Skocz do zawartości
°°°

S.t.a.l.k.e.r - Czyste Niebo

Rekomendowane odpowiedzi

No jak narazie była tylko w pre orderze. Imo chca przez to podgrzać atmosferę bo 500 sztuk EK Czystego Nieba zniknęło w dwa dni więc wątpię aby nie wypuścili EK jeszcze raz ;]. Widzą, że jest ogromne zainteresowanie. Szkoda ze ten medkit nie wygląda jak z ET (czyli taka metalowa, kwadratowa "puszka") tylko jak torba. Ciekaw jestem czy adrenalinę i morfinę dają w komplecie :lol2:.

200 sztuk dodatkowego nakładu trafi do mm/saturn/empik

 

btw. W piątek będę w cd projekcie na testach gry więc zdam relację ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za granicą takiej edycji nie będzie nigdzie?

Za granicą też jest coś takiego ale wersja rosyjska i angielska różnią sie od polskiej ;)

Wygląda to świetnie jak dla mnie tylko ten FPS....nietęgi.O rany -coby nie było to się kupi.Gra wręcz epicka -dla mnie jeden z kamieni milowych branży :razz:

Oby koleś grał na 8600gt bo jak gra na czymś lepszym to słabiutko to chodzi ;p. Jeszcze może taki mały fps przez frapsa być spowodowany wiec ;). Z drugiej strony to złomowisko tak samo wygląda :|. Mogli by wrócić do tego Garbadge z wersji alpha.

 

Co do grafy to imo jest cacy ale boje sie ze pod Xp nie bedzie sie dało wszystkiego odpalić :<. Crap Vista ma bana u mnie na dysku ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakoś to poleci zapewne.Widać IMO ,że mu karta zamula najbardziej ,a nie CPU czy pamięć.Trudno wyczuć czy wszystko na XP się obejrzy z efektów....Ale jak nie to myślę ,że kosmetyka będzie różnić wersje pod oba systemy.Sam właśnie od jakiegoś czasu ostro gnębię i kroję Vistę 64(zamieniłem się za 32kę PL).Do tej pory jestem zadowolony -słabo na niej chodzi Warmonger(olewka) i nie ma dźwięku w Bioshock(a i gra lubi jaja zrobić -ale mam ją za sobą dawno).STALKER jedynka(nooo -jedynka fajnie brzmi ,bo daje info o dwójce :razz: ) zaiwania jak należy(zmodowany nawet sporo) więc pewną nadzieję mam.Wiadomo ,że klimat i grywalność ale oczy też bym nacieszył -po to się tyra na te graty, no i z wiekiem coraz więcej muszę widzieć ,a mniej sobie wyobrażam :sad: .Normalne -jak się grało na Atari 800 w Silent Service to kilka kresek za okręt starczało, a teraz na tekstury się wybrzydza :rolleyes: .Cierpliwy jestem z reguły ale ze STALKERem to nieco zawodzi... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YEAH :). EK Czystego Nieba bedzie bedzie jeszcze raz wypuszczona i w dodatku bedzie bogatsza o soundtrack z gry:

http://www.gram.pl/news_8gziHOu6_EK_Czyste...e_bogatsza.html

 

Ilość sztuk to 699 ;]. Elegancja Polska że tak powiem. Artbook pewnie bedzie na papierze kredowym ale mam nadzieje, że sie nie będzie rozlatywał tak samo jak ten z UT3 ;].

 

Poniżej skriny "nowej" EK + Tshirta:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja tego newsa inaczej rozumiem. Te 500 sztuk zostało sprzedane w pre-orderze, i do nich dojdzie też koszulka i soundtrack, dodatkowo pojawi się 199 sztuk tej edycji które trafią do najlepszych sklepów, czyli po kilka sztuk w największych miastach, czyli zero szans na kupienie. Jak dla mnie śmieszna ilość. Co, oni tracą na tej edycji czy co? Porażka.

 

Z innej beczki to widze znaczek PL, więc jesli nie ma opcji języka angielskiego to i tak bym nie kupił.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki to widze znaczek PL, więc jesli nie ma opcji języka angielskiego to i tak bym nie kupił.

Angielski do tej gry pasuje jak sanki do ruchomych schodów :wink: .Szczęście ,że nie zrobili badziewia totalnego i nie wtrynili popkultury językowej do gry.Zburaczyli by grę <_< W końcu akcja nie dzieje się w Nevadzie czy innym regionie znanym z używania języka angielskiego.Tak ja to widzę....Oczywiście gdyby to była dodatkowa opcja to dla mnie totalny zwis nie rzutujący na całość(mogą dać nawet narzecze plemienia Matabele :razz: ).Ale spotkałem się z propozycjami i narzekaniem, że "mówią po rusku ,a powinni po angielsku plus polskie napisy" .A to ci dopiero hehe.... :rolleyes: Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angielski do tej gry pasuje jak sanki do ruchomych schodów :wink: .Szczęście ,że nie zrobili badziewia totalnego i nie wtrynili popkultury językowej do gry.Zburaczyli by grę <_< W końcu akcja nie dzieje się w Nevadzie czy innym regionie znanym z używania języka angielskiego.Tak ja to widzę....Oczywiście gdyby to była dodatkowa opcja to dla mnie totalny zwis nie rzutujący na całość(mogą dać nawet narzecze plemienia Matabele :razz: ).Ale spotkałem się z propozycjami i narzekaniem, że "mówię po rusku ,a powinni po angielsku plus polskie napisy" .A to ci dopiero hehe.... :rolleyes:

+1 ;]

 

Co do EK rzeczywiscie nie zauważyłem ze te 699 to było 500 w preorderze plus 199 na sklepy... No to szansa ze to kupie prawie nie istnieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+5 :0

 

Polski dabing z tym lektorem to w mojej opinii najlepsze co mogło spotkać stalkera.

Mam nadzieje ze wiesz ze to +1 znaczy poparcie zdania miron72'a ;).

Ja zacząłem od wersji UK i po przesiadce na PL ta lektor i w ogole wersja językowa bardzo mi sie spodobały. Ja chce wrócić do ZONY ;o.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

+1 ; - ) angielskie odgłosy były do niczego prócz wbijającego się w głowę "Get out of here STALKER!"

 

Swoją drogą EK wygląda cudownie... a ja akurat mam inne wydatki ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qqrydza

Też mi sie tak zdawało tylko na wszelki wypadek tak napisałem :P

+1 ; - ) angielskie odgłosy były do niczego prócz wbijającego się w głowę "Get out of here STALKER!"

Swoją drogą EK wygląda cudownie... a ja akurat mam inne wydatki ;/

Kończąc OT to "get out of here Stalker" mnie rozwalało :lol2:

To było przed wejściem do BARu (ale nie do samego baru - tam też było koleś który sie zacinał - "i said "cum" in, dont stand there" :lol: ;).)

 

A i mam jeszcze nadzije ze w dniu 29 sierpnia bedzie można nabyć CN już na teranie Polski i ze nie bedzie żadnych opóźnień.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, już w pierwszej części ruski dubbing z polskim lektorem to było coś genialnego, teraz usłyszałem próbki głosów z gram i już poczułem się w klimacie ;] Ale jak oglądałem filmiki z angielskiej wersji to tam też postarali się o zachowanie rodzimego klimatu i słychać w każdym słowie że ten angielski jest z mocnym wschodnioeuropejskim akcentem.

 

Więc jeżeli CDProjekt załatwi obie wersje w polskim wydaniu, na pewno przetestuje wszystkie opcje, jak przy wiedźminie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby bloom_lumscale czy coś tam było większe na tych skrinach z dx10 ;). Ja poczekam na porównanie na tweak guides. Po za tym interesuje mnie jak to w ruchu bedzie wyglądać i czy na dx9 będziemy mieli takie sun shafty (np padające przez drzewa czy okna domku). Tak jak na którymś demie. No czy w dx9 uświadczymy takie technologie jak dynamic water surface (czy coś takiego :P). Oby sie dało to w cfg przerobić tak jak w przypadku crysisa ;p.

 

Jak narazie na dx10 wszystko wygląda bardziej miękko (szczególnie cienie i oświetlenie - czyli lepiej niż na dx9). I tak krap Visty nie zainstaluje ;p.

 

Ten skrin jest dobry:

http://www.pcgameshardware.com/aid,655884/...p;show=original

Bardziej atmosferyczne to oświetlenie jest na dx10...

Dx9 i tak mi styka. KLIM ja chce w to już grać :|.

 

Chyba nie czytałem poradnika "Ze stylistyką na ty" :lol:

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywście na tych trzech screenach widac różnice na plus dla dx10.

A juz miałem wygłosic przemówienie na temat bezsensu dx 10 visty i tak dalej a tu prosze.

Mnie też wystarczy na pierwsze dwa przejścia Czystego Nieba dx 9 ale chętnie zobacze to jeszcze w dx 10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten skrin jest dobry:

http://www.pcgameshardware.com/aid,655884/...p;show=original

Bardziej atmosferyczne to oświetlenie jest na dx10...

Dx9 i tak mi styka. KLIM ja chce w to już grać :|.

Tak -niezły ale już na tym: link

wygląda jakby cienie były mocniejsze(tyle to sobie monitorem zrobię hehe) ale w mniejszej ilości -patrz podłoga i smuga światła.Zagram w obie wersje ale chyba będą to różnice dla koneserów głównie :wink:

No właśnie -zagram :mad: Kiedy do kata?Przesunęli -jeszcze raz to zrobią i rzucam moją ulubioną klątwę: biegunkowa trzydniówka(nie mylić z rajdową sześciodniówką choć równie obie dają w kość :razz: ).

Też poczekam TweakGuiders -wiedzą co robią....

Mam taką odkrywczą myśl -gra będzie dobra :razz:

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli na DX9 grafa jest gorsza to i tak jest ładna, i mi się podoba :razz:.

No i mam nadzieję że wydadzą to szybko (chociaż przez ile czasu wydawali podstawke Stalkera? :mad: ), liczę że będzie to przed GTA IV na Pc :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza drukowana recka / pczone 88/100

 

jako minusy: ponowie słaby scenariusz i prowadzenie historii, poboczne misje na zasadzie "idź tam, przynieś to"

 

reszta miód malina ;)

 

http://stalker.filefront.com/news/FIRST_Cl...iew_is_in;39530

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza drukowana recka / pczone 88/100

 

jako minusy: ponowie słaby scenariusz i prowadzenie historii, poboczne misje na zasadzie "idź tam, przynieś to"

 

reszta miód malina ;)

 

http://stalker.filefront.com/news/FIRST_Cl...iew_is_in;39530

Aj szkoda ze mini questy znów są takie :P. Ale to sie przeboleje i tyle ;). Poza tym SoC miał bardzo fajną historie a CN ma podobną to nie wiem czemu to ma być minus. Dialogi jak dialogi - przecież to normalni ludzie a nie aktorzy czy coś. Ogólnie CN jest tym czym powienień być SoC na początku czyli super :).

 

DAWAĆ mi CN kuffa :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba powinienem zostać wrednym, zgorzkniałym krytykiem. Jak dla mnie to CS spełnia jakieś 60% założeń pierwotnych SoC.

Chociażby kilka kilka przykładów pierwotnej wersji:

- otwarta przestrzeń gry

- zestrzeliwanie śmigłowców

- strzelanie do ptaków i żywienie się nimi

- większa ilość mutantów

- po demie śmiem twierdzić, że optymalizacja silnika lepsza niż w SoC to mit.

Przypomnę sobie resztę i postaram się dopisać.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba powinienem zostać wrednym, zgorzkniałym krytykiem. Jak dla mnie to CS spełnia jakieś 60% założeń pierwotnych SoC.

Chociażby kilka kilka przykładów pierwotnej wersji:

- zestrzeliwanie śmigłowców

Jak najbardziej można zestrzelić.

 

- strzelanie do ptaków i żywienie się nimi

Strzelać można jeść już nie.

 

- po demie śmiem twierdzić, że optymalizacja silnika lepsza niż w SoC to mit.

Przypomnę sobie resztę i postaram się dopisać.

Jakim demie ?? Przecież nie ma dema coś przespałem (i nie chodzi mi o tą wczesną wersję alpha z tamtego roku bo to nawet nie oddaje w 10% możliwości silnika w zwykłym Stalkerze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...