Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

prosze bardzo :mur:

 

Statistics

Average FPS: 11.86

Duration: 37.34 sec

CPU Usage: 100%

System memory usage: 70%

Video memory usage: 49%

 

Graphics Settings

Video Mode: 1024 x 768 (85 Hz)

Texture Quality: Low

Render Quality: Low

View Distance: 1

Detail Distance: 1

 

Hardware

Microsoft Windows XP Professional

Dodatek Service Pack 3

Video Adapter: Radeon X1800 Series

Video Driver version: 6.14.10.6879

Audio Adapter: SB Live! Audio [E400]

AMD Athlon 64 Processor 3000+ ( @ 2400mhz)

 

File ID: benchmark.cli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malutki, ten link został już podany poraz czwarty, nie sądzicie, że już starczy ?

 

Quartz, dzięki , znalazłem też filmik na Youtube, Athlon 64 3500+ z HD 3850 na AGP. W benchamurku było 11fps'ów ale gameplay miał całkiem przyzwoity Framerate ( 1440x900 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee zrobiłem u psów całą list most wanted, kilka actual crimes i nic z tego nie dostałem. Po co to jest?

 

Dobry motyw jest z wyłączającym się silnikiem. Uciekam przed policją, piździet w coś wywaliłem i koniec jazdy, silnik zdechł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalał ktos to na 8600GT?

A jakże. W 1280x800 wszystko na low chodzi znośnie (~25fps) ale wygląda szkaradnie. No i musiałem odkręcić kartę bo nawet po minimalnym podkręceniu od razu freezy. System to świeża Viśta SP1.

Póki co odkładam na półkę i czekam aż wypuszczą kartę, na której pogra się w pełnych detalach i komfortowo. Zejdzie im ze 2 lata, ale mi się nie spieszy :)

Edytowane przez mic_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statistics

Average FPS: 20.35

Duration: 37.44 sec

CPU Usage: 87%

System memory usage: 56%

Video memory usage: 98%

 

Graphics Settings

Video Mode: 1280 x 1024 (60 Hz)

Texture Quality: High

Render Quality: Highest

View Distance: 33

Detail Distance: 100

 

Hardware

Microsoft Windows XP Professional

Dodatek Service Pack 3

Video Adapter: NVIDIA GeForce 9600 GSO

Video Driver version: 180.84

Audio Adapter: Realtek AC97 Audio

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3600+

 

W samej grze na takich ustawieniach w dzień idzie płynnie nawet pograć ale jak jest noc czy pada deszcz to jest niegrywalnie zbyt duże zwolnienia, widać że procek nie domaga ostro, chociaż gdyby panowie z R*

się postarali co do optymalizacji gry to pewnie by chodziła całkiem płynnie przy tych ustawieniach :)

 

Mam pytanie, czemu nie odtwarza mi mojej własnej muzy w grze?, wrzuciłem pliki to tego folderu user music, w grze już dawałem wszystkie możliwe opcje skanowania i dalej nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalenie benchmarka powoduje reset kompa :o

 

Do tego grafa chyba pojdzie na serwis bo w kazdej grze sa jakies 'dodatki' (jak widac na screenie cienie normalnie nic dodac nic ujac) a sie nie grzeje - max 76*C :F ....

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w toto dzisiaj trochę i powiem, że jestem zawiedziony oprawą wizualną....przecież tutaj optymalizacja leży i kwiczy, jak to wygląda....mam wszystko ustawione najwyżej jak mi na to pozwala sprzęt, płynnie jest może w dzień (jako-tako) cienie to jakaś pomyłka (może to być wina sterów...). Ogółem to powiem tak...fabuła na 5 optymalizacja 2+....Myślałem, że będzie "nieco" lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bench z Quad'a 6600 no OC i reszty jak w opisie (ASUS P5Q Pro), stery 180.84, .NET 3.5 + SP1, XP SP3 ze wszystkimi poprawkami.

 

W grze fps waha sie od 60 do 22 O_o. Najgorzej jest w deszczu, czasem w nocy i ozachodzie slonca. W kazdym badz razie i tak o niebo lepiej niz na X2 4200 :D

 

Wynik z pierwszej wyspy bo msuze od nowa przechodzic ;/

 

Statistics

Average FPS: 44.39

Duration: 37.26 sec

CPU Usage: 54%

System memory usage: 63%

Video memory usage: 99%

 

Graphics Settings

Video Mode: 1280 x 1024 (85 Hz)

Texture Quality: Medium

Render Quality: High

View Distance: 25

Detail Distance: 37

 

Hardware

Microsoft Windows XP Professional

Dodatek Service Pack 3

Video Adapter: NVIDIA GeForce 8800 GT

Video Driver version: 180.84

Audio Adapter: Realtek HD Audio output

Intel® Core2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Restart kompa za kazdym razem po odpaleniu benchmarka... :F

BTW wie ktos jak zrobic zeby kamera razem przekrecala obraz z autem? (denerwujace jest przesuwanie myszki w lewo albo w prawo kiedy sie jedzie samochodem pokonujac zakret by zobaczyc to co jest przede mna :P)

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi dlaczego nie chciało mi się czytać o gta 4??? Jak dla mnie za dużo wybuliłem, warta jakieś około 50zł, gra nie powala grałem trochę nie wiem ile procent jest, ale kurde nie wiem jak się otwiera bagażnik z tymi kręglami masakra jak rzucić kulę chyba czarami no wiem patch wyszedł. No przy tak sporej produkcji to na pewno błędów będzie sporo nie ma co się dziwić. Ale ja chyba z gier wyrosłem nie cieszą mnie tak jak kiedyś:/ Chyba dla mnie za trudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ocb? wpisuję w wyszukiwarkę te lawyer's... i [gluteus maximus] nic nie ma.

post-159520-1229287301_thumb.jpg

 

Na razie kuje mnie jedno... Niko kiedy jedzie wozem i mówi przez fona nie rusza kierownicą :blink:

Edytowane przez Sopel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ocb? wpisuję w wyszukiwarkę te lawyer's... i [gluteus maximus] nic nie ma.

post-159520-1229287301_thumb.jpg

 

Na razie kuje mnie jedno... Niko kiedy jedzie wozem i mówi przez fona nie rusza kierownicą :blink:

Eeee.

Kliknij na reklame "NEED LEGAL HELP" to na dole screena :<

Powodzenia z misja, przechodzilem ~7razy *_*

 

 

 

>>>A mnie wnerwia to ze nie mozna biegac jednoczesnie rozmawiajac przez telefon. Nie raz juz po misji musialem uciekac przed glinami a niko sobie urzadzal konwersacje przez fona i oczywiscie szedl zolwim tempem.

>>>

 

Jak gadasz przez fona trzymaj strzałke w dół.

Przyspiesza rozmowe.

Edytowane przez Auris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bench z Quad'a 6600 no OC i reszty jak w opisie (ASUS P5Q Pro), stery 180.84, .NET 3.5 + SP1, XP SP3 ze wszystkimi poprawkami.

 

W grze fps waha sie od 60 do 22 O_o. Najgorzej jest w deszczu, czasem w nocy i ozachodzie slonca. W kazdym badz razie i tak o niebo lepiej niz na X2 4200 :D

no no a proca wogole nie kręciłeś? jeśli nie to wrzuć mu 3.0ghz i dostaniesz jeszcze niezłego kopa. Wiem co mowie bo umnie roznica pomiedzy 3.0ghz a 3.4ghz na e4300 jest naprawde SPORA!

Edytowane przez kedly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Restart kompa za kazdym razem po odpaleniu benchmarka... :F

BTW wie ktos jak zrobic zeby kamera razem przekrecala obraz z autem? (denerwujace jest przesuwanie myszki w lewo albo w prawo kiedy sie jedzie samochodem pokonujac zakret by zobaczyc to co jest przede mna :P)

Zostaw myszkę w spokoju a kamera sama będzie śledzić pojazd... choć przy szybkim skręcie nieraz nie nadąża więc myszka jest chyba dobrym rozwiązaniem w grze i bardzo pomocnym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry motyw jest z wyłączającym się silnikiem. Uciekam przed policją, piździet w coś wywaliłem i koniec jazdy, silnik zdechł :D

No to jest ekstra. Miałem tak raz, jak uciekałem przed policja, samochód już przypominał wrak, dymił sie, ale jechał. Nagle sru, przywaliłem w jakas przeszkode i auto zdechło. Krece i krece, a tu nic auto nie zapala. Gliniarz juz biegnie w moja strone, za momencik bedzie chwytał za klamkę, a ja dalej krece i krece i już w momencie, kiedy gliniarz chwicił za kalmke samochodu, ten odpalił, to ja po garach i jade, a gliniarz dalej trzyma sie za ta klamkę i tak go wleke kawałek po ziemi, aż w koncu na ostrym zakrecie puscił sie i poleciał gdzies w druga stronę. :)

 

Takich róznych fajnych smaczków jest multum w tej grze. Samo jeżdzenie i robienie zadymy na miescie daje tyle frajdy, że można sie tak bawic i bawic i sie nie nudzi. :)

Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest ekstra. Miałem tak raz, jak uciekałem przed policja, samochód już przypominał wrak, dymił sie, ale jechał. Nagle sru, przywaliłem w jakas przeszkode i auto zdechło. Krece i krece, a tu nic auto nie zapala. Gliniarz juz biegnie w moja strone, za momencik bedzie chwytał za klamkę, a ja dalej krece i krece i już w momencie, kiedy gliniarz chwicił za kalmke samochodu, ten odpalił, to ja po garach i jade, a gliniarz dalej trzyma sie za ta klamkę i tak go wleke kawałek po ziemi, aż w koncu na ostrym zakrecie puscił sie i poleciał gdzies w druga stronę. :)

 

Takich róznych fajnych smaczków jest multum w tej grze. Samo jeżdzenie i robienie zadymy na miescie daje tyle frajdy, że można sie tak bawic i bawic i sie nie nudzi. :)

hahah a niby czemu ja od premiery mam wciąż tylko 1.4% gry? bo sie w kółko bawie B-) A naprawde jest tu sporo mozliwosci - min. rozwalanie gołębi, czy zadyma z policją. A w wątku gry zatopie sie dopiero w święta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, że paląc gumy można stracić opony i zostać na samych obręczach? Raz nawet udało mi się zgubić felgę 0o

 

Najciekawsze rzeczy dzieją się z radiowozami :D

 

Jeszcze zauważyłem skrypt-faila, mamy 1 gwiazdkę, przed nami zatrzymuje się radiowóz, policjanci otwierają drzwi, wysiadają i 'biegną' w naszą stronę blokując się o właśnie otwarte drzwi. Trwa to dłuższą chwilę aż skrypt się naprawi i policjant zgrabnym ruchem drzwi ominie :D

 

Jest jakiś sposób na odpalenie gry w oknie?

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra uporalem sie troszku z tymi problemami...

lecz nadal czasami komp lapie zwiecha...

 

Dołączona grafika

 

Troche zabawy jak za starych dobrych czesci ;), lecz tutaj juznormalnie pannica robi laske, lub ujezdza nasza postac ;). Do tego te zajebiste teksty, "o yes fuck me, fuck! go deeper, deeper!!" :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, że paląc gumy można stracić opony i zostać na samych obręczach? Raz nawet udało mi się zgubić felgę 0o

I można tez rozwalić auto w taki sposób, że koło bedzie tarło o nadkole co w efekcie po dłuzszej takiej jeździe też doprowadzi do pekniecia opony. Ogólnie fizyka, to jest jededna z mocniejszych stron tej gry. :)

 

A co do strony technicznej tej gry jeszcze, to fakt, że optymalizacja nie jest zbyt dobra, ale nie mam pojecia skąd u niektórych ludzi jakies problemy typu BSOD-y czy wywalanie do pulpitu. Mi sie to nie zdażyło ani razu. Tak samo było po wydaniu Fallouta 3. Tez ludzie ciagle narzekali, że gre im wywala do pulpitu. Ja sie nagrałem w ta gre kilka tygodni i ani razu mnie nie wywaliło do pulpitu, ani nie miałem żadnych innych problemów z tą gra. Moim zdaniem te problemy typu BSOD-y czy wywalenia do pulpitu to nie wina samej gry, tylko źle działajacego sprzetu, lub oprogramowania zainstalowanego na komputerze.

Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wnerwia to ze nie mozna biegac jednoczesnie rozmawiajac przez telefon. Nie raz juz po misji musialem uciekac przed glinami a niko sobie urzadzal konwersacje przez fona i oczywiscie szedl zolwim tempem.

Jak gadasz przez fona trzymaj strzałke w dół.

Przyspiesza rozmowe.

Można wcisnąć Backspace i nie trzeba słuchać rozmowy, już chyba lepsze od przewijania, jeżeli nam się spieszy :)

Edytowane przez razorex2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kłopoty reinstall :| na świeżym Win XP Pro z krok po kroku instalowanymi duperelami w końcu działa. Najlepsze jest to że jednak muszę poczekać na X2, bo na sempie nie da się grać, w benchmarku wywaliło mi 11 klatek :lol: Pozatym rzeczywiście procesor ma duże znaczenie bo nie widać znaczącej różnicy w FPS między rozdziałką 1152x864 a 800x600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, że paląc gumy można stracić opony i zostać na samych obręczach? Raz nawet udało mi się zgubić felgę 0o

 

Najciekawsze rzeczy dzieją się z radiowozami :D

 

Jeszcze zauważyłem skrypt-faila, mamy 1 gwiazdkę, przed nami zatrzymuje się radiowóz, policjanci otwierają drzwi, wysiadają i 'biegną' w naszą stronę blokując się o właśnie otwarte drzwi. Trwa to dłuższą chwilę aż skrypt się naprawi i policjant zgrabnym ruchem drzwi ominie :D

 

Jest jakiś sposób na odpalenie gry w oknie?

Takich smaczkow jest duzo. Fajnie sie psuje gogut po porzadnym dachowaniu i tak smiesznie po tym wyje :D ...bez ladu i skladu. Kilka razy juz tak mialem. W ogole obcowanie z ta gra daje duzo frajdy i czeste banany na twarzy. Najlepsi sa z ambulansu, czasami tak sie spiesza na miejsce wypadku ze nie zauwazaja poszkodowanego i go rozjezdzaja, po drodze z reszta tez koszac wszystkich pieszych. Albo niektore kraksy na skrzyzowaniu wygladaja tak realistycznie ze szok, wjezdzam rozpedzony na skrzyzowanie, slychac huk i gnieciona karoserie, nastaje cisza i jedyne co slychac i widac to wyjace klaksony, nieprzytomnych kierowcow i krzyki w tle. Poezja... jesli mozna tak to nazwac.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...