Skocz do zawartości
DamSx6

Mcdonald

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaaban

Frytki w Maku są za słone, te z KFC lepsze.

 

Oczywiście lepiej samemu zrobić.

 

A w tym głupim kraju chyba co druga osoba mówi, że ryba to nie mięso :lol:

Właśnie w KFC zawsze jak biore B smarta to jest tyle soli, jakby z 3-4 porcji mi nasypali, i nie był to jednorazowy incydent, tylko tak jest w kółko :unsure: . Aczkolwiek bardzo lubię jak coś jest mocno słone i tylko dlatego dalej te B smarty kupuję ;p. A jak mieszkałem obok MCD to czasem specjalnie tylko na frytki szedłem i są lesze niż w KFC ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frytki w Maku są za słone, te z KFC lepsze.

 

Oczywiście lepiej samemu zrobić.

 

A w tym głupim kraju chyba co druga osoba mówi, że ryba to nie mięso :lol:

Panowie, przecież to oczywista oczywistość, że ryby rosną w grządkach zaraz za marchewką ;)

Proszę wyluzować. W tym mądrym kraju...

Nie jadłem jeszcze w kfc frytek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość dawo nie byłem w KFC i albo jakość się pogorszyła albo mi smak zmienia się na bardziej zdrowe żarcie. 8 hot wings i tłuszczu tyle, że na cały dzień by wystarczyło. Chyba muszę powiedzieć papa KFC, z MC to jeszcze kurczakburger mi podchodzi ze względu na tą sałatę :) Ale i tak kebab to kebab.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i jedzenie maja smaczne, ale nie mozna sie tym najesc

 

zglodnialem wieczorkiem wiec mysle podskocze pod mcdrive.

bigmac, 2 chickenburgery i cheeseburger i...

...nic

 

musialem jechac do domu :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jakoś KFC już nie syci, kiedyś kubełek hot wings na 2 osoby i często zostawało tych skrzydełek na drugi dzień, teraz zjemy taki kubełek i "można powiedzieć" że jest się najedzonym. Z Maca smakuje mi obecnie tylko tortilla natomiast tortilla z KFC jest za mała i taka sobie, a Grander maxymalnie przereklamowany źle wydane 15zł no może opłacało się dla frytek i pepsi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze ryba jest miesem, to wiadomo, ale co ciekawe wg UE marchew jest owocem :P Wiec niedlugo mozemy sie zdziwic .. ;)

 

Jak dla mnie dania z mc moglyby byc lepiej doprawiane...bardziej tresciwe w smaku ;) Poki co sie zachecam do stolowania w nim, choc wiem, ze to syf, ale kebaby i reszta tez, wiec co za roznica....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze ryba jest miesem, to wiadomo, ale co ciekawe wg UE marchew jest owocem :P Wiec niedlugo mozemy sie zdziwic .. ;)

To uklon w strone Portugalczykow, ktorych jedna z tradycyjnych potraw jest dzem z marchewki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jakoś KFC już nie syci, kiedyś kubełek hot wings na 2 osoby i często zostawało tych skrzydełek na drugi dzień, teraz zjemy taki kubełek i "można powiedzieć" że jest się najedzonym.

Z tym to jest loteria...zalezy chyba od dnia, dsotawy, i obslugujacej, bo ja od zawsze mialem z tym "problem" raz full, a raz 30 drobniutkich skrzydełek ale i tak warto:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym to jest loteria...zalezy chyba od dnia, dsotawy, i obslugujacej, bo ja od zawsze mialem z tym "problem" raz full, a raz 30 drobniutkich skrzydełek ale i tak warto:D

 

to widocznie ja mam ciągle pecha, na 3 ostatnie kubki każdy był taki sam "mizerny", dla tego teraz jedyne na co się mogę skusić w KFC to longer, ale tylko wtedy jak Maca nie ma blisko bo wtedy to tortilla ;)

Edytowane przez DoctorPulse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee tam gadacie bzdury - dobry kebab jest z 5x bardziej sycacy niz jakistam bigmac czy inne scierwo z mc :) Nie to ze nie lubie jesc w mc czy innym kfc . ale jak mam sie najesc i wydac np 10 pln to dobry , sprawdzony kebab to jest TO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^ I tu sie zgadzam :)

Taki klasyczny kebab z mnóstwem mięsa oraz dodatkiem surówek to porcja, którą nie tylko można się zawsze najeść, ale też niejednokrotnie przejeść ;)

Może zdrowe to nie bardzo, ale jakie smaczne za to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee tam gadacie bzdury - dobry kebab jest z 5x bardziej sycacy niz jakistam bigmac czy inne scierwo z mc :) Nie to ze nie lubie jesc w mc czy innym kfc . ale jak mam sie najesc i wydac np 10 pln to dobry , sprawdzony kebab to jest TO.

+1, ale tylko i wylacznie w swoim miescie....tzw. sprawdzone , bo jak jade do innego miasta, to 100000x bardziej wole zjesc sprawdzonego KFC czy MC, niz jakiegos Kebaba po ktorym mam obstrukcję:P (z zycia wziete), w MC kumpela pracowala, tam sa naprawde rygorystyczne przepisy...a ze jest malo i drogo:P wole sie nie najesc niz na drugi dzien w kiblu siedziec^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, w praktyce te opowieści o syfach i złej higienie w KFC/McD to bajki, również mój kolega 2 miech robił w KFC i przepisy są rygorystyczne i przestrzegane, mówi że on nie widział tam niczego, co zniechęciłoby go do jedzenia w KFC... bo wszystko było jak najbardziej Ok. Ja tam 10x bardziej się boje o jakieś podejrzane budy z frytkami/kebabem, tam to pewnie oszczędzają jak mogą, fastfoody zaś mają swoje ceny, ale wyposażenie sanitarne jest pełne, umywalki itp itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee tam gadacie bzdury - dobry kebab jest z 5x bardziej sycacy niz jakistam bigmac czy inne scierwo z mc :) Nie to ze nie lubie jesc w mc czy innym kfc . ale jak mam sie najesc i wydac np 10 pln to dobry , sprawdzony kebab to jest TO.

dokladnie

u mnie w miasteczku jest taki kebab "smakosz" w ktorym za 10zl masz duzego oraz genialnego w smaku kebaba, pracują tam 2 młode kobiety wiec o higiene raczej sie nie martwie w tym przypadku, zwlaszcza ze salatki nakladają w foliowych rekawiczkach i wszystko wyglada okej.

za 10zl mam dobrego kebaba, a ostatnio zostawilem w macu 17zl na 4 cheesburgery i cole i sie nawet w polowie nie najadlem tak jak tym kebabem, a do tego mnie pozniej biegunka zlapala =_='

 

@up

ja kebaby jadam tylko w wiekszych knajpach, sprawdzonych miejscach z mojego miasta.

jeszcze sie nigdy nie nadzialem u siebie, chociaz jak w Łebie sobie zafundowalem gyrosa to mialem 2 dni problemy z żołądkiem ;/

Edytowane przez TeLe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Łebie nie miałem po jedzeniu problemów tylko w jednym miejscu, jeżeli chodzi o kebaby czy tym podobne.

Między ul. Wybrzeże a Kościuszki przy kanale, o ile dobrze pamiętam.

 

Reszta jak by to ująć... przesrana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kebaby mi sie przejadły , a mając bonifikarte to i MC mi sie niedługo przeje :P

Miałem jakąś tam kartę ze zniżkami w zeszłym roku na PGA... Kto był, to pamięta torby pełne jedzenia pod pachami. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nam się taka karta dziś trafiła. Efekt: 3 osoby, 6 Big Maców, 2 Tortille 5 Shake'ów + jeszcze zamówienia na wynos dla szanownych rodzicieli kumpla i pozdrowienia dla innego kumpla, który jest na rocznej diecie białkowej ;) A za wszystko zapłaciliśmy bonifikartą naszej koleżanki, która pracuje przy frytkach w Mc :D

Edytowane przez kakadu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadłem raz w Szwajcarii i wrażenia nienajlepsze. Dostaje je i :"ooo jakie duze! mniam!" ściągam przegryzam a tam połowa objętości to panierka (w dodatku średnio smaczna i tłusta) Biorąc pod uwagę to, że za 1CHF mniej dostaję 6 skrzydełek, które smakują pysznie, i robią jakąkolwiek różnicę w tym jak głodny jestem, już nigdy więcej nie jadłem krewetek. W Polsce nie byłem w Macu od 4 lat. Są tu też skrzydełka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jakoś jak ze znajomą ostatnio byłem i konsumowała ona owe krewetki to nie wyglądało żeby to była tylko panierka i odrobina "wkładki". Ale sam nie próbowałem więc pewności nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zauważyliście ostatnio politykę fast foodów, która brzmi: czy może być bez "grosza, dwóch groszy, bez 5 groszy" ? Spotykam się z tym nagminnie zarówno w kfc, mc, jak i w burger kingu. Raz nie zareagowałem, drugi raz nie zareagowałem (w sensie "spoko moze byc bez grosza"), trzeci raz zaczałem patrzeć na to trochę krzywo a od następnego razu nie zgadzam się na wydawanie "bez grosza". I nie że tylko ja tak mam bo czekając na skompletowanie zamówienia słyszę jak są obsługiwani klienci obok [; Policzmy sobie ilośc klientów dziennie x "bez grosza, bez dwóch groszy, bez 5 groszy" x 30 dni. Ile przycina na takiej akcji fast food? Nie mało :) Natomiast jak ostatnio powiedziałem, że ma być wydane CO DO GROSZA to zarobiłem 3 grosze [; bo oni faktycznie w tych kasach takich drobniaków nie mają - ale to przeciez nie jest problem klientów, że ceny są 12,99 14,99 16,99 a restauracja nie zaopatruje kas w drobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje płacić kartą :)

Karta dzieki temu jest zajebista ;]. Można napiwków nie dawać (to akurat daje bo wiem ze niektórzy kelnerzy tylko z tego żyją), zawsze równo wychodzi no i mniej miejsca w portfelu zajmuje ;d.

 

Co do MC ? Wole sobie pójść na chinola. Za 11 zł a pełny jestem w MC musiałbym ze 25 wydać ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...