Skocz do zawartości
janio

O/C & Modders 2007

Rekomendowane odpowiedzi

zmiana godzin i poprzesuwane konkursy by kazdy mogl dojechac i odpowiednio wrocic do domu... mam nadzieje, ze teraz bedzie lepiej;)

Popraw jeszcze bledy w newsie 8O . I potarguj sie z ceną piwa 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popraw jeszcze bledy w newsie 8O . I potarguj sie z ceną piwa 8O

 

cena piwa juz utargowana... zaznaczam, ze Gda nastawione jest na zysk w innych lokalach piwo 7-8 pln....

 

poprawione :)

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaSell, DEVILEK miał chyba Streight Power a Ty chyba Dark Power [sądząc po mochach] 8O .

Bardziej mnie interesowalo to co potrafi, a nie jaką durną nazwe mu marketingowcy dali 8O

 

@Sam

Jeszcze popraw "OC Temów" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się budzę z ręką w nocniku, ale czy w okolicy targów sa jeszcze jakieś noclegi (niekoniecznie te ze strony zlotu, bo tamte pewnie już zapełnione)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ DEVILEK

 

Widocznie ten Galaxy miał jakąś wadę fabryczną, możesz mi więcej coś powiedzieć na ten temat, byłbym wdzięczny.

Enermax Galaxy 1000W nie wersja DXX, tylko ta starsza.

 

Wlaczam i slysze pik, pik, pik z zasilacza. Wylaczam, wlaczam i znowu to samo. Wylaczam, wlaczam o dziala :) Za 5s ciemno i juz nic wiecej nie zobaczylem przed zmiana zasilacza.

 

A BQ jakiego uzywalem wtedy to Straight Power 500W - zasilacz nie do zajechania 8O

 

Mam go dalej ale jest obecnie w stanie spoczynku ocerskiego 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, tacens pociagnie c2d/c2q @ 5ghz i dwa gtx/ultry/xt bez zająknięcia 8O . Oczywiscie caly sprzet po modach :) .

eee to napeeewno bez problemu ;) pytanie tylko co pociągnie za sobą jak będzie padał 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś musiało temu Galaxy zaszkodzić, normalnie tak by nie było. Straight power to świetne zasiłki, mają tylko 2 wady wg. mnie:

 

Kiepsko opisane kable (nadruki na wtyczkach się ścierają),

 

Przy pracy w pełnym obciążeniu ich sprawność spada na ryj do ok. 60 %.

 

Do tych wniosków doszedłem po teście wersji 450W, mam na to świadków. Miernik nie kłamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Chyba się budzę z ręką w nocniku, ale czy w okolicy targów sa jeszcze jakieś noclegi (niekoniecznie te ze strony zlotu, bo tamte pewnie już zapełnione)??

Jak chcesz to u nas jeden nie może jechać i mamy wolne miejsce w pokoju, które dobrze było by zapełnić bo nie chcemy dopłacać za puste łóżko 8O pisz na pm lub gg, masz w profilu :)

 

 

ew. może być kto inny, kto pierwszy ten lepszy, macie czas do jutra wieczór/poniedziałku rano bo w poniedziałek będę to ewentualnie odkręcał i zmieniał na 3 osobowy ;)

 

 

sam, w tym barku będą sprawdzać dowody że "dla pełnoletnich"? 8O

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Pewnie, ze tak. Cole pić [ciach!]iarze, a nie browary wam sie zachciało! To tylko dla dorosłych!

Mam tu wkleić loga z gg jak chwaliłeś się co robiłeś 2lata temu (byłeś w moim wieku 8O) ? 8O Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tu wkleić loga z gg jak chwaliłeś się co robiłeś 2lata temu (byłeś w moim wieku 8O) ? 8O

Tak - a potem udowodnij ze tak było :) . Takie coś na miejscu imprezy a "indywidualnie" trochę zmienia postać rzeczy i BENITO ma racje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Tak - a potem udowodnij ze tak było :) . Takie coś na miejscu imprezy a "indywidualnie" trochę zmienia postać rzeczy i BENITO ma racje.

Zaraz się jacyś świadkowie znajdą 8O I ofc też zgadzam się z BENITO, gorzej jak ktoś +18 coś zrobi po pijaku 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

To może:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Dołączona grafika

joke ofc 8O

 

Jak naruszam w ten sposób prawa do logo zjazdu czy cokolwiek to napiszcie, od razu to skasuję 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaraz, chcecie powiedziec ze startujace teamy sa ZOBOWIAZANE do uzywania tych tacensow? a dystrybutor da na pismie to samo ZOBOWIAZANIE ze zwroci calosci kosztow za ew. poniesione szkody???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dystrybutor da na pismie to samo ZOBOWIAZANIE ze zwroci calosci kosztow za ew. poniesione szkody???

Halo, żyjemy w Polsce, a nie normalnym kraju 8O . Zapewne możesz zapomnieć, w razie awarii bedzie zrzucone na to, że padło przez OC i brak Twoich umiejetności itp 8O . Znam to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo, żyjemy w Polsce, a nie normalnym kraju 8O . Zapewne możesz zapomnieć, w razie awarii bedzie zrzucone na to, że padło przez OC i brak Twoich umiejetności itp 8O . Znam to :)

 

 

 

biore sprzet od sponsora. lacznie z zasilaczem. kto za to odpowiada potem? to smiech na sali jest. nie zmienia sie reguł na chwile przed, to jest po prostu niepowazne.

 

tacens chce, niech sobie okleja hale wzdłuż i wszerz bannerami, ale won od sprzetu ktory nie jest jego. niech sobie laskawie uzycza tym ktorzy nie maja badz potrzebuja...

 

czemu ma to sluzyc??? ktos jest w stanie to wytlumaczyc? to ma byc konkurs oc czy konkurs kto przetrwa i nie zepsuje sprzetu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak o to. Przy 374W 12stka spada o 0.27v. Przy wyższych wartościach sami zobaczcie 8O . Również minusy w podsumowaniach sa ciekawe:

 

#1

 

* Precio elevado, aunque inferior a fuentes competidoras del segmento (1000W)

* Eficiencia algo baja (1000W)

* No especifican la potencia combinada máxima de las lineas de 12V (500W)

 

#2

 

Voltajes más estables en la línea de +12V

 

 

To kto pierwszy podpina c2q i 88ultra w sli 8O ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję. Zanim cokolwiek podłączycie wezmę taki na platformę testową i wtedy zobaczymy.

 

Mam dla was wiadomość nieco szokującą. 8O Tego TACENSA (supero 1000W) ROBI FSP, inaczej mówiąc to FORTRON 8O :) ;)

 

Zatkało?

 

Moje poprzednie wypowiedzi odnosiły się do produktów Andysona. Tu trzeba będzie pomierzyć co i jak.

 

Ste3an będzie wniebowzięty :D

Edytowane przez BENITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...