Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możecie mi napisać, jakich rodzajów płatności używacie do zakupów na Steamie? Próbowałem kartą iPKO i mBanku i obie dostają komunikat:

 

Your purchase has not been completed. Your credit card information has been declined by your credit card company.

 

Note that in some cases, your credit card company may put a 'hold' on funds in your account, but you will not be charged. After reviewing the information below, if you believe your card has been declined in error please try your purchase again.

Wiem, że jest PayPal i opcja przelania na niego kasy, ale nie da się tego zrobić w 6h..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mi napisać, jakich rodzajów płatności używacie do zakupów na Steamie? Próbowałem kartą iPKO i mBanku i obie dostają komunikat:

 

Wiem, że jest PayPal i opcja przelania na niego kasy, ale nie da się tego zrobić w 6h..

Zadzwoń na infolinie mbanku powiedz, że chcesz uruchomić płatności internetowe dla karty Visa Electron (tej podstawowej), ustalasz limit i wsio po paru minutach możesz robić zakupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wirtualna karta mBank to tylko do $$$. Co do aktywacji płatności internetowych VE - pamiętaj żeby zaznaczyć limity dla transakcji korespondencyjnych i telefonicznych. Same płatności internetowe nie wystarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta mbanku.

Musisz sobie aktywować płatności internetowe w opcjach konta.

+1

A promocje, poza pierwszym dniem, to bieda... Zaczelo sie od trzesienia ziemi, ale potem napiecie juz tylko malalo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja place paypalem od kiedy nie da sie sprawdzic swojego numeru karty kredytowej w mbanku przez internet :)

 

Zreszta mam wirtualna kredytowke naliczana w dolarach , wiec chyba lepszy kurs z paypala bo odchodzi podwojne przewalutowanie. 

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te karty wirtualne są biedne, tymbardziej że się za nie płaci dość sporo - kiedyś owszem jak Steam był w dolarach. Teraz mija się to z celem.

 

Za 2 godziny następne! Mogliby dać coś fajnego multi/coop albo coś na pada :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem spolszczenie do Stalkera Cień Czarnobyla. Czy będzie ono działało na wersji zakupionej na Steamie i w jakim katalogu należałoby uruchomić ściągnięty plik?

Bedzie działało (mi działa).

Katalog to Steam\steamapps\common\stalker shadow of chernobyl\

 

(w spolszczeniu z jednym plikiem gamedata.db9)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...