Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

top ten zredagowane przez .."Time" :)

 

1. Halo 3 - Microsoft (Xbox 360)

2. The Orange Box - EA (Xbox 360, PC, PS3)

3. Rock Band - MTV Games (Xbox 360, PS2, PS3)

4. Super Mario Galaxy - Nintendo (Nintendo Wii)

5. BioShock - 2K Games (Xbox 360, PC)

6. Call of Duty 4: Modern Warfare - Activision (Xbox 360, PS3, PC, Nintendo DS)

7. Legend of Zelda: Phantom Hourglass - Nintendo (Nintendo DS)

8. Mass Effect - Microsoft (Xbox 360)

9. Ace Combat 6: Fires of Liberation - Namco Bandai (Xbox 360)

10. God of War 2 - Sony (PS2)

jak widac x360 "zondzi"-ps2 z GOW2 tyz zondzi...kurcze czy mi sie wydaje ale na tej liscie nie ma zadnego exlusivu na ps3..pisze o tym bo ciagle przypominaja mi sie orzeczenia naszych polskich gazetek konsolowych jak to przeboje z ps3 zarzadza B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za narod, wszystko zeby tylko sie przypadkiem nie narobic :mur: Ale przeciez to tez mozna podciagnac pod legalne dzialanie prawda? <_<

Jezeli na Ciebie leja to nie udawaj, ze deszcz pada ;) przeginaja pale i tyle, nawet prawdziwych danych nie mozesz podac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenie wyslane :)

Takie rzeczy to moze na priva? No offence.

 

Co za narod, wszystko zeby tylko sie przypadkiem nie narobic :mur: Ale przeciez to tez mozna podciagnac pod legalne dzialanie prawda? <_<

Jezeli w regulaminie nie ma wzmianki o tym, ze takie dzialanie jest zabronione to jest to legalne. ;] Dzieki temu mozesz pograc z wieksza 'rzesza' rodzimych graczy. :P

Paradoksalnie moze to przyniesc zyski M$. Duza czesc graczy korzystajaca z tego 'bonusa' moze tak sie wkrecic, ze pozniej nie bedzie mogla zyc bez golda i gry online, a jak przestanie ten trik dzialac to trzeba bedzie zainwestowac swoje pieniazki by moc grac dalej z kumplami. ;]

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie troche dramatyzujecie :) Myslicie że taki Kowalski będzie co 2 dni wklepywał nową zdrapke aby pograć na necie? No bez jaj. jasne pewnie będzie 0.00001% takich ludków. Po prostu dobra promocja jak tu napisał poprzednik. Ludzie się wkręcą i kupią abonament. A po drugie przecież to oficjalna strona, żaden przekręt, nie jest to jakaś strona gdzie ktoś wymyslił jakiś skrypt do generowania kodów :lol2: :lol2: No bez jaj i mają bany za to polecieć? Bez jaj :lol2:

 

Sam sobie wygenerowałem ponad 20 kodów, ale nie będe co 2 dni ich wklepywał :lol2: Potrzebne mi na razie do przetrwania, aż moja konsola wróci z serwisu (a nuż dodadzą miech golda za free jako nagrodę??), gdyz abo kończy mi się za 2 dni :?

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam uszkodzony naped DVD w moim xbox 360. Ponieważ nie mam gwarancji na niego zamierzam sam wymienic napęd. Jednak slyszałem że kazde dvd ma swoj key bez ktorego nie bedzie działac z xboxem ? Czy to prawda ? Czy da sie skopiować ten key do nowego napędu ? Jezeli tak to jak ? Czy jezeli kupie sam nowy naped dvd i wloze go do xboxa to bedzie od razu dzialac ?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie to samo :)

 

ja sie tylko zastanawiam czy microsoft te kody predzej czy pozniej zablokuje, albo czy zacznie banowac konsole, ktore przeginaja z uzytkowaniem tych kodow...

"Sweeps ends February 29, 2008."

---------------------------------------------------

 

Mam do was jedno pytanie: Co robicie z punktami za achievmenty? Zbieracie je? Kupujecie pelne wersje gier? A moze cos innego?:)

 

Ja narazie ich zbyt duzo nie mam wiec zbieram (moze na Crasha :) )

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz dwa pojęcia... Za achievementy masz GS (GamerScore).

A waluta w Marketplace to MS Points.

Za GS nic nie kupisz...

i to jest wlasnie złe ;f

 

mam wielki zal do ms za to, ze nie zrobil tak, jak kiedys mowil ze planuje...

 

byla gadka ze za gs bedzie mozna kupic gry, gadzety zwiazane z ms (np. plecak) itd, i potem juz nikt nic o tym nie wspominał

 

szkoda - bo bylaby to bardzo dobra akcja i jeszcze wieksza mobilizacja do kupowania oryginalow. Nikt nie mowi, ze za grosze mialoby sie cos dostac, ale np. za 10k czy 15k gs to by bylo w sam raz, czy to dla graczy, czy to dla ms, ktore za bardzo stratne by nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to czemu? ktoś kto jedzie na piratach ma przeważnie więcej gier i więcej GS :)

ale ktos kto jedzie na oryginalach jak np. lukk, czulby ze nie tylko wydaje kase, ale tez czasem w zamian cos dostaje ;] Takich osob wbrew pozorom trochę jest.

 

Mysle ze gdyby ludzie czuli ze cos od MS dostaja za to, ze graja, nawet drobną rzecz (ale zawsze!), a nie ze tylko płacą im, to mysle ze moze tak dużo ludzi by na piractwo w ogole nie przeskakiwało, jesli by mieli poczucie, ze granie na oryginalach jednak sie oplaca ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ktos kto jedzie na oryginalach jak np. lukk, czulby ze nie tylko wydaje kase, ale tez czasem w zamian cos dostaje ;] Takich osob wbrew pozorom trochę jest.

 

Mysle ze gdyby ludzie czuli ze cos od MS dostaja za to, ze graja, nawet drobną rzecz (ale zawsze!), a nie ze tylko płacą im, to mysle ze moze tak dużo ludzi by na piractwo w ogole nie przeskakiwało, jesli by mieli poczucie, ze granie na oryginalach jednak sie oplaca ;]

Zartujesz prawda? Ludzie nie beda piracic, bo za 20 oryginalow beda mogli otrzymac za free plecaczek z logiem X? :lol: Dobre, dobre. Kup 20 oryginalow - za GS dostaniesz 1 gratis - juz widze tlumy piratow do ktorych to przeslanie trafilo i ktorzy masowo nawracaja sie na kupowanie oryginalow <_< Poza tym ja i pare osob tu obecnych ma poczucie ze granie na oryginalach sie oplaca i nie potrzeba do tego zadnych zachet. Kupujesz oryginal bo innej opcji po prostu NIE MA takze nie wiem do czego M$ mialby przekonywac? Do bycia normalnym? Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja na przykład bardzo lubie LIVE i nie mam zamiaru go ryzykowac dla piratow. Poza tym jak sobie pomysle, ze mam cos sciagac, nagrywac, przerabiac konsole tracic gwarancje to mi sie po prostu nie chce. Kupuje gry uzywane za jakies 2 godziny pracy wiec to nie jest duzy wydatek. Pozatym jestem zapiasny do wypozyczalni, wiec mam dostep do wszystkich tytułow bez kupowania ich na własnosc :).

Czasy piractwa w grach sie skonczy dla mnie z Xem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja na przykład bardzo lubie LIVE i nie mam zamiaru go ryzykowac dla piratow. Poza tym jak sobie pomysle, ze mam cos sciagac, nagrywac, przerabiac konsole tracic gwarancje to mi sie po prostu nie chce. Kupuje gry uzywane za jakies 2 godziny pracy wiec to nie jest duzy wydatek. Pozatym jestem zapiasny do wypozyczalni, wiec mam dostep do wszystkich tytułow bez kupowania ich na własnosc :).

Czasy piractwa w grach sie skonczy dla mnie z Xem.

Uzywana gra ~~120zl, zarabiasz 60zl na godzine, nice :P

 

Ile placisz za wypozyczenie gry na ixa? (no i na ile czasu). Szkoda, ze w mojej okolicy wypozyczalni nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zartujesz prawda? Ludzie nie beda piracic, bo za 20 oryginalow beda mogli otrzymac za free plecaczek z logiem X? :lol: Dobre, dobre. Kup 20 oryginalow - za GS dostaniesz 1 gratis - juz widze tlumy piratow do ktorych to przeslanie trafilo i ktorzy masowo nawracaja sie na kupowanie oryginalow <_< Poza tym ja i pare osob tu obecnych ma poczucie ze granie na oryginalach sie oplaca i nie potrzeba do tego zadnych zachet. Kupujesz oryginal bo innej opcji po prostu NIE MA takze nie wiem do czego M$ mialby przekonywac? Do bycia normalnym?

Plecak to przykład.

 

Moglyby być do tego MP, gry z arkade, gry z x'a 1, gry na xO

 

I nikt tu nie mowi o masowym nawracaniu sie na oryginaly, ale chociazby o nieodstępywaniu nich i nie przerzucaniu sie na piraty.

 

Moglyby byc zdrapki z kodem w pudełku w grze. Wpisywałys kod ze zdrapki, a powiedzmy 100MP bys dostał dopiero po zdobyciu calaka. Itd... sposobów jest duzo...

 

Zreszta, to ze Ty jestes normalny (nie wiem od kiedy granie czy nie granie na piratach to kryterium normalności) i kilka osob ma to poczucie, nie znaczy ze tak mają wszyscy gracze. Microsoft o tym wie. Wie ze traci na tym pieniadze. A ludzie wolą kase zaoszczedzic. Mowia "nabijamy gs'y, placimy za grę, placimy dodatkowo za mozliwosc grania on line, a MS nie moze nam nawet dac malutkiego cos od siebie mimo ze spedzamy bardzo dużą cześć wolnego czasu z ich konsola i ich grami".

 

Ciekawe czy tacy "normalni" byliscie od urodzenia i w życiu na żadnym piracie nie graliscie <_<. Nie bronie piracenia, ale nie mozna byc tez hipokrytą popadajac w antypiracką wojne mimo ze pewnie nie jeden tytuł sie życiu na wypalonej płytce zaliczyło.

 

BTW: Wypożyczanie tez wcale w porządku wobec microsoftu nie jest. Bo raz, rynek gier z drugiej ręki przynosi przeogromne straty producentom gier (wlasnie z tego powodu ruszaja takie rzeczy jak steam czy inne dystrybucje via internet), a druga sprawa to w ogole jestem ciekaw czy takie gry posiadaja licencje do wypożyczania. Wątpię (ale na 100% nie jestem pewny), a wtedy to juz jest przestępstwo niczym nie rozniące sie od piracenia. Mało, że producent traci pieniadze tak jak na piratach, to dodatkowo ten ktoś kto wypożycza, zarabia łamiąc zasady licencyjne.

 

update: chyba nie jest dozwolone, bo na pudełku od dead rising piszcze ze "Unathorised copying (...), rental, pay for play (...) is strictly prohibited"

Nie sądze by wyszly specialne wersje gier z licencja do wypozyczania, albo zeby typy z wypozyczalni dostawały zezwolenie od microsoftu na legalne dzialanie sprawiajace ze to ms traci kase. Zatem wypożyczanie gier to takie same piractwo jak posiadanie oryginalnej plyty z Windowsem, ale bez licencji/klucza i zainstalowanie, a potem korzystanie z niego wklepujac pirackli key.

Edytowane przez s0lid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zreszta, to ze Ty jestes normalny (nie wiem od kiedy granie czy nie granie na piratach to kryterium normalności) i kilka osob ma to poczucie, nie znaczy ze tak mają wszyscy gracze. Microsoft o tym wie. Wie ze traci na tym pieniadze. A ludzie wolą kase zaoszczedzic. Mowia "nabijamy gs'y, placimy za grę, placimy dodatkowo za mozliwosc grania on line, a MS nie moze nam nawet dac malutkiego cos od siebie mimo ze spedzamy bardzo dużą cześć wolnego czasu z ich konsola i ich grami".

Nie chodzi o to czy ktos gra na piracie czy nie (chociaz to tez), tylko o to ze czlowiek powinien traktowac uczciwe postepowanie (w tym przypadku wylozenie pieniedzy na lade i zabranie pudelka z gra) za NORME, a nie jako cos dziwnego, do czego wrecz trzeba zachecac roznymi sposobami. I pod tym wzgledem uwazam siebie za normalnego. Jesli chodzi o wypozyczalnie to pomysl jest nie tyle zly, co "niedorobiony" bo brakuje wlasnie mozliwosci kupna gry z licencja do wypozyczania (tak jak to ma miejsce w przypadku filmow). Jesli jednak taka szansa by byla i powiedzmy za, 19,99PLN pozyczam sofcik na 2 dni (piatek o 20 wypozyczam i do zamkniecia w niedziele musze oddac) to wydaje mi sie ze sporo osob zaczeloby z tego korzystac. Szczegolnie ze w obecnych czasach gierka to przecietnie 8-10h gry (a czasami duzo mniej) wiec dwie sesje w weekend po 4 godzinki zalatwilyby sprawe. Oczywiscie gry ktore katuje sie dluzej/kilka razy/po multi wartoby bylo normalnie zakupic do kolekcji. Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to czy ktos gra na piracie czy nie (chociaz to tez), tylko o to ze czlowiek powinien traktowac uczciwe postepowanie (w tym przypadku wylozenie pieniedzy na lade i zabranie pudelka z gra) za NORME, a nie jako cos dziwnego, do czego wrecz trzeba zachecac roznymi sposobami. I pod tym wzgledem uwazam siebie za normalnego. Jesli chodzi o wypozyczalnie to pomysl jest nie tyle zly, co "niedorobiony" bo brakuje wlasnie mozliwosci kupna gry z licencja do wypozyczania (tak jak to ma miejsce w przypadku filmow). Jesli jednak taka szansa by byla i powiedzmy za, 19,99PLN pozyczam sofcik na 2 dni (piatek o 20 wypozyczam i do zamkniecia w niedziele musze oddac) to wydaje mi sie ze sporo osob zaczeloby z tego korzystac. Szczegolnie ze w obecnych czasach gierka to przecietnie 8-10h gry (a czasami duzo mniej) wiec dwie sesje w weekend po 4 godzinki zalatwilyby sprawe. Oczywiscie gry ktore katuje sie dluzej/kilka razy/po multi wartoby bylo normalnie zakupic do kolekcji.

a wiesz co dla mnie jest normalne?

 

a) walka o klienta (róznymi sposobami, miedzy innymi wlasnie przez premiowanie gs'ów)

b) że jak rzucili słowo na ten temat (ms), ze bedą premiowac, to mogliby jednak co nie w tym kierunku zrobić

 

;)

 

 

co do wypożyczania. Ani dla ms nie jest to oplacalne, ani dla wydawcy. Bo ile by mogli zarządac za nową gre z licencją na wypożyczanie? 700 zł? 1000 zł? Mysle ze nawet wiecej i to dużo wiecej, by mogli jakos na tym wyjść na czysto, gdyby pomyslec ze jedna gre by dziesiatki osób wypożyczaly i grały zamiast kupić własną kopie. Nie siedze w tym biznesie wiec nie wiem jaka kwota byłaby oplacalna, ale widac zbyt wysoka i odstraszajaca wlascicieli wypozyczalni, bo microsoft, ani inna firma na to nie idą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

update: chyba nie jest dozwolone, bo na pudełku od dead rising piszcze ze "Unathorised copying (...), rental, pay for play (...) is strictly prohibited"

Nie sądze by wyszly specialne wersje gier z licencja do wypozyczania, albo zeby typy z wypozyczalni dostawały zezwolenie od microsoftu na legalne dzialanie sprawiajace ze to ms traci kase. Zatem wypożyczanie gier to takie same piractwo jak posiadanie oryginalnej plyty z Windowsem, ale bez licencji/klucza i zainstalowanie, a potem korzystanie z niego wklepujac pirackli key.

Skad wiesz? Sa filmy DVD z licencja do wypozyczania (i sa duzo drozsze od normalnych wersji), dlaczego nie mogloby byc takich gier? Podejrzewam, ze nikt nie jest taki glupi, zeby wypozyczac gry bez licencji - przeciez to jest proszenie sie o nalot.

Jak nie gry z licencja, to oddzielna umowa z M$ i odpalanie tantiemow - mozliwosci jest wiele, trudno tak gdybac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypożyczalnie video jakos maja sie dobrze od lat i nie slyszalem, zeby byly w tej branzy jakies masowe plajty, albo zeby wytwornie cos psioczyly na ten temat. A film nie dosc ze trwa zdecydowanie krocej niz gra, to na dodatek obejrzysz raz i nara, nastepne razy juz nie beda takie fajne jak za pierwszym razem. A do gier mozna wracac po pare razy.

A jesli chodzi o to premiowanie GS-ów to to mialoby rece i nogi TYLKO jesli M$ mial mozliwośc 100% nadzoru nad tym czy ktos gra na piracie czy nie. Bez tego to nie ma najmniejszego sensu, bo jaka tu sprawiedliwosc i logika kiedy normalnie zanim doczlapie sie do 20 gier w kolekcji, pirat bedzie juz dawno mial 5 gier "gratisowo" wygranych za cioranie na podrobach?

 

edit. Poza tym w skarjnych przypadkach dochodziloby do tego ze nie dosc ze pirat kradnie gry, to jeszcze ma za to nagrody LEGALNIE od Microsoftu. No to juz by byla istna paranoja.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solid, raczysz żartować z tymi swoim teoriami odnośnie wypożyczalni gier, lub też nigdy nie byłeś dłużej za naszą zachodnią granicą, lub optymalnie, za oceanem (bo w samym NYC wypożyczalni z grami widziałem dosłownie dziesiątki).

 

Pozostaje również sprawdzenie google.com- tak jak pisze costi, nikt raczej, nie zakłada, że strony www pojawiające się po wpisaniu "games rental" są nielegalnie działającym undegroundem.

 

Reasumując- gdyby w Polsce sprzedała się normalna ilość konsol, a ich posiadacze przestali by grać na kopiach (co z tego, że ps2 sprzedało się pełno, jak większość tych konsol jest przerobionych?), to jestem pewien, że i w polskich większych miastach ujrzeć można by wypożyczalnie gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad wiesz? Sa filmy DVD z licencja do wypozyczania (i sa duzo drozsze od normalnych wersji), dlaczego nie mogloby byc takich gier? Podejrzewam, ze nikt nie jest taki glupi, zeby wypozyczac gry bez licencji - przeciez to jest proszenie sie o nalot.

Jak nie gry z licencja, to oddzielna umowa z M$ i odpalanie tantiemow - mozliwosci jest wiele, trudno tak gdybac.

mozliwe, ale wiem na jakiej zasadzie dzialaja wypozyczalnie w polsce, przynajmniej te, które staraja sie byc legalne

 

Wypozyczas gre, ale tak naprawde ja kupujesz i jak przyniesiesz w okreslonym terminie, to koles odkupuje ja z powrotem od Ciebie o wartosc niższa niz stawka za wypozyczenie. Jak zatrzymasz gre dluzej, to dostaniesz potem mniej kasy, albo w koncu gra przechodzi na Twoja wlasnosc i kasy z powrotem nie zobaczysz. Czyli wszystko jest ok zgodnie z prawem, bo nie jest rental tylko resale ;]

 

A jesli chodzi o to premiowanie GS-ów to to mialoby rece i nogi TYLKO jesli M$ mial mozliwośc 100% nadzoru nad tym czy ktos gra na piracie czy nie. Bez tego to nie ma najmniejszego sensu, bo jaka tu sprawiedliwosc i logika kiedy normalnie zanim doczlapie sie do 20 gier w kolekcji, pirat bedzie juz dawno mial 5 gier "gratisowo" wygranych za cioranie na podrobach?

 

edit. Poza tym w skarjnych przypadkach dochodziloby do tego ze nie dosc ze pirat kradnie gry, to jeszcze ma za to nagrody LEGALNIE od Microsoftu. No to juz by byla istna paranoja.

dalem Ci przyklad ze zdrapka, ktora by sie znajdowalo w oryginalnych pudelkach. Mysle ze to by wystrczylo ;)

 

Solid, raczysz żartować z tymi swoim teoriami odnośnie wypożyczalni gier, lub też nigdy nie byłeś dłużej za naszą zachodnią granicą, lub optymalnie, za oceanem (bo w samym NYC wypożyczalni z grami widziałem dosłownie dziesiątki).

w USA są inne realia, ludzie sie kieruja innymi zasadami i kryteriami kupna. Kupic gre dla nich to tak jak dla nas kupic pół litra. Wiem ze prosperuja tam wypozyczalnie. Nie wiem na jakiej zasadzie. Czy tantiemy tak jak costi mowil, czy wersje z licencją. Nawet jesli to drugie, to tam wypozyczalnia moze sobie pozwolic na wydanie bajońskich sum na swoja wersje z licencja, gdyz wiedza ze beda mieli rynek zbytu, beda mieli klientow i im sie to zwroci. Microsoft jest zadowolony bo sprzedaje bardzo duzo oryginalow (przyklad, chociazby halo3), do tego dostaje tantiemy z wypozyczania itd... wszyscy są zadowoleni.

 

Ja mowie o Polsce, gdzie raz ze watpie czy jest taka mozliwos, a dwa ze nie ma takiej klienteli wiec sądze ze u nas te wypozyczalnie byly takie ok wzgledem MS. Jesli tak, to po co sie uciekaja do wałków takich jak opisałem wyżej?

Edytowane przez s0lid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywana gra ~~120zl, zarabiasz 60zl na godzine, nice :P

 

Ile placisz za wypozyczenie gry na ixa? (no i na ile czasu). Szkoda, ze w mojej okolicy wypozyczalni nie ma ;)

Uzywam tej internetowej wypozyczalni, nieograniczony czas trzymania w domu, nielimitowane tytuły na miesiac, ale mozna miec tylko 2 w domu na raz. Maja tez filmy HD co było głównym motywem zapisania się :) - gier na poczatku nie zauważyłem :huh:

http://www.lovefilm.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Skad wiesz? Sa filmy DVD z licencja do wypozyczania (i sa duzo drozsze od normalnych wersji), dlaczego nie mogloby byc takich gier? Podejrzewam, ze nikt nie jest taki glupi, zeby wypozyczac gry bez licencji - przeciez to jest proszenie sie o nalot.

Jak nie gry z licencja, to oddzielna umowa z M$ i odpalanie tantiemow - mozliwosci jest wiele, trudno tak gdybac.

a jak ktos kiedys pisal ze modzi to hipokryci to niewierzylem :lol2:

usuwaja posty za offtopy ,naruszenia regulaminu itp itd ale sami robia to samo :lol2:

 

Demko Burnout'a na markecie juz za 24 h :)

 

ps.ciekawe czy dla silver'ow opoznia dostep?

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chcę dołączyć do grona posiadaczy X'ów, a tutaj ZONK...

 

Promocyjne Arcade wymiotło chyba z wszystkich sklepów

 

Czy ma ktoś jakiś namiar gdzie można dostać konsolkę za 799zł?

 

PS. Do kiedy jest ta promocja? Obowiązuje tylko do świąt??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...