Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukaj wątku o CSS

cl_updaterate 100;cl_cmdrate 100;rate 25000 wbij w autoexec.cfg

wątek ma 203 strony i nic z niego nie wynika,więcej spamu niż konkretów, w katalogu steam nie mam takiego pliku o podanej przez Ciebie nazwie, może Config.cfg ?

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

autoexec.cfg zazwyczaj samemu się tworzy. Wejdź w notatnik, wklej te komendy, zapisz jako... nazwa pliku: autoexec.cfg , poniżej Zapisz jako typ: "wszystkie pliki" .

 

Plik wrzuć do folderu \counter-strike source\cstrike\cfg\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

autoexec.cfg zazwyczaj samemu się tworzy. Wejdź w notatnik, wklej te komendy, zapisz jako... nazwa pliku: autoexec.cfg , poniżej Zapisz jako typ: "wszystkie pliki" .

 

Plik wrzuć do folderu \counter-strike source\cstrike\cfg\

dzięki za konkretną odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie przez proxy skończy się zablokowaniem konta Steam. W lepszym wypadku zablokowaniem jednej gry.

 

Polecam dostawanie giftów zza oceanu, w niektórych wypadkach z UK (bo taniej) no a jak znacie kogoś np. z RPA albo Turcji to oni mają jeszcze taniej od USA.

 

Tak czy siak strzeżcie się proxy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze poszukać to nawet za 10zł, więc duża inwestycja nie jest, a zabawy co nie miara. Cena jest niestety też miunsem. Mam na myśli dzieci, ok. 8-14 lat, które szalęją swoimi głupimi odzywkiami i piskliwym, niezmutowanym jeszcze głosem. Zdecydowanie polecam dołożyć do Counter Strike Source, przynajmniej dzieci bani nie ryją, a najlepsza inwestycja to Team Fortress 2 za 25zł klucz lub 50zł w pudełku - MIÓD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze poszukać to nawet za 10zł, więc duża inwestycja nie jest, a zabawy co nie miara. Cena jest niestety też miunsem. Mam na myśli dzieci, ok. 8-14 lat, które szalęją swoimi głupimi odzywkiami i piskliwym, niezmutowanym jeszcze głosem. Zdecydowanie polecam dołożyć do Counter Strike Source, przynajmniej dzieci bani nie ryją, a najlepsza inwestycja to Team Fortress 2 za 25zł klucz lub 50zł w pudełku - MIÓD.

Na allegro za 21zł jest pełno aukcji z kluczami steam do całego orange box, czyli hl2 z dodatkami, portal i tf2, ciekawe skąd je mają po takiej cenie. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

W przypadku Orange Box chyba jeszcze nie było przypadków banów, ale mimo wszystko ryzyko jest. Była akcja z kluczami do Modern Warfare 2 z Azji bodajże, jednak na allegro chyba większość ma europejskie, a z tym raczej problemów być nie powinno.

 

Szkoda że Orange Boksa nie było w tych promocjach 24-godzinnych. Wtedy każdy by miał okazje kupić ze 100% pewnego źródła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcja z kluczami do MW2 była przeprowadzona na prośbę Activision, oczywiście chora sprawa no ale co poradzić...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyrazniej juz po, bo ja zdazylem zakupic.

 

Co do Orange Box - tez mnie to zastanawia... co prawda juz mnie to nie rusza, bo zakupilem swego czasu na jakiejs promocji na Steamie za rownowartosc 40zl, ale i tak jestem ciekaw, jak ludziom sie ten biznes oplaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no bardzo normalnie. Klucze CS 1.6 kosztują w Azji około 2zł a Orange Box koło 7zł :)

 

A więc się opłaca.

 

I tak, próbowałem je sprowadzić ale jest na to niezły popyt z całej Europy.

 

Co do banowania kluczy nie martwcie się jak je kupiliście np. na G2Play oni oddaja kasę albo dają keye "nie z azji".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wynalazki współpracują ze steamem bez problemu. Zainstalować musisz. Konto na Games For Windows - Live zakładałem na ich stronie na lokalizację USA (bo w programie można było tylko Polskę wybrać) i podałem maila na skrzynkę gmail. W grze się już tylko zalogowałem na to konto. I łyka mi wszystkie gry, które go potrzebują.

Nie wiem jak jest teraz z zakładaniem konta, bo tą grę kupowałem jak jeszcze ceny w dolcach były. A teraz jeszcze sklep otworzyli i coś pozmieniali chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh trudno oleję GTA4, zresztą waga gierki przy moim 1mb łączu trochę przeraża :D ale na Trine, Torchlight i Machinarium się skusiłem - święta przeca ;) :D

Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oł szit, jakie ceny. GTA4 mnie przeraziło bo dałem 150 zł za pudełkową, jak ktoś nie ma i mu pójdzie to bym się nie zastanawiał ;) Mirror's Edge'a kupiłem we wcześniejszej promocji. W Stalkera nigdy nie grałem, ale 2 euro to przecież 3 browary tylko :D Jestem ciekawy co za 27 godzin będzie ;)

 

Ogólnie potaniały prawie wszystkie gry, na głównej wszystkich promocji nie ma, warto przeglądać wnikliwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...