Skocz do zawartości
ULLISSES

Allegro i inne serwisy internetowe

Rekomendowane odpowiedzi

Mylisz się Grzechu, są konstrukcje firmowe typu FS, które mają spore kłopoty lub wcale nie śmigają z kośćmi 1gb.

Etykietka to nie wszystko, zdjęcie lub screen z jakiegoś normalnego programu diagnostycznego wyjaśni wszystko.

 

Ale to sa 2x 512 a nie jedna kosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy z czytaniem ? ;) Sprzedalem ramy zwykle nie ECC !!

 

Wejdz na ta aukcje i zobacz :

 

https://ssl.allegro.pl/item218631147_218631147.html

 

Obsługa ECC Nie

Rejestrowane (ECCR) Nie

 

 

Pozatym moja plyta nie obsluguje ecc ram, a te pamieci chodzily u mnie. To sa zwykle ddr2 667.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem odp od sprzedawcy pamieci:

 

 

Nie, gdyby była do serwera ECC jej wartość byłaby 5 krotnie wyższa, poza tym miała by układy do kontroli parzystości -dodatkowe układy w środku pamięci-3 sztuki po jednej stronie i 3 po drugiej mniej wiecej jak na tej aukcji:

http://www.allegro.pl/item251312428_2gb_dd...7mhz_pc2_5300_q

imonda.html

ponadto Goodram nie produkuje pamięci ECC

 

Pozdrawiam!

Leszek Zienkiewicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh- a jednak- tak myślałem że "nie stoi za tym" mój provider bo inne strony śmigają. Mam już tak od kilku dni- wieczorowa pora = totalne lagi.

Czyżby allegro "ugryzło więcej niż może połknąć"? Zbyt dużo userów a zbyt słaby "hardware"? A może coś tam dłubią wieczorami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie potrafię się zalogować, wyskakuje tylko okienko trwa łączenie, proszę czekać i ponownie wywala mi stronę logowania i tak ciągle, nazwa użytkownika i hasło na 100% poprawne, ma ktoś teraz tak u siebie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo, do tego kupiłem jedna rzecz a nie dostałem meila od allegro z adresem itp hee.

To jestem spokojniejszy że ktoś ma to samo :-P , dlatego że już myślałem że ktoś siedzi na moim użytkowniku i dokonuje zakupów na setki tysięcy zł :) , pewnie jakiś problem techniczny.

 

EDIT: ^goku^ - dzieki za info :) , no to już wszystko jasne.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gorszej pory niż wieczór to już wynaleźć nie mogli.

Poza tym na miejscu sprzedawców, którym w trakcie "usprawniania bazy danych" kończyły się aukcje, robiłbym awanturę. Próbowałem dziś licytować radka x800gto i nie mogłem się zalogować, a karta w końcu poszła za 73zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gorszej pory niż wieczór to już wynaleźć nie mogli.

Poza tym na miejscu sprzedawców, którym w trakcie "usprawniania bazy danych" kończyły się aukcje, robiłbym awanturę. Próbowałem dziś licytować radka x800gto i nie mogłem się zalogować, a karta w końcu poszła za 73zł.

To nic, mimo ze tamta osoba wygrala, to jak juz zrobia swoje, to od nowa puszcza taka aucje.

 

Pomysl co na to sprzedawca tego radka... ;] Inni sprzedawcy.. Allegro.pl nie zostawi ich w takiej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fipa, nie jest to takie oczywiste niestety.

 

mialem podobna sytuacje z monitorem LCD Acer 2623ws. aukcja konczyla sie w niedziele przed poludniem. od godziny 9 nie mozna bylo licytowac bo aukcja pokazywana byla jako zakonczona. nie mozna bylo licytowac w zadnej z aukcji na alledrogo. na forum SS zaraz narobilo sie postow na ten temat. napisalem do obslugi o bledzie i ze zadam przedluzenia licytacji o 24h - glucho. na kilka minut przed przepisowym zakonczeniem aukcji wszystko zaczelo sprawnie dzialac. mialem deklaracje od 2 kupujacych, ze podbiliby cene na 2300-2500zl, ale technicznie nie bylo to mozliwe. kilka chwil przed koncem ktostam ustrzelil monitor za rowne 2000zl.

 

potoczylo sie to dalej tak:

 

Pragnę poinformować, że analiza zgłoszenia przez Dział Techniczny istotnie wykazała chwilowe nieprawidłowości w wyświetlaniu trwających aukcji. Problem został już usunięty. Za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją najmocniej przepraszamy.

 

dalej:

Doskonale rozumiem sytuację jaka miała miejsce w dniu wczorajszym. Z przykrości muszę poinformować, że w chwili obecnej nie mamy możliwości przedłużenia zakończonej aukcji.

 

W zaistniałej sytuacji pragnę jeszcze raz bardzo przeprosić za powstałe utrudnienia w korzystaniu z serwisu Allegro.

 

na moje zapytanie o to kto zwroci mi choc czesc straconych kosztow wzgledem realnej ceny rynkowej:

Jest mi bardzo przykro z powodu sytuacji, która w dniu wczorajszym miała miejsce. W imieniu serwisu pragnę ponownie przeprosić za powstałe utrudnienia. W zaistniałej sytuacji mogę jedynie zasugerować Panu kontakt z Kupującym i próbę wyjaśnienie tej kłopotliwej sytuacji bezpośrednio z nim. Mam nadzieję, że sprawę uda się Panu pozytywnie rozwiązać.

 

JAKIM CUDEM KUPUJACY MA ODSTAPIC OD MONITORA KTORY FORMALNIE WYGRAL ZA BARDZO OKAZYJNA CENE ZA POROZUMIENIEM STRON??? MIALEM GO NAMOWIC ZEBY MI DORZUCIL PARE STOWEK??? <ROTFL>

 

zapytalem wiec przynajmniej o zwrot prowizji jako niewielka rekompensate straty:

 

Przykro mi, ale zwrot (lub przedłużenie aukcji) nie jest możliwy, ponieważ nie zamieszczono komunikatu o ewentualnym zwrocie kosztów (lub przedłużeniu aukcji) na stronie "Nowości i komunikaty", do której poniżej odsyłam:

 

http://www.allegro.pl/announce.php

 

Jeśli nie dojdzie do finalizacji transakcji, proszę o skorzystanie z procedury zwrotu prowizji.

 

Wnioski wyciagnijcie sami.

Edytowane przez sobih

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ciekawe w takim razie jak to sie rozwiąże.

 

Skoro nie można było sie zalogować (ogólnie znany administracji w tym terminie problem), to została zakłócony prawidłowy przebieg aukcji.

 

Dwie sytuacje, ktore potwierdzają moje zdanie. Co o tym sądzicie? Ja dalej obstawiam przy swoim.

http://www.allegro.pl/phorum/read.php?f=29...=683416&v=f

http://www.allegro.pl/phorum/read.php?f=29...=683571&v=f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedluza aukcje o 24h. Kiedys bardzo fajna grafa za 50zl poszla, a dzien pozniej juz stala x razy wiecej :D

 

sobih

300-500zł jest warte negatywa. Powiedz zwyciezcy jak wyglada sytuacja i ze jak przeleje kase to ty mu ja oddasz. Innego wyjscia nie widze

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz niedlugo padnie na amen...

jesli wierzyc doniesieniom, to conajmniej polowa tranzakcji na allegro jest nielegalna :)

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,4630528.html

 

ciekawe, co bedzie pierszwsze - zmiana ustawy, czy sciganie sklepow internetowych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak Wy, ale oni naprawdę powinni obniżyć prowizje za korzystanie z ich serwisu. To są sakramencie sumy, a Allegro pada ostatnio bardzo często, ale największe jaja mam przy ładowaniu fotek - ładują się 20 minut pojedynczo od miesiąca.

 

Kumpel już się lekko wkurza, bo prowadzi sklep komputerowy i wystawia masę rzeczy na Allegro, przez te awarie przez tydzień mu bardzo słabo poszło. Jedyne co te zasrane allegro robi to "przepraszamy najmocniej", ale kasę doić doją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...