Skocz do zawartości
DamSx6

Mcdonald

Rekomendowane odpowiedzi

czytając wątek naszło mnie pytanie: czy do 10:30 nie można w McD kupić nawet zwykłego Cheeseburgera?

Jeśli o mnie chodzi to tylko i wyłącznie owe Cheeseburgery tam wcinam. Ewentualnie wezmę do tego frytki. 2 kanapki + frytki i jestem najedzony po korek (ew. 3 kanapki bez frytek). Szkoda, że są po 3 zł a nie tak jak dawniej po 2 :P

IMO cena BigMaca to jakieś nieporozumienie - to już lepiej wziąć 2 cheese'y albo odwiedzić jakiegoś turka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytając wątek naszło mnie pytanie: czy do 10:30 nie można w McD kupić nawet zwykłego Cheeseburgera?

Nie można. Tylko ten syf śniadaniowy, nie polecam. Niedobre to. Edytowane przez saleen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mozesz rozwinac swoja wypowiedz?

Dołączona grafika

 

Pracownicy MD dostają takie karty zniżkowe i często ląduje one np na Allegro.

Karta umożliwia zakup za bardzo przystępne ceny:

- Big Mac , McChicken , Filet-O-Fish , WieśMac, McRoyal , Tortilla , 6 szt. McNuggets w cenie 4 zł

- Średnie frytki w cenie 3 zł

- Duży shake w cenie 3 zł

 

Nieograniczone ilości naturalnie ( o czym przekonał się w zeszłe wakacje McDonald w Sopocie jak pracownicy CopaCabany zamawiali lunch ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieograniczone ilości naturalnie ( o czym przekonał się w zeszłe wakacje McDonald w Sopocie jak pracownicy CopaCabany zamawiali lunch ;) )

 

Jak duze zamowienie bylo?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadłem w tym tygodniu. Nawet może być. Niezabardzo lubie tylko ten ich bekon ale ogólnie można wziąć jak nie szkoda kasy. Ja tam porównując wole nadal BigMaca:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To całe CBO to kawałek suchego wióra. To samo można powiedzieć o wszystkich nowy kanapkowych wynalazkach McD. Niestety ukradli mi podwójnego McRoyala który sycił mnie niesamowicie i zrobili coś strasznego z tortillami. Dobrze został zwykły McRoyal i McChicken.

 

Wszystkim wynalazkom w MC mówie stanowcze nie, a bonifikacie ... tak :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Ja dziś jadłem Grandera w KFC i był dość duży jak na kanapki z fast foodów ale super smaczny to on nie był, moje najgorzej zainwestowane 10zł :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole zjesc cos w Mac'u, niz w budce z kebabem/hot-dogiem/Bog wie czym, w ktorej nigdy nie jadlem.

Przyznam rację, wczoraj idąc przy galaxy zwróciłem na chłopaka obsługującego taki wózek z hod-dogami. Po podaniu Pani gotowej kanapki, przejechał smarkami po całej ręce. Oczywiście kolejni klienci nie musieli tego widzieć ;).

 

Ale... W macu dostajesz to samo tylko ładnie opakowane.

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Hubis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dobry kolega pracował w KFC i twierdzi, że sam się lekko zdziwił, ale przez 1,5 miesiąca nie widział tam nic nieprawidłowego pod wzgl sanitarnym

 

Jak coś spadnie to odrazu do kosza, po terminie - tez do kosza

Ogólnie git :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 35 lat i ostatnio po raz pierwszy stołowałem się w MCDrive. Cóż, dzieciak chciał.

Powiem, że jedzenie nie jest zbyt dobre, mają niby jakieś sałatki, ale takie oszczędnościowe i ogólnie tak by można powiedzieć o wszystkim w tej restauracji. Pio najniższym koszcie byle wyglądało dobrze. Jak to mówią, człowiek nie świnia, może zjeść wszystko więc nie wybrzydzałem. W smaku nawet znośne.

Acha, jadłem wyłącznie bezmięsne bo nie jem mięsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My też ostatnio jedziemy na bonifikarcie i muszę przyznać że teraz to się opłaca :D Kartę mamy do końca maja. Czy w czerwcu zmieni się wygląd karty ? Bo jak na razie nikt nam na datę nie patrzył i coś mi się wydaje że karta zostanie dożywotnia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryba to nie mięso ? :D

 

Lepiej samemu obraź ziemniola, pokroić i cieszyć się świeżym smakiem !

Edytowane przez Hubis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...