Skocz do zawartości
kszonek

Sonda - Czy Chcesz, Aby Polskie Teamy Hwbot Się Połączyły?

Połączenie Polskich Teamów HwBot  

204 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz, aby polskie teamy HWBOT zjednoczyły się w jeden team narodowy?

    • Tak
      155
    • Tak, ale uważam, że to nie wyjdzie
      26
    • Nie
      23


Rekomendowane odpowiedzi

A co sądzicie o tym wyniku? W porównaniu do 2 ponad 1Ghz mniej na procu, luźne timingi a wynik lepszy.

w turionie tl 56 tak jest w jakiś 4 kategoriach, typy mają 300MHz mniej i są wyżej :blink: ale i tak ich pojechałem :twisted2: jeszcze minimalnie poprawiać wszystkie wyniki, tylko w cpuz niemożliwe jest typa dogonić :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam szczerze powiedzieć, to rzeczywiście globalna moderacja trochę śpi w większości, bo z tego co pamiętam to znajdowałem sobie w e-mailu wielokrotnie jakieś zabawki typu pomylony socket na AMD [przez forum zgłoszone] itp itd mające po kilka dni i sam to "paczowałem" dopiero.

Więc tak naprawdę tu chodzi o team moderatora jednak, jeśli on nie reaguje to się robi problem bo globalnym to trochę wisi.

 

Reasumując, zgłoś się któryś na globalnego moda od wyników to będziecie wyniki kasować samodzielnie :), a nie tam zgłaszać i zgłaszać ;).

 

Dziś na ten przykład wyskoczył gość z XS z AMD 1M na 2.99s zgłoszony przez forum i zupełnie nie wiem czemu akurat 2.99s bo w poście tam wcale takiego wyniku nie było [żadnego czasu nie było, tylko MHz itd]. Pewnie zgłosiło go z 30 osób :P[w tym ja], bo szybko usunęli.

 

Sam chyba w poniedziałek przystępuję do ostrej ofensywy w nabijaniu punktów [LN2 itd], chociaż jeszcze wszystkiego dogranego nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiało dołączam się do wspólnego wysiłku Polaków. Dumny jestem z Was, z chęci działania i pracy, trudu zjednoczenia i pokonywania własnych ambicji. Skromnym 2,1pkt dorzucam swoje ziarenko do wiaderka chwały. Chcę pogratulować i podziękować wszystkim, którzy w to jakże szczytne dzieło się tak bardzo zaangażowali. Naprawdę miło jest widzieć, że NASI są już na trzecim miejscu i ciągle walczymy.

....ale do rzeczy: mam pytanie, wrzuciłem swój wynik w 2k3 wpisujący tylko model GPU i ilość punktów i kliknęło mi się enter. Wynik od razu się zapisał, potem chciałem go edytować jakoś by pododawać rodzaj CPU i płyty głównej i już wyskakiwał mi komunikat, że taki wynik został dodany. W panice by nie stracić, wykasowałem go z mojego profilu :mur: i już niestety dodać nowego wpisu nie mogę powołując się na ten sam link do orba bo ten wynik, choć go nie widać i do punktacji się nie liczy, jakoś widniej w bazie. Prosiłbym o krótkie wyjaśnienie jak jeszcze dorzucić te 0,5 punkcika do UToP lub link z obszernym FAQ od hwbota

Dziękuje za zrozumienie i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj do jutra. Cały wynik powinien już wtedy zostać usunięty z bazy :)

Cały widz polega na tym, że wczoraj wrzucałem te wyniki o 16. Jak wróciłem do domu ok. 24 to już były przeliczone na punkty. Ale oczywiście tego wyniku z 2k3 nie ma. Jak teraz próbuję wrzucić to znany komunikat duplicate warning. You already have submitted a benchmark run with exaclty the same properties. To prevent duplicates, we have not saved this entry. To view the duplicate result, click here....czy jedynym wyjściem jest to co sugeruje komunikat powyżej? THX

@EDIT:

pomogło z forum hwbota:

"This is a known issue if you submitted and deleted a similar result.

 

To fix, write something unique in the description field."

 

pozdrawiam

Edytowane przez Tolokan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam swoje wyniki z OCX do United Poland Team bo nie lubie XS :P, moze przez chwile bedziemy na drugim miejscu...

 

 

tylko 45 punktow, ale czasami mala ilosc robi duza roznice !

 

 

Gratki ze sie polaczyliscie!

:D

 

 

ps. powinnismy byc drudzy po aktualizacji (+45p)

 

Dołączona grafika

 

 

edit: No i udalo sie XS nr.3 !!! :lol:

Edytowane przez hausner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w najblizszym czasie pobenciach!e na lapku ( ;) ). Zawsze wpadnie z 10p, bo z tego co patrzylem w kazdej kategorii dla cpu i gpu bede mial 2-4 miejsce... bez oc procka :D

 

Jak narazie dzieki oc grafy mam 4200@6700 w 3dm01 xD . Nie ma jak to konkretny przyrost ;)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kingpina zmobilizujemy? ;) By ciekawiej było, bo jeszcze mamy ~500 punktów "z Polski" a to już blisko do HOT będzie :).

Kilka dni temu napisałem "u siebie": United Team of Poland [uToP w skróce, a topić {ochładzać ściślej} trzeba oczywiście gorący team z Grecji, znany jako H.O.T.].

Podtrzymuję stwierdzenie i gonimy nadal, bo pierwsze na tyle blisko że się można przymierzać :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XS pojechany bez wazeliny ;) . Moze zalozyc u nich na forum temat, ze sa juz 3ci :D ?

 

Nie, beda w szoku ze jakis"nieznany dla nich" team z europy lepszy od potegi "XS" :lol: no i ktos wrzuci od nich pare wynikow i odjada...

Edytowane przez hausner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w najblizszym czasie pobenciach!e na lapku ( ;) ). Zawsze wpadnie z 10p, bo z tego co patrzylem w kazdej kategorii dla cpu i gpu bede mial 2-4 miejsce... bez oc procka :D

 

Jak narazie dzieki oc grafy mam 4200@6700 w 3dm01 xD . Nie ma jak to konkretny przyrost ;)

Uważaj, ja od benchów na lapku coś zrobiłem z dyskiem <_< sypał bluescrennami, dopiero linux pomógł, tak to naprawdę sporo sposobów zawiodło <_<

 

ps nie masz grafy integry? :P

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa od razu Poland & Japan United Team, w skrocie pjut :D

Ja nie mówiłem żeby do nas dołączał :lol2:, tylko żeby wrzucił benche do XS, by było ciekawiej, bo tak to oni śpią na całej linii od bardzo dawna. Chociaż FUGGER ma Penryna ["24/7 Gamer under NDA", sądząc z tego że zamienił QX6850 ustabilizowanego pod jakimś FC na 4,8GHz {tak zrozumiałem} to mu ostro idzie chyba, hmm ;)], więc może namieszać, ale NDA go ogranicza :P. Edytowane przez JMKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet 0.5pkt za wynik jest wazne ;)

Zbierzesz kilka takich wynikow i masz np 3 puknty :)

30 osob potestuje tak swoje kompy i juz mamy prawie 100 pkt wiecej ;)

...a taki hipro puści raz 3dmarka i ma więcej punktów :D :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...