Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

ceny niektorych gier sa chore.

max pain - 10E

comanche 4 - 9E

silent hunter 3 - 10E

 

te gry mozna kupic za 20zl albo mniej, jak widac na steamie czas nie wplywa na cene gier.

Fakt, ale czasami trafiają się naprawdę fajne okazje vide L4D (miałem kupować na allegro za 34zł, ale kupiłem właśnie via steam dziś)... zresztą ktoś słusznie zauważył kilka stron wcześniej; że polska nie jest targetem dla Valve :D Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj z wartych wymieniena Mirrosr's Edge za 3,74€ i The Secret of Monkey Island™: Special Edition za 2,24€. Miałem więcej pieniędzy nie wydawać, ale jest to silniejsze ode mnie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj z wartych wymieniena Mirrosr's Edge za 3,74€ i The Secret of Monkey Island™: Special Edition za 2,24€. Miałem więcej pieniędzy nie wydawać, ale jest to silniejsze ode mnie. :D

No dziś też fajne gierki do kupienia... taa, też sobie obiecałem więcej gier nie kupować - to się jakieś uzależnienie robi :D Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak ogólnie ktoś wie czy na święta (w tym wypadku grudniowe :P), na steamie są jeszcze jakieś dodatkowe promocje? Rok temu nie miałem zbytnio możliwości kupowania w ten sposób więc nawet się nie interesowałem, do tego doszedł teraz nowy sprzęt więc w końcu mogę zagrać w to co nie miałem okazji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlag, Mirror's Edge na Steamie jest po polsku. U nich z tymi opisami to nigdy nie wiadomo. Jak bym wiedział, to bym więcej kupił :lol:

 

 

edit

O teraz jest w opisie polski, a wczoraj nie było...

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo, trochę kusi za te 15zł zobaczyć, czym się ludzie jarają. I kolejna gra do kolekcji, którą lapek udźwignie (TR: Underworld śmiga pięknie, pomijając koszmarną kamerę). Z drugiej strony pewnie bym odpalił kilka razy i zakończył :lol:

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebrnąłem przez cały temat i mam jedno może głupie pytanie (ale stary jestem i nie wszystko jeszcze jarze) czy kupując grę na steamie gram w sieci z innymi ludźmi czy normalnie tak jak bym instalował grę na kompie i grał sam?

A druga kwestia dotyczy zakupu gry, widzę, że za 3,75 można kupic CS Source, a na alledrogo jest po 25zl. Niestety nie mam czym zapłacić w necie czy ktoś może mnie poratować w tej kwestii? Przelew z PEKAO s.a. moge zrobić w każdej chwili na konto wybawcy :) (w tej kwestii na PW proszę)

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebrnąłem przez cały temat i mam jedno może głupie pytanie (ale stary jestem i nie wszystko jeszcze jarze) czy kupując grę na steamie gram w sieci z innymi ludźmi czy normalnie tak jak bym instalował grę na kompie i grał sam?

To zalezy od gry, czy ma tryby single i multiplayer ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Przebrnąłem przez cały temat i mam jedno może głupie pytanie (ale stary jestem i nie wszystko jeszcze jarze) czy kupując grę na steamie gram w sieci z innymi ludźmi czy normalnie tak jak bym instalował grę na kompie i grał sam?

2.A druga kwestia dotyczy zakupu gry, widzę, że za 3,75 można kupic CS Source, a na alledrogo jest po 25zl. Niestety nie mam czym zapłacić w necie czy ktoś może mnie poratować w tej kwestii? Przelew z PEKAO s.a. moge zrobić w każdej chwili na konto wybawcy :) (w tej kwestii na PW proszę)

1. O ile gra posiada tryb sieciowy to nie ma przeszkód aby grać w sieci, np w CSS masz normalną przeglądarkę serwerów. Natomiast steam to w pewnym sensie platforma społecznościowa graczy tak więc dodatkowo możesz dodawać znajomych do swojej listy, sprawdzać czy grają i w co w danej chwili, dołączać się do ich rozgrywki itd.. Jest sporo możliwości.

 

2. Ja za każdym razem płaciłem kartą debetową (Visa/bank WBK) i nie było problemów. Nie wiem jak będzie w innych przypadku, zresztą poczytaj FAQ na pierwszej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez lyknalem CS:S'a a przy okazji wpadlem na taki dosc ciekawy pomysl.

Jak wiemy sa problemy z tymi przelicznikami cen € i $. Wiec polaczylem sie przez proxy z US i ceny sa w $ co ciekawe, niedosc ze w dolarach to jeszcze tansze niz w euro wiec nie tylko zmienili znaczek ale i nawet cyferki. zobaczcie:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Flashpoint 39.99$ , w Polsce 48.99€

CoD MW2 39.99$ , w Polsce 49.99€

 

ale za to CS:S 5$ w US a u nas byl po 3.75€ :D

 

Moze to komus w czyms pomoze.. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem CS Source, ale jak wchodzę na różne serwery to czesto pisze mi ustaw rate na 25000, poczytałem i dla mojego łącza powinny być takie ustawienia

* rate 25000

* cl_rate 20000

* updaterate 138.89

* ex_interp 0.01

Tylko pytanie gdzie zapisać te dane? Utworzyć nowy plik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...