Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Temat na podforum "o serwisie i forum". Nazwa tematu "spam". Koleś stosunkowo poważnie odgrażał się władzom serwisu, że jesli nie przestaną go nękać spamem aby (tj strasznie go meczyć żaby został..) zostania redaktorem :D :D

odpowiadał chyba romek w kanonie "wtf". Odpowiedź owego człowieka: o sory pomyliły mi się okna ;)

Nie ja tylko Jonathan. Wszystko rozumiem, ale ja człowieka nawet nie znam, więc dlaczego miałbym go brać do redakcji? Tylko ja prowadzę nabór (upss prowadziłem bo jest zakończony). Chłopakowi lekko pomerdały się fora internetowe ;)

 

Oczywiście coś ode mnie:

Z "Księgi skarg i wniosków" Spółdzielni Społem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_user.php?uid=238013...pe=fb_recvd_neg - odpowiedź na drugi od góry komentarz

http://allegro.pl/show_user.php?uid=449123...pe=fb_recvd_neg - pierwszy komentarz od góry

 

Dzisiaj na lekcji wyszedłem do kibla i przechodząc koło pokoiku sprzątaczek usłyszałem taki dialog:

-Co tam masz?

-Bułke i kawałek sera.

-Ta, chyba z pały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozwaliło mi neta. Sprzęt sprawny tylko, albo kabel, albo provider na serwie zawinił. Zadzwoniłem do nich i poprosiłem o przyjazd ekipy.

 

Dialog z dzisiaj, koło 18:

 

- Panie, ale ja tu nic nie widzę...

*Pan może nie widzieć lecz sieć nie działa, ping nie przechodzi, komp odcięty od netu.

- Jak to przecież internet jest.

*Proszę mi pokazać, gdzie bo ja ślepy jestem i nie widzę, abym posiadał neta.

- Panie tego nie da się sprawdzić. U nas w biurze jest.

*Ja debil czy on mnie zacznie uczyć teraz co to komputer?

Po dwóch minutach, nie wytrzymałem i zadzwoniłem do ich szefa.

*Cześć Marcin, Romek z tej strony

- Cześć

*Kogo ty mi przysłałeś do roboty. Mówią mi, że oni mają internet w firmie więc to ja też muszę mieć. Ba twierdzą, że wszystko jest ok, kabel sprawny tylko ja coś sobie w komputerze popsułem. Oni mogą mi to w komputerze ustawić za 50 zł.

- Jak to k*rwa? Oczywiście, że jakaś musi być wina w kablach lub w naszym serwerze na bloku. Daj mi ich k*rwa do telefonów.

Po kolejnych dwóch minutach rozmowy specjalistów z szefem i uszczupleniu mojego konta o 1,60 zł (rozmowa), kabel zostanie wymieniony, serwer dokładnie sprawdzony do jutra wieczora będzie na tip top.

 

Wchodzą do mnie do domu, patrzą a tam router i switch 4-portowy i 4 złącza zajęte przez sprzęt.

- Panie, nie wolno dzielić łącza, za to jest kara 100zł.

*Jaka w morde kara, pan przynajmniej potrafi czytać, bo umowy chyba nikt panu nie pokazał a morde pan pluje, że głowa boli.

- Zgłosze to i nałożą na Pana karę.

*Spoko sam zgłosze.

Dryń, dryń do szefa kolejny raz, chwilka rozmowy w śmiechu. Chłopaki znów do telefonu i ociach!l itp.

 

 

Jesteś normalnym klientem to ciut kasy możesz stracić na takich kozakach;)

 

 

Tekst tego roku od nich usłyszałem:

- Pan to chyba jakiś przygłupi jest. Tak pan mówi, jakby pan się znał na sprzęcie a pan nie wygląda. My pracujemy w tym wiele lat i się znamy przecie.

 

Riposta moja musiała być:

* Głupi z IQ 140 to mówie Wam panowie, niespotykane. Ja się nie znam Panowie na sprzęcie, taki prosty polaczek jestem ;)

 

 

A w pokoju sprzętu testowego za grubo ponad 12 tyś zł, dwa monitory wypożyczone LCD 20 cali, 3 płyty główne, c2d, ramu kupę itp. Nie ja się nie znam panowie ;) Ja sobie go tylko oglądam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rozprawie rozwodowej:

> - A pan, jakie ma zastrzeżenia do żony?

> - Panie sędzio, ta cholerna baba żyć mi nie daje, ciągle czegoś

> potrzebuje!

> - Prosimy o jakieś przykłady...

> - Ależ bardzo proszę! W sobotę wpadli kumple na piwko. Siedzimy, gadamy,

> pijemy, słoneczko świeci, bo lipiec gorący jak nie powiem, a ta jak nie

> zacznie znowu: wyrzuć choinkę i wyrzuć choinkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiem co jest smieszniejsze te banknoty czy lole ktore to kupuja za 15zl sztuka ... Zeby nie bylo OT historyjka prawdziwa :

Stoje z kumplami w budynku wydzialu czekajac na zaliczenie z jednego przedmiotu kiedy wychodzi dziewczyna z sali obok (tez cos zaliczala), przystaje kolo nas , rozglada sie i z dziwna mina pyta : "A ktoredy sie stad wychodzi" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nalezy odpowiadac kobiecie na pytania zwiazane z komputerem :

 

 

Dzień dobry, chcę skopiować film na dyskietkę, gdy dam kopiuj pojawia mi się komunikat, że na dysku A nie ma wystarczająco miejsca. Potem daje "skopiuj skrót" i wtedy mi się film mieści na dyskietce. Problem jednak powstaje, gdy chcę go uruchomić na innym komputerze dlatego, że pojawia mi się komunikat "skrót nie został znaleziony", równocześnie na moim komputerze ten film normalnie uruchamiam. Co z tym mogę zrobić?

 

Droga użytkowniczko, do swojej torebki nie zmieści Pani swojego futra. Karteczka z tym, że futro ma Pani w szafie, do torebki się jednak zmieści. Tak więc, dopóki jest Pani w domu a przeczyta Pani karteczkę z torebki, że futro jest w szafie, bez problemu je Pani tam znajdzie. Gorzej, gdy będąc u przyjaciółki wyciągnie Pani karteczkę z torebki i przeczyta, że w szafie ma Pani futro. W szafie u przyjaciółki może Pani długo szukać, ale tego futra tam Pani na pewno nie znajdzie.

Jeszcze podpowiedź:

torebka = dyskietka

futro = film

karteczka = skrót

szafa = komputer

mól w szafie = wirus komputerowy

sąsiad w szafie = hacker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://rapidshare.de/files/33116997/poeta_...nia_wierszy.rar

 

Program do pisania wierszy :D Polecam slownik 'mroczny'... wychodzi porazajaca tworczosc w stylu:

[gluteus maximus] mnie boli, srać mi się chce...

O marny ludzki losie...

A czarną mangustę o szarym futrze...

[ciach!]lnął samochód na szosie...

Szatan! Prawdziwie norweski i prawdziwy i mroczny, a zło jest złe a do tego złe. Heil!"

 

lub

 

"Idę... Mrocznym gotyckim cmentarzem... Jestem martwy... Czuję mrok... Idę... Śmierdzi rybą... Idę... Mrocznym gotyckim cmentarzem..."

 

:D :lol:

Edytowane przez Torwald

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrymane mailem:

 

> Memento dla... żonatych i tych co chcą się żenić...

> oraz dla innych...

> a zresztą sami sprawdźcie...

>

> Pewna para była świeżo po ślubie - dwa tygodnie temu było wesele.

> Mąż jakkolwiek wielce w małżonce zakochany, nabrał ochoty, by spotkać się ze

> starymi kumplami i poimprezować w ich ulubionym barze.

> Zaczął więc się ubierać i mówi do żony:

> - Kochanie wychodzę, ale wróce niedługo.

> - A dokąd idziesz misiaczku? - zapytała żona.

> - Idę do baru ślicznotko. Mam ochotę na małe piwko.

> - Chcesz piwo mój ukochany? - żona podeszła do lodówki, otworzyła drzwi i

> zaprezentowała mu 25 różnych rodzajów piwa z 12 różnych krajów:

> Niemiec, Holandii, Anglii i innych.

> Mąż stanął zaskoczony i jedynie, co zdołał wydusić z siebie to:

> - Tak, tak cukiereczku... ale w barze... no wiesz... te schłodzone kufle...

> Nie zdążył skończyć, gdy żona mu przerwała:

> - Chcesz do piwa schłodzony kufel? Nie ma problemu - I wyjęła z zamrażarki

> wielki oszroniony kufel.

> Ale mąż, choć nieco już blady z wrażenia, nie dawał za wygraną:

> - No tak skarbie, ale w barach mają takie naprawde świetne i pyszne

> przystawki... Nie będę długo. Wrócę naprawdę szybko, obiecuję.

> - Masz ochotę na przystawki niedźwiadku? - Żona otworzyła drzwi szafki, a

> tam: słone paluszki, orzeszki, chipsy, pieczone skrzydełka, marynowane

> grzybki i wiele innych smakołyków.

> - Ale kochanie... w barze... no wiesz... te męskie gadki,

> przeklinanie, niewyszukany język...

> - Chcesz przekleństw moje ciasteczko? Zatem pij to kurewskie piwo z

> [ciach!]ego zamrożonego kufla i żryj te [ciach!]lone przystawki!!! Jesteś teraz, do

> ciach!a ciężkiego żonaty i nigdzie [ciach!]a nie wyjdziesz!!!

> Pojąłeś s[ciach!]ysynu?!

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smieszne to nie jest ale mozne zabawne ;)

http://img223.imageshack.us/img223/2759/theomendi5.th.jpg[/url]

Duma polskiej motoryzacji w jednym z najlepszej serii filmow ( nie seriali, ostatnio odrestaurowany ) rodem zaa oceanu :)

Kto mi powie jakiej ?:P

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
nie nie jest to porucznik Borewicz

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Omen :)

 

To wygląda na włoskiego Fiata 125, który ma mało wspólnego z polską motoryzacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"WizzAir słynie ze swojej nazwy (trzeba czasem długo tłumaczyć jak się piszę nazwę) oraz kolorów firmowych (fioletowo-lawendowych). Jest to chyba ulubiona linia dziewczyn, gdyż fotele w samolocie są obszyte skórą w firmowych kolorach i jest wystarczająco dużo miejsca na nogi - poznaj smak luksusu w tanich liniach" :wink:

tekst pochodzi STĄD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=G7UPn8nva0U

ekstrim ołwerkloking :lol: Filmik nakręcony dzisiaj na lekcji informatyki. Główna idea była taka zeby pokazać zmiane z 20 na 25 na liczniku ;) Bierzcie to z przymróżeniem oka ;) Mam też filmik jak właczać kompa za pomocą przycisku reset ale wrzuce to jutro. Jakoś kiepska - komórka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...