Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo jest serwerów w to ? W sumie kiedyś w to grałem i jakoś mi nie przypasiło.

Nawet bardzo, choć w PL DoD:S popularności nie zdobył. Za to Niemców najwięcej w to gra [;

Technicznie gra dobra ale mi brakuje w niej klimatu a gameplay dla mnie jest za drętwy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Btw obliczałeś ile już na to floty Ci poszło ?

Wg tej strony, wartość mojego konta wyceniona jest na 509,18$ (~1500 zł) ;) Nie wiem tylko jakie jest źródło cen na tej stronce.

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steam fajny, że nie trzeba martwić się płytki i kupujesz->ściągasz->grasz, ale lipa, że nie można później tego sprzedać, albo przynajmniej komuś pożyczyć.

Brat pocina okazjonalnie na moim koncie bez problemu. Choć w pełni rozumiem Twój punkt widzenia.

 

 

http://www.steamcalculator.com/id/76561197981278452 $413, choć prawdziwa kwota powinna być o połowę niższa, bo kupiłem THQ Complete Pack za Ł26 (zniżka z Ł200), a reszta zresztą też z wyprzedaży :) (Mirrors edge za L3.24 itd)

 

Chyba pokazuje regularne ceny sprzed światecznej obniżki.

 

EDIT

Policzyłem. Ł121 ($199), więc z deczka zaniża kalkulator ;)

Steam/Store/Your Account/

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tylko jakie jest źródło cen na tej stronce.

Chyba pokazuje regularne ceny sprzed światecznej obniżki.

Z czytaniem to koledzy są najwyraźniej na bakier. Na głównej stronie, ale także nad listą Waszych gier wyraźnie jest napisane, że liczona jest aktualna "wartość" konta, to znaczy ile w tym momencie trzeba zapłacić, żeby wszystkie pozycje z konta kupić (stąd czasami widnieją na liście pakiety których nie posiadamy w całości, po prostu dziś taniej byłoby kupić dany pakiet niż poszczególne jego elementy). Skończą się promocje - "wartość" kont jeszcze wzrośnie...

Cudzysłów niezbędny, bo kto tak naprawdę tyle by za te gry zapłacił? Mi też strona wyceniła konto na 273 dolary (300 bez pakietów, za tydzień jak się pokończą promocje będzie pewnie około 400), a zapłaciłem jakieś 240, ale złotych...

Edytowane przez knrdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie wytłumaczcie mi to:

 

3430236[/snapback]

Panowie. Ja jestem w Anglii. Jesli macie konto paypal to conieco mogę kupić jako gift. ;)
Ech, jeden dzień za późno. Odpuściłem id Super Packa, bo w € wychodził 100zł. Za równowartość 60zł w cc=uk wziąłbym z pocałowaniem ręki. Może w przyszłym roku... Edytowane przez knrdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG ale dno dali w promocji :(

Czy aby nie przesadzasz? Fakt, dla Polaków oferta nieatrakcyjna, bo większość można u nas taniej dostać, ale nawet dla nas taka oferta pół roku temu (gdy Orange Box i Burnout Paradise nie były jeszcze dostępne w EA Classics 2za1, a Prey w KK kosztował 25zł i ludzie je za tyle kupowali, bo gry świetne) byłaby genialna. Killing Floor i Space Siege nawet dziś nie kupisz w Polsce za tyle co na Steamie... Edytowane przez knrdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killing Floor w sumie dobry odmóżdżacz.

 

Prey mam od dawna (w promocji był po 4$ dawno temu), Orange Box wiadomo, Burnout może wezmę nie wiem, Space Siege z początku chciałem brać ale podobno dno.

 

No i tyle.

 

Co do moich 110 gier, jakieś 20 z nich to np "serwer dedykowany" ;) to raz, a dwa że ja bardzo rzadko kupuję nowe gry na Steam (wyjątek to Orange Box i oba Left 4 Dead) - tak to tylko weekend deale najwięcej jak dałem za grę to chyba 18€ a tak przeciętnie to 4 czy 9€. Także te gry co mam to pewnie max warte 500zł ;)

 

Spokojnie, nie jestem na tyle walnięty żeby brać giery po 50€ ;D jam jest biedny student

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat kiling floora chciałem kupić więć oferta całkiem całiem :)

Też chciałem kupić ale za 14,99 euro a później 7,99 to i tak wg mnie było za drogo jak na tą grę, jednak teraz za niecałe 16zł można brać bo gra jest całkiem przyjemna.

 

Po pierwsze zaznaczyć wszystko inne tylko nie Polskę! Mają lipny serwer, kolega pracował gdzieś z kimś kto te serwery udostępnia i to jest dno.

 

Tak samo większość Niemieckich i Rumuńskie. Najlepiej zbanować w pliku svhosts w Windowsie adresy IP polskiego, niemieckiego i rumuńskiego - IP te można sprawdzić programem od Microsoftu TCPView.

Wszystko zależy od providera, w moim przypadku max transfer najczęściej uzyskuję właśnie z PL. Próbowałem dziś USA-NY-Chicago, Francję, Włochy i Szwajcarię i z każdego muli okropnie max do 130kB/s .

 

Choć dziś serwery obciążone są dość mocno...

Dołączona grafika

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę zapłacić 9,53 PLN, żeby nie lecieć ;)

Ale gdzie ta magia boxa. I właśnie wypadu po gierkę, a tak nakupuje się w steami 10 gier i nie wiadomo w co grać, to się zacznie, tego się nie skończy, nie ma nic gorszego niż nadmiar, bo wtedy mętlik powstaje. :D

Przynajmniej ja wolę wersję z dvd-case, instrukcją, dodatkami, inaczej się to wszystko obbiera, ale to imo. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już nie chcę żadnych pudełek.

Mam też metal-boxy. Magia jest jak się pierwszy raz otwiera, potem tylko miejsce zajmuje. I jeszcze zawracanie gitary z żąglowaniem płytami. A dodatki to najczęściej jakieś art-booki, które też raz można przekartkować. Z dodatków to mnie tylko soundtrack interesuje.

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie ta magia boxa.

Zwłaszcza w tym nowym, ładnym, pomarańczowym opakowaniu a'la blu-ray :D

 

Haha Prey się skończył :D :D ale za to dali Bioshocka za 4,99 ojro - nicely...

Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie ale tego Preya da rade zarejestrowac na koncie Steam ;) (tak tak, tego za 7zl)

 

Co do Bioshocka bardzo mnie nudzil, kupilem w ostatnia swiateczna wyprzedaz bo byl po 5€ ale sie zawiodlem.

 

Ciekawe co dadza dzisiaj, jak narazie na te 5 dni wyprzedazy skorzystalem tylko w 2 dni i to na sume kolo 60zl razem... Generalnie pierwszy dzien jak narazie najlepszy - GTA IV itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...