Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

A gdzie to niby kupujesz? Bo wygląda co najmniej podejżanie - brak pudła, nie ma podane jaka pojemność dysku (?), sprzedający też nic nie wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezmę X pod warunkiem, że będzie miał dysk min. 60gb. Tu się zaczyna jazda ponieważ na pudełku nie napisali niestety (pudło białe nie zielone) ile to ma. Mogę konsolę z niego wyjąć, i obejrzeć, ale już nie podłączę.

Odczep dysk z konsoli, tam jest taka naklejka z kodem kreskowym i numerek. Coś w stylu:

 

X836931-003

Made in Thailand

|||||||| kod kreskowy ||||||||

052782861238

 

Ten pogrubiony kod wklep na stronie http://xboxdrives.x-pec.com/?p=list i może znajdzie ten dysk. Mój w tej bazie jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupuje nówkę z Carrefoura:-) Obsługa wiecie jaka jest, nie mają zielonego pojęcia o tym czym handlują.

Jest oczywiście pudełko z tym, że na tym pudełku jest tylko napisane - zawiera HDD.

Na samym dysku nie ma żadnych oznaczeń. Wyjąłem konsolę z pudła i widać, że był już rozpakowana tzn. folia porwana i zdaje się, że jest leciutko przybrudzony... Być może ktoś też chciał sprawdzić, ale wątpliwość pozostaje.

W sumie nie będę się stresował i kupie tego Premiuma z Burnoutem. Tam dokładnie jest napisane co i jak (to już to zielone pudło z dobrymi oznaczeniami).

Bardzo możliwe, że się na Jaspera załapie. Cena w zasadzie ta sama tylko nie chciałem dublować gier bo mam to na pc.

Jak Wasze rady nie podziałają to nie będę kombinował.

Dzięki za pomoc.

 

Grobel może podjedzeisz ze mną i rzucisz fachowym okiem?

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Trochę informacji o nadchodzącej aktualizacji NXE - http://www.xbox360achievements.org/news/ne...ard-Update.html

 

Jest m.in. info o Games on Demand, co na stronie xbox.com jest już od jakiegoś czasu. Ciekawe czy będą od razu jakieś gry na X360, czy póki co dalej same Originals.

 

Swoją drogą jakby polski Microsoft wcześniej wprowadził LIVE to mogli by nadążyć za ciągłym rozwojem tej usługi. Ja nie wiem jak oni sobie poradzą z wszystkim na raz, chyba że zaczną od jakiejś okrojonej wersji.

 

Co do samej usługi LIVE to wielkie brawa dla M$ za 1 vs. 100. Rewelacyjnie zrealizowany projekt teleturnieju, jeśli miał by się pojawić także u nas to wreszcie był by jakiś powód aby czekać na polski LIVE.

 

 

A tak z innej bajki - da się wyłączyć automatyczne logowanie w konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej bajki - da się wyłączyć automatyczne logowanie w konsoli?

Pewnie. Zaloguj się na profil, który ma autologowanie, a potem Xbox Guide -> zakładka Ustawienia -> Profil -> Automatyczne logowanie -> zaznacz Wyłączone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę informacji o nadchodzącej aktualizacji NXE - http://www.xbox360achievements.org/news/ne...ard-Update.html

 

(...)

Dobre jest to ;):

(...) It's Yours Forever! – As with other Xbox LIVE content, Games on Demand titles are linked to your Xbox LIVE account, so you can delete and re-download anything you have already purchased to the same console or another console. (...)

Liczę że ceny będą atrakcyjne.

 

Narka.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padl mi kolejny juz 3-ci headset. Co za szajs. W dwoch nic nie slychac a w jednym mikrofon zdechl. Znalazlem gdzies stronke z FAQ o Xbox360 i info o

gwarancji na akcesoria 2 lata i mialem nadzieje,ze to prawda. Zadzwonilemi, zarejestrowalem konsole a uslyszalem, ze gwarancja na akcesoria 1 rok.

 

Data na paragonie 15 lipca 2008. Po prostu pieknie :damage_wall: Powiem szczerze, ze szkoda mi conajmniej 40zl z przesylka na headset, ktory

wiem, ze i tak padnie mi po 3-5 miesiacach uzytkowania. Szukam jakiegos taniego zestawu sluchawkowego bezprzewodowego, ktory bedzie dobrze dzialal z PS3,

wiec 40zl na headset Microsoftu to stanowczo wedlug mnie za duzo. W zwiazku z tym mam pytania:

 

Czy istnieje jakis bezprzewodowy zestaw sluchawkowy od telefonu, ktory jest kompatybilny z PS3 i Xbox360?

 

Czy znalazlaby sie osoba, ktora udostepnilaby skan paragonu zakupu Xbox360 z data zakupu Sierpien 2008 lub pozniejsza? :lol:

 

Czy to prawda, ze w zestawie zakupionym dysku 60GB bedzie plyta i tasma do przeniesienia danych z dysku mniejszego na wiekszy? Chodzi mi o ten

zestaw dysk 60GB, headset i 3 miesiace golda jak i w zestawie sam dysk. :)

 

Z gory podziekowania za pomoc :rolleyes:

Edytowane przez Monaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padl mi kolejny juz 3-ci headset. Co za szajs. W dwoch nic nie slychac a w jednym mikrofon zdechl. Znalazlem gdzies stronke z FAQ o Xbox360 i info o

gwarancji na akcesoria 2 lata i mialem nadzieje,ze to prawda. Zadzwonilemi, zarejestrowalem konsole a uslyszalem, ze gwarancja na akcesoria 1 rok.

 

Data na paragonie 15 lipca 2008. Po prostu pieknie :damage_wall: Powiem szczerze, ze szkoda mi conajmniej 40zl z przesylka na headset, ktory

wiem, ze i tak padnie mi po 3-5 miesiacach uzytkowania. Szukam jakiegos taniego zestawu sluchawkowego bezprzewodowego, ktory bedzie dobrze dzialal z PS3,

wiec 40zl na headset Microsoftu to stanowczo wedlug mnie za duzo. W zwiazku z tym mam pytania:

 

Czy istnieje jakis bezprzewodowy zestaw sluchawkowy od telefonu, ktory jest kompatybilny z PS3 i Xbox360?

 

Czy znalazlaby sie osoba, ktora udostepnilaby skan paragonu zakupu Xbox360 z data zakupu Sierpien 2008 lub pozniejsza? :lol:

 

Czy to prawda, ze w zestawie zakupionym dysku 60GB bedzie plyta i tasma do przeniesienia danych z dysku mniejszego na wiekszy? Chodzi mi o ten

zestaw dysk 60GB, headset i 3 miesiace golda jak i w zestawie sam dysk. :)

 

Z gory podziekowania za pomoc :rolleyes:

Sprawdź sobie tego headseta bezprzewodowego zakładanego na ucho. Używam już chyba od roku i nie mam z nim problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi być wersja pudełkowa, bo konsola zbanowana? W takim razie pościągaj wszystko z torentów, co ci szkodzi i sam potestuj...

 

edit- na 99% kiedyś już ten użytkownik "chwalił" się przerobioną konsolą, ale masz rację- zawsze znajdzie się jakaś inna wymówka.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omfg... moze szuka czegos na prezent? :|

A MSP w prezencie dać już nie można? ;)

 

Możecie polecić Panowie jakąś gierkę na dwóch graczy (przy jednej konsoli) w klasycznym stylu (nie Army of Two i pochodne)? Musi być wersja pudełkowa.

shootery - CoD:WaW, oba Gearsy, Halo 3, L4D, RE5, ale pewnie takich nie chciałeś

wyścigowe - Forza 2, PGR3, Burnout Revenge

sportowe - wszelkie fify, pesy, nba, nfl, co kto lubi

no i wszystkie bijatyki - SF4, SC4, VF5, co kto lubi

oraz oczywiście guitar hero/rock band

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kogo to obchodzi sherlocku ? Nie będę wytykał palcami kto tu jeszcze rozmawiał o przeróbce i może takową posiadać. Ba! uważam to za głupotę.

 

 

o do pytania to niech je zada lepiej w odpowiednim temacie:

 

http://forum.purepc.pl/Konsole-f100/Polecc...html&st=120

 

 

Podpowiem: Soul Calibur 4, Burnout: Revenge. Przy obu świetnie się bawiłem ze znajomymi na jednej konsoli ;) Burnout można kupić na Allegro po 50-60 zł. Soul Calibur 4 za 70-99zł. Imo to nie dużo jak za tak świetne gierki. Zwłaszcza dla dwóch graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A MSP w prezencie dać już nie można? ;)

To prawie tak jakby komuś dać w prezencie pieniądze. Dla mnie to trochę żenujące, bo pokazuje się, że o tej osobie nic się nie wie i nie wiadomo co kupić. Ale przynajmniej najmniejsze ryzyko nietrafienia z prezentem :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie ma lepszego prezentu niż pieniądze, a jak już to się kogoś zapytać co by chciał, a nie kupować w ciemno coś co może leżeć na półce albo powędrować na allegro.

Wogóle to chyba off-top się zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...