Skocz do zawartości
nrl

Race Driver Grid

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś miał problemy z uruchomieniem dema ? Komp tak jak w sig'u. Po uruchomieniu twardy dysk zaczyna mielić, mielić, mielić, wykorzystanie procka skacze do 100% i .... zima. Nic się nie dzieje. Na liście procesów widać grid.exe jednak nic się nie uruchamia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz Kasperskiego?? Jak tak to go usuń go, usuń gre i zainstaluj znowu GRIDA.

 

ps. Gra jak dla mnie super, grafa piękna. Chyba najfajniejsza ścigałka w jaką grałem :)

Edytowane przez fafowicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji, nie bede zmienial Kaspra ktory sluzy mi juz sporo czasu. Codemasters powinno cos z tym zrobic w pelnej wersji, bo jak nie, to mam wrazenie ze stracą sporo kasy, bo duzo osob jedzie na Kasperskym :rolleyes:

BTW: na jakiej kamerce gracie? Moim zdaniem najlepsze wrazenia są z kamery z kokpitu :razz: Realizm poprostu 101%.

W singlu tylko wewnątrz ale w multi sie nie da ;]. Musze widzieć kto chce mi zasadzić dzwona od tyłu/boku :).

 

Ja mam tylko ogromną nadzieje ze bedzie można w opcjcach serwera ustawić assysty itp. Super by sie jeździło z tc off i tym od podsterowności bo tak to właściwie nie trzeba hamować przed zakrętem :|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz Kasperskiego?? Jak tak to go usuń go, usuń gre i zainstaluj znowu GRIDA.

 

ps. Gra jak dla mnie super, grafa piękna. Chyba najfajniejsza ścigałka w jaką grałem :)

Nope - nie posiadam Kasperskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra przekonaliscie mnie, wywalam Kasperskyego, i instaluje NOD32 + Outpost Firewall i mam nadzieje ze bedzie chodziło :wink:

U mnie konfiguracja NOD32 + Outpost od bardzo długiego czasu sprawdza się należycie i nie robi problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie zostaje NOD + Outpost, bo wszystko ladnie dziala.

Co do gry, na glosnikach odglos silinka byl tylko w centralnym glosniczku, teraz na sluchawkach ledwo silnik slychac, wogole tak nie powinno byc. Tez tak macie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy ludzie macie z tym Kasperskym, chyba niektórzy nie potrafią sie nim obsługiwać. Kilka opcji więcej i już tragedia. Mam całego packa, tzn kaspersky internet security suite i wszystko od początku śmiga jak należy. Nie miałem żadnych problemów z grą po sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaspersky to straszny zamulacz. juz go kiedys mialem i jego obecnosc robila mi z kompa downgrade do poprzedniej epoki pod wzgledem wydajnosci. masakra...nie polecam tego. teraz tylko nod32 i zero problemow, a pod wzgledem wydajnosci jest praktycznie niezauwazalny. no ale to nie temat na antywirusy. sorry za ot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem was dziś znaleźć ale luz. Fajnie sie jeździło ale wpadł taki debil z Hiszpanii, który cofał na stracie (uwielbiam takich...). Nie mniej i tak fajnie sie jeździło.

 

Oprócz tego pograłem sobie na singlu bez asyst (nie liczac abs'u), na manualu, kamerze ze środka i na extreme ;). Było świetnie i nawet raz mi sie udało być na podium :P. Fajnie ze jest niezła loteria na singlu (nawet nie chodzi mi o wypadki) - raz dużo łatwiej mi sie kolesi wyprzedało a raz byłem 9 na 12 mimo bardzo dobrej jazdy ;]. Dodatkowo plusem extreme jest to, że przeciwnicy cie normalnie wyprzedzają i to mi sie bardzo podoba.

Kilka skrinów 4fun z singla :):

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

 

Dodatkowo na multi pobiłem swój dotychczasowy rekord prędkości ;]:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Da się w tej grze ustawić rozdziałke 1680x1050?, w samej grze to wiem że się nie da ale może istnieje jakiś myk?. Mam panoramę 20'' i w 1280x1024 gra jest rozciągnięta i nie wygląda to za fajnie.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas sesji multi w SF gdzie sie jedzie pod góre skokami po prostu wypadłem poza texture (jak 75% innych użytkowników ;]) i sobie leciałem ;).

Co do takiego speeda był kiedyś samochód o napędzie tłokowym (normalny silnik spalinowy a nie odrzutowy jak chociażby w spirit of amierica - pierwszy pojazd naziemny który złamał barierę dźwięku czy thrust ssc) który osiągnął 646km/h ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi to demko zagrało wczoraj na nerwach. Zebrało się parę osób (dia8bel wszystkich ownował), zrobiło się parę wyścigów i mnie wywaliło na pulpit. Tak samo jak przedwczoraj, tylko tym razem z chiny nie mogłem się wbić spowrotem. Za każdym razem, jak się łączyłem wywalało mnie na pulpit. Z 5 razy spróbowałem i dałem sobie spokój. Wyjątkowy niefart. Do tej pory dość rzadko mi się to zdarzało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie mam 2 problemy.

Pierwszy to ten z dzwiekiem, ktory opisalem pare postow wyzej, ze nie graja wszystkie glosniki, a jak jade na sluchawkach to tez tak nie mrawo, wogole nie slychac odglosu silnika.

Natomiast drugi dotyczy ustawienia sterowania na padzie. Posiadam pada na podobe takiego:

Dołączona grafika

Lewy analog działa we wszystkie strony, natomiast prawą gałką moge ruszać tylko góra-dół. W grze kiedy ustawiam skręcanie, to jest wszystko dobrze, ale kiedy chce ustawic gaz i hamulec, to zaczynają się cyrki. Chce ustawic gaz, no to tam zaznaczam na gaz i daje prawy analog w góre, do tego momentu jest ok, ladnie wykrywa. Potem chce ustawic hamulec, tak wiec zaznaczam, daje galke w dół i w tym momencie tam gdzie był gaz, pisze "UNUSED", a hamulec wtedy jest ustawiony. Takze problem polega na tym, ze na tym analogu nie moge ustawic gazu i hamulca, podczas gdy w innych grach ustawiam to bez problemu :mur: Mial ktos moze podobny problem, albo wie jak to rozwiazac? Z gory dzieki za pomoc, pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się w tej grze ustawić rozdziałke 1680x1050?, w samej grze to wiem że się nie da ale może istnieje jakiś myk?. Mam panoramę 20'' i w 1280x1024 gra jest rozciągnięta i nie wygląda to za fajnie.

cos masz nie halo, normalnie w opcjach sie ustawia i proporcje ekranu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktos oprócz mnie na klawiaturze? Podgladajac innych na mutli, wdze ze ladnie plynnie wchodza w zakrety, pewnie uzywaja kierownicy. Na klawie da sie tak jezdizc? Uzywacie recznego do wchodzenia w zakrety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktos oprócz mnie na klawiaturze? Podgladajac innych na mutli, wdze ze ladnie plynnie wchodza w zakrety, pewnie uzywaja kierownicy. Na klawie da sie tak jezdizc? Uzywacie recznego do wchodzenia w zakrety?

lol ;]. Gram na klawie.

Na multi gramy ze wszystkimi asystami na on (niestety). Na singlu teraz gram all off + manual nie licząc absu i też można czysto wejsc w zakret (bez ślizgu) ale trza odpowiednio wcześniej wyhamować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol lolem, ale yes or no ;>

wracam dalej trenowac...

Skoro napisałem lol znaczy ze nie ;]. Multi wiele traci przez to, że każdy gra na all on. Mi sie marzy serwerek gdzie bedzie all off (z absem) + automatic lub manual i gdzie jest admin który kickuje tych co nie graja zgodnie z zasadami albo chociaż taki gdzie wyłączona jest asysta od podsterowności (dziki niej prawie w ogole nie trza hamować przed zakrętem...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się i z takimi wygrać na all off i extreme... na kierownicy:-) Tylko faktycznie jest to już pewna sztuka, biorąc pod uwagę, że jeszcze trzeba przeżyć 1 zakręt hehe

Jazda z helpami na kierze to pomyłka, ale czego nie robi się dal wyniku. Ja jednak wole być 5 i mieć zabawę.

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...