Skocz do zawartości
nrl

Race Driver Grid

Rekomendowane odpowiedzi

Ja podobnie, ale krótko mówiąc - dla tej gry szkoda kiery ;-) Klawisze tutaj zdają egzamin.

 

 

Wszyscy rozumiem śmigamy na 'all off' ew auto skrzynia? ;-)

 

Dzisiaj też wpadne, napiszcie tylko o której.

Practice jednak czyni cuda ;)

Na kierze najlepsze okrazenie to 1.16.60 ... na kierownicy 1.14.50.

 

IMO uszkodzenia w grze powinny byc bardziej dotkliwe i ten, ktory wjezdza komus w dupe powinien odczuc skutki tego manewru dotkliwie. Wtedy moze ludzie by zaczeli sobie zdawac sprawe, ze czasami warto uzyc hamulca. Teraz czesto wjada Tobie w dupe, wywala Cie z toru i jada dalej bez uszkodzen :(

Edytowane przez e-tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wczoraj nie mialem farta w znalezieniu Was tak dzis znalazlem za pierwszym razem!! ;).

 

Jeździło sie naprawdę fajnie. Oczywiscie była pare razy niezła orgia ale luz (2 razy koziołkowałem bardzo efektownie i długo w san-francisko ;d). Już sie fulla nie moge doczekać.

 

Tylko mam nadzieje ze równo z premierą bedzie można to kupić w Polsce (wersja pc). Btw - kto jest wydawcą GRIDa w PL ? Mam nadzieje ze nie Cenega :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy znakomitą wiadomość dla fanów czterech kółek i gniecionej blachy. Firma Codemasters właśnie poinformowała o ozłoceniu gry Race Driver: GRID, w którą możliwość zagrania otrzymają posiadacze pecetów, Xboksów 360, PlayStation 3, a w dalszej przeszłości także Nintendo DS.

 

GRID zrealizowano na zmodyfikowanym silniku EGO, na którym nie tak dawno mieliśmy okazję widzieć ostatnią odsłonę cyklu Colin McRae. Dzięki poważnym zmianom i optymalizacji kodu, Race Driver stał się bardziej płynny i jeszcze ładniejszy od swojego poprzednika. Smaczku nowym wyścigom dodaje także możliwość cofnięcia czasu w przypadku szczególnie groźnej kraksy.

 

Race Driver nie ma ambicji stania się kolejnym symulatorem na rynku. Choć samochody są podatne na zniszczenia, model jazdy jest zdecydowanie zręcznościowy i nastawiony na jak największą widowiskowość. Szykuje się triumfalny pochód prawdziwego Arcade'a.

 

Premiera GRID odbędzie się 30 maja. Polskim wydawcą jest firma Codemasters Software.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codemasters Software - w sumie to pierwszy raz słysze o takim dystrybutorze :). Oby cena nie przekraczała 99zł (w UK gre można zamówić za 29 funtów - czyli wychodzi ponad 120 zł). I super, że już 30 maja wychodzi - bedzie dobry fun przed EURO :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde to sie nie popisali w takim razie :mur: Jak mozna zrobic gre, ktora gryzie sie z antywirusem, ktorego uzywa bardzo duzo osob... :-| W dodatku trzeba reinstalowac kaspra. Lipa troche.

Wiesz, to już nie pierwsza gra która ma problemy z tym antywirusem.

Dlatego winy bardziej upatrywałbym po stronie jego twórców... :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakby miała być angielska (czyli taka sama jak w uk) to na 100% cena bedzie wynosić koło 130zł ;]. Ja wolałbym wersje PL (ale z napisami nie mówioną) wtedy i cena bedzie dobra jak na polskie realia ;] - a najlepiej jakby sie dało w cfg z pl przestawić na eng - tak jak np. w ut3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u nas można gdzieś to zamówić (preorder)?

Są jakieś łatki do tego dema?

Szukałem po sklepach i nigdzie nie ma (a ja już jest to wersja na klocka albo ps3). Nawet na allekrap jest chyba tylko 1 ofeta z GRIDem w dodatku na ps3.

 

Łatek do dema nie ma ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O w morde, wlasnie w to zagralem i normalnie przezylem szok! Grafika to poprostu nie jestem w stanie tego opisac :D Optymalizacja swietna. Wszystko co mozliwe powlaczalem, i mam ponad 40 klatek na sekunde. Szczegolnie pieknie gierca wyglada, jak sie ustawi widok z oczu kierowcy, to poprostu grafa mowe odbiera :) Grywalnosc tez genialna. Ogolnie to w lepsza gre na PC chyba nigdy nie gralem, a przynajmniej w gre z ladniejszą grafiką :razz: Niech inni producenci biorą przykład z Codemasters i wypuszczają gry z tak piękną grafiką, ładniejszą niż w TV i z taką optymalizacją. Normalnie jak gralem w to to mi sie papa cały czas cieszyła :D Jedno pytanko tylko: Moje glosniki to Genius SW-HF 5.1 Home Theater, dzwiekowa niestety zintegrowana. Czemu głos tej babki na początku i potem glos silnika slysze tylko w centralnym głośniku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna, niby sposob byl taki zeby ta gra działała, ze kto ma Kaspra to go usuwa. Tak tez zrobilem i przez chwile jechalem na windowsowskim firewallu, to gra działała. Ale potem ponoc jak sie zainstaluje Kaspra, to gra bedzie działała. No a ja zainstalowalem i nie działa znowu :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O w morde, wlasnie w to zagralem i normalnie przezylem szok! Grafika to poprostu nie jestem w stanie tego opisac :D Optymalizacja swietna. Wszystko co mozliwe powlaczalem, i mam ponad 40 klatek na sekunde. Szczegolnie pieknie gierca wyglada, jak sie ustawi widok z oczu kierowcy, to poprostu grafa mowe odbiera :) Grywalnosc tez genialna. Ogolnie to w lepsza gre na PC chyba nigdy nie gralem, a przynajmniej w gre z ladniejszą grafiką :razz: Niech inni producenci biorą przykład z Codemasters i wypuszczają gry z tak piękną grafiką, ładniejszą niż w TV i z taką optymalizacją. Normalnie jak gralem w to to mi sie papa cały czas cieszyła :D Jedno pytanko tylko: Moje glosniki to Genius SW-HF 5.1 Home Theater, dzwiekowa niestety zintegrowana. Czemu głos tej babki na początku i potem glos silnika slysze tylko w centralnym głośniku ?

Mi się trudno zachwicić tą grą. Grywalność imho do bani, a przede wszystkim sterowanie z pupy wzięte.

 

Coś macie pomieszane w kompie ja mam Kaspra 6.0.2.614 i gra chodzi bez problemu.

Dokładnie, ja mam kasperskiego i zero problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki a macie cały pakiet czyli Kaspersky Internet Security 7 czy tylko AntiVirus ? Bo widze ze kolega piotrjancy ma w wersji 6, ale to jest Internet Security czy AntiVirus ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie i to moze byc to, ale nie mam zamiaru przesiadac sie na samego AV. To ewidentna wina Codemasters (tak samo mialem przed chwilą z Colinem Dirt, odinstalowalem Kaspra - działał, zainstalowalem z powrotem - nie działa) i powinni szybko coś z tym zrobić...

Edytowane przez Arczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie co to jest ten tryb "catch-up"? Z przeanalizowania nazwy wynikalo by, ze jest to opcja, ktora pozwala dogonic poprzedzajacego gracza ... co byloby kompletnym nieporozumieniem. Mozna to oczywiscie wylaczyc ... ale taki tryb w ogole nie powinien istniec.

 

Objasnienie w grze jest jakies takie dziwne :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w letkim szoku. Nie pamietam kiedy ostatni raz tak zachwycila mnie jakakolwiek sciganka. Gra jest szybka piekna i ogolnie zajbongo. Tak jak ktos wyzej pisal, widok zza kierownicy miazdzy, naciskasz reczny, koloes zaciaga, zmiana biegow koles zmienia, gaz koles rusza noga. Multi troszke wkurza (przynajmniej mnie jako [poczatkujacego) tym ze trzeba przejechac np7 okrazen. Z tego co zauwazylem po kilku wyscigach, rzadk przyjezdza wiecej niz 5 osob na mete. Niepelnosprawni gracze, ktorych celem nie jest dojechanie do mety, a rozwalenie przeciwnika sa najbardziej irytujacy. Tego niestety 'przeskcozy' sie nei da, w kazdej grze multi, mozna an takowych ludzi natrafic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyższa pora może na nodzika 32.

Nie ma opcji, nie bede zmienial Kaspra ktory sluzy mi juz sporo czasu. Codemasters powinno cos z tym zrobic w pelnej wersji, bo jak nie, to mam wrazenie ze stracą sporo kasy, bo duzo osob jedzie na Kasperskym :rolleyes:

BTW: na jakiej kamerce gracie? Moim zdaniem najlepsze wrazenia są z kamery z kokpitu :razz: Realizm poprostu 101%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...