Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przecież w X0 jest procesorowa bestia a Intel dorobił się na zapałkach bo nie umie robić procesorów...

 

 

@Kaxxxl nie promuj piratów usuń lepiej tego posta ;/

 

PS nowe stery NV

no twoj intel dal ostro rade :lol: :lol: :lol: Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i teraz sie zacznie 20 zakladek lamentow tylko dlatego ze jakas gra na PC osmielila sie miec wieksze wymagania co do CPU i ilosci RAM niz do karty graficznej :>

 

za cene najtanszego Core i7 mozna kupic x360 + gta iv :P

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze- posiadam 4870x2 i proc 8400@4ghz jeżeli chodzi o ustawienia jakie mam w grze to max rozdziałka itp ale w ustawieniach nie wiedzieć czemu mogę poustawiać co niektóre rzeczy tylko do 1064mb co nie do końca jest dla mnie zrozumiale- chyba chodzi o moją pamięć na karcie bo inaczej tego nie pojmuje gdyż mam 6gbramu. Sama gra trochę rozczarowuje graficznie. Jeżli chodzi o sterowanie tez pozostawi trochę do życzenia- ale to jest moja godzina z tą grą więc wszystko może się zmianić jako że nigdy nie byłem fanem gier gta. Dziś wszedłem do MM i jak ją zobaczyłem to kupiłem chodz obiecywałem sobie, że najpierw ją spróbuje bez kupna:) mam problem z rejestracją na windows live- bo nie mogę ustawić innego regionu/państwa niż polska- co mogę zrobić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze- posiadam 4870x2 i proc 8400@4ghz jeżeli chodzi o ustawienia jakie mam w grze to max rozdziałka itp ale w ustawieniach nie wiedzieć czemu mogę poustawiać co niektóre rzeczy tylko do 1064mb co nie do końca jest dla mnie zrozumiale- chyba chodzi o moją pamięć na karcie bo inaczej tego nie pojmuje gdyż mam 6gbramu. Sama gra trochę rozczarowuje graficznie. Jeżli chodzi o sterowanie tez pozostawi trochę do życzenia- ale to jest moja godzina z tą grą więc wszystko może się zmianić jako że nigdy nie byłem fanem gier gta. Dziś wszedłem do MM i jak ją zobaczyłem to kupiłem chodz obiecywałem sobie, że najpierw ją spróbuje bez kupna:) mam problem z rejestracją na windows live- bo nie mogę ustawić innego regionu/państwa niż polska- co mogę zrobić??

bo masz 1Gb Vramu na grafice (realnie)

 

a co do 6GB to nie chodzi o ram kompa tylko grafiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

No i teraz sie zacznie 20 zakladek lamentow tylko dlatego ze jakas gra na PC osmielila sie miec wieksze wymagania co do CPU i ilosci RAM niz do karty graficznej :>

 

za cene najtanszego Core i7 mozna kupic x360 + gta iv :P

Daj jeszcze fanboyom się powyżywać : )

 

Tylko wiesz narzekać akurat jest tutaj na co. Co innego jak dostajesz Crysisa gdzie grafika zrobiła duży krok na przód i nawet jeśli karta klęczy to zatrzymujesz się co chwilę i zachwycasz widokami. Tutaj jest odwrotnie wymagania ogromne a grafika momentami nawet odrzuca. Nawet taka Cobra 11 czyli gra niskobudżetowa ma o wiele ładniejsze miasto, cienie, przepiękne refleksy i chodzi 10 razy szybciej.

 

@PoGo a myślałem że tylko ja to zauważam a dla innych gra jest bez skazy na konsoli.

 

@kucyk czy chce Ci się na takie posty czas marnować?

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok , chronic, moze w tych narzekaniach jest odrobina prawdy.

 

Ale daj spokoj, przeciez to GTA. Tutaj zawsze tak bylo ze engine wymagal silnego proca i mnostwa ramu ( pamietam GTA III co sie krztusilo na Duronie 600 i Geforce ). Tak samo jak sprawa doczytywania wszystkiego w locie , nie jest to doskonale, dlatego przy szybkim poruszaniu sie po mapie samochodem czasami widac bardzo male natezenie ruchu czy przechodniow lub doczytujacy sie horyzont. Jak sie na piechote zwiedza nagle wszystko nadaza :P

 

mam problem z rejestracją na windows live- bo nie mogę ustawić innego regionu/państwa niż polska- co mogę zrobić??

a moglbys wkleic jakiegos screena na ktorym etapie rejestracji masz problem ? Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo, wg tego, co misieek podał nie jest źle..w sumie pewnie jutro się wybiorę po grę, choć w perspektywie kończących tydzień kolokwiów to nie jest dobry pomysł ;)

 

z innej beczki pytanie..w GTA4 (nie miałem okazji zagrać na x360/ps3) nadal występuje to ograniczenie silnika powodujące wyświetlanie kilku takich samych modeli samochodów w jednym miejscu ? /wiecie - szukamy jakiejś fury - 5 różnych modeli w dużej ilości dookoła, a jak już wreszcie znajdziemy to czego szukaliśmy, to nagle zatrzęsienie się pojawia..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

noo, wg tego, co misieek podał nie jest źle..w sumie pewnie jutro się wybiorę po grę, choć w perspektywie kończących tydzień kolokwiów to nie jest dobry pomysł ;)

 

z innej beczki pytanie..w GTA4 (nie miałem okazji zagrać na x360/ps3) nadal występuje to ograniczenie silnika powodujące wyświetlanie kilku takich samych modeli samochodów w jednym miejscu ? /wiecie - szukamy jakiejś fury - 5 różnych modeli w dużej ilości dookoła, a jak już wreszcie znajdziemy to czego szukaliśmy, to nagle zatrzęsienie się pojawia..?

Na X0 tak było. Na PC mieli poprawić ale czy to była tylko marketingowa gadka dowiem się jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rejestracja na stronie producenta jak i samej witrynie windows live idzie mi sprawnie- ale właśnie na stronce windows live gdzie mam wpisać imię, mail itp nie moge zmienić regionu/ państwa i tam jest podane cały czas polska.

Zaraz zrobię fote

post-2647-1228255997_thumb.jpg

Edytowane przez mateo1977

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mateo1977 - nie da sie zarejestrowac konta Live na Polske z racji tego ze u nas oficjalnie nie ma tej uslugi, musisz zarejestrowac sie ze mieskasz w innym kraju - ponoc wiaze sie to z ewentualnym banem w przypadku wykrycia no ale jeszcze [chyba] nikogo nie zbanowali za to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mateo1977 - nie da sie zarejestrowac konta Live na Polske z racji tego ze u nas oficjalnie nie ma tej uslugi, musisz zarejestrowac sie ze mieskasz w innym kraju - ponoc wiaze sie to z ewentualnym banem w przypadku wykrycia no ale jeszcze [chyba] nikogo nie zbanowali za to.

ale możesz napisać gdzie ja mam się zarejestrować? Bo z poziomu gry rejestracja odbywa się tak że kraj juz jest wybrany a ja nie mogę tego zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rejestracja na stronie producenta jak i samej witrynie windows live idzie mi sprawnie- ale właśnie na stronce windows live gdzie mam wpisać imię, mail itp nie moge zmienić regionu/ państwa i tam jest podane cały czas polska.

Zaraz zrobię fote

no ten komunikat oznacza ze zarejestrowales ID na witrynie microsoftu wybierajac lokalizacje Polska, i dlatego dalej Cie nie przepuszcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

ale możesz napisać gdzie ja mam się zarejestrować? Bo z poziomu gry rejestracja odbywa się tak że kraj juz jest wybrany a ja nie mogę tego zmienić.

najlepiej wejdź tutaj

 

http://www.gamesforwindows.com/en-us/live/...s/livejoin.aspx

 

Join now> okienko po lewej wpisz mail i hasło przeniesie cię do Live tam klikasz w nazwę profilu swojego i możesz zmieniać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konfig jak w podpisie. Procek non stop 100% uzyty prawie, 1440x900 wszystko na maxa, suwaczki co nie tylko max. ~35-42fps.

 

 

YEAH ! :D

Czyli nie ma tak źle, i to mnie cieszy. Mam nadzieję że w 1280-1024 all max pogram w miarę płynnie, podkręci się jeszcze grafe jak co . Martwi mnie tylko mój procek... niby x2 ale amd a nie core duo :razz:

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie R* zrobilo na szybko emulator x360, zintegrowalo z nim gre i wydali jako konwersja na pc, tlumaczyloby to wymagania. :lol2:

 

ps. napisalem dzisiaj maila do R* z pytaniem czy gra pojdzie na jednordzeniowym procku, taka dostalem odpowiedz. (moze sie komus przyda)

 

Hey there,

 

Strictly speaking, the game is not actually supported for a single core processor, though it still might work - we will provide technical support but sadly cannot provide any certainty that the game will work. The game may well run slowly, staggered or even just crash out to the desktop or crash out completely.

Before running the game, we would recommend downloading all the latest drivers for your videocard, sound card and direct X version in order to prepare the system for a system intense program.

 

If you do have any problems, please don't hesitate to contact us with the case number in this e-mail and we'll dop our best to help you. :)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem kilka filmików na youtube i nie podoba mi się jak samochody wchodzą w zakręt. Reagują jakby wpadały w poślizg.

gralem przez chwilke na x-sie w media markt i musze powiedzieć że też byłem pod wrażeniem. o ile w gta3->sa auta zachowały sie jakby ważyły po 20kg, tak tutaj model jazdy jest fajny, bardziej wymagający i realistyczny, auto zamiast latać jak oszalałe i reagować na każde dotknięcie klawisza, ma swoją masę, pęd i to owocuje nad/pod-sterownością i bardziej realistyczną drogą hamowania. Podoba mi się.

 

Ja wciąż mam nadzieję na low, ale na moim lcd 800x600 czy coś takiego wyglądałoby dramatycznie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no R* chyba jakies jaja sobie z ludzi robi. Crysis mi w detalach średnio-wysokich bez AA w 800x600 chodził całkiem przyzwoicie, a w takie GTA IV nie da sie pograć?? :blink: Aż nie chce mi sie wiezyc. Miałem kupić sobie te gre, ale i tak chyba trza bedzie ją najpierw sciagnać i sprawdzic samemu, bo jak nie bedzie sie dało grać, to nie bede wywalał pieniedzy w błoto. :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o czym była mowa że w przypadku kart 512MB max detale TEKSTUR to max "MEDIUM".... to prawda... Mam nadzieje ze wyjdzie niedlugo jakis patch czy cos, choć i tak widze ze wpieprza mi 474MB grafy przy MEDIUM :/

po co patch? żeby odblokować freezy? :E

 

a jak ustawisz mniejszą widoczność to zmniejsza zapotrzebowanie na Vram?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o czym była mowa że w przypadku kart 512MB max detale TEKSTUR to max "MEDIUM".... to prawda... Mam nadzieje ze wyjdzie niedlugo jakis patch czy cos, choć i tak widze ze wpieprza mi 474MB grafy przy MEDIUM :/

no a nie dziala komenda ktora zdejmuje wszsytkie ograniczenia? nie pamietam jak brzmiala ale jest w pliku readme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakas kpina żeby przy takiej w sumie słabej grafice i teksturach jakie są w GTA IV było potrzebne tyle pamieci VRAM i ogólnie były potrzebne takie wymagania. Kiedy wyszedł GTA SA w 2005 roku, to dało sie grac w te gre nawet na kartach pokroju GF2/4MX, a te karty, to juz nawet w 2005 roku były mocno przestarzałe i słabe. Tym razem R* totalnie spaprało optymalizacje.

Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Ja nie widze w tej grze co miałoby zjeść aż 500mb na textury , przecież textury za super nie są :lol2:. Może mega programiści zapomnieli o czymś takim jak kompresja textur :lol2:

Dokładnie to samo miałem na myśli. W ogóle co za "technik" oni używają, że cienie wyglądają ohydnie a tekstury nie lepiej i w dodatku zajmuję tyle MB. Kompletny brak optymalizacji

 

Ktoś chciał wyniki na mocniejszym kompie

 

Statistics

Average FPS: 47.12

Duration: 36.99 sec

CPU Usage: 74%

System memory usage: 74%

Video memory usage: 98%

 

Graphics Settings

Video Mode: 1920 x 1080 (60 Hz)

Texture Quality: High

Render Quality: Very High

View Distance: 32

Detail Distance: 70

 

Hardware

Microsoft® Windows Vista" Ultimate

Service Pack 1

Video Adapter: NVIDIA GeForce GTX 280

Video Driver version: 180.48

Audio Adapter: Speakers (Creative SB X-Fi)

Intel® Core2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...