Skocz do zawartości
nrl

Race Driver Grid

Rekomendowane odpowiedzi

Co do zarzucania tylnej osi Mustanga na starcie - lol kojak - czy Ty człowieku w ogóle słyszałeś o czymś takim jak kontrola trakcji? A co do - Waszym zdaniem- "arcadeowości" gry - spróbujcie sobie wyłączyć pomoce w opcjach sterawania i jechać bez asysty na hamulcach oraz ww. kontroli trakcji...

wtedy niech ktoś tu wróci i napisze, ze gra jest arcade'owa -buhahahaha

A nie jest :lol: :blink: ?

Mi nawet fajnie sie gra (heble jednak nie takie jak z dirta ;]) coraz większego funa mam z gry ale to gra to czyste arcade aż do bólu

 

Masz mnie :D. Szybko pisałem wiec i babola strzeliłem to jest własnie dyslekcja ;]. Znam dobrze zasady ale jak szybko pisze nawet moge napisać "ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ktury" ;]

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coraz większego funa mam z gry ale to gra to czyste arcade aż do bólu ]

Arcade tak ale aż do bólu to jest np.Trackmania.Zresztą może napiszcie w punktach dokładne kryteria symulatora.Albo nie hihi -koledzy "latający" jak mieli podobne rozliczenie gry o szybownictwie zrobić to na podłodze skończyli tarzając się :lol: .A warunki podali takie ,że łatwiej chyba byłoby prawdziwy szybowiec opanować :wink:

Poprzestańmy może na określeniu "gra zręcznościowa z elementami symulatora".Bo jak już każdy popisze co powinien mieć symulator to zawsze można dopisać ,że nie da się much w chłodnicę wbijać czy pobić z innym kierowcą :wink:

A gra jak dla mnie naprawdę świetna -z padem bawię się wyśmienicie.

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

symulatorami mozna nazwac gierki ze studia simbin. jezeli porownujemy wyscigi na torach. tam na klawie bez TC nie ma jazdy, a napewno nie na 1 miejscu. Natomiast tu wystarczy sie wczuc i po paru okrazeniach mozna w pelni panowac nad samochodem bez TC i innych wspomagaczy.

 

tak, to taka trudniejsza arcadowka :)

 

ale nie ma sie co podniecac i burzyc, bo oba gatunki sa wystarczajace dobre aby spedzic milo czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No giera fajowa mimo że nie to arcade a za nimi nie przepadam... :) powtórki są najlepsze lepszych nie widziałem nigdzie ;) no i śmiga na moim kompie a przecież nie mam C2D i serii GF 8/9 :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam 3 bugi jak na razie:

 

gra mi już 2 razy sama się wyłączyła

w SF na pierwszej szykanie czasem Mustang jakiegoś lola łapie i wyskakuje na tym krawężniku (nie wiem jak to nazwać, to podwyższenie jezdni jeszcze przed oponami)i robi "beczkę" w powietrzu z tym, że spada na dach :), miałem to 2 razy w tym samym wyścigu, nigdy przedtem, ani jak na razie od kilku gier też nie ;)

również w SF gdy jedziemy pod górę (ze skokami) zdarzyło się, że mustang wpadł w otchłań tak zwaną ;) Po prostu dziura w nawierzchni i po wyścigu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyskakuje na tym krawężniku (nie wiem jak to nazwać, to podwyższenie jezdni jeszcze przed oponami)i robi "beczkę" w powietrzu z tym, że spada na dach :),

Więc to raczej "półbeczka" :wink: .Ot -uroki demo wersji.U mnie dotąd ok ale ja czysto amatorsko gry używam.Czyli nie tak długo. Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test driftu z wlaczonym TC - failed. Po kilku przejazdach bez asysty (srednia >2,5banki) wlaczylem kontrole trakcji... Nie dobilem nawet 100k punktow w drugim okrazeniu...

hehe dobre ;]. Czyli moje 7mln narazie zostaje :P. Może bez TC rzeczywiście bedzie łatwiej - grałem może z 2 min bez tc w drifcie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam-w Multi na hopkach w SF można na krawężniku podskoczyć i polecieć w nicość-2 razy mi się tak zdarzyło. Ba w multi na tych Mustangach miałem takie akcje, że przeciwnicy na mnie wjeżdżali (po prostu tekstury mojego i ich samochodu się przenikały) i w ten sposób po chwili z niewiadomych przyczyn nie jechał dalej (czy zniszczony został).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe dobre ;]. Czyli moje 7mln narazie zostaje :P . Może bez TC rzeczywiście bedzie łatwiej - grałem może z 2 min bez tc w drifcie :) .

Po prostu bez TC driftuje samym gazem ( hamulec moze wciskam 2 razy na okrazenie )...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość markee

Jak robicie takie wyniki, bo mi jak narazie udało się osiągnąć max 640000?

 

@surix Na jakich grasz ustawieniach? Ja mam 800x600, low, pozostałe na on i to w zasadzie jest maximum co moge wyciągnąć z mojego kompa.

Edytowane przez markee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz powiesz ze i gazu nie uzywasz :D

Poważnie, nie używajcie spacji do robienia drifu (czy to z TC on czy off)

Jezu jakie to ETCS jest nudne jak flaki z olejem. Jak ogladanie teleexpresu w fotelu glaszczac kota. Nie mogli zamiast tego dac JGTC ?! :)

Potwierdzam :).

Slizgiem zaraz przy flagach, bez asyst, manual, widok z maski...

E ale kombo słabe ;]. Moje 7mln - praktycznie jedno kombo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie czasy wykrecacie na torze w BMW, i na jakim urzadzeniu?

 

U mnie na razie 1:16:64 na klawiaturze.

 

 

A i catch-up jest chyba zepsuty, bo zawsze jest on, nawet jak sie gra na off to kolejnosc na starcie jest odwrotna do rankingu.

Edytowane przez e-tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie obiecałem ze 15mln pęknie to pękło :)

 

2994912[/snapback]

Pytanie do ludzi osiągających te kosmiczne wyniki w drifcie - gracie w tą grę non stop?

W drifta to grałem tylko w demku Carbona jakies 5 min. Suma godzin grania w GRID to z 6-7h od soboty :P.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Pytanie do ludzi osiągających te kosmiczne wyniki w drifcie - gracie w tą grę non stop?

 

Bo ja się zupełnie nie mogę odnaleźć, zagrałem z 10 razy.

 

Bo chyba umiejętności driftowania nie macie z innych gier, bo z driftem z NFS-ów to nie ma nic wspólnego, tam był banalny.

 

Mój największy wynik to niecałe 400k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze na skriny Orgiusz to widzę ze masz zupełnie inną technikę niż ja :P (pisałeś już o tym ;]). Ja prz 17mln nawet 1 drift kinga nia mam a co dopiero drift legend i do tego 2 razy mniejszy czas drifta i 3 razy mniejszy przeciętny dystans drifta. ciekawe ciekawe ;]. Zarzuć ten filmik jak możesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam-w Multi na hopkach w SF można na krawężniku podskoczyć i polecieć w nicość-2 razy mi się tak zdarzyło. Ba w multi na tych Mustangach miałem takie akcje, że przeciwnicy na mnie wjeżdżali (po prostu tekstury mojego i ich samochodu się przenikały) i w ten sposób po chwili z niewiadomych przyczyn nie jechał dalej (czy zniszczony został).

a damage serwa byl on i car chase byl on ? przy car chase off nie ma stluczek, samochody przenikaja.

oczywiscie jak ktos ma laga to skacze po torze i wtedy widac momentami ze cie przenika mimo ze wcale tak nie jest

 

Mam propozycje

ustawmy sie na konkretna godzine na jakims serwie

nie wiem czy lepiej euro czy usa, moim zdaniem serwy usa bardziej stabilne, euro wywala czasami.

tak w 10 osob z purepc pocisniemy

przypuscmy ze wybieramy jednego kogos z dobrym laczem niech shostuje, albo wybierzmy czyjs nick po ktorym przeszukac bedziemy serw zeby sie znalezc na jednym

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze na skriny Orgiusz to widzę ze masz zupełnie inną technikę niż ja :P (pisałeś już o tym ;]). Ja prz 17mln nawet 1 drift kinga nia mam a co dopiero drift legend i do tego 2 razy mniejszy czas drifta i 3 razy mniejszy przeciętny dystans drifta. ciekawe ciekawe ;]. Zarzuć ten filmik jak możesz.

Wlasnie walcze z youtubem zeby wrzucic dwa filmy - jeden slaby 6kk ze zderzaka ( masa zahaczen tylem ) i prawie czyste 10kk ( koncowka mi sie zakrecila ) ale... Z wewnatrz [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...