Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

O co chodzi z tymi kuponami? Tez jestem zainteresowany, bo przydaloby sie X360 wymienic na wersje z wiekszym dyskiem i HDMI ;)

Co za czasy. Nawet konsole juz trzeba upgradedować, żeby grać w wyższej rozdziałce. :razz:

 

A co do tematu, to ja byłem dzis w "kerfurze" i nie looknąłem na stoisko z grami. Szkoda. :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem przed chwila w Carrefourze w Białymstoku i nie ma GTA, więc możliwe, że tylko 1 sklep się wyłamał.

A co do tematu, to ja byłem dzis w "kerfurze" i nie looknąłem na stoisko z grami. Szkoda. :sad:

We Wrocku też nie ma niestety :cry:

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za czasy. Nawet konsole juz trzeba upgradedować, żeby grać w wyższej rozdziałce.

Jakiej znowu wyzszej rozdzialce? Gram w 1080p, wiecej sie nie da ;) Chce po prostu uproscic polaczenia w sprzecie, a wiekszy dysk przyda sie na zgrywanie gier, bo na 20GB zaczynam sie kisic.

Wydajnosc nie ma tu nic do rzeczy, chodzi o komfort uzytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Wrocku też nie ma niestety :cry:

A byłes w obu "kerfurach" w Borku i w Futura Park??

Jakiej znowu wyzszej rozdzialce? Gram w 1080p, wiecej sie nie da ;) Chce po prostu uproscic polaczenia w sprzecie, a wiekszy dysk przyda sie na zgrywanie gier, bo na 20GB zaczynam sie kisic.

Wydajnosc nie ma tu nic do rzeczy, chodzi o komfort uzytkowania.

Myslałem, że jak masz konsole w wersji bez HDMI, to masz ją podłączoną przez zwykłe gniazdo EURO do TV, a wtedy, oczywiscie o wysokich rozdziałkach mozna zapomniec. ;) Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A byłes w obu "kerfurach" w Borku i w Futura Park??

W Borku byłem do Factory nie dojechałem bo do 21, a na Hallera byłem o 20:50. Z ciekawości może jutro podjadę do tego drugiego Carrefoura, ale nie spodziewam się żebym zastał tam GTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh ja pewnie swoją paczkę z grą dostane najpóźniej w piątek, ale miło będzie poczytać posty osób które już będą szpilać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie premiera będzie kiedy złamią grę i udostępnią na P2P

 

Gier zabezpieczonych DRM nie kupuje...

 

Ciekawe czy wszyscy czytający ten temat wiedzą że oprócz aktywacji i tak gra nie uruchomi się bez płyty w napędzie - co za bezczelność wydawcy.

 

Dopóki nie będzie wydania bez DRM ode mnie ani grosza nie dostaną.

 

To jest nawet śmieszne bo kasy nie dostaną za swoją głupotę, bo i tak gra będzie w tydzień złamana a gdyby nie było DRM-a to kupił bym oryginał.

 

Jeśli ta tendencja z DRMowanie gier się utrzyma to "zakupy" do mojej kolekcji będą wyglądać tak:

 

Do 2007 roku same oryginały

 

Do 2009 Kilka piratów ze złamanym DRM

 

Po 2009 Same piraty

 

Może się w końcu nauczą...

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli, panie -X-, rozumiem, ze od wielu lat nie kupiles zadnej oryginalnej gry, bo praktycznie kazda wymaga co najmniej plyty w napedzie?

 

Myslałem, że jak masz konsole w wersji bez HDMI, to masz ją podłączoną przez zwykłe gniazdo EURO do TV, a wtedy, oczywiscie o wysokich rozdziałkach mozna zapomniec.

Jest jeszcze Component, po ktorym mozna przesylac obraz HD (+optyk do amplitunera).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Steam? Tam nie ma płyty więc i zabezpieczenia są inne. Aha i to potwierdzone że np. jesli kupie jutro grę to i tak jej nie zainstaluje (nie zagram) wczesniej?

Zainstalować zainstalujesz, tylko że nie uruchomisz. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli, panie -X-, rozumiem, ze od wielu lat nie kupiles zadnej oryginalnej gry, bo praktycznie każda wymaga co najmniej płyty w napędzie?

Ależ oczywiście kupiłem, tylko od razu daje cracka lub miniiso do DT i mam spokój. DRM z wiadomych względów nie ma u mnie (i nie tylko) żadnej akceptacji co oznacza mimo, że chce zapłacić na dobrze wykonany produkt, ale zasady mi nie pozwalają.

Oczywiście po premierze wyślę maila do rockstara z wyśmianiem ich złamanego zabezpieczenia i poproszę o możliwość zakupu kopi bez drm.

Mam nadzieje, że taka wyjdzie po kilku miesiącach aby dodać kolejną niezłą grę do kolekcji. A jak nie to nie...

 

A Steam? Tam nie ma płyty więc i zabezpieczenia są inne. Aha i to potwierdzone że np. jesli kupie jutro grę to i tak jej nie zainstaluje (nie zagram) wczesniej?

Ha Ha Ha tak właśnie jest jak się kupuje z ciach!em co się nazywa DRM - kupujesz, instalujesz i nie działa bo DRM stwierdza, że dziś nie masz prawa do gry mimo, że za nią zapłaciłeś.

 

To nabywca powinien zdecydować co zrobi z produktem po zakupie a nie jakiś system...

Edytowane przez -X-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Steam? Tam nie ma płyty więc i zabezpieczenia są inne. Aha i to potwierdzone że np. jesli kupie jutro grę to i tak jej nie zainstaluje (nie zagram) wczesniej?

Jest nadzieja, że jeszcze przed premierą pojawi sie jakieś ciasteczko :wink: do GTA IV, to wtedy w single pograsz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt, wyjący napęd może dobić...

Mój benq dw1650 chodzi już jak stary odkurzacz, ale co tam..., ważne że w napędzie będzie gta 4 :razz:

 

A poważnie to nie przeszkadza mi bardzo płyta w napędzie, pewnie przy uruchomieniu gry będzie buczeć a potem cisza, no może w czasie gry z 3 razy da o sobie znać jeszcze... :razz:

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież X o tym wspomniał.

 

A tak w ogóle X to DRAMATYZUJESZ. Kolejny co szuka sobie wymówki by nie kupić oryginała. Mnie też denerwował na początku taki StarForce w Prince Of Persia Dwa Trony. Bo gra czasem po prostu nie chciała odpalić mimo, że miałem oryginał i włożoną płytkę do napędu. I wtedy ściągałem cracka i grałem. Ale to nie jest powód do niekupowania oryginałów.

 

Rockstar po prostu chcę ograniczyć straty jak się tylko da. Większość posiadaczy komputerów ma dziś dostęp do internetu i takiemu zagorzałemu graczowi nie będzie też przeszkadzać głośno pracujący napęd z GTA 4 w środku . Ja dość szybko się przyzwyczaiłem do X360 jak grałem właśnie w GTA 4 ;) Bo to była pierwsza gra jaką kupiłem na tą konsolę. A napęd w tej konsoli jest dość głośny. To takie typowo polskie marudzenie. Nie dają jest źle. Dają to nie do końca dobrze. Po prostu trzeba się pogodzić z tymi zabezpieczeniami . DRM w GTA 4 to z pewnością nie pierwsze i ostatnie. Może być tylko gorzej eh ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...