Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Starcraft 2

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sobie spokojnie pocinam na normalnym (a.k.a. easy). Stwierdziłem, że jak przejdę kampanię po polsku, to czas na coś cięższego (hard albo wyżej). Wtedy będzie już angielski, bo słowo "piekielnik" (plus kilka innych jemu podobnych) mnie trochę przeraża. Nie powinni spolszczać na siłę :/

No i wtedy też sobie spokojnie odhaczę wszystkie achievmenty, jakich jeszcze nie mam, plus pozwiedzam mapy jak trzeba. Skoro w warcrafcie 3 był zerg, to może tutaj jakiś tauren się ostał jako easter egg? :>

 

 

 

 

Kojarzycie mapkę, która jest wypalana stopniowo przez słońce i trzeba bazę przenosić? Chyba najbardziej irytująca w całej kampanii- wszędzie człowiek zap... i nie ma po prostu czasu się nacieszyć grą. Nie lubię tak.

 

 

 

Btw, gdyby ktoś był ciekawy, jak konkretnie działa granie kampanii bez netu - tak samo jak z netem, tyle że potwierdza się po uruchomieniu grę offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W singla nie grałem, narazie pocinam w multi ćwicząc, ćwicząc i jeszcze raz ćwicząc. Narazie biednie to wygląda:

-brązowa liga, ciągle w górę

-50 APMów :lol:

 

Najgorsze jest to, że 33% gier kończy się zwisem kompa:o Zaraz zainstaluje wersję en, może to pomoże.

 

Do swojego złoma dorzucić ramu, zmienić grafę... ? Bo gra wygląda rzenująco i z chęcią bym to zmienił, a na nowego kompa lub większe modernizację nie mam $$$. No i dla samego stara (i GTAIV w które z chęcią bym pograł) nie będę rozpuszczał zbyt dużej kasy :wink:

 

EDIT dobra, jestem w srebnej, hurra :lol:

Edytowane przez Kaz!o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień grafikę na np. 8800gt podkręć procesor i będzie ok.

Na moim sprzęcie w sigu na 1920x1080 detale na high było ok, tylko że to było na becie...

Swoją drogą w empiku i media markt starcraft 2 kosztuje 200zł? Czy da się gdzieś taniej wyłowić? Pomijając allegro i sklepy wysyłkowe.

Edytowane przez Shadowek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Media był za 180 dzień po premierze, chyba że cena poszła w górę ostatnio.

Parę postów (stron?) wcześniej są chyba ceny z tańszych sklepów. W sumie... jeżeli masz kupować, a zależy Ci na cenie, to poszukaj samego klucza sprzedawanego gdziekolwiek w sieci, po czym ściągnij klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieci pojawiły się już różne wersje StarCraft II: Wings of Liberty, ponoć idealnie złamane do działania w trybie dla jednego gracza.

 

Z grą poradziły sobie grupy Razor1911 i Reloaded, więc ich członków spotkacie w piekle, gdzie pójdziecie, jeśli skorzystacie z tego zakazanego owocu.

 

Każda z nich umieściła dodatkowo w kodzie specjalnego robaka, który całkowicie otwiera komputer, co pozwala wyciągnąć numery kart kredytowych, kont bankowych, hasła do NK.pl i Facebooka, oraz wypracowania z języka polskiego. Ostatnia informacja nie jest potwierdzona, ale nie można wykluczyć, że jest prawdziwa i na poważnie.

 

Fakt, że gra została złamana nie jest jednak aż takim wydarzeniem, jak pokonanie zabezpieczeń Assassin's Creed II - twórcy StarCrafta II już dawno temu stwierdzili, że "walka z piratami to przegrana bitwa" i jedyne, co można zrobić, to oferować graczom jak najlepszą jakość i szereg funkcji (sieciowych) dostępnych wyłącznie legalnym użytkownikom. Taki jest właśnie nowy Battle.net, jak i sama gra - co potwierdza większość z tych, którzy już w nią zagrali (średnia ocen to wciąż 96%).

 

 

StarCraft II: Wings of Liberty - Cracked? / CD-Action online ...imho ta gazetka schodzi na psy  :lol:

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość konkoz

Jeśli chodzi o wymagania to mi bardzo podchodzą na moim obecnym sprzęcie: Q8200@2.8Ghz, GTX260@625/1350, 2x1Gb ram (Patriot), seagate 500Gb, corsair 650w. Chodzi mi gra na ustawieniach ultra w rozdzielczości 1920x1080 (FullHd), i klatki na sekundę tzw.fps nie spada poniżej 40klatek więc wymagania śą niskie patrząc na cene mojego zestawu... A ogółem tytuł "StarCraft 2" jest obowiązkowym tytułem dla fanów c-rpg i Mass Efect.

Edytowane przez konkoz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.5 mln sprzedanych sztuk w 48h (podobno nie uwzględnia samych kluczy):

 

StarCraft 2 - 1,5 miliona sztuk w 48 godzin

 

Nieżle.

 

może i nieźle, ale blizzard od strony spraw konsumenckich leży... żeby nie można było zmienić imienia w danych na koncie bn? wpisałem jakieś bzdury przy zakładaniu i teraz lipa... aż szkoda rejestrować scII na takim koncie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mailuję się z nimi od jakiegoś tygodnia, jak na razię otrzymuję tylko maile zwrotne z zapytaniem jak podoba mi się i support i czy problem został rozwiązany... tyle tylko że problem nie znikną :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... właśnie próbowałem z Wyzwaniami powalczyć, zdobyłem srebro w misji Infekcja i nie zaliczyło mi tego... why?

 

EDIT: ok, wyskoczył mi komunikat, że osiągnięcia są wyłączone. ślepy jestem :)

Edytowane przez DuG1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, kumpel sobie kupił i ma problem. Komputer ma zamiast monitora 40 calowy LSD full HD ale po włączeniu starcrafta 2 ma czarny obraz (gra odpala się w rozdzielczości której akurat TV nie obsługuje. Jak można wymusić SC2 konkretną rozdziałke albo w jakim pliku szukać parametrów od tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, kumpel sobie kupił i ma problem. Komputer ma zamiast monitora 40 calowy LSD full HD ale po włączeniu starcrafta 2 ma czarny obraz (gra odpala się w rozdzielczości której akurat TV nie obsługuje. Jak można wymusić SC2 konkretną rozdziałke albo w jakim pliku szukać parametrów od tego

 

START -> Uruchom -> %USERPROFILE%\Moje dokumenty\StarCraft II\Variables.txt

 

width=x

height=y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w trakcie Kampani wybralem opcje pomocy Dr. Hansen, teraz przez Archiwum przeszedlem 2 opcje (Upadek Haven) - do zdobycia sa 3 pkt. tech. protosow... ale sek w tym ze w trakcie misji nie uruchamia mi sie zadna dodatkowa misja zwiazana ze zdobyciem pkt. - co trzeba zrobic zeby wlaczyla sie dodatkowa misja lub czy moze jest juz ta opcja zablokowana skoro w trakcie Kampanii wybralem inna opcje?

i czy opcji nieotrzymania pkt badan z danej tech. mozliwe jest osiagniecie w badaniach 5 lvl?

Edytowane przez ernik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 To nie sa dodatkowe misje tylko tzw bonus objectives ;p niekonieczne do ukonczenia misji, ale pkt za to zdobywasz... ktorych i tak pod koniec bedziesz mial za duzo. Watpie zeby sie dalo nabic podwojnie ;) 

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pogrywalem kiedys w SC, ostatnio w WoW ale juz olalem od czasu do czasu w CoD i zastanawiam sie poważnie nad zakupem SC2. Powiedzcie czy warto,..jak wciąga gra, jaki ma klimat. Niestety nie miałem okazji pograć w bete czy zobaczyć na żywo jako to działa".

 

Czy gra będzie płatna jeśli chodzi o Multi??

 

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...