Skocz do zawartości
nrl

Race Driver Grid

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz przypominam ze hostowanie w GRID nie przypomina normalnego hostowania.

Tutaj tylko inicjujesz ustawienia wyscigu, reszta zajmuje sie serwer Codies prawdopodobnie. Jak host wyjdzie to poprostu gra sie nie rozwala, a podczas wyscigu lagi sa indywidualnie uzaleznione a nie od hosta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie ustawienia w grze by mozna bylo normalnie jedzic np na dfp? auto lata mi jak......

 

ps-za nic nie moge zmienic w opcjach ustawien klawiszy wtf :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano racja... gra moze i fajnie zrobiona po wzgledem grafiki ale na kiere sie nie nadaje.... szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak po dłuzszej obserwacji, to naprawde czysty arcade + zniszczenia dosc czułe. ale full but na zakrecie i heyah do przodu

 

mnie jakby co na turnieju nei bedzie, jest zbyt zmeczony zeby jeszcze krecic ;) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie przed chwilką pograłem 1vs1 z takim Niemcem, fajnie było bo umiejetności mam zbliżone wiec różnice czasowe oscylowały w granicach od 1-5s.

 

PS. a Francuzi to lamy są :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może polatam z wami jak wytrzeźwieję , bo jak się domyślacie rozpoczyna się sezon ekonomali itp ;). Myślę jednak , aby rozpocząć prawdziwą rozgrywkę multi na full wersji, bo na bank coś naprawią jeśli chodzi o kiermankę , bo bez niej to troszkę lipa. Zawsze w TOCE latało się na kiermanie w multi, aby coś osiągnąć no chyba , że chłopaki grali tak kozacko na padzie - lecz wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde nie mogłem Was znaleźć ;]. Udało mi sie za to pograć jeden wyścig z DrSour'em (ziom z trackmanii :P) - tylko 1 bo byliśmy na "serwie" brazylijskim a oni kickowali wszystkich z poza brazylii...

 

Wiec tak 4fun po multi na luzie nabiłem nowego rekorda (nie tak imponującego ale zawsze ;)):

 

Dołączona grafika

 

imo 25-30mln chyba da sie osiągnąć jeszcze :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde trza na manual przejsc (i analog) ;] inaczej sie nie da tak przedłużać drifta ;]. Ja nawet ani jednego drift kinga nia mam. no i mało flag zaliczam :P. Bądzcie czujni min 60mln do końca tyg powinno stuknąć ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kreca mnie takie arkadowki, demko zainstalowalem z ciekawosci i podoba mi sie. Chodzi to duzo lepiej niz Colin Dirt i jest naprawde ladne.

Czy w tym demie jest intro? Co prawda obejrzalem juz chyba w zapowiedziach na necie ale chcialem zobaczyc jeszcze raz w grze.

Szczegol ale nie podoba mi sie w powtorce muzyka w tle, ta w menu czy z intra jak najbardziej.

A niedawno kierownice odkrecilem i schowalem na szafe :) Oplaca sie do niej podlaczac MOMO Racing?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjna ścigałka :D

Ale bluzgi na multi :lol:

Demko pięknie chodzi, chociaż trochę zabugowane. Na 100% kupuję tą gierkę :D

 

Jeździcie ze wspomagaczami? W rozgrycwce sieciowej chyba nie ma rozróżnienia? Wszyscy razem jeżdża, niezależnie jak ustawili?

Będzie dzisiaj serwerek PPC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niedawno kierownice odkrecilem i schowalem na szafe :) Oplaca sie do niej podlaczac MOMO Racing?

Ja kręcę masakrycznie słabe wyniki na kierze, poza tym szkoda jej trochę do driftu. Zmieniłem obrót na 360st i siłę FF na minimum.

Na padzie lepiej się w to moim zdaniem gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na klawie ale i na manualu:

 

Dołączona grafika

 

Manul oznacza tyle ze dobijam do 3 i na 3 cały drift sie jedzie. No i zacząłem używać recznego na pod koniec drifta (taki oszukany drift ;]) i dzieki temu mam 1 drift legend. Duża bym dał za analogowy gaz ale pady u kumpla są.

 

EDIT

 

OMFG ale głupią technike odalazłem (na klawie). Stukanie w reczny na drifcie... wygląda to jak [ciach!]o ale rezultaty przynosi. Zdeka żal ze tak można.

 

Dołączona grafika

 

Może i na klawie pobije te 60 mln. Obaczy sie ;].

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mmmaaarr kiere podlacz do BMW M3 Challenge, tam naprawde sie swietnie jezdzi, fizyka tez na bardzo dobrym poziomie. GRID to czyste arcade, gdzie bardziej liczy sie szybkosc wykonywania manewrow a nie precyzja wykonania danego manewru. Szkoda kiery na takie cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze, że takie parametry ma 98 % serków:-) Strasznie skopali brak nadawania nazw serkom. Będę szukał.

 

ps. Nie dramatyzujcie z tą kierownicą. Da się to jako tako ustawić. Na Extreme są całkiem fajne wrażenia jak na arcade.

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość konnnok

ja w sumie moze pogram o tej 23 jak nie zasne :P

 

moze ktos teraz jest chetny? :)

 

zakladaj serwa

i powiedz z jakim nickiem bedizesz gral i warunki

np

EUR\TOUR\ON\OFF\SHORT

 

czekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość konnnok

GG CZARNY

 

teraz zapodawaj na PUGC WARM-UP 2:

start 23:00

EUR\TOUR\ON\OFF\SHORT

 

pozdro

:wink:

 

 

EDIT:

rule 1: kickamy w pierwszej kolejnosci za destrukcje na torze

rule 2: w czasie PUGC WARM-UP kickamy jak sie da obce nacje

 

pzodro

 

EDIT 2:

00:48

WARM-UP 2 ZAKOŃCZONY

 

Czarny świetna, zacięta gra !

Lubię z Tobą walczyć, bo nie jest łatwo :)

Specjalne pozdrowienia dla VILJARA.... (moja krew!!! :) )

 

 

Poza tym niestety pełno bydła i demolki...

 

Nie zmienia to jednak faktu, że wyścigi są fascynujące, emocjonujące i szkoda tylko, że więcej z nas nie było.

Jutro (dziś :blink:) dodam screeny.

 

Pozdraiwam!

Edytowane przez konnnok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość konnnok

Dołączona grafika

 

Witajcie!

 

A więc tak: wczoraj, tradycyjnie o 23:00 rozpoczął się PPC USERS GRID WARM-UP 2.

Nieobecni niech żałują, bo wyścigi były świetne i jak zwykle nie brakowało wielkich emocji

i adrenaliny...

 

Doskonała gra Czarny, VILJAR, BreedPL... i inni.

Były jak zwykle cierpienia związane z brakiem większej ilości graczy PPC

dla efektywniejszego kopania innych nacji i noobów.

Nie stanęło to jednak na przeszkodzie, aby Ci, którzy się stawili zrobili dobrą robotę.

Pierwsze miejsca okupowane były zwykle przez naszą biało-czerwoną flagę :D

Polacy wymiatają w tej grze!

W sumie podczas wczorajszego PUGC WARM-UP 2 naliczyłem 10 osób z PL...

 

Z "tłumu" wyróżniali się głównie:

Czarny

VILJAR

Robowsky

BreedPL

qqrydza

i inni...

;-)

 

W poniższym pliku znajdziecie pełną listę graczy i wyniki naszych zmagań :)

PUGT_warm-up02_results_ 2008-05-15_godzina_23.rar (1.92MB)

 

Dzięki za wspólną grę!

 

 

 

 

Zapraszamy oczywiście także i dziś na kolejną dawkę emocji:

PPC USERS GRID WARM-UP 3

 

Start: 22:30 (zaglądajcie tu, może się zacznie o 22:00. Ostateczna godzina rozpoczęcia zostanie podana do godz. 21:00)

 

Ustawienia serwera:

EUR

TOURING CARS

DAMAGE ON

CATCH UP OFF

SHORT

 

PS. ścigamy się oczywiście także w SF, ale to już wiadomo - ustalamy głosowaniem w lobby.

 

Przypominam, że jeśli będzie nas minimum 6-7 na cały serw, to możemy spokojnie banować

lamerów oraz inne narodowości. Miejcie paluszek w gotowości na F2 i nie spieszcie się

z SHIFTem. Lepiej przed wyścigiem pozamiatać chwasty.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na torze...

 

 

 

 

 

PS. W razie wszelkich pytań proszę o PW lub maila na adres konnnok@o2.pl

Edytowane przez konnnok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...