Skocz do zawartości
kucyk

Bioshock

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem z czym problem, ktos przeszedł grę, była swietna, ale wie, ze w najblizszej przyszłości nie bedzie w nią grał. Więc chyba lepiej ją sprzedac za dobre pieniądze. Jak kiedys w przyszłości najdzie go ochota na przejscie tej gry jeszcze raz to wtedy kupi ją znowu po duzo nizszej cenie. Kto nie ma zbyt wiele kasy na gry to taki obrót tyułami chyba najbardziej sie opłaca. Wiadomo fajnie miec gierke na półeczce, ale niestety taki Bioshock to wydatek 230zł, wole go sprzedac zaraz po przejsciu i kupic inną dobrą grę.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak ktoś przechodzi gre ( jak ja ;] ) przez całe życie ;]

oj poca :D

 

Właśnie trochę się waham, ale chyba ją spylę, nie przeszedłem jej dla samej idei, gra bardzo mi się podobała, ale obcykałem już wszystko, a z racji tego, że to jednak fps to do niej nie wrócę, żeby eksplorować po raz drugi te same miejsca. Co prawda został poziom hard, ale raczej do niego nie mam ochoty podchodzić :) Achievementów też jak głupi zbierać nie będę, pozostały mi te z np: research czyli robienie zdjęć przeciwnikom, no bez sens, mam sobie ją włączyć i biegać z aparatem dla kilku punkcików :-|

 

----------

 

dobra, klamka zapadła - nie sprzedaję, miałem w rękach kartkę z listą achievementów, chciałem ją przytargać na pół i nie mogłem tego zrobić :D

takich gier się nie sprzedaję, chyba jednak do niej wrócę :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) research czyli robienie zdjęć przeciwnikom, no bez sens, mam sobie ją włączyć i biegać z aparatem dla kilku punkcików :-|

No akurat zdjecia przeciwnikom bardzo oplaca sie robic, chodzby dlatego zeby nie meczyc sie z hakowaniem wiezyczek albo botow :]

 

 

Co do samej gry to naprawde jest swietna i trzyma w napieciu, ale zakonczenie zawodzi :/ Krotkie, bez pomyslu no i ostatni boss jest straszie latwy (poziom normal ogolnie jest bardzo latwy). Co do dlugosci to mi chyba zajelo to troche wiecej niz 10h, ale nie liczylem sesji wiec pewny dokladnie nie jestem. Jak na fpp to dlugosc gry napewno nie zawodzi.

 

Podsumowujac: bardzo dobry fpp, ostatnio tak dobrze bawilem sie przy Condmned, jednak zakonczenie rozczarowuje i zdecydowanie odstaje poziomem od reszty fabuly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No akurat zdjecia przeciwnikom bardzo oplaca sie robic, chodzby dlatego zeby nie meczyc sie z hakowaniem wiezyczek albo botow :]

zgadza sie, robilem to, ale do full research mi brakowalo :)

Jin* - widze, ze sie zgadzasz, ze zakonczenie takie jakby na odwal sie co nie, wygladalo jakby gra miala isc dalej, ale nie bylo pomyslu i dali koniec, ale nie zmienia to mojego zdania o niej, ze to swietny tytul

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ElectronicDreams mi odpisał że normalna ver Bioshocka będzie ~229zł

Lepiej zamowic w ultimie. Ja za 229 zamowilem, na zdjeciu normalna wersja, a przyjechala ta w metalowej okladce :)

Polecam ultime, wszystko ekspresowo, z tym ze juz sie im skonczyly chyba bioshocki, beda za 3-5 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też ukończyłem gre, gierka po prostu wspaniała, ostatnio tak dobrze bawiłem sie chyba przy HL2 i D3. Gra jest dosc długa, co dzisiaj bywa rzadkością wśród FPPów. Mi przejscie gry zajęło około 20 godzin i to na poziomie easy (nie smiac sie, ciezko mi bylo celowac troche), choc musze przyznac, że przeszukiwałem praktycznie wszystko i wszystkich oraz duzo sie rozglądałem. Klimat ma niesamowity, must play!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie pieprzyć mi tu o samochodach. Kupować gre i siadać przed tv ;]

 

Pięknie się prezentuje świat w grze. Płynność gwarantowana. Odgłosy... niestety oceniam tylko na podstawie głośniczków w telewizorni, ale pewnie w 5.1 jeszcze bardziej trzepie czerep.

 

Steelbook dość oryginalny. Ale wyglada jak brzydkie kaczatko w grupie zielonych pudelek ;]

 

Wracam do gry. Naprawde kawał dobrej produkcji. A właśnie, jeszcze jedno. Czy tylko mi się wydaje że animacja śmierci przeciwników jest jakby odgrywana w 15fps? Lekko... skokowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie problem z obcięciem lekkim obrazu w grze Bioshock na panoramicznych TV ?? Gracze narzekali wobec tego wczoraj pojawiła się łatka (patch) likwidująca ten oraz kilka innych mniejszych błędów.

 

Niestety łakta zamiast pomagać - psuję!

 

Jeżeli jeszcze nie zdążyliście pobrać aktualizacji do gry, to póki co się wstrzymajcie z tym ponieważ wogóle nie będziecie mogli grać !

 

Po instalacji patch'a, gra się zawiesza co uniemożliwia dalszą rozgrywkę.

 

Firma 2K Games odkryła, że problem tkwi w systemie buforującym dysków twardych, dołączonych do konsol Xbox 360, jest jednak rozwiązanie (tymczasowe),które likwiduje problem:

 

trzeba wyczyścić "bufor", aby to zrobić trzeba wcisnąć LB + RB - tylko koniecznie przed ładowaniem gry, przyciski należy puścić gdy na ekranie pojawi się logo 2K Games.

 

*Update*

 

Zapomniałem dodać, że nie dotyczy to wszystkich wersji i u niektórych powinno być normalnie (zeleży od dysku twardego w konsoli, ale lepiej nie ryzykować :) ).

u mnie nic takiego nie występuje :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Wlasnie oryginalek wedruje do konsoli... party time !!! ;) :)

 

Edit:

 

BTW-Bioshock wpisal sie na liste najlepszych gier wszechczasow :)

 

lista

 

ps.prowadzi.."Zelda ocarina of time" :D

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

no dobra gra ukonczona-zdobylem przy okazji jakies 800 pkt oraz z najlepszym zakonczeniem-gra moze byc wzorem wykonania i grywalnosci oraz pomyslowosci scenariusza.

 

teraz uzbieram brakujace 200 pkt-tylko wczesniej jedno pytanie:co kryje sie pod "tajnym"achiv.. :blink: ,bo jak go zrobic skoro jest tajny :lol2:

ogolnie achiv.w tej grze nie sa zbyt wymagajace ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

dragonlore jest taka magiczna stronka dla tajnych agentow. http://www.xbox360achievements.org/achieve....php?gameID=271

dzieki ;)

ale w grze jest chyba bug,poniewaz po pokonaniu ponownie juz jako splicer-Cohena przy tanczoncej parze w jednej z lokacji,drzwi prowadzonce na 1 pietro nie otwieraja sie,a tam jest upgrade broni ktory brakuje mi do zrobienia achievmentu z upgrada'mi broni no i za dostep do tego pokoju.

Mozliwe ze za to ze zabilem go wczesniej w poprzednim levelu teraz ten achivments nie dziala??

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...