Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

OCB z sejwami?

Wrzucilem plik podany kilka postow wczesniej do mojego profilu i "loading faild, check your hard drive" bla bla.

 

Da sie to jakos wrzucic zeby dzialalo? Tak samo mam z save pochodzacym z gamecopyworld.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z grą nie ma żadnych problemów oprócz benchmarku. Gdy wchodzę w niego pojawiają się krateczki w niektórych miejscach, grafika jest dużo gorsza jak w grze i po zakończeniu nie pokazuje mi się ekran końcowy tylko jakieś przebłyski,flesze i czarne plamy. ;| Ma ktoś pomysł co z tym zrobić? Z paczem i bez pacza jest tak samo :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OCB? czytać nie umiesz? rozwiązanie masz parę stron wczsniej

Spokojnie. Czytam kazdy post tego tematu, ale tez nie pamietam gdze to rozwiazanie. Podobno save jest przypisany do profilu LIVE. Super. Zaczynac od nowa trzeba :/

 

Jesli Ty pamietasz to podaj strone z rozwiazaniem.

 

Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Czytam kazdy post tego tematu, ale tez nie pamietam gdze to rozwiazanie. Podobno save jest przypisany do profilu LIVE. Super. Zaczynac od nowa trzeba :/

 

Jesli Ty pamietasz to podaj strone z rozwiazaniem.

 

Z gory dzieki.

http://forum.purepc.pl/findpost-p3167264.html

trzymaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudow nie ma i nie bedzie ,zaden patch nie rozciagnie pamieci albo nie skompresuje textur do polowy objetosci

ustawienia textur na High sa raczej zarezerwowane dla kart z 1GB i systemow z minimum 3GB Ramu

zadnej w tym dziwoty raczej nie ma .

Zreszta Ci co nazekaja na wydajnosc niech lookna w przeszlosc co bylo jak wyszedl GTA 3 SanAndreas ???

W owym czasie gra ta nie chodzila plynnie na najlepszych sprzetach ,a dodac nalezy ze owczesnie

wiekszosc ludzi urzywala mniejszych rozdzialek .

Ke??? 1gb do gry , która używa z karty średnio 300mb :lol2: . Gra jest sp... maksymalnie często nie wchodzą skrypty , po mieście można bujać się do woli , wystarczy rozpocząć misje i zaczyna się zj... skryptu po reset. Także mówie narazie tej grze :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ke??? 1gb do gry , która używa z karty średnio 300mb :lol2: . Gra jest sp... maksymalnie często nie wchodzą skrypty , po mieście można bujać się do woli , wystarczy rozpocząć misje i zaczyna się zj... skryptu po reset. Także mówie narazie tej grze :lol2:

jak 300mb jak ja np ustawie sobie HIGH textury +30 view distance to wg. gry żre mi 967mb a wg rivatuner po kwadransie gry żre mi prawie 950mb więc sie mylisz kolego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pi... użycie pamięci z grafiki oraz z texturowania to się sprawdza rivą tuner , a użycie procesora i pamięci menedżerem zadań. Jakby ta gra łykała 1-1.5gb na textury to byści mieli real world :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pi... użycie pamięci z grafiki oraz z texturowania to się sprawdza rivą tuner , a użycie procesora i pamięci menedżerem zadań. Jakby ta gra łykała 1-1.5gb na textury to byści mieli real world :wink:

widać to tego Pana nie dotarła informacja ze Gta 4 ma syfną optymalizację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać to tego Pana nie dotarła informacja ze Gta 4 ma syfną optymalizację

Napisze wprost jesteś tłumokiem??? Gra łyka 1.2gb max z pamięci systemowej , także rusz tym czymś co masz pod kopułą :wink: Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze wprost jesteś tłumokiem??? Gra łyka 1.2gb max z pamięci systemowej , także rusz tym czymś co masz pod kopułą :wink:

co ty wogole usiłujesz udowodnic? raz piszesz o Vramie raz o systemowym - zdecyduj sie wkońcu a tak wogole "Gra łyka 1.2gb max z pamięci systemowej" co to ma do zapotrzebowania gry na Vram?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ty wogole usiłujesz udowodnic? raz piszesz o Vramie raz o systemowym - zdecyduj sie wkońcu a tak wogole "Gra łyka 1.2gb max z pamięci systemowej" co to ma do zapotrzebowania gry na Vram?

Jak zadajesz takie pytania to nie mamy o czym ze sobą rozmawiać :lol2: , kończe tego bezsensownego offtopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zadajesz takie pytania to nie mamy o czym ze sobą rozmawiać :lol2: , kończe tego bezsensownego offtopa.

no skoro piszesz jakimś dziwnym trybem (niezrozumialym), bardzo sie ciesze ze kończysz udowadniać jakieś swoje dziwne racje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Peedro mialem to samo wywalalo mnie z gry w najrozniejszych momentach, czasami po 5min czasami po 20, pomoglo odkrecenie procka, zaladowalem w biosie wszystko jak fabryka ustawila i pomoglo !!! gra jest stabilna jak skala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Derrick, Francis, Roman, Kate dla wtajemniczonych
"
Derrick/Francis
kogo wybraliście? wiem że jeśli zabiję Derricka to Francis będzie w stanie nam pomóc z wanted level co z kolei Kate potrafi (do 3 gwiazdek tylko) ale potem wiem, że jest wybór miedzy nią, a Romanem. Zabije Francisa to Derrick da nam dodatkowe 2 misje co wlicza się w % gry (ale 200 ptaków to na bank gonic nie bede:P ) wiec nie wiem... z jedej strony duże ułatwienie z tą głupią policją, a z drugiej ciekawość tych dwóch misji.. kogo wy zabiliście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OCB? czytać nie umiesz? rozwiązanie masz parę stron wczsniej

Stary wielkie dzięki Ci za posiwecony czas na odpisanie.

Poradzilem sobie, poprosilem mame zeby mi przeczytała.

 

Tworze nowy profil wrzucam plik i nada.

To musi byc koniecznie LIVE? Robie Offline poniewaz nie chce mi sie bawic w cale rejetracje i instalacje. A w MP nie gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Peedro mialem to samo wywalalo mnie z gry w najrozniejszych momentach, czasami po 5min czasami po 20, pomoglo odkrecenie procka, zaladowalem w biosie wszystko jak fabryka ustawila i pomoglo !!! gra jest stabilna jak skala :)

Nic nie pomogło. Czyściłem rejestr, zmieniłem stery do grafy, odkręciłem procka i nic, dalej wychodzi do windowsa. Poza tym mnie nie wywala w najróżniejszych momentach, tylko wtedy gdy pojawiają się postacie (po naciśnięciu Start i zalogowaniu się do Windows Live). Gry jeszcze nie uświadczyłem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos patcha...chodzi o tę aktualizację, która jest podsuwana do zainstalowania autoamtycznie, po uruchomieniu gry ? :wink: Jeżeli tak, to [po jej zamontowaniu nie widzę w zasadzie żadnych różnić; wszechobecne "ząbkowanie" i doczyty tekstur jak były są nadal.

 

Kilka refleksji co do samej gry, po pierwszym zachłyśnięciu się...1.) mechanika gry jest w zasadzie bez zmian; nie należy oczywiście psuć tego co jest dobre, ale mimo wszystko chciałoby się więcej nowego (cała struktura gry jest taka ja była, nic nie drgnęło); zmiany są raczej kosmetyczne 2.) fabuła jest całkiem niezła; poziom "Chłopców z fearjny" czy "Pulp fiction" to to jednak nie jest; ostatecznie nie można w tej materii mieć dużych zarzutów, choć chwilami zakrada się sztampa i przewidywalność, historia wypada interesująco 3.) w dalszym ciągu jest troszkę irytującuch usterek, z tragicznie zidiociałą policją na czele (funkcjonariusze zachowują się jak w starych kawałach o policjantach :wink: ), 4.) wymagania gry na tle oprawy graficznej to jednak duże nieporozumienie; gra w porównaniu ze współczesnymi tytułami nie olśniewa, a sprzętu potrzebuje takiego, że ho, ho...do tego są problemy z wyświetlaniem tekstur, kiepskim cieniowaniem czy wspomnianym bardzo wyraźnym "ząbkowaniem", 5.) teatr działań, choć bardzo dobrze przemyślany, jest jednak dalece mniej urozmaicony niż w GTA SA...6.) ogólnie jednak to GTA pełną gębą i mimo pewnych niedociągnięć, jak mówi poeta: "chwyta za serce" :wink:

Ostatecznie też się skusiłam na GTA IV.

 

Zgadzam się z twoimi uwagami. Trzeba jednak podkreślić, że GTA IV jest, na tle innych tytułów tej skali, grą bardzo dopracowaną. Pomyślmy tylko co by było gdyby R* dopracował tytuł w taki sposób jak uczynili to chłopcy od Stalkera czy innego Gothica 3 :wink: .

 

Gra mi się podoba, głównie dlatego, że to nadal ta sama super-prosta formuła. Po co psuć coś co jest doskonałe? Dlatego sama konstrukcja gry ani drgnęła.

 

Fajne są zadania w których jest możliwość wyboru; co pojawia się już w jednej z początkowych misji. Póki co jakoś nie mogę namierzyć dobrej stacji rtadiowej :wink: (jest ich zbyt dużo). Dodatkowo, jestem na początku, jest bardzo mały dostęp do infrastruktury miasta; ot parę hamburgerowni, jeden sklepik z rosyjską odzieżą i jakieś kręgle...czekam zatem aż się rozbuja. Mimo wszystko mam wrażenie, że SA dawało w tej kwestii więcej swobody, zobaczymy jednak, gdyż po kilku godzinach trudno to ocenić miarodajnie.

 

Jeżeli idzie o patch, to chodzi ocvzywiście o to o czym piszesz, u mnie jednak coś on minimalnie poprawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary wielkie dzięki Ci za posiwecony czas na odpisanie.

Poradzilem sobie, poprosilem mame zeby mi przeczytała.

 

Tworze nowy profil wrzucam plik i nada.

To musi byc koniecznie LIVE? Robie Offline poniewaz nie chce mi sie bawic w cale rejetracje i instalacje. A w MP nie gram.

no niestety póki co nie znaleziono sposoby na savey...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah wlaczylem sobie sobie gestosc ruchu na 100 i teraz to jest metropolia - powiem wam nie bawie sie w benhmarki tylko gram z tego co mi pokazuje xfire to te 30 fps jest podczas gry czasami mniej ale jak wiemy to nie jest fps wiec mnie to nie przeszkadza i w sumie mozna sobie komfortowo pograc - podstawa to windows plus wzystkie poprawki i wreszcie to dziala

GTA oczywiscie po patchu fajnie ze w kazdej chwili mamy dostep do windows live - co do multi nie probowalem jesczcze:D

Ale ogolnei exploruje ta gre na maxa - staram sie jezdzic zgodnie z przepisami a po wlaczniu wiekszego ruchu to juz wogole poezja :) - wreszcie jest w co pograc :)

Ogolnie trcohe niektore odloglosy przypominaja mi GTA I - to jest pozytywne - co do zachowania gliniarzy nie jest zle :)

Musze sie dorobic lepsze broni - bo ostatnio przez 10 minut sie bronilem w kafajce internetowej ( tylko 4 gwiazdki :(( sie dorobilem

Co do grafiki tu jeden z userow sie wypowiadal ze na tle innych produkcji jest taka czy inna - dla mnie to jest na poziomie SA i to mi wystarcza - kiedys sie gralo w GTA I i grafa nie przeszadzala tylko liczy sie klimat a klimat jest tu nam powiedzmy sobie troche bliski chodzi mi o to ze przyjezdzami z Rosji :) pelni nadzieji .. ze przezyjemy Amerykanski Sen a rzeczywistosc okazuje sie bardziej brutalna i to doslownie :)

Fajnie ze wreszcie nasz Av :) umie plywac :) i fajnie krzyczy jak sie z duzyej wysokosci spada - powiem szczerze ze po trudach instalacji jestem zadowlony z wydanej kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka akcje mialem dzisiaj

 

Dzwonil do mnie Jacob, zeby sie na striptiz wybrac, pojechalismy, chwile posiedzielismy i przy wyjsciu zrobilem rozrobe z bramkarzami. Rastafaraj dostal troche po nerkach i myslalem ze spotkanie sie nie udalo.. wychodze z klubu i za jakis czas tel od czarnego, zeby go odebrac ze szpitala haha dwa palce do gory, gra jest mocna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...