Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzecie z podpisu w benchmarku 20fps. rozdzielczosc 1280x1024 i wszystko na minimum przeciez to jest jakas paranoja. fallout 3 mi smiga na high wiekszość gier chodzi na full a tutaj taki przypał. Ale co tam gram :D

Proc za wolny. Było już to opisywane w tym wątku i jest opisane w FAQ ;]. Jakbyś miał e8400 (albo inne c2d) ok z 4Ghz wydajność byłaby o wiele lepsza ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dla wszystkich płynność gry to 50fps

Nie twierdzę, że mu to pięknie chodzi, ale niektórym wystarczy żeby 'jako tako' szło grać.

Mi na X2 troszku przycina, ale dobrze sie gra i gerka jest spoko, to co on ma na jednym rdzeniu.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam X2 i da się ładnie pograć, najgorzej jest w nocy i w deszcz, już niedługo chyba E5200 :P

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie to co piszecie bo u mnie wlasnie w nocy najplynniej dziala gra :) Stad tez wiekszosc misji wykonywalem w nocnych porach

U mnie też w nocy jest płynniej, ale... misje się ciężko w nocy wykonuje, bo ciemno jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim wypadku jak dam Rendernig bodajrze na Very High

to w nocy potrafi przyciac , Rendering na High i noca jest miodzio .

No jeszcze jak noca deszcz pada to obciaza dosc znacznie GPU .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to panowie mam problem .... wszystko smigalo elegancko (o ile gta4 wogole moze tak smigac :D) do dzis gdy to zaczelem lapac zwiechy, objawy sa nastepujace freez po okolo 10min gry dzwiek jest,obraz jest ale nic nie moge zrobic sam dysk ostro mieli cos, i po jakis 2-5min w koncu moge ubic proces, jednak nie zawsze daje rade i musze zapodac hard reseta. myslalem ze moze cos dysk juz nie halo skoro tak ostro mieli ale przelecialem go hdtune 0 bledow + zrobilem defragmentacje, nastepnie skanowanie w poszukiwaniu wirusow pokazalo ze takowych brak. wszystkie temperatury w normie. Grajac w inne gry nie ma takich problemow ot gta zaczelo sie wykrzaczac. sprzet jak w podpisie + vista x86 sp1 stery do ati 8.12, patch do gta zaaplikowany

 

P.S jestem na okolo 30%gry jak juz gadalem z kolesiem od papieru.

P.S 2 czasami uda sie wrocic do gry jednak po kolejnych ~10min znow taka sama sytuacja sie pojawia.

 

Jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też gta przez jakiś czas łapało zwiechy, wiedziałem że to wina procka bo się za mocno grzał na wentylu ustawionym na 5v, dałem na 12v i temp spadły i się już nie wiesza tylko głośniej w kompie jest ale co tam, dla gta warto ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jest jakas mozliwosc wyciagniecia calej audycji radiowej w postaci mp3 ? Lub moze na necie gdzies jest to zgrane ? Chodzi mi o radio WKTT :) Audycje tam sa powalajace.

 

Z gory dziekuje za wszelkie informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny "kupee" na tle reklamy :P

 

nuO3-Lzuruha,

 

Może coś się grzeje za mocno? Sprawdzałeś temperatury podczas giercowania?

tempy to okolo 50* procek i 75grafa wiec to nie wina sprzety i temperatur, pozatym w ciagu 10min nic sie porzadnie nie nagrzeje no i do tego inne giery chodza bez problemow;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panocki tak na szybko

e2180 3ghz=>e8400 4ghz zmiana dala kopa w benchu z 30=>47fps:)

Teraz czekam na konkursowego 4870 i dam znac jaki wzrost fps w stosunku do 8800gt;)

 

edita. Stachuuu nie kracz bo moze Ati wyda jakiegos kastrata:P

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panocki tak na szybko

e2180 3ghz=>e8400 4ghz zmiana dala kopa w benchu z 30=>47fps:)

Teraz czekam na konkursowego 4870 i dam znac jaki wzrost fps w stosunku do 8800gt;)

 

edita. Stachuuu nie kracz bo moze Ati wyda jakiegos kastrata:P

Żebyś sie czasami nie zdziwił :P bo znając te gta to może być spadek czasami :lol2:

 

Apropo nocy to tez mi chodzi lepiej w nocy i to z renderingiem na hightest i texturami na high :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dość dziwny problem. Mianowicie gdy włączę gta po ok 2 minutach router traci połączenie z internetem, połączenie router-komputer ciągle jest. Na początku do Social Clubu loguję się bezproblemowo, logowanie do live trwa dużo dłużej niż wcześniej (muszę czekać w menu żeby się w końcu podłączyć). Włączam grę, gram chwilę i wtedy koniec. "odłączono od usługi live" (przeglądarka internetowa przestaje działać już przed tym komunikatem w grze).

Dodam, że wcześniej wszystko było ok, w multi można było grać, co jest w tej chwili niemożliwe (tylko czasami, ale bardzo rzadko udaje się utrzymać połączenia)

 

Router: asmax ar 904u

System: vista home premium

Edytowane przez Rudd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś u mnie nie chce działać. Kopiuję pliki z ASI Loader i tego Speed Meter do folderu gry i nic....

U mnie tez nie dziala :/ Mam plik skopiowany do katalogu GTA i do katalogu Alice i nic. Inne pluginy tez nie dzialaja :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...