Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Starcraft 2

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc to nie widzę żadnych korzyści z takiej możliwości.

Jakbyś przejął takiego mecha to prawie jak mechwarrior. :D

 

Starcraft miał znakomitego single playera, zresztą jak każda gra Blizzarda.

 

Trochę to wszystko za bardzo plastic-fantastic, no ale nie grafika jest najważniejsza przecież. :)

Gra na którą warto czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś przejął takiego mecha to prawie jak mechwarrior. :D

Trochę to wszystko za bardzo plastic-fantastic, no ale nie grafika jest najważniejsza przecież. :)

Gra na którą warto czekać.

E tam ;). Mi grafa pasuje. Jest dużo dokładniejsza od W3 i pasuje do universum starcrafta (ofc każdy ma inny gust :P). W dodatku wymagania powinny być wręcz niskie (przynajmniej w multi bez AI) wiec trza sie cieszyć i czekać. Tylko ile można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zastrzeżeń do grafy bo jest spoko. Może wybuchy mogłybybyć lepsze. (niedogodzisz :) )

Mam zastrzeżenia do daty premiery!!! Ja chce już grać w tę grę!!!! :)

 

Film mnie powalił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli dobrze pamietam, to WC3 juz w chwili wejscia mial dosc skromne wymagania. Wiec jest nadzieja ze i SC2 podtrzyma te tradycje. O strone wizualna sie nie boje, marzy mi sie natomiast dobre AI, juz w jedynce komp potrafil zaskoczyc jakims rushem, ale niezmiennie jak mial noz na gardle to budowal jednostke po jednostce i takie pojedyncze sily wysylal w boj na smierc. Niechby na przyklad komp potrafil poswiecic budynek w imie wstrzymania chwilowego natarcia albo zrobil cannon rusha. Albo niech Insane (ktory w WC3 notabene dostawal tylko podwojna ilosc surowcow) ma jakies po#$%ane micro. Wtedy bedzie mozna potrenowac jak akurat net padnie. :P

 

Kurde, wlasnie sobie pomyslalem... przy mozliwosci przenoszenia phase cannonow cannon rush u protossa bedzie ciekawa taktyka. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Ja na batku zagralem moze ze cztery partie - najpierw nie mialem oryginalu, potem z@#$nego neta i nie szlo sie polaczyc. Jedynie LAN z qmplami w akademiku albo na uczelni.

2. Starcraft to nie tylko mutlik, ale tez zajebista fabula w kampaniach singlowych - nie mow ze w singla nie grales? Jedyna trudnosc w kampaniach w Starze IMHO jest wtedy gdy przeciwnik ma lepsza ekonomie od ciebie, poza tym jest przewidywalny i daje sie mu rade w miare bez bolu.

3. Gdybys mial AI Insane'a napisane lub sciagniete z jakichs gosu to na pewno wiecej bys pocwiczyl i gralbys z nim inaczej niz z takim Insane'm z WC3. Co potem przelozyloby sie na experience multiplayerowy - ogolny skill moglby pojsc do gory, a tak to na batku laduje bardzo wielu noobow (bo moga) i szybko sie zniechecaja, bo byle kto z rozegranymi 100 grami robi z nimi co chce. Chodzi mi generalnie o to, ze AI singlowe/multiplayerowe-z-komputerem wyrabia w graczu zle nawyki (albo nie wyrabia dobrych) jezeli chodzi potem o multiplayera. Przyklad - grales kiedys z Zergiem ktory poszedl w fast muty? To wiesz ze trzeba robic troche anti aira w miare wczesnie. Komp nigdy nie robi fast mutow. Mozna to mnozyc (np. reaver drop, combo corsy-darki itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak bardzo chcecie dobre AI a nie lepiej pograc na battlenecie ? wiele latwiej spotkac przeciwnika ktory bedzie znal troche wiecej taktyk niz komp:D

 

Zgadza się ale kampania w Star Crafcie 1 słynął z świetnej fabuły wiec pewnie większość będzie w nią grać a nie tylko w sieci więc ważne jest by ai przeciwnika było ok.

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to nie przypadkiem pierwszy trailer, który pojawił się już daaawno temu?

dokłądnie ten, każdy kto tu zajrzał ju ż go widział... :P

 

polecam tę stronkę z screenshotami, na dole są naprawde dobre ujęcia :D

http://www.starcraft.strategie.pl/index.ph...sc2_screenshots

 

chodzą pogłoski, jakoby w świeta miało wyjść demo!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam pogłosek na temat Blizzarda nie słucham. W wywiadzie powiedzieli: będzie, kiedy będzie gotowy. Oznacza to ni mniej ni więcej tylko przesunięcia premiery. Jak na gwiazdkę 2008 się doczekamy to i tak będzie szybko ;)

 

Co do grafiki- jest super. Moim zdaniem na screenach na których jest duże przybliżenie Terranie wcale nie wyglądają tak cukierkowo.

Blizzard znowu zrobi grę, która mimo, że nie będzie najbardziej zaawansowana technologicznie, będzie się podobać jeszcze dłuugo po premierze. Dla mnie SC1 w dalszym ciągu wygląda fajnie, a gra ma 9 lat! Podobnie z WoW czy W3, troche bajkowa szata graficzna skutecznie niweluje archaiczny na dzisiejsze czasy silnik.

Edytowane przez boroveeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było o tym wspominane ze po sukcesie WoWa blizzard może zrobić abo przy graniu w sc2 przez battlenet ;]. Ja tego nie wymyśliłem i raczej w to wątpię. Chociaż patrząc jaką mamy pogoń za kasą w tych czasach to różnie z tym może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było o tym wspominane ze po sukcesie WoWa blizzard może zrobić abo przy graniu w sc2 przez battlenet ;]. Ja tego nie wymyśliłem i raczej w to wątpię. Chociaż patrząc jaką mamy pogoń za kasą w tych czasach to różnie z tym może być.

Tez watpie zeby od razu caly battle.net mial byc platny, w koncu jeszcze mnostwo ludzi gra w stara, diablo i warcrafta, a tak musieliby wydzielic batka free i platnego... moze byc tak, ze czesc funkcji bedzie dostepna po jakiejs tam subskrypcji, a normalnie bedzie ciupac i to do woli. Ale tez nie bardzo chce mi sie w to wierzyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez watpie zeby od razu caly battle.net mial byc platny, w koncu jeszcze mnostwo ludzi gra w stara, diablo i warcrafta, a tak musieliby wydzielic batka free i platnego...

hmm. a jak jest w hellgate? czy nie jest tak, ze single i "standadowy" multi jest darmowy, a "zaawansowany" (ranking?) platny? cos mi sie obilo :huh: moze cos takiego szykuja w sc2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm. a jak jest w hellgate? czy nie jest tak, ze single i "standadowy" multi jest darmowy, a "zaawansowany" (ranking?) platny? cos mi sie obilo :huh: moze cos takiego szykuja w sc2

Nie wiem, nie widzialem. Pozyjemy, zobaczymy... Jakby na to nie spojrzec to Blizzard ladnie buduje atmosfere przed premiera. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fani Starcrafta 1 są pełni obaw co do sequela, dlatego chętnie wyrażają swoje zdanie, jaka to kontynuacja będzie nieudana:

 

 

ps.

nowe tapetki które udało się "wyciągnąć" z oficjalnej strony(nie były jeszcze publikowane):

 

http://www.starcraft2.com/images/wallpaper...l4-1024x768.jpg

http://www.starcraft2.com/images/wallpaper...4-1280x1024.jpg

http://www.starcraft2.com/images/wallpaper...4-1680x1050.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...