Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Znam to miejsce, gdzie są te kolizje :P. Kuzyn blisko mieszka. W sumie tam co zima takie jaja się dzieją (oczywiście jak śnieg jest) więc jazda tą drogą to tylko na własne ryzyko ;].

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Powinni ludzi zatrzymać na dole i informować jak mieli tyle wolnego czasu.

2. Trudno tu w większości przypadków mówić o cudzym nieszczęściu. Większość "poszkodowanych" na filmie przyjmowało sprawę z humorem.

 

Nie lubię umartwiania na siłę.

Dodałbym do tego punkt 3. Wysoki mandat dla zarządcy drogi oraz odszkodowanie od tegoż zarządcy za poniesione straty. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2. Trudno tu w większości przypadków mówić o cudzym nieszczęściu. Większość "poszkodowanych" na filmie przyjmowało sprawę z humorem.

Oczywiście ! Przecież nie ma nic lepszego na poranne poprawienie humoru jak przyp.... w coś samochodem.  :lol2: Idę sobie w coś walnąć bo jakiś markotny jestem... 

 

Jak ktoś mnie lekko przyrysował na parkingu to miałem wyrzuty sumienia długi czas, że czemu tam go postawiłem, a co dopiero jakbym skasował przód z mojej winy... Z uśmiechem może przyjmowali na początku, ale chyba nikt normalny nie zrobi z tego "śmiesznej i przyjemnej sytuacji". EOT.  

 

 

EDIT: Zgadzam się, że nie jest to katastrofa, powód do załamania czy do myślenia o samobójstwie. ;) Jednak humorem tego nazwać nie można.

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O fak, takich się sieje czy sadzi ? :D

Olewam już temat bo jest dosadzisty ale słownictwo tego neostradowca jest przebogate.

 

Tu dalsza część jego pierdzenia - http://www.youtube.com/watch?v=G0E7l3tyFlM...feature=related

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O fak, takich się sieje czy sadzi ? :D

Olewam już temat bo jest dosadzisty ale słownictwo tego neostradowca jest przebogate.

 

Tu dalsza część jego pierdzenia - http://www.youtube.com/watch?v=G0E7l3tyFlM...feature=related

hahahah :lol: "...nie wchodz na razie do kuchni" + uroczy usmiech :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...