Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

nietypowe pytanie

 

mam lapka

mam xO

mam kabel nieskrosowany

 

ja zapomocą tych 3 rzeczy sprawdzc mac konsoli?

 

a moze mac jest gdzies na konsoli? Nie wiem bo teraz nie mam przy sobie konsoli. Poradzi ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nietypowe pytanie

 

mam lapka

mam xO

mam kabel nieskrosowany

 

ja zapomocą tych 3 rzeczy sprawdzc mac konsoli?

 

a moze mac jest gdzies na konsoli? Nie wiem bo teraz nie mam przy sobie konsoli. Poradzi ktoś coś?

a nie jest z tylu ? (na nalepce?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie jest z tylu ? (na nalepce?)

Nie, z tyłu jest tylko data produkcji, numer seryjny i Product ID.

Tak jak poca mówi, w opcjach sieciowych:

 

System -> Network Settings -> Additional Settings -> Advanced Settings

PS: Najszybszy chyba

, propozycja idealna dla AW [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, z tyłu jest tylko data produkcji, numer seryjny i Product ID.

Tak jak poca mówi, w opcjach sieciowych:

 

System -> Network Settings -> Additional Settings -> Advanced Settings

PS: Najszybszy chyba

, propozycja idealna dla AW [;

LOL niezłe :D Ciekawe co za debil wymyslił takie achievementy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie :P

Jak sciagacie gry na konsole, to ile srednio zajmuja miejsca? (oplaca sie kupowac x0 elite?:P )

 

2. http://allegro.pl/item269916639_nowy_xbox_360_elite.html 1300zl. Gdzie jest haczyk? (oprocz tego , ze typ ma 0 komentarzy)

Moze to, ze konsola jest z usa i dziala w Ntsc-u?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

a tutaj tlumaczenie zmian upgrade' dasha ;)

 

Nieoficjalna lista zmian:

 

- kompatybilność z nieoficjalnymi, bezprzewodowymi kontrolerami,

- update firmware'u Xbox Live Vision, a tym samym poprawa jakości wyświetlanego obrazu,

- wiele nowych opcji dla kamery Vision,

- nowe ustawienia wygaszacza ekranu (a'la ten windowsowy),

- nowa kategoria Xbox Live Arcade, która ułatwi ściągania i użytkowanie produkcji z XLA,

- zupełna nowość - gry stworzone w technologii flash, nie ściągniemy ich na dysk, ale będziemy mogli w nie pograć za pomocą wspomnianej powyżej zakładki,

- nowa pozycja "Screensaver", która pojawi się w kategorii "Themes and Gamer Pictures" na Marketplace,

- dodakowe opcje związane z komunikatorem Messenger, współpraca z chatpadem,

- nowy program do uruchamiania gier XNA,

- nowe ustawienia języka, czasu i daty,

- nowe "opce reklamy" zintegrowane z grami,

- obsługa Xvida,

- opcja "ulubione" w Xbox Live Arcade może filtrować listę zależnie od naszych preferencji,

- obsługa IPTV,

- filtrowanie listy znajomych poprzez kryterium poszczególnych gier,

- wsparcie dla klanów - możliwość tworzenia takowych bezpośrednio z poziomu dashboardu, a także

przypisywanie przyjaciół z listy do poszczególnych klanów,

- poprawa tłumaczenia poszczególnych opcji w takich językach, jak japoński, niemiecki oraz hiszpański,

- możliwość szybszego usuwania plików za pomocą przycisku "x",

- możliwość wyłączenie informacji dotyczącej ukończeniu ściągania dodatków do gier oraz plików video,

- możliwość szybszego przeglądania ściąganych plików video,

- nowa opcja w zakładce Gry - przeznaczona dla wersji beta itp.,

- wydawcy będą mogli nas informować o dostępności nowych dodatków dla danej gry,

- opcja PiP dla odtwarzacza DVD,

- poprawiona obsługa klawiatury USB,

- poprawiona opcja rozmów głosowych zarówno z poziomu gier, jak i dashboardu,

- usprawniona opcja przedłużania abonamentu (system będzie reagował szybciej),

- konsola będzie nas informować o tym, że kończy się wolne miejsce na HDD,

- większa przestrzeń na dysku przeznaczona dla obrazków gracza oraz motywów dashboarda ,

- nowe, animowane motywy (możliwe, że również posiadające własne dźwięki),

- usprawniona przeglądarka obrazów,

- zegar przedstawiający przybliżony czas pozostały do ukończenia pobierania plików,

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak to jest z grami z marketplace. Sa takie fajne, ze oplaca sie kupic elite i miec 120gb dysk czy starcza ten 20gb? :P

mi starcza 20gb :)

mam z 10 dem (zagram i jak mi sie podoba to zostawiam a jak nie to odrazu wywalam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zalezy od preferencji, jeden ma 20gb mp3 na dysku inny 1 demko. Mi takze w zupelnosci starcza 20gb, ale na pewno lepszym posunieciem jest kupno 120gb. W koncu im wiecej tym lepiej, ale wybor moim zdaniem sprowadza sie tu bardziej do wyboru koloru. Masz kase kupuj, warto. Jak wolisz za roznice w cenie kupic gre lub nawet dwie to nie warto :) Lepsze sa gry ze sklepu niz z marketplace :P Gra arcade to zwykle 30-50mb, demka 300-1500mb wiec latwo mozna policzyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zalezy od preferencji, jeden ma 20gb mp3 na dysku inny 1 demko. Mi takze w zupelnosci starcza 20gb, ale na pewno lepszym posunieciem jest kupno 120gb. W koncu im wiecej tym lepiej, ale wybor moim zdaniem sprowadza sie tu bardziej do wyboru koloru. Masz kase kupuj, warto. Jak wolisz za roznice w cenie kupic gre lub nawet dwie to nie warto :) Lepsze sa gry ze sklepu niz z marketplace :P Gra arcade to zwykle 30-50mb, demka 300-1500mb wiec latwo mozna policzyc.

No to chyba wezme 20gb ;)

Nie obchodzi mnie kolor, a w gry z arcade pewnie grac nie bede , albo bede je kasowal :P Za roznice cenowa wole sobie kupic 2 gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto z hdmi bo ma poprawione chlodzenie i ludzie mowia, ze one sie tak nie psuja

Wiadomo, kupie z hdmi ;)

A jak kupuje xboxa to skad mam wiedziec w jakiej technologii ma procesor? (90nm czy 65nm?)

Na zakup xboxa chce przeznaczyc okolo 1300zl :P +live 150zl +jakas gra za 200zl i byc moze drugi pad za jakies 150zl :<

1800zl... uuu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, kupie z hdmi ;)

A jak kupuje xboxa to skad mam wiedziec w jakiej technologii ma procesor? (90nm czy 65nm?)

Na zakup xboxa chce przeznaczyc okolo 1300zl :P +live 150zl +jakas gra za 200zl i byc moze drugi pad za jakies 150zl :<

1800zl... uuu :P

No za gre liczyłbym ~220zł bo tyle kosztuję CoD4 ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No za gre liczyłbym ~220zł bo tyle kosztuję CoD4 ;P

Mysle, ze bede kupowal gry uzywane ;) 2x taniej.

W 1 kolejnosci planuje Naruto: Rise of a ninja bo lubie klimaty manga/anime :) Potem pomysle nad mass effect//army of two//halo 3? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Halo3, zaczalem ostatnio grac wieczorem i zaspalem do pracy.. gralem do 5 rano.

Swietna gra jest rowniez pgr4 jak ktos lubi arcade wyscigi. Jesli jestes mega maniakiem realizmu w samochodowkach to forze2. Trzeba byc alienem zeby skonczyc ta gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez myslalem o FM2 i PGR4 gdyz te gry sa juz taaaaanie :) (FM2 + viva pinata = 100zl nowa, PGR4 100zl uzywane).

W pierwszej kolejnosci kupuje jednak naruto rise of a ninja, a ze jest to gra nowa to musze zaplacic 200zl ;( Do tego na start moze dokupie halo 3 (aby miec w co grac na live :P, ze 100zl kosztuje ) i pgr4//fm2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Halo3, zaczalem ostatnio grac wieczorem i zaspalem do pracy.. gralem do 5 rano.

Swietna gra jest rowniez pgr4 jak ktos lubi arcade wyscigi. Jesli jestes mega maniakiem realizmu w samochodowkach to forze2. Trzeba byc alienem zeby skonczyc ta gre.

Hahaa no niezle podsumowanie forzy 2. W takim razie ja niedlugo bede alienem bo mam zamiar ja skonczyc :lol2: . Znudzila mi sie ale po paru miechach wrocilem do niej i katuje i katuje i jeszcze mi zostalo na oko z 30godzin haha :D Jak ktos lubi np formule 1 to ta gierka ja niezle zastepuje szczegolnie przez wyscigi wytrzymalosciowe :D (kiedy jakas formulka na xa? ;/ niech wreszcie odkupia licencje :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mi zostalo na oko z 30godzin haha :D

Mam level 45 i dosyc tej gry, ale postanowilem dobic do 50. Sens jest jezdzic jedynie wytrzymalosciowe wyscigi. 50 minut czasami potrafi nudzic, warto tez zatrudniac kierowcow jak jesz obiad czy spisz;) Kabel play and charge i pad sie nie wylacza po kwadransie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie schodzimy do podziemia :lol2:

MS conducting fresh bans on modified Xbox 360 units from Live

 

The moment that all Xbox 360 firmware modders feared has come true - MS is conducting a fresh round of bans on all those Xbox 360's which have had their firmware modified. Some might say this is just deserts for playing backups on Live while others may question why firmware modders should get banned for a service they are paying for. Artik from Logic-Sunrise has informed us that early indications reveal that iXtreme firmware v1.2 and beyond are not hurt by the new detections and the same goes for the BenQ firmware although this has not been extensively confirmed.

Dołączona grafika

 

Chwalić się kto dostał bana ?? - ja jeszcze nie B-)

 

ps

Już widzę jak Przemol^N się onan....... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...