Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki kuebk za info że u nas we wsi niema. ;)

 

W końcu kiedy ma się pojawić w tych sklepach?

Jutro czy po jutrze, bo nie wiem czy na okienku lecieć jutro do Kerfura :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kuebk za info że u nas we wsi niema. ;)

 

W końcu kiedy ma się pojawić w tych sklepach?

Jutro czy po jutrze, bo nie wiem czy na okienku lecieć jutro do Kerfura :P

Ja chyba w Katowicach kupie ale tez nie wiem bo dzwonilem tam do nich i gosc uparcie twierdzil ze dopiero w srode bedzie na polkach a tu widze ze juz we wtorek o 18 ma byc gdzieniegdzie, mowa o Empiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 w przeciwnym przypadku, jak to napisal ath, "postrzela sie kilka banow i bedzie placz".

lol myślisz, że ktoś będzie płakał bo mu zbanowali konto na forum ? Tak grałem już w GTA, jeśli ktoś liczył na graficzny hit, to się zawiedzie. Przykro mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol myślisz, że ktoś będzie płakał bo mu zbanowali konto na forum ? Tak grałem już w GTA, jeśli ktoś liczył na graficzny hit, to się zawiedzie. Przykro mi.

Graficznym hitem to jest Crysis GTA to GTA jedyne co chcę i co będzie to możliwość grania w tą grę na PC, graficznie może być tak jak na X360 z tym, że na kompie mogę przynajmniej ustawić większą rozdzielczość oraz AA i AF będzie się cieło to się kompa zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol myślisz, że ktoś będzie płakał bo mu zbanowali konto na forum ? Tak grałem już w GTA, jeśli ktoś liczył na graficzny hit, to się zawiedzie. Przykro mi.

GTA nigdy nie było piękne pod względem graficznym, i nawet dobrze bo przy takim obszarze jaki mamy gra miała by kosmiczne wymagania. Dla mnie grafika w GTA4 (na razie tylko na X360 bo nie wiem jak na PC to wygląda) jest wystarczająca. Ta gra nie musi mieć super grafy ważne że ma dużo smaczków i to coś i niezły fun :D

 

Mam takie pytanie to ludzi którzy już grali w GTA4 oczywiście na X360/PS3 :wink:. Czy ruch uliczny dalej jest taki powolny jak to miało miejsce w poprzednich częściach?, że wszyscy jeżdżą z prędkością max 30km/h :razz: i tylko my gnamy ile wlezie czy w końcu to wszystko jakoś szybciej się rusza?.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

wow, ale grafa, warto bylo czekac ;)

wyjdź i zgaś światło...

 

Tamten screen jest z Xboxa 360

 

U mnie w Szczecinie nie ma w MM ( mówią, że 3 będzie ) w carrefour też nie mają

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Komentarz na poziomie zakompleksionego 15-latka.

Poziom dobiera się do dyskusanta :wink:

 

 

gta na klocku jest brzydkie, ale nie az tak :D

a jednak

 

Ten screen jest z konsol na IGN jest tutaj

http://media.xbox360.ign.com/media/827/827005/imgs_10.html

http://xbox360.ign.com/dor/objects/827005/...1032336032.html

 

Nie łykajcie tak wszystkiego

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fanatyka do tego jakiegoś. Wszystko co na konsolę to be. Grałeś w to w ogóle na X;ie czy tylko potrafisz wlepiać linki do tych screenów ?

 

Ja już nie będę pisał o tym czego możemy się spodziewać. Wszystko na ten temat juz napisałem . Możemy się zawieść i to mocno pod względem grafiki. Ale skoro na X360, podłączonym do 37' TV, akceptowałem te słabe tekstury to i z pewnością na PC też będę mógł to ścierpieć. Byle AA było lepsze, bo te schodki mnie dobijają czasem.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruch jest duży ;) Na autostradzie szybko smigaja po miescie też sie nie wleka ;)Ogolnie fajnie sie grało na X360 ale płytke miałem porysowana i sie wieszal co jakis czas xD (x360 od kumpla wiezilem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakby zdjąć blur z tego skrina nałożony w photoshopie (który nap... po oczach jak komety) to grafa wyglądałaby jak port z ps2. Co jednak mnie nie zdziwi jak będzie tak w rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jednak

 

Ten screen jest z konsol na IGN jest tutaj

nie wiem czy zwrociles uwage, ale na ign ten screen jest malutki... to oczywiste, ze po rozciagnieciu na caly ekran i zapewne jakiejs kompresji bedzie marniej wygladal... takze podtrzymuje swoje zdanie ;)

 

btw ciekawy jestem ile kont musisz jeszcze stracic zeby przestac trolowac... panie mreko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Fanatyka do tego jakiegoś. Wszystko co na konsolę to be. Grałeś w to w ogóle na X;ie czy tylko potrafisz wlepiać linki do tych screenów ?

 

Ja już nie będę pisał o tym czego możemy się spodziewać. Wszystko na ten temat juz napisałem . Możemy się zawieść i to mocno pod względem grafiki. Ale skoro na X360, podłączonym do 37' TV, akceptowałem te słabe tekstury to i z pewnością na PC też będę mógł to ścierpieć. Byle AA było lepsze, bo te schodki mnie dobijają czasem.

Tak jeden wielki fanatyk który z Xboxem jest od początku pierwszego X'a i któremu włażenie na forum i wpie*** się z cynizmem i subiektywnym zdaniem mówiącym na Xie jest cool na Pc ssie dawno się znudziło. Wiesz z czasem nabiera się obiektywności liczę, że kilka osób stąd też kiedyś takie coś odnajdzie.

 

1024x576? trochę dziwna rozdziałka jak na PC

 

KnnD cyhba żartujesz ;] ? Powiększony screen z wklejonym hudem

 

Z resztą chyba nie zamierzacie znów tu tylko pisać by udowadniać posiadaczom PC o ile gorsza będzie ich wersja?

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i na jednych wygląda całkiem ładnie na innych koszmarnie ;). Ciężko ocenić.

 

Parę przykładów. Nie wiem na jakich to detalach jest i czy faktycznie przy rozdziałce 800x600, ale miejscami to wali po oczach brzydotą ;)

 

http://www.gamestar.de/_misc/galleries/det...27054&pid=6

http://www.gamestar.de/_misc/galleries/det...27050&pid=6

http://www.gamestar.de/_misc/galleries/det...;pid=6&p=84

http://www.gamestar.de/_misc/galleries/det...;pid=6&p=92

 

O np. tu wyraźnie widać:

 

http://www.gamestar.de/_misc/galleries/det...;p=93&pid=6

 

http://www.gamestar.de/_misc/galleries/det...;p=96&pid=6

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie zwróciłem uwagi, bo dla mnie dziwne jest mieszanie screenów z PC z X360. Ale jeśli to faktycznie z X360 to dziwne. Bo co jak co, ale to tak koszmarnie nie wygląda na X360... Te pierwsze screeny wyglądają naprawdę całkiem ładnie.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie zwróciłem uwagi, bo dla mnie dziwne jest mieszanie screenów z PC z X360. Ale jeśli to faktycznie z X360 to dziwne. Bo co jak co, ale to tak koszmarnie nie wygląda na X360... Te pierwsze screeny wyglądają naprawdę całkiem ładnie.

Tez tak wlasnie na poczatku pomyslalem ze raczej nikt by nie mieszal, no ale jak popatrzalem na date to watpie zeby w maju juz byly screeny z wersji PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

No nie zwróciłem uwagi, bo dla mnie dziwne jest mieszanie screenów z PC z X360. Ale jeśli to faktycznie z X360 to dziwne. Bo co jak co, ale to tak koszmarnie nie wygląda na X360... Te pierwsze screeny wyglądają naprawdę całkiem ładnie.

Na TV źle nie jest ale monitor nie "zamaskowuje" już żadnych wad :wink:

 

Z resztą po wyjściu gry pewnie znów się zrobi temat GTA PC vs GTA konsolowe....

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego masz recenzje i opinie innych graczy. Tu raczej nikt Ci kitu nie wciśnie, bo zaraz taka osoba jak Ja napisze jak jest faktycznie. Poczekaj ze 2-3 dni. Ja będe kupował tą grę i parę osób jeszcze na pewno, a nie zaraz lecieć na p2p. Co jak co, ale to zwykła kradzież. Czepiam się,bo jestem na to wyczulony. Sam kiedys nie byłem bez skazy, ale zrozumiałem, że od czasu do czasu zakup oryginału i położenie pudełeczka na półce obok innych przynosi większą satysfakcję niż tani nośnik w pogniecionej i brudnej kopercie. Zaraz napiszesz, że materialista ze mnie jakiś. Ale to nie o to chodzi. Na prawdę sporo moich znajomych też sięga częściej po oryginały. Kombinują z kupnem używanych, albo po przecenie. Jak się chcę to może raz w miesiącu kupić coś ciekawego. A piractwo ma spory wpływ na dzisiejszy całokształt rynku gier. A 129 zł za GTA 4 to imo nie taki duży pieniądz. Po ostatnich screenach jest IMO na co czekać. Obawiałem się grafiki niczym Resident Evil 4 PS2<>PC, ale chyba się myliłem

 

 

Costi Sorry za to, że znów poruszam ten temat, ale chciałem chociaż po części uświadomić niektórym młodszym jak to wygląda w moim mniemaniu. A w tym temacie to okazja, ze więcej to przeczyta. Nikomu nie zarzucam piractwa. Pisać sobie może każdy, byle nie podawał linków skąd to ma . Z mojej strony EOT. Nie będę więcej poruszał tego tematu w żadnym topicu o grze.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...