Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka wielka różnica w cenie gier? Jeśli mówimy o oryginałach to wszedłem teraz na ultime i ceny albo takie same albo raz ps3 droższe albo tańsze (studia sony) i kształtują się w okolicach 230zł więc co to za argument? Na allegro na PS3 też idzie wyrwać tanio gry. Za iksem przemawia biblioteka gier i kwitnące piractwo. Niestety ale ta konsola popularność zdobywa u nas głównie dzięki niemu. Taka sama sytuacja była w przypadku PS2. Ludzie kupowali konsole nawet za 3.000PLN bo po przeróbce mieli gry po 30zł. U mnie w mieście nie znam ani jednego iksa 360 bez przeróbki. :) Gdyby złamali PS3 to sprzedaż ruszyła by z kopyta. Mogę się założyć. ;)

I OTO CHODZI! TRAFIŁA KOSA NA KAMIEŃ! CI WSZYSCY FANBOYE X360 - POKAŻCIE SWOJE GIERKI A NIE GNOICIE PS3!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I OTO CHODZI! TRAFIŁA KOSA NA KAMIEŃ! CI WSZYSCY FANBOYE X360 - POKAŻCIE SWOJE GIERKI A NIE GNOICIE PS3!

Uwazasz ze kazdy kradnie, kto ma xboxa? ja mam 16 gier. Kazda kupilem, o czym pisalem wczesniej. PS3 kupie jak beda gry. Narazie nie ma ZADNEJ gry, ktora mnie kusi. Nie ma nic do PS3, zycze tej konsoli bardzo dobrze. Lecz na dzien dzisiejszy nie oferuja ona dla mnie NIC co skloniloby mnie do zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Jaka wielka różnica w cenie gier? Jeśli mówimy o oryginałach to wszedłem teraz na ultime i ceny albo takie same albo raz ps3 droższe albo tańsze (studia sony) i kształtują się w okolicach 230zł więc co to za argument? Na allegro na PS3 też idzie wyrwać tanio gry. Za iksem przemawia biblioteka gier i kwitnące piractwo. Niestety ale ta konsola popularność zdobywa u nas głównie dzięki niemu. Taka sama sytuacja była w przypadku PS2. Ludzie kupowali konsole nawet za 3.000PLN bo po przeróbce mieli gry po 30zł. U mnie w mieście nie znam ani jednego iksa 360 bez przeróbki. :) Gdyby złamali PS3 to sprzedaż ruszyła by z kopyta. Mogę się założyć. ;)

 

nie wiem na jakiej planecie zyjesz!!ale poki co wiele starszych aczkolwiek bardzo dobrych tytulow z xboxa wychodzi z tanszej serii,wiec nie gadaj o porownywalnych cenach ,bo to smieszne tym bardziej jak ktos kupuje co dopiero xboxa i ma do skompletowania wiele fajnych tytulow.

 

a co do piractwa to ani nie mam przerobionej konsoli ani pirackich oczywiscie gier,

 

ultima.pl nowki :)

 

xbox360-"Need for Speed ProStreet" + kod na unikalny samochód + brelok ..199!

ps3-"Need for Speed ProStreet" + kod na unikalny samochód!-bez breloczka :lol2: - 249 zl!!!!!......... :lol2:

 

ps3 "Skate" 259 zl :lol2:

xbox360 199zlzl

 

x360-Half-Life 2: The Orange Box (X360)--199zl

ps3-Half-Life 2: The Orange Box- 249.00 zł :lol2:

 

xbox360- Call of Duty 4: Modern Warfare(X360)-229zl

ps3-Call of Duty 4: Modern Warfare - 249 zl :lol2:

 

dobrze patrzyles na ceny??? :lol2: tylko od 50 do 30 zl roznicy,chyba jedynie "Jericho" po tej samej z gier multi,to jak kupie 10 gier multi na Xa to zaoszczedze od 500 do 300 zl!!!!i jeszcze byc moze bede mial troche lepsza grafe czy plynniejsza gre

 

jakis zbedny komentarz?? :)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar's Bully Being Revamped for 360, Wii

 

In spite of all the critical acclaim, most people glossed right over Rockstar Games' Bully; it even received a coveted 10 in the pages of EGM. Rockstar isn't giving up on the new IP just yet, however, as they've announced Bully: Scholarship Edition for both Xbox 360 and Wii, complete with tweaked visuals and additional content.

 

Other than that, we're in the dark, but Rockstar says the revamped Bully is coming to both platforms this "winter." This could be the perfect game to cool down from the fall gaming season with in early 08 -- keep watching as we learn more -- but here's a question: where's the PlayStation 3 version?

http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3161415

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez po robocie przetestuje tego NFS'a, choc sadze, ze do PGR4 startu najmniejszego miec nie bedzie ;)

 

@kojak- to teraz co? x jest tylko dlatego lepszy, bo mozna piracic? Bullshit. Mam ta konsole od maja, kupilem na nia do dzis 11 gier, wszystkie (z wyjatkiem GoW, PGR3 i FNR3, bo te w cenach ok 100PLN) za te ok 230PLN, bo jak sa one dla mnie warte tych pieniedzy. Gier nie sprzedaje, lubie gadzety i kolekcjonuje takie pudelka na polkach ;) Na PS3 przez te 5 miesiecy kupilbym max. 2 gry, bo nic innego na ta konsole nie jest godne uwagi. I ktora zabawka wychodzi w takim ukladzie taniej? :lol:

 

Aha- tez wsrod swoich znajomych (blizszych i dalszych) nie znam nikogo z przerobionym x'em, nikt mi nie zniknal z friendslisty za bana na xbl, wiec wez na wstrzymanie.

 

Ostatnia kwestia- po rzekomym zlamaniu PS3 Twoim zdaniem sprzedaz tej konsoli na chwile obecna by wzrosla? Co z tego, ze mozna by miec taniej gry, jak i tak nie ma niczego sensownego w ofercie? Co bys chcial piracic?

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że Mass Effect został ozłocony. Apaluje do wszystkich wydawców. Przestańcie robić na jakiś czas gry! Zróbcie sobie wolne tak do lutego. To co się teraz dzieje jest nie do ogarnięcia. Gry mi się wysypują z półki, nie moge ich skończyć bo co zerkne do sklepu to coś nowego wychodzi.

 

Tak więc, apeluje o rozsądek. Weźcie sobie wolne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktoś tu się za bardzo zbulwersował i czyta niedokładnie. :) Przecież napisałem, że za iksem przemawia biblioteka gier i możliwość zmodowania.

 

A ceny dragonlore to sobie wybierasz pod siebie.

 

Sega Revo: PS3-229zł X360-229zł

Dirt: PS3-229zł X360-219zł

VF5 PS3-179zł X360-219zł

COD4 PS3-249zł X360-229zł

HS PS3-219zł

Halo3 X360-249zł

 

Jako, że na Xa jest więcej starszych gier to logiczne, że są tańsze. Nowości od Sony są po 219zł a na iksa jak widać nawet po 249zł. Allegro to już inna bajka bo idzie wyrwać starsze gry po 60-70zł. A nowsze po 100-130zł więc nie jest tak czarno jak to sobie wmawiacie. A jak stać cię na grę za 200zł to i stać Cię na 220zł. Zapominacie, że musicie płacić za LIVE 80$ rocznie? Na jedno wychodzi. ;)

 

A na koniec powiem Wam tak. Mało mnie interesuje co jest na iksie i za ile. Interesuje mnie PS3. Was natomiast boli to, że ktoś nie robi tak jak Wy i na każdym kroku próbujecie udowodnić, że źle zrobił nie kupując iksa. Ja nie przekonuję nikogo i nikomu nie wmawiam, że ten co kupił Xa to naiwniak czy jakiś głupek. ;) A wy ciągle wklejacie te tabele ze sprzedaży z USA i cieszycie się jak to iks super się sprzedaje. Co z tego macie? :) Wyluzujcie trochę i rozmawiajcie jak ludzie a nie jak "My" i "reszta". Widziałem draak twój post o Timeshifcie PC vs X360. Powiem Ci, że nie masz racji ale masz iksa a on musi być najlepszy? Wiem o Twoim PC. ;)

 

Tym akcentem kończę. ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kojak, "widzialem Twojego posta" brzmi jak cytat z Kaczora i inwiligacji CBA :lol: A tak serio- przeciez go sprecyzowalem, wiec o co ci teraz chodzi? Wez odpal Timeshift w rozdz. godnej ad2007, to zobaczysz jakim plastikiem wali z ekranu. Ale to juz calkowite o/t, wiec tym akcentem koncze ;)

 

Widze tez niestety niebezpieczna maniere, jaka zakrada sie do twoich odpowiedzi- wybierasz mianowicie tylko te fragmenty z wczesniejszych postow, ktore sa dla Ciebie wygodne i tylko do nich sie odnosisz. Dlaczego nie odpowiedziales na moje pytanie odnosnie rzekomego wzrostu popularnosci PS3 po zlamaniu jej zabezpieczen? Co to da tym potencjalnym nabywcom tej konsoli? Przeciez na te 3 gry stac kazdego. Mozesz odpowiedziec we wlasciwym temacie ;)

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Chyba ktoś tu się za bardzo zbulwersował i czyta niedokładnie. :) Przecież napisałem, że za iksem przemawia biblioteka gier i możliwość zmodowania.

 

A ceny dragonlore to sobie wybierasz pod siebie.

 

Sega Revo: PS3-229zł X360-229zł

Dirt: PS3-229zł X360-219zł

VF5 PS3-179zł X360-219zł

COD4 PS3-249zł X360-229zł

HS PS3-219zł

Halo3 X360-249zł

 

Jako, że na Xa jest więcej starszych gier to logiczne, że są tańsze. Nowości od Sony są po 219zł a na iksa jak widać nawet po 249zł. Allegro to już inna bajka bo idzie wyrwać starsze gry po 60-70zł. A nowsze po 100-130zł więc nie jest tak czarno jak to sobie wmawiacie. A jak stać cię na grę za 200zł to i stać Cię na 220zł. Zapominacie, że musicie płacić za LIVE 80$ rocznie? Na jedno wychodzi. ;)

 

A na koniec powiem Wam tak. Mało mnie interesuje co jest na iksie i za ile. Interesuje mnie PS3. Was natomiast boli to, że ktoś nie robi tak jak Wy i na każdym kroku próbujecie udowodnić, że źle zrobił nie kupując iksa. Ja nie przekonuję nikogo i nikomu nie wmawiam, że ten co kupił Xa to naiwniak czy jakiś głupek. ;) A wy ciągle wklejacie te tabele ze sprzedaży z USA i cieszycie się jak to iks super się sprzedaje. Co z tego macie? :) Wyluzujcie trochę i rozmawiajcie jak ludzie a nie jak "My" i "reszta". Widziałem draak twój post o Timeshifcie PC vs X360. Powiem Ci, że nie masz racji ale masz iksa a on musi być najlepszy? Wiem o Twoim PC. ;)

 

Tym akcentem kończę. ;)

Pozdrawiam

normalnie piszac ze ceny nowych gier na sony sa tylko po 219 masz chyba jakies zwidy! :lol2: -szkoda dyskytowac z toba kiedy wyrazny problem z odroznianiem liczb stoi ci na przeszkodzie w odkryciu "oczywistej oczywistosci" :lol2:

 

i jeszcze to chyba ciebie boli ,ze kto wczesniej pisze ze sprzedaje ps3 bo nie ma w co grac i gry drogie-a ty juz przechodzisz samego siebie piszac ze nie interesuja cie ceny gier na xboxa kiedy wlasnie jestes w topicu o xboxie-normalnie LOL do kwadratu :lol2:

ze swoim "apelem" zwroc sie raczej do zawiedzionych uzytkownikow ps3

 

Blacksite-area 51 xbox360-199 zl

to samo ps3 -249 zl :mur:

 

mozna znalesc jeszcze wiecej gier o sporej roznicy cen ale mi sie niechce,praktycznie wszystkie gry multi sa drozsze na ps3(30-50zl),wiec ja uzytkownik i ps3 i xboxa360 wybierajac gre wlasnie multi bede sie sugerowal cena!!a 50 czy 30 zl dorzuce do nastepnej gry,wiec co 4 -5 gre mam za darmo B-) :-P

 

acha i co do live to ja akurat go olewam-ale ci co placa abonament dostaja w zamian jeden z najbardziej fachowych serwisow online swiata,i malo tego moga grac w najbardziej grywalna gre online tez swiata(halo3)i wiele innych-a ty w co grasz po sieci w ps3?? w (warhawk'a)??

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ale kto Wam każde kupować gry w dzień premiery i jeszcze w sklepach takich jak Ultima?

Poczekajcie tydzień, dwa, a nowe gry kupicie o wiele taniej.

Mówie tutaj o obydwu platformach, ale X360 ma tą zaletę że dużo ludzi w Polsce ją wybrało. Idąc dalej - gier tańszych jest więcej bo jest ich po prostu dużo.

Zobaczcie ilość gier na Allegro na x360 i ps3. Porównajcie tam ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@draak

Nie rozumiem "odpal Timeshift w rozdz. godnej ad2007, to zobaczysz jakim plastikiem wali z ekranu"?? U siebie odpalałem w 1920x1080 a komfortowo grałem w 1360x768. Rozumiem, że ta rozdzielczość nie jest godna roku 07 i wszystkie gry na iksa są niegodne? :) Dla mnie grafika na 40'' wygląda ślicznie. Może nie wszystkie lokacje ale jest oki. :)

 

I nie wybieram tego co mi pasuje tylko uznałem, że jest to mało ważne bo chyba każdy jest na tyle inteligentny i kapnie się, że jak kogoś nie stać na wypasionego peceta to kupuje konsole (nawet na raty) i po przerobieniu ma do dyspozycji np. na PS3 ok 60gier. Jak nie stać go było do tej pory na peceta to pewnie w żadną z tych gier nie grał. Do końca roku ma wyjść jeszcze kilka ciekawych tytułów więc o jakich 3grach mówisz?. I nie zapominaj o fanach Sony, którzy czekają tylko na przeróbkę. Taka sama sytuacja jest z iksem. Różnica jest taka, że iksa już przerobisz a na PS3 trzeba poczekać. Ciebie stać to Ci rybka ale ilu nie stać albo stać ale szkoda wydać na gry? To tak jak z pecetem. Kupuje wypas sprzęt a gry ściąga z netu. Nawet Windowsa nie ma oryginalnego. ;) Czasy się poprawiają ale jeszcze trochę to potrwa. ;) Widocznie żyjemy w różnych środowiskach. Ja opieram się na swoim otoczeniu, Ty na swoim.

 

@dragonlore

Pisałem o cenach gier od SCE które są po 219zł wszystkie. Najczęściej ceny 249zł dotyczą gier multi. Nie zrozumieliśmy się i tyle. I snaker ma rację. Nie musisz mieć gry od razu po wyjściu. A jak chcesz mieć i stać Cię to jaką różnicę zrobi 20 czy 30zł więcej? Na Live Cię stać a na trochę droższą grę (nie płacąc za sieć) już nie? Jak już powiedziałem na jedno wychodzi. A z multi z tego co mam to: Tekken 5 DR, COD3, Motorstorm, R:FoM. Jest ich znacznie więcej niż myślisz. ;)

 

PS. Gry nie są najważniejszą częścią mojego życia. Może dla Was to najważniejsza sprawa stąd potrzebujecie 10gier miesięcznie ale ja z tym problemu nie mam. Wystarczy mi to co jest na PC i PS3. Dla tego nikogo nie zmuszam do posiadania jednej czy drugiej platformy. Do multi jest PC a do perełek od Sony PS3.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i teraz dylemat na listopad. Pograłem w demo skate i powiem jedno - ja chce ta gre!! no ale na front wyjdzie jeszcze assasins creed, mass efect, crackdown i forza tez czeka, a tu jeszcze xbl na roczek trzeba musowo zalatwic, drugiego pada i chyba z decyzja w co pogram poczekam do konca listopada.

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, prawdopodobnie w tym tygodniu kupie xbox'a i teraz zastanawiam się co na początek, PGR4 na 100%, prawdopodobnie Forza Motorsport 2, zastanawiam się czy warto kupić jeszcze do kompletu PGR3 biorąc pod uwagę premierę kolejnej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj ze jezeli bedziesz gral w cod'a na pudle i nie bedziesz sie umawial z polakami, tylko gral z losowymi ludzmi to lag da ci czasami popalic (a w rankowych grach to juz na 100%). Jezeli chcesz grac w multi to moim zdaniem o wiele lepiej kupic wersje pc. Ponad dwa razy taniej, klawa+mysz i normalne serwery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, prawdopodobnie w tym tygodniu kupie xbox'a i teraz zastanawiam się co na początek, PGR4 na 100%, prawdopodobnie Forza Motorsport 2, zastanawiam się czy warto kupić jeszcze do kompletu PGR3 biorąc pod uwagę premierę kolejnej części.

a ja bym Ci jednak radził pierw wziąć PGR3 - na alegro dostaniesz za 30-40 zł do czasu jak sie nagrasz to PGR4 bedzie za 150 a jednak chyba trudno bedzie Ci przekonać się do trójki po czwórce (czyli stracisz jeden fajny tytuł)

 

a FM2 to obowiazek - najlepsza gra jaką mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...