Skocz do zawartości
nrl

Race Driver Grid

Rekomendowane odpowiedzi

Jak narazie walcze tą samą techniką od początku:

 

i już nie moge się doczekac, kiedy naucze się robić drift legend :rolleyes:

Gdybym miał taką liczbe driftów co Ty to bym miał 500 mln :wink2:

 

A i jak sie nauczysz drift legend to Ci nic nie da. Albo stosujesz technike na mnożnik albo na legendy ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynaja sie pierwsze problemy... odpalam gre.. pokazuje sie filmik... tworze profil... pozniej wyskakuje mi loading, please wait... 2 sek i bach... ukazuje mi sie pulpit windowsa 2003 sp2 i taki przebrzydly komunikat:

http://img529.imageshack.us/img529/9959/aaaaaxy5.jpg

Czuje ze popoludniu zobacze czy to dziala u mnie na xp sp3... bede z lekka zly jak nie bedzie chcialo mi to dzialac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynaja sie pierwsze problemy... odpalam gre.. pokazuje sie filmik... tworze profil... pozniej wyskakuje mi loading, please wait... 2 sek i bach... ukazuje mi sie pulpit windowsa 2003 sp2 i taki przebrzydly komunikat:

http://img529.imageshack.us/img529/9959/aaaaaxy5.jpg

Czuje ze popoludniu zobacze czy to dziala u mnie na xp sp3... bede z lekka zly jak nie bedzie chcialo mi to dzialac...

Na początek to spróbowałbym po prostu uruchomić ponownie kompa, bo kiedyś tak miałem z jakimś programem i pomogło, a jak nie pomoże to może spróbuj reinstall.

 

U mnie gra chodzi bez żadnego problemu. Zajmuje na dysku 10GB, ale teraz to już chyba standard. Przy pierwszej przejażdżce zaraz nie spodobała mi się grafika, była strasznie rozmyta i niewyraźna. Od razu skorzystałem z tipa którego ktoś tu kiedyś podawał, zedytowałem plik, wyłączyłem postprocessing i zwiększyłem wartość reflections z 512 na 1024. Na sprzęcie z podpisu 1440x900, 16xQCSAA :lol2: gra spada czasami na początku poniżej 30FPS, ale cały czas jest płynna. W grze nie ma chyba przerywników filmowych pomiędzy wyścigami tak jak to było w poprzednich częściach. Nie ma też chyba rajdów, tirów, pickupów jak w Toce, ale to sie jeszcze zobaczy, bo dopiero przeszedłem 3 wyścigi.

 

PRZED MODYFIKACJą PLIKU:

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

PO MODYFIKACJI PLIKU:

Dołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek to spróbowałbym po prostu uruchomić ponownie kompa, bo kiedyś tak miałem z jakimś programem i pomogło, a jak nie pomoże to może spróbuj reinstall.

Bez jaj... ja pytam powaznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Przy pierwszej przejażdżce zaraz nie spodobała mi się grafika, była strasznie rozmyta i niewyraźna.

(...)

Z tego co pokazałeś na fotkach, to wolę rozmycie. Takie filmowe i 'foto-realistyczne'.

Mi wystarczy AAx4 i poniżej 50fps nie schodzi w demku.

Było z demka mnóstwo fotek, ale jeszcze ode mnie.  Na Win2008 Server x64:)

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee... panowie multiplayer chyba w tej grze siadł na cacy w fullu. Jak wiadomo w demie są tylko 2 trasy a zobaczcie jaki burdel czasami jest na trasie ale też czasami da się legalnie przejechać mimo paru kołków. A teraz sobie wyobraźcie jak się gra w pełnej wersji. Najpierw głosowanie: Europe, USA, Japan, Global. No i jak ktoś teraz nie driftuje albo nie jeździ na innych trasach poza europejskimi to musi grać we wszystko mimo że nie ma na to ochoty :). Tras jest full, full jest samochodów, różne warianty tych samych tras. Ogólnie to wyścig wygląda jak jazda po pijaku na polskich dorgach. Więc tak aby grać pro to musisz siedzieć całymi dniami i poznawać trasy, samochody i to samo musi zrobić reszta graczy. Życzę powodzenia :), ja dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynaja sie pierwsze problemy... odpalam gre.. pokazuje sie filmik... tworze profil... pozniej wyskakuje mi loading, please wait... 2 sek i bach... ukazuje mi sie pulpit windowsa 2003 sp2 i taki przebrzydly komunikat:

http://img529.imageshack.us/img529/9959/aaaaaxy5.jpg

Czuje ze popoludniu zobacze czy to dziala u mnie na xp sp3... bede z lekka zly jak nie bedzie chcialo mi to dzialac...

A to nie przez "crack GRID.exe" ? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie... kombinowalem takze z witaminka by sprawdzic czy to nie jest przypadkiem tylko wina sprzetu.. okazalo sie ze nie... Zanstalowalem win xp sp3.. z najnowszymi sterami do mojej grafiki... wrzucam plytke do napedu i zero problemow... dodam ze na sterownikach 93.71 gra takze sie odpalac nie chciala... w ogole... a w win2003 wywala wlasnie takie krzaki, bez roznicy na sterowniki. Mimo wszystko gierka dziala.. to kiedy ustawka na necie? ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie... kombinowalem takze z witaminka by sprawdzic czy to nie jest przypadkiem tylko wina sprzetu.. okazalo sie ze nie... Zanstalowalem win xp sp3.. z najnowszymi sterami do mojej grafiki... wrzucam plytke do napedu i zero problemow... dodam ze na sterownikach 93.71 gra takze sie odpalac nie chciala... w ogole... a w win2003 wywala wlasnie takie krzaki, bez roznicy na sterowniki. Mimo wszystko gierka dziala.. to kiedy ustawka na necie? ^^

Jak kupisz oryginał :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm i po co zaczynacie znowu flame antypiracki ? nie mowimy skad mamy gierke tylko o niej rozmawiamy (:

 

przy okazji - widzialem ,ze ktos pytal jak odpalic gierke na wyzszych rozdzielczosciach np 1680x1050 - znalazlem odp w sieci

trzeba wyedytowac plik Program Files\Codemasters\GRID\system\hardware_settings_restrictions.xml jedna z ostatnich linijek to "res" .. trzeba ja usunac...

"problem" pojawia sie tylko u posiadaczy kart z 256ramu ... bo wg. autorow to za malo na wyzsze rozdzialki...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm i po co zaczynacie znowu flame antypiracki ? nie mowimy skad mamy gierke tylko o niej rozmawiamy (:

Nie o to (przynajmniej mi) chodziło, wiem po prostu, że dużo osób używa cracków na oryginałach, żeby nie niszczyć nośników. Sam tak robię i jest to o wiele wygodniejsze.

 

Neo_x - da się w to grać z crackiem na poprawnym cd-keyu przez neta? Czy mimo wszystko wymagany jest nośnik/obraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wierzbowsky

Pytanie1: dlaczego ten wątek nazywa się Race Driver One :/ ?

 

Pytanie2: Czy ktoś już wie może jak będzie wyglądała finalna wersja hostowania gier w trybie sieciowym? Forma administrowania tego typu rozgrywką w demo jest zwyczajnie beznadziejna. Jeśli taka ma być w wersji finalnej gry, to mocno będę się zastanawiał nad zakupem oryginału... Co to za przyjemność z gry, jeśli nie można choćby serwa hasłem zabezpieczyć przed lawiną deb***li na torze?

 

PS: Ja też często używam podmienionych *.exe mimo iż posiadam oryginalne płyty. Już nawet nie chodzi o zniszczenie nośnika, ale ja nie cierpię tego wiecznego przekładania płytek... tracić na to czas? - bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz oryginał :angry:

Nie wiem czy to mialo byc zabawne czy co... ? Gra jest juz dostepna w usa i nie jest wiekszym problemem ja zdobyc... a ze brat cioteczny mojej matki ma siostre ktora pracuje w LOT jako stewardessa i srednio raz na 2 tygodnie jest w stanach to przywozi jakies niewielkie rzeczy... np: mojemu wujkowi przywiozla ostatnio radyjko cb ktore u nas kosztuje dobrze ponad 400 zl za 100 dolarow... chyba jest roznica nie?

Oprocz tego gram po sieci w tdu, gtr2, rfactor i do kazdej gry mam powgrywane no-cd. Czemu? Mam komputer w szafie ze 4 metry od monitora i mojego fotela... i nie bardzi widzi mi sie wstawac ciagle do szafy... i ja otwierac i zamykac po to by plyty wsadzac... tyle ze to sie juz offtopic robi.

Oprocz tego jest to chyba najlepsza arcadowka w jaka gralem do tej pory... bardzo udoskonalony silnik colin:dirt powoduje ze moge spokojnie sobie w to grac na moim juz dosc leciwym pc bez zacinek z przeciwnikami... co w colin:dirt bylo praktycznie nie mozliwe...

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wymiata, w koncu moge ja odpalic(SM 2.0 4tl :c) ... Troche denerwuje ten blur czy co to, ale na odpowiednich detalach nie razi az tak. Czekam na pelna wersje, mysle ze cena jest dosc przystepna jak za taka gierke :D

 

Jakis spis wszystkich aut w ogole jest? Bo widzialem wczesniej ze podawal ktos, ale tylko pare ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde chyba kpina jakas, zainstalowalem pełną wersje, a tu dalej nie działa pod Kasperskym... :mur: Gra jest swietna, ale kurde przeciez kupa ludzi korzysta z Kaspersky'ego, a napewno nie po to płacili za niego kase, zeby go odinstalować bo gra nie działa... Jedna wielka kpina :mur: Jak czegos z tym nie zrobia, to nie wroze im dobrej przyszlosci :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde chyba kpina jakas, zainstalowalem pełną wersje, a tu dalej nie działa pod Kasperskym... :mur: Gra jest swietna, ale kurde przeciez kupa ludzi korzysta z Kaspersky'ego, a napewno nie po to płacili za niego kase, zeby go odinstalować bo gra nie działa... Jedna wielka kpina :mur: Jak czegos z tym nie zrobia, to nie wroze im dobrej przyszlosci :angry:

Już widzę te nagłówki na www.gry.wp.pl "Codemasters zbankrutowało bo ich gra nie działa paru osobom z programem Kaspersky". :wink:

 

Ja tam używam sprawdzonego standardu czyli Outpost + NOD32.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy, ze nadal nie idzie? demo tez nie szlo?

A co, moze szło? Pewnie ze nie.

 

@mastertab - nie paru osobom, tylko wszystkim ktorzy uzywają kasperskyego pod XP. I nie zrozumiales mnie chyba dobrze, nie chodzilo mi o naglowki itp... Chodzi mi o to, ze niezle sobie z niektorymi polecieli w h...

Edytowane przez Arczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie mastertab, nie zbankrutuje, bo póki co te kilka osób w Polsce jedzie na wersji cukierkowej. Zachowajcie chociaż dobry smak i z tego typu pytaniami wyskakujcie jak będzie premiera w naszym kraju..

Edytowane przez Black_war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie mastertab, nie zbankrutuje, bo póki co te kilka osób w Polsce jedzie na wersji cukierkowej. Zachowajcie chociaż dobry smak i z tego typu pytaniami wyskakujcie jak będzie premiera w naszym kraju..

E tam. Wiesz jak fajnie patrzec jak sie pograzaja w debilizmie :?: ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...