bez zająknięcia. Jednak bez HDMI to troszkę kiepsko. Ale może konsola i pożyje dlugo, a zawsze można podłączyć przez Component czy VGA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na HDMI mi nie zalezy, oby dzialala tak cicho jak kupiony Arcade :P Moja stara konsola chodzila 2 lata, jezeli ta tyle wytrzyma (poniewaz ja zostawie, a arcade raczej sprzedam) to bedzie dobrze, pewnie i tak nowy klocek po 2-3 latach powinien sie pokazac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiruje przy włączaniu gry i przy wyłączaniu (przynajmniej według moich obserwacji).

Tyle to ja wiem ;). Dobrze że podczas grania jest spokój, choć faktycznie może i płytka bardzo wolno się obraca wtedy. Nadal trzeba uważać ;).

 

Można jakoś ustawiś własny gamer picture? Czy tylko te co są domyślnie i te co kupimy na Marketplace?

(...)

To że tylko kupione na Markecie można umieszczać już wiesz, pewnie ma to związek z chęcią ograniczenia pojawiania się treści nieprzyzwoitych albo obraźliwych w miejscu gamerpicture.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jak przestawić PAL-60 na PAL-50 i na odwrót? Nie widzę takiej opcji w Display (niby powinna być tam gdzie ustawiamy rozdziałke itd), a wymaga tego np. jedna gierka arcade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Przez HDMI.

 

Trochę chore żeby podłączać inny kabel tylko po to żeby zmienić jakąś opcję, która jest wymagana do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No a co mogłem ustawić, przecież nie 480p. Podczas zmiany rozdziałku testuje się zarówno 60 jak i 50 Hz, ale potem do wybrania takiej opcji nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

binio21 zasilacz cały czas pasuje ponieważ wtyczka jest ta sama ;) W sumie MS nie ma obowiązku dawać mi nową z HDMI itp, dali mi taką samą jaką miałem :) Edytowane przez Alta1r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

binio21 zasilacz cały czas pasuje ponieważ wtyczka jest ta sama ;) W sumie MS nie ma obowiązku dawać mi nową z HDMI itp, dali mi taką samą jaką miałem :)

No, ale w drugą stronę już ma obowiązek ;) Na pewno nie przyślą Ci gorszej wersji. Jeśli miałeś cpu 65nm i HDMI to nie dostaniesz 90nm i bez HDMI ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podczas grania przewróciła mi się konsola i mam głęboką rysę na GOW2, na szczęscie da się grać.

Właśnie dlatego moja konsola leży sobie płasko tzw. desktop a na niej stoi monitor - najbezpieczniej jeśli chodzi o rysowanie się płyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...