Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Starcraft 2

Rekomendowane odpowiedzi

po ukończeniu kampanii ile macie gier? 26/26 ?ja mam niestety 23 i nie wiem gdzie je mogłem ominąć

 

 

Nie wiem czy te misje też liczy razem z podstawową 26tką ale:

 

1) 'Secret Mission' ,można ją odblokować wykonując misję polegającą na zdobyciu stacji UNN, w prawym dolnym rogu mapy jest budynek, niby cywilny, ale po jego zniszczeniu odblokowuje się dodatkowa misja.

 

2) Misje które można wykonać za pośrednictwem tego kamienia pamięci Zeratula (3 lub 4 misje jeśli dobrze pamiętam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pupu2

wymuszacie aa zeby filmiki na silniku gry ladniej ladniej wygladaly? :P bo modele w grze sa stworzone w taki sposob, ze anty aliasing zwyczajnie nie jest potrzebny ;p

 

 

Jaki to sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób na zmniejszenie cieni na low, przy zachowaniu shaderów na medium? Ustawiając shadery na medium gra ustawia domyślnie cienie na medium, bez możliwości zejścia na low.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki to sposób?

 

Sulaco w tym topicu wrzucil screeny z aa i bez. Nie jestem grafikiem, ale trzeba sie przypatrywac na najwiekszym powiekszeniu zeby dostrzec roznice ;) jak ati wyda hotfixa to obadam to w ruchu, ale watpie zeby aa cos wniosl do gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te 5040x2100 maxed out wyglada gorzej niz 800*600 miejsca laczenia sie monitorow tworzace bardzo duzy symbol + jest karygodne i nie dopuszczalne dla gracza takie cos jest bezuzyteczne nie nadaje sie do ogladania filmow i grania w gry razi mnie wolalbym grac na projktorze wyswietlaczy czy czyms innym ale motyw ,,laczenie jest nie estetyczny i niefunkcjonalny,,

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EYEFINITY to sie jeszcze nadaje do 3 monitorow... (na Tokyo GS jak prezentowali gry to raptem 3 monitory i to glownie w samochodowkach) wciskanie tego na sile to juz kicz.

Mi sie nie podoba, a ramki psują cały efekt nawet jakby sie bylo niedzielnym w połowie niedowidzącym graczem....Od biedy to ujdzie na bilbordach itd, ale nie w grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EYEFINITY to sie jeszcze nadaje do 3 monitorow... (na Tokyo GS jak prezentowali gry to raptem 3 monitory i to glownie w samochodowkach) wciskanie tego na sile to juz kicz.

Mi sie nie podoba, a ramki psują cały efekt nawet jakby sie bylo niedzielnym w połowie niedowidzącym graczem....Od biedy to ujdzie na bilbordach itd, ale nie w grze...

 

tyle ze na 3 to tylko na singlu poniewaz perspektywa jest większa

 

na proporcjach 16:10, 16:9 24:10, 24:9 ponoc da sie grac na BN

 

poza tym zgadam sie, do gier nadają sie tylko 3 monitory przy normalnym biurku, do salonu 3x TV i jest swietnie, wiecej nie ma sensu

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy da sie zrobic wszystkie osiagniecia w jednej kampanii? chodzi mi o misje, w ktorych decydujemy za ktora strona sie 'opowiemy'... np. Dr. Hanson vs Protosi, Tosh vs Panienka Ghost, czy da sie jakos zagrac w obie opcje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2v2 gram jako zerg + random i jakos nie jestesmy w stanie pocisnac 2x terran, thory + vikingi non stop zapodaje.

 

nie placz, jeszcze troche pocisniemy i bedzie gid :D

 

poza tym zgadam sie, do gier nadają sie tylko 3 monitory przy normalnym biurku, do salonu 3x TV i jest swietnie, wiecej nie ma sensu

 

jezeli ktos chce miec duzy ekran to kupuje projektor ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie placz, jeszcze troche pocisniemy i bedzie gid :D

Nie no wiadomka. :D Myslalem tylko ze moze ktos juz to ma obcykane. :P

 

czy da sie zrobic wszystkie osiagniecia w jednej kampanii? chodzi mi o misje, w ktorych decydujemy za ktora strona sie 'opowiemy'... np. Dr. Hanson vs Protosi, Tosh vs Panienka Ghost, czy da sie jakos zagrac w obie opcje?

 

No ja zakladam ze jak odpalisz misje ponownie i wybierzesz druga strone to zdobedziesz drugie osiagneicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5040x2100 maxed out

na koncie guest kumpla ;)

 

Zaiste, napawa wstrętem do RTS'ów ;).

 

Podzieli się ktoś jeszcze wrażeniami z BNeta? Jak wygląda machmaking w oczach niedzielnych graczy?

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie, wybierasz rasę, typ meczu jaki chcesz grać 1vs1, 4vs4 i wsio, dajesz wyszukaj gre i po chwili masz odliczanie.

 

Wszystko trwa z 10 sekund gdzie chyba 5 to samo odlicznie do startu gry.

 

Ale sam tryb MP jest dużo bardziej rozbudowany i daje duże możliwości wyboru róznego rodzaju meczy.

Edytowane przez wwf123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kampanię mam za sobą. Grałem na poziomie normal, który powinien nazywać się easy, w sumie zeszło mi z 15-16 godzin. Cóż moge powiedzieć, zaje**sta strategia w starym dobrym stylu Blizzarda, ode mnie 9.5/10. Teraz trzeba by zacząć przygodę z multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy da sie zrobic wszystkie osiagniecia w jednej kampanii? chodzi mi o misje, w ktorych decydujemy za ktora strona sie 'opowiemy'... np. Dr. Hanson vs Protosi, Tosh vs Panienka Ghost, czy da sie jakos zagrac w obie opcje?

 

 

W Archiwum Misji możesz wybrać te 'pominięte' misje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglada kwestia najemnikow?

Wynajmuje ich tylko na nastepna misje, czy tylko jak wykorzystam ich ilosc czy jak to sie przedstawia?

 

BTW: W menu misji, misje mam posortowane wg kolejnosci zalozonej przez autorow czy wg tej w jakiej przechodzilem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz wykupionych najemników, możesz używać w każdej misji do końca kampanii.

 

Jestem gdzieś w połowie kampanii i gra jest świetna, jak Blizzard coś zrobi, to można w to grać i grać, jak dla mnie gra roku, ewentualnie nad Mafia 2 jeszcze się będę tak zachwycał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...