Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwiejcie moje wątpliwości... płacąc paypalem nie musimy być posiadaczem karty kredytowej, wystarczy, że przelejemy sobie kasę na konto a gdy skończą się środki na pp wtedy dopiero (opcjonalnie) może pobierać flotę z karty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Mi ostatnio połączyło. Zabrało wszystko z konta pp i resztę, co brakowało z karty. Z tym, że jak bierze z karty to coś tam może doliczyć opłaty. Pokazuje przed zatwierdzeniem i pyta kto sfinansuje, nadawca, czy odbiorca.

 

No chyba mniej więcej tak, raz tylko z karty brałem i chyba nic nie pomyliłem.

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś znów kicha... DMC 4 chyba już był w lepszej cenie, pozatym w CDA był za 14,99zł :D

 

To normalne, że zaraz po 18 ciężko się wbić i coś kupić...

Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie za 100 punktów czy jest opcja by mass efect byl PL? czy da sie to w steamie zalatwic czy trzeba bedzie cos dogrywac (i czy to nie narazi nas na bana)

Wersja steam nie posiada lokalizacji w naszym języku. Możesz ściągnąć sobie spolszczenie kinowe. Bana za to nie wyłapiesz. Btw nie ma to jak polska wersja z dubbingiem, nie każdemu podpasuje Dorociński i Różczka, ale fajnie się gra w pełni zlokalizowaną grę a dialogów jest w niej co nie miara. :)

Na allegro można box'a PL wyrwać za 25zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po wielkich bojach z kartą kredytową, w końcu mi przyjęło tego Mass Effecta. 10 GB do ściągania... No i do tego nie chce nawet zacząć bo serwery przeciążone ;) Takie uroki steama ;] 15 zł za taką grę to aż szkoda NIE wydać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po wielkich bojach z kartą kredytową, w końcu mi przyjęło tego Mass Effecta. 10 GB do ściągania... No i do tego nie chce nawet zacząć bo serwery przeciążone ;) Takie uroki steama ;] 15 zł za taką grę to aż szkoda NIE wydać ;)

To zmień region pobierania na inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie indziej kupiony też nie ma ;)

Spokojnie mozna jeszcze raz przechodzić tą samą, już przypakowaną, postacią lub zacząć od nowa inną klasą. Można sobie jeszcze pobrać DLC po rejestracji klucza.

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...