Skocz do zawartości
°°°

S.t.a.l.k.e.r - Czyste Niebo

Rekomendowane odpowiedzi

No ale mi strasznie żal podziemi. Wiele razy w temacie SoC mówiłem o tym ze to właśnie one były najbardziej klimatyczne :<. Wielka szkoda ale CN i tak kupie ;].

Dokładnie, te etapy syciły, tylko szkoda, że było ich tak mało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha co do podziemi przypomniało mi się- rosjanie piszą, że są te z agropromu tylko ALE dziś oglądałem na YT wczorajszego fresh air z hypera i był poświęcony odcinek becie czystego nieba. Jak byk chciało by się powiedzieć, że oprócz agropromu jest tam także i laboratorium w jantarze i to całkiem nieźle zrealizowany bo walczymy tam m.in z kontrolerem.

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wszystko jest w porządku. Poza nazwą. Ten ochłap który mają zamiar nam wcisnąć powinien się nazywać dodatkiem. Ja już nie łyknę jak karpik bajeczki, że "niestety nie udało nam się zamieścić wszystkiego". Może w SoC to przeszło, bo była to nowa gra tego typu, ale po tym co widzę tutaj, to żal dupę ściska. Z tego co pamiętam, to tłumaczyli, że nie będzie zbyt wiele nowych lokacji, bo masę czasu poświęcają na ogromne obszary podziemne. No tak, jasne, a resztę na drapanie po [gluteus maximus] i liczenie, że konsument łyknie CS, bo SoC był fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno mało podziemi jest dlatego ,że uprzednio(w SoC) za dużo osób tam łaziło i strasznie je zasr...li :sad: .Nie zdążyli już posprzątać.Swoją drogą naganne zachowanie turystów.... :lol: .Ktoś czytał o jakiś "miłych zaskoczeniach" w grze?Jakieś niespodzianki na osłodę kastracji?Kurcze -liczyłem na CS ale zaczynam się poważnie martwić -liczę ,że niepotrzebnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie to i tak wszyscy sie będą zagrywać dniami i nocami!!!

Opieracie sie na jakichś tam subiektywnych ocenach kolesia który pisał recenzje!!!

A w pierwszej części nie było bagien i szpitala i jakoś nikt nie krzyczał.............................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie ludzie nie srajcie metką ... pisząc tego newsa chciałem ukazać, że nie jest tak cukierkowo jak gsc nam wciskało ALE równocześnie nie zdawałem sobie sprawy, że wytknięcie kilku rzeczy spowoduje ogólno-forumowy lament. Niestety z tego co widzę ludzie s.ą jacyś dziś strasznie nerwowi, nie kalkulują na zimno, najwięksi moderzy (od OL, Priboya) również przeczytali parę słów o grzez 3 ręki, i już się odgrażają, że gry nie kupią, że modów nie zrobią ... żal. Nie zagrać ale już siać panikę. ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy się tu wkurzajcie na jakieś bzdety, a ja cierpliwie poczekam do premiery i zagram sobie w nowego Stalkera w spokoju. Czekałem z LPkornem kilka lat na Oblivion Lost, potem na Shadow of Charnobyl więc kilkanaście dni bez narzekania wytrzymam i wy też powinniście. Gra wyjdzie to się zobaczy co tak naprawdę przygotowało GSC.

Edytowane przez Limak122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie ludzie nie srajcie metką ... pisząc tego newsa chciałem ukazać, że nie jest tak cukierkowo jak gsc nam wciskało ALE równocześnie nie zdawałem sobie sprawy, że wytknięcie kilku rzeczy spowoduje ogólno-forumowy lament. Niestety z tego co widzę ludzie s.ą jacyś dziś strasznie nerwowi, nie kalkulują na zimno, najwięksi moderzy (od OL, Priboya) również przeczytali parę słów o grzez 3 ręki, i już się odgrażają, że gry nie kupią, że modów nie zrobią ... żal. Nie zagrać ale już siać panikę. ...

To, że twórcy chcą nas wydymać i dać praktycznie to samo, ma pozostać na porządku dziennym i mamy im dziękować, że ich produkt jest tylko zlepkiem najlepszych modów jakie wyszły i to w dodatku płatnym ? Chodzi o sam fakt, widzę, że ludzie się ponapalali, bo obiecano im coś i teraz zawód. Obiecywali w soc, dali d... tutaj też obiecywali i co ? To samo. LPKorn3324 spoko prowadzisz tą stronę o stalkerze to namawiaj ludzi, ja już wiem, że w to nie zagram, bo soc mnie zanudził na śmierć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że twórcy chcą nas wydymać i dać praktycznie to samo, ma pozostać na porządku dziennym i mamy im dziękować, że ich produkt jest tylko zlepkiem najlepszych modów jakie wyszły i to w dodatku płatnym ? Chodzi o sam fakt, widzę, że ludzie się ponapalali, bo obiecano im coś i teraz zawód. Obiecywali w soc, dali d... tutaj też obiecywali i co ? To samo.

Punctum quaestionis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że twórcy chcą nas wydymać i dać praktycznie to samo, ma pozostać na porządku dziennym i mamy im dziękować, że ich produkt jest tylko zlepkiem najlepszych modów jakie wyszły i to w dodatku płatnym ? Chodzi o sam fakt, widzę, że ludzie się ponapalali, bo obiecano im coś i teraz zawód. Obiecywali w soc, dali d... tutaj też obiecywali i co ? To samo. LPKorn3324 spoko prowadzisz tą stronę o stalkerze to namawiaj ludzi, ja już wiem, że w to nie zagram, bo soc mnie zanudził na śmierć.

+1

 

Tym gorzej bedzie jak ktoś wyda kase na gre a potem sie na niej zawiedzie. Przecież dema nie bedzie. Mnie trochę martwi oprócz braku podziemi, że 66% terenów to stare obszary :| (wychodzone na maxa). Jak nic w nich nie pozmieniali/dodali to tym bardziej bedzie lipnie. Pewnie i tak kupie ale chyba poczekam na mody (które i tak podziemi nie dodadzą ;p).

 

kolejny news z próbkami dźwiękowymi.

http://www.gram.pl/news_8gzjGOC1_STALKER_C...ki_dzwieku.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że twórcy chcą nas wydymać i dać praktycznie to samo, ma pozostać na porządku dziennym i mamy im dziękować, że ich produkt jest tylko zlepkiem najlepszych modów jakie wyszły i to w dodatku płatnym ?

+1 i dodam ,że wcale nie najlepszych modów.

A co do paniki "bo jakiś koleś napisał" to do diaska -mam Google i sam sobie też szukam opinii -między innymi w języku gry.I na nich częściowo opieram swoje zdanie(plus zwykły rozsądek -jakaś gra lepsza niż zapowiedzi?Tego nie było...Gorsza?No właśnie).NA czym mam -na materiałach reklamowych czy na filmikach "z gry"?

@LPKorn3324 -skąd Ci się "nerwowość u ludzi tutaj" wzięła i "ogólno forumowy lament" :blink: ?Napisze to tak -na poparcie obaw ,że gra nie do końca daje radę jest sporo przesłanek(i nieco opinii) łącznie ze znajomością...życia najzwyklej.A na poparcie nadziei ,że będzie jak ją zapowiadano(nie ma precedensu hehe) są tylko...nadzieje i zapowiedzi(coś jak taka "Nowy olej oszczędza paliwo do 300!%!!!").Więc to chyba zrozumiałe ,że żywimy pewne obawy o tytuł -branża nas do tego przyzwyczaiła ,aby je mieć.Bo są najczęściej słuszne -idą za ciosem łojąc djengi(co pochwalam) ,a nam pakują coś na szybko ,nie zawsze warte wydania "krwawicy" :wink: .Gra może się okazać świetna ale na ten moment na to nie wygląda w moim odczuciu.A jak będzie słaba to niech lamentują ...twórcy gry.Ja zagram w co innego ,a oni mają "tylko" ten jeden produkt do robienia kasy i łatwo go nie zastąpią jak ja -inną grą.Jak go spitolili to zapewne mniej zarobią :D .A jak nie -się kupi.Skalkulowałem to na zimno -nie zarabiam aż tyle....:wink:

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie to i tak wszyscy sie będą zagrywać dniami i nocami!!!

Opieracie sie na jakichś tam subiektywnych ocenach kolesia który pisał recenzje!!!

A w pierwszej części nie było bagien i szpitala i jakoś nikt nie krzyczał.............................

Pewnie tak samo uwaza gsc, fani pomarudza, poplacza ze znow nie zrobilismy tego co obiecywalismy ale ostatecznie wszyscy maruderzy i tak beda grac ;)

 

ps, po co wam podziemia ;p przeciez tam nie bedziecie mogli podziwiac promieni slonecznych przenikajacych miedzy liscmi drzew :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się uwzięliście...

Imo jak ktoś się wczuje w klimat to gra będzie mu się podobała. Ja do SoC podchodziłem 3x i dopiero za ostatnim się wkręciłem. Dajcie szansę.

 

Pewnie,że można zagrać w coś innego, tylko pytanie w co ???, skoro o każdej nowej grze/squelu wypowiada się jak o największym crapie roku. Chętnie się dowiem i kupię grę, która was tak bardzo nie rozczarował jak obecna tutaj np.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie,że można zagrać w coś innego, tylko pytanie w co ???, skoro o każdej nowej grze/squelu wypowiada się jak o największym crapie roku. Chętnie się dowiem i kupię grę, która was tak bardzo nie rozczarował jak obecna tutaj np.

pzd

Wybacz ale kto komu każe grać tylko w nowe gry?Chcesz polecenia?Ja lubię Oblivion i gram non stop ,a do tego mogę się pobawić modami do bólu.Half Life 2.Zajebiaszcza IMO i do dziś świetnie wygląda...Asasyn mi się podobał bardzo.,Gram...trzeci raz chyba.STALKER SoC dla mnie bomba....no i właśnie miał klimat.A teraz jeżeli wszystko się potwierdzi okaże się ,że ten klimat mu obcięto nieco.Nikt nie napisał o wyraźnym rozczarowaniu -po prostu mamy uzasadnione obawy i nie wiem czemu mamy się z nimi kryć :blink: .Jakie czepianie?Jaki "crap roku"?Zwyczajne obawy i zniesmaczenie faktem "znowu nie to co miało być".Chyba po to jest wątek między innymi ,aby "pogadać" i ocenić ,a nie kupować w ciemno.mamy pisać tylko o "cudnej kontynuacji"?Udawać ,że nie widzimy pewnych....hmmm....niedogodności :wink: .To ma nazwę -bałwochwalstwo hehe....Jak gra okaże się(oby!!!) świetna to z przyjemnością przyznam się do złej oceny sytuacji i przedwczesnych ,krzywdzących osądów.Mam nadzieję ,że tak będzie....ale na to nie wygląda.Może nie będzie zła ,ale zawód też chyba nieco sprawi.Nikt nie skreśla całkiem tytułu ale ponarzekać nam wolno i basta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jurek911, powiedzmy, że pracodawca na początku miesiąca umawia się z Tobą na 3.000zł netto na koniec miesiąca. Co jakiś czas utwierdza Cię w przekonaniu, że zapłaci Ci te 3k netto. Jednak pod koniec miesiąca stwierdza, że jednak firma nie ma takiego obrotu i może Ci zapłacić co najwyżej 1.000zł brutto.

Następnego miesiąca sytuacja się powtarza.

Czy w tej sytuacji też przemyślisz to 3x i przekonasz się, że to jednak słuszne podejście, czy zaczniesz szukać innej pracy, bo pracodawca okazał się niesłowny? Co wcale nie znaczy, że się na niego uwziąłeś...

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jurek911, powiedzmy, że pracodawca na początku miesiąca umawia się z Tobą na 3.000zł neto na koniec miesiąca. Co jakiś czas utwierdza Cię w przekonaniu, że zapłaci Ci te 3k netto. Jednak pod koniec miesiąca stwierdza, że jednak firma nie ma takiego obrotu i może Ci zapłacić co najwyżej 1.000zł brutto.

Następnego miesiąca sytuacja się powtarza.

Czy w tej sytuacji też przemyślisz to 3x i przekonasz się, że to jednak słuszne podejście, czy zaczniesz szukać innej pracy, bo pracodawca okazał się niesłowny? Co wcale nie znaczy, że się na niego uwziąłeś...

Przyklad totalnie bez sensu, bo z pracodawca podpisuje sie umowe, a niedotrzymania warunkow tejze mozna dochodzic w sadzie.

 

Juz lepszy bylby przyklad z uwierzeniem reklamie cud-plynu do zmywania, ktory (jesli brac reklame doslownie) jest tak skoncentrowany, ze powinien przezrec butelke na wylot :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz lepszy bylby przyklad z uwierzeniem reklamie cud-plynu do zmywania, ktory (jesli brak reklame doslownie) jest tak skoncentrowany, ze powinien przezrec butelke na wylot :lol:

Niekoniecznie lepszy -teraz reklamy są inaczej nieco traktowane przez prawo(teoretycznie).Stąd sformułowania typu "prawdopodobnie najlepsze emocje piłkarskie..." :wink: .Zawsze sobie "furtkę" zostawiają.Ale to tak dla humoru ,bo wiadomo i tak o co chodzi.O zawód i niezgodność.Brnąc w OT można podać przykład "nie miałam orgazmu zapowiadanego kotku choć i tak było fajnie...Ale ja miałem choć nieco słabszy niż oczekiwałem" :lol: (ona -gracze, on -firma).Ale to ocenimy do końca "po" ,a nie "przed" faktycznie.Prawda stara i tak wypływa -gry się najlepiej i najrzetelniej sprawdza...grając w nie :wink: Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc "dajcie szansę" nie miałem na myśli "Gra jest super, a jeśli nie to udawajcie, że jest" tylko poczekajcie na więcej recenzji, opinii, faktów.

Czytając tę stronę ktoś nowy mógłby pomyśleć, że już większość z nas w nią grała i nie warto jej kupić.

 

Nie chwale, nie narzekam, czekam.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że twórcy chcą nas wydymać i dać praktycznie to samo, ma pozostać na porządku dziennym i mamy im dziękować, że ich produkt jest tylko zlepkiem najlepszych modów jakie wyszły i to w dodatku płatnym ? Chodzi o sam fakt, widzę, że ludzie się ponapalali, bo obiecano im coś i teraz zawód. Obiecywali w soc, dali d... tutaj też obiecywali i co ? To samo. LPKorn3324 spoko prowadzisz tą stronę o stalkerze to namawiaj ludzi, ja już wiem, że w to nie zagram, bo soc mnie zanudził na śmierć.

I bardzo dobrze. STALKER nie jest grą dla wszystkich i tak samo jest z CS. Jeżeli ShoC nie przypadło do gustu to i CS nie przypadnie. Czekam na premierę i wtedy wypowiem się w pełni na temat.

CarsonPoland - wiadomo w końcu od początku w tej grze chodziło o grafikę ...

 

yuucOm - tereny pozmieniali trochę no chyba aż za takich idiotów nas nie mają by dać żywcem wycięte z ShoC mapy i powiedzieć "odnowione" <lol2>

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja teraz .Qwa znów coś wały nierobiaste wycięły. w morde jeża na soch czekałem 2-3 lat gdzieś nie pamiętam, obcziłem co w nim ma być i czekałem. i kupiłem ,przeszedłem i Qwa gdzie połowa stworów ( i to te najbardziej przerażające) :unsure: ,wycięły dziady ,motyla noga :angry: jak się okazało na stronce. teraz znowu nieroby dadzą jakies stare lokacje + pare nowych, pewnie też ludków nowych nie przybędzie a i zniknąć możę. chromole ich opiprz... się zamiast przyłożyć sie do dopracowania tego tytułu (zresztą nie oni jedni, wszyscy prawie idą na łatwiznę?). jak pisałem długo czekałem na soch i się trochę zawiodłem , troszki nudnawa była. teraz mnie nie zrobią w wała ,w grę się zaopatrzę u wujka totka. jak się wezmą za robotę i zrobią w koncu co zaplanowali do końca ,to okażę szacunek i kupię grę. na razie walta się ciule :banana: .nie kupuje tego, nie bedą robić ze mnie wała :twisted2: - to tylko moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo a moge się mylić, to pierwsza część miała być nawet RPG z elemantami strzelanki a wyszło zupełnie odwrotnie!!! Ale czy to przeszkodziło by zaskarbić zobie tylu fanów? Popatrzcie na wątek SoC, gry na którą czekaliśmy wiele wiele lat!!!

 

Może jestem troche naiwny ale w SoC byłem zachwycony ścieżką dźwiękową, która wprowadzał mnie w klimat rewelacyjnego świata!!! I co z tego że 66% lokacji będzie taka sama? Panowie a nie chcecie tam wrócić? Ja chce! Z nowym wątkiem fabularnym pochodzic po tych samych starych śmieciach!!!

 

Nie mówie że będę stał w kolejce przed sklepem 3 dni przed premierą ale chętnie zobacze kilka opinii ludzi którzy pograli w gre (ukończyli) i wtedy na spokojnie zakupie!!! Bo zakupie napewno!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja teraz .Qwa znów coś wały nierobiaste wycięły. w morde jeża na soch czekałem 2-3 lat gdzieś nie pamiętam, obcziłem co w nim ma być i czekałem. i kupiłem ,przeszedłem i Qwa gdzie połowa stworów ( i to te najbardziej przerażające) :unsure: ,wycięły dziady ,motyla noga :angry: jak się okazało na stronce. teraz znowu nieroby dadzą jakies stare lokacje + pare nowych, pewnie też ludków nowych nie przybędzie a i zniknąć możę. chromole ich opiprz... się zamiast przyłożyć sie do dopracowania tego tytułu (zresztą nie oni jedni, wszyscy prawie idą na łatwiznę?). jak pisałem długo czekałem na soch i się trochę zawiodłem , troszki nudnawa była. teraz mnie nie zrobią w wała ,w grę się zaopatrzę u wujka totka. jak się wezmą za robotę i zrobią w koncu co zaplanowali do końca ,to okażę szacunek i kupię grę. na razie walta się ciule :banana: .nie kupuje tego, nie bedą robić ze mnie wała :twisted2: - to tylko moje zdanie.

z tego co pamietam nie bedzie ani jednego nowego mutanta :<. (a jak bedzie to jeden).

Może jestem troche naiwny ale w SoC byłem zachwycony ścieżką dźwiękową, która wprowadzał mnie w klimat rewelacyjnego świata!!! I co z tego że 66% lokacji będzie taka sama? Panowie a nie chcecie tam wrócić? Ja chce! Z nowym wątkiem fabularnym pochodzic po tych samych starych śmieciach!!!

 

Nie mówie że będę stał w kolejce przed sklepem 3 dni przed premierą ale chętnie zobacze kilka opinii ludzi którzy pograli w gre (ukończyli) i wtedy na spokojnie zakupie!!! Bo zakupie napewno!!!

Wiesz, jak ktoś spedził mnóstow czasu na tych samych mapach (z modami, bez modów, z [ciach!]łami itp) to nie wiem czy bedzie mi sie chciało jeszcze raz to samo grać ;). Wszystko zależy od inwencji twórczej kolesi z GS ;]. Ja CN i tak zakupie, po prostu mam nadzieje, że sie na nim nie zawiode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...