Skocz do zawartości
kucyk

Bioshock

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co foto robiłem se k750i więc ... , ale napis sony chyba widać ;) - koszt takiego lcdeka po małych kombinacjach 1800 zł :].

No nic my tu gadu gadu a czas potestowac bio ;).

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kucyk na Xie wygląda to jakby w sterach nie włączyć AF i dać suwak na najwyższą wydajność a nie jakość.

nie zgadzam sie, dla mnie wyglada jak przesadzona gamma na screenach z x360

 

Na PC ponoć nie które efekty wyglądają tylko lepiej dzięki DX10 ale to pewnie można dostrzec tylko grając.

byc moze, jezeli tak rzeczywiscie jest to trudno sie nie zgodzic

 

Wiesz co foto robiłem se k750i więc ... , ale napis sony chyba widać ;) - koszt takiego lcdeka po małych kombinacjach 1800 zł :].

jaka masz tam rozdzialke? Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDready czyli wiesz ... 1366 x 768 jest to bravia 32 caliki, ale za cholerę w grach nie mogę takiej odpalic i muszę grac w 1280x768 ;/. Tak czy inaczej lepsze to niż moje stare 29 cali pudło ważące 50 kg i ledwo żyjąca szafeczka pod TV.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDready czyli wiesz ... 1366 x 768 jest to bravia 32 caliki, ale za cholerę w grach nie mogę takiej odpalic i muszę grac w 1280x768 ;/. Tak czy inaczej lepsze to niż moje stare 29 cali pudło ważące 50 kg i ledwo żyjąca szafeczka pod TV.

Wejdz w ustawienia konsoli i zmien rozdzialke na 1280x768 i powinna sie odpalic wtedy 1366x768 :) U mnie taki manewr dziala. Jesli nie to znow ustaw w konsoli 1366x768. Przelaczanie w konsoli miedzy tymi rodzialkami odpala natywna rodzialke TV :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

naczytalem sie o swietnych teksturach w wersji PC a tu widze takie same kwiatki jak na klocku, jest po prostu nierowno

mysle, ze temat lepszych tekstur na PC mozna zakonczyc :)

z mojej strony koniec w sprawie tekstur i innych bzdet, czekam na fulla, lece do sklepu i caly weekend gram

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kucyk bierzesz z neta screeny z nie wiadomo jakich ustawień :wink: Poczekaj na fulla chociaż według mnie tekstury takie same jedynie tekstury efektów pewnie lepsze tak jak w Lost Planet.

Stary, wez juz nam tu nie truj o teksturach, nie pierd*** tematu o samej grze, tak jak pewnie stanie sie to na subforum pc ("czy na moim 8600gts bede miec fyfnascie klatek w 800x600 czy moze w 640x480? etc.").

 

@ Masta- pamietam, jak sam pisalem, ze kupie wersje PC z powodu mychy. Ale po zagraniu w demo na xO moge napisac, ze na 100% kupie wersje na konsole w pierwszej kolejnosci, a jezeli wersja PC bedzie za 79pln to i ja dla "picu"/ benchmarkow/ porownan z wersja na klocka zakupie.

 

Jeszcze jedno slowko odnosnie wersji na xO- przeciez graficznie jako caloksztalt (pomijajac drewnianego walenia czy kiepskie tekstury _czasami_ :wink: ) to majstersztyk! Udzwiekowienie, jak zawsze na konsoli, tez genialne, a i sterowanie daje rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

ja nie widze zadnych wlasciwie roznic pomiedzy wersja pc i xboxem,tylko fotki z x'a sa poprostu bardziej rozjasnione,ale u mnie to wszystko wlasciwie wyglada tak jak na wersji pc jesli chodzi o ustawienia kontrastu i jasnosci, jednym slowem mowiac ,wersja na X'a spokojnie dorownuje pc-towej (albo na odwrot! :) )a sterowaniem i wygoda grania spokojnie ja przebija !! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie podał (świeże dosyć):

Video Recka z Gametrailers w HD.

WMV:

http://download.gametrailers.com/gt_vault/..._vr_gt_h264.wmv

MOV:

http://download.gametrailers.com/gt_vault/..._vr_gt_h264.mov

 

GT Score: 9.5

 

Przypuszczałem że to będzie dobra gra ale gra jest nawet lepiej niż dobra! Kolejny System Seller? IMO tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie podał (świeże dosyć):

Video Recka z Gametrailers w HD.

WMV:

http://download.gametrailers.com/gt_vault/..._vr_gt_h264.wmv

MOV:

http://download.gametrailers.com/gt_vault/..._vr_gt_h264.mov

 

GT Score: 9.5

 

Przypuszczałem że to będzie dobra gra ale gra jest nawet lepiej niż dobra! Kolejny System Seller? IMO tak.

uwielbiam ich recenzje, sledze je juz dobry kawalek czasu i widac, ze sie goscie rozwijaja, a sama recka bioshocka jest obledna, zrobiona profesjonalnie, ze swietnym dzwiekiem, no ale trzeba przyznac, ze material do recenzji jest bardzo dobry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki co to gra ma dla mnie tylko jedna wade, poziom trudnosci. Na Normal gra jest dla mnie duzo za trudna, apteczki zuzywam z predkoscia dzwieku, podczas gdy na Easy, gra jest duzo za łatwa, apteczki uzyje raz na godzine moze. Panowie nie postarali sie dobierając poziomy trudnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki co to gra ma dla mnie tylko jedna wade, poziom trudnosci. Na Normal gra jest dla mnie duzo za trudna, apteczki zuzywam z predkoscia dzwieku, podczas gdy na Easy, gra jest duzo za łatwa, apteczki uzyje raz na godzine moze. Panowie nie postarali sie dobierając poziomy trudnosci.

Wiesz zalezy ;) , mi na normalu idzie latwo, apteczek caly czas mam 7-9 a gine czasami tylko przy Tatuskach, a zwyklych splicerow to mi najlatwiej zabijac kluczem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thuGG - gra nie jest łatwa, ale nie idź na żywioł z tatusiem, kombinuj, wykorzystuj otoczenie, na solo z nim bez 9 apteczek nie ma co podchodzić, ale jak ustawisz kilka działek przeciw niemu to idzie łatwo :)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez od dwoch dni gram... wroc ;) delektuje sie Bioshock'iem. Kurcze, klimacik na 5.1 i w ciemnym pokoju jest tak intensywny, ze az do teraz przechodza mnie ciarki :) Jak dla mnie najlepsza gra 2007 do tej pory i sadze, ze juz malo ktora pozycja bedzie mogla z nia konkurowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...