Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

Niektóre wersje sterowników domyślnie coś tam u mnie ustawiały i od razu miałem możliwość "przywróć" <_< .Nie wiem czemu coś im tam sie roiło ale niekiedy jakieś ustawienie może spowolnić test.Oczywiście zakładam ,że testujesz w XP :wink: .Ale też pewnie jak muśniesz procesor napięciem i pokażesz mu mnożniki i inne zaraz to życia nabierze i po porównywaniu naszych wyników ślady znikną hehe.

@Conti -no w sumie słusznie.Najpierw wiedza potem walka.Czekamy na info co i jak.Przyznam jednak ,że mimo deklaracji zapewne pozostanę przy swojej grafice z czystego lenistwa miast sie napinać na wymianę.Zawsze jednak bacznie śledzę co i jak z Leadtekami gdyż jako były posiadacz ich kart kilku naprawdę nie potrafiłbym się ich czepić tak dobre mam po nich wspomnienia.Nawet po ...5700LE hihi.Sam zrobiłem jej chłodzenie z radiatorami na zapinki w koszulkach.Podkręciła się szokująco -niemal o drugie tyle.Byłem pewien ,że fiknie w kilka dni.Kupiłem okazyjnie i chodzi do dziś w komputerze dzieciaka mojego kolegi.

BTW -szukam chłodzenia lub całej uwalonej grafiki Leadteka 6800GT.Chodzi o tę "omiedziowaną".Może ktoś ma...

Dla posiadaczy Vista 64 okazyjne info -są nowe sterowniki i Sideband już na forum zamieścił swoje na nie "spojrzenie".Numer....nieznany ,bo różnie podają -175.12 lub 175.15(rzadziej) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze a propos wplywu CPU: zmienilem platforme i na E6600 stock, 4GB DDR2-800 CL4, karta krecona jak wczesniej, od razu wynik >10800pkt, bez zadnych trikow czy optymalizacji.

 

Tak wiec, jak widac, X2 na s.939 juz jest za slaby do tej karty...

no AMD to juz dawno bylo wiadomo ze sie nie wyrabia...

natomiast ten wynik 10800 to chyba miales z procem na def (2,4), prawda?

jak na moje oko, to wynik z takim cepem jest za słaby

nie mówiąc już o teście puszczonym np na 3,4 GHz -byłby duzo lepszy...

 

ps- u mnie na niekreconej 8800GT + procek e4300 @ 3GHz mam 11330 ;]

Edytowane przez dia8el

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spinam się ale chyba nieco przesadzasz z wnioskami.Jakie niby jest to "mocne kręcenie" kart 88GT?Dużo wyższe niż np.mojej co uważam za standardzik(mam Galaxy przecież co się do kręcenia nie nadaje hihi)?Chodzi mi o full stable 24/7 jak u mnie, a nie "przeszła marka za piątym podejściem i nowy rekord to XXX"...Co tu zresztą wyrokować na podstawie jednej czy dwóch kart?Równie dobrze możemy napisać ,że jak ktoś chce pograć to powinien omijać Gigabyte szerokim łukiem :rolleyes: .Bo padały ,a i na rev.B mają ludzie kłopoty z nimi.Ale to też wycinek zagadnienia tylko.....Chodzi mi głównie o brak sensu w generalizowaniu czegokolwiek -ktoś ma słabą w OC i zaraz twierdzi ,że wszystkie takie to dno.A jak jeszcze w pobliżu się pojawi druga słaba...No to mamy knota na maksa :lol2: .Żeby było jasne zdaję sobie sprawę z dziwactw Galaxy 88GT ale ,że sie nie nadaje do kręcenia to sie nie zgodzę.Nadaje się jak każda inna i dokładnie to jest problemem.Pisałem o tym do znudzenia -kręci sie jak wszystkie(upewniłem się w sieci i okolicy zanim to napisałem pierwszy raz),a patrząc na jej "uposażenie" można sobie rozdmuchać oczekiwania...A tu zonk -Maluch ze spojlerami udający megasuperrajdcool jeździ jak inne Maluchy -czasem lepiej ,czasem gorzej lub tak samo wyglądając przy tym kretyńsko :rolleyes: .Kwestia sztuki.Dokładnie jak z Galaxy -to samo ale obesra...obklejone "biżuterią lamerów" na którą i ja dałem się złapać :oops: .Rzekłem

Wybacz, zle to ująłem, nie tyle nie nadaje się do kręcenia, co nie ma sensu oczekiwać po niej kosmicznych wyników (bez przestawiania zworki). Natomiast przestawienie zworki wchodzi w grę tylko, jeśli zmienimy fabryczny cooler, co znowu jest absurdem, bo np ja kupiłem tę kartę po to, zeby od razu miec cicho i nie grzebać (i w tym aspekcie karta sprawdza się świetnie - zajmuje tylko 2 sloty i nie przegrzewa się). Owszem, mozna zmieniac chlodzenie, przestawiac zworkę i katować kartę - ale o wiele bardziej ekonomicznym wyjściem jest kupienie jakiegoś taniego 8800gt + s1 i mod biosa na 1.1v. O to mi chodzilo ;) A to, że koledze stabilnie poszla tylko na 650mhz jakos bardzo mnie nie zdziwilo, chociaz to niski wynik nawet jak na galaxy cm hp. Z jednej strony mozna mowic o generalizacji, z drugiej jednak można zauważyc pewną ogólną tendencję - jedne modele kręcą się lepiej, inne gorzej, i co do tego chyba nie mamy wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, zle to ująłem

Ot -niuanse dyskusji.Nie ma o co kruszyć kopii :wink: .

Owszem, mozna zmieniac chlodzenie, przestawiac zworkę i katować kartę - ale o wiele bardziej ekonomicznym wyjściem jest kupienie jakiegoś taniego 8800gt + s1 i mod biosa na 1.1v. O to mi chodzilo ;)

Hahaha -tu sie z Tobą w pełni zgadzam.Jednak masz rację -OC to może i Galaxy ma w miarę(tu moje racje :wink: ) ale zabiegów wymaga niekiepskich i...upierdliwych :lol2: (a to już Twoje racje).

No cóż -jak zobaczyłem Galaxy taniej niż inne(a miałem kilka kolejno i wkurzały kolegów mocnym OC) to się rzuciłem jak łysy po grzebień -myślałem ,że ją specjalnie dla mnie stworzyli :razz: .

Też przyznam ,że może z tą "niegeneralizacją"(na Azota -znów spłodziłem "słowo" :rolleyes: ) to przesadziłem -w końcu kupowałem kiedyś określone marki z racji ich "krętliwości".Obaj pominęliśmy też kwestię ,że Galaxy ma chyba ze trzy rewizje.Moja ma kanty(hihi) ,a są też pozaokrąglane na rogach i z kołkami do radiatora sekcji(hihihi x2).Nie wiem jakie są ich konkretne różnice i...nie wnikam już ale też mogą sie różnić "w praniu".Jedno powiem -jak spotkam przypadkiem jakiegoś szpenia z firmy G. to mam dla niego dodatkowe zasilanie z usługą podpięcia(no tam gdzie i karcie -z tyłu :wink: ) gratis.Mój prywatny wniosek -do kręcenia się nadaje ale faktycznie trzeba nie lubić wiosny aby te kartę do galopu zmusić.Zajęcie dla wytrwałych....Pozdrawiam

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie nabylismy dla kumpla 8800 gt od Gigabyte'a w wersji z podniesionymi zegarami i zmienionym chlodzeniem.

 

Wszystko fajnie tylko , ze teraz ciagle resetuje mu sie komp w trybie 2d.

 

I raczej nie jest to kwestia zasilacza bo siedzi tam Tagan 430W (niby jeden z tych pierwszych ze slaba linia 12V) - a reszta sprzetu jest mocno lightowa niepodkrecone X2 na 939 +2 dyski i naped plyta Asusa na NF4 ultra.

 

Ma ktos moze pomysl co moze byc przyczyna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam szczegółów tego zasilacza ale jak ma słabą 12kę....a pewnie mocną 5kę to oznacza starą konstrukcję nie przystającą do dzisiejszych konfiguracji mimo szacowności firmy.Może to jego wina?Spróbujcie podmienić zasilacz z Twoim, bo to już całkiem normalna konstrukcja uwzględniająca potrzeby sprzętu ,a więc priorytetową linię 12V.Restarty to pewnie blue screeny tylko kolega Twój nie odznaczył opcji "uruchom ponownie" w ustawieniach z grupy "Uruchamianie i odzyskiwanie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... u mnie Tagan U15 430W ciagnal podkrecone 88GT z siga, podkreconego Athlona X2 i wszystko hulalo.

Michaelius nie napisal, jaki to dokladnie Tagan, ale jesli to U15, to raczej przyczyny szukalbym gdzie indziej, bo IMO to nie jego wina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niestety wina kart, które nie wytrzymują fabrycznego podkręcenia - 700/1700/1840 - tym bardziej, że mają gołe ramy i sekcje zasilania.

Pomaga skręcenie taktów, lub jak u mnie wymiana na inny model i nadzieja, że nowa sztuka wytrzyma.

Ja już kupiłem radiatorki na ram i mosfety, bo karta mocno sie rozgrzewa i jakoś nie wierze że pracując w takich warunkach nie zdechnie, choć mam gwary na 3 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie nabylismy dla kumpla 8800 gt od Gigabyte'a w wersji z podniesionymi zegarami i zmienionym chlodzeniem.

 

Wszystko fajnie tylko , ze teraz ciagle resetuje mu sie komp w trybie 2d.

 

I raczej nie jest to kwestia zasilacza bo siedzi tam Tagan 430W (niby jeden z tych pierwszych ze slaba linia 12V) - a reszta sprzetu jest mocno lightowa niepodkrecone X2 na 939 +2 dyski i naped plyta Asusa na NF4 ultra.

 

Ma ktos moze pomysl co moze byc przyczyna ?

wpierw zmieniłbym sterowniki, bo jak na moje oko to nie wina zasiłki

jak to nie pomoze, to imho - uwalona

serwis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już kupiłem radiatorki na ram i mosfety, bo karta mocno sie rozgrzewa i jakoś nie wierze że pracując w takich warunkach nie zdechnie, choć mam gwary na 3 lata.

Jakie radiatorki kupiles na mosfety karty ? Bo ja do swojej Galaxy tez bym chetnie cos przykleil. Na RAMach juz sa radiatorki, ktore dostalem od Zalmana. Ale zasilanie troche sie grzeje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie nabylismy dla kumpla 8800 gt od Gigabyte'a w wersji z podniesionymi zegarami i zmienionym chlodzeniem.

 

Wszystko fajnie tylko , ze teraz ciagle resetuje mu sie komp w trybie 2d.

 

I raczej nie jest to kwestia zasilacza bo siedzi tam Tagan 430W (niby jeden z tych pierwszych ze slaba linia 12V) - a reszta sprzetu jest mocno lightowa niepodkrecone X2 na 939 +2 dyski i naped plyta Asusa na NF4 ultra.

 

Ma ktos moze pomysl co moze byc przyczyna ?

Wina zasilki to nie jest 12V to jej spokojnie starczy ja mam Tagana 380W tak dla przykładu to 12V w Idle to jest 12.34V w stresie 12.20V, 5V Idle - 5.21V stress 5.23V, 3.3 - Idle 3.43V stres 3.4V

Fakt 3.3V i 5 V to mogłaby miec słabsza na rzecz 12V ale jest to niczego sobie zasilka. Aha jak podkrecilem na 3Ghz proca to tez bylo wsio Ok a pomiary prowadzone ze sprzetem jak w sigu. mierzone miernikiem.

 

Co do karty zacząłbym od sterów, tylko ze u mnie w 2D byla oda samego poczatku full stable mialem problemy w 3D ale wrzucilem stery ref. 169.21 z nvidii wczesniej wszystko wyczyscilme Drive Cleanrem i do tej pory jest wsio OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no -nic nie wiemy w sumie konkretnego.Jeżeli to jakiś stary Tagan to na nic porównania do nowych modeli -może mieć lipę na 12V i papa.Karta może i nie trzyma def ustawień ale ...na Allacha -już w 2D by się wywalała?W 2D zanim obciążę grafikę(no bo czystego 2D to u mnie nie ma) to mogę takty kosmiczne ustawić i filmy oglądać.Wiec tam może być stary zasilacz ukierunkowany na 5V nie na 12....Tak jak pisał zresztą Michaelius:

I raczej nie jest to kwestia zasilacza bo siedzi tam Tagan 430W (niby jeden z tych pierwszych ze slaba linia 12V)

Niezbyt znam "historię" tej firmy i jej modele ale zakładam ,że mieli starsze ,nie nadające się mimo wysokiej jakości na dziś konstrukcje.Dodatkowo nic nie jest wieczne -może po prostu klęka(obciążany "wbrew naturze" nie na tej linii co przewidywano kiedyś tam)

Odwrotnie biorąc kwestię można spróbować użyć współczesnego zasilacza np.400W ze szczątkową mocą na 5V do napędu komputera starego -nic mu mocne 12V nie pomoże jak będzie presja na 5ce.Może pochodzi ale ciekawe jak długo?

Może też grafika być uwalona fabrycznie/przykombinowana po serwisowa -jesteśmy ciągle w PL(mnie to cieszy zresztą :razz: )

Oczywiście sterowników pogmatwanych nie można wykluczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie problemy w 2d zwykle pojawialy sie u ludzi, ktorzy nie przestawili pci-express frequency na 104-105 MHz (def jest chyba 100).

 

@Speedstar - te stery to kupa, polecam 174.74 modded by Side ;)

 

Btw miron72, nasza dyskusja oraz fakt, ze s1 rev.2 jest dostepne za 69zl w zenfist.pl sklonily mnie do wymiany chlodzenia, jednak nie odpuszcze i pobawie się zworką ;)

Edytowane przez darkx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw miron72, nasza dyskusja oraz fakt, ze s1 rev.2 jest dostepne za 69zl w zenfist.pl sklonily mnie do wymiany chlodzenia, jednak nie odpuszcze i pobawie się zworką ;)

Sekcja bracie ,sekcja potrzebuje aluminium :wink: .Z "obu maniek" proponuję czyli na grzbiecie też(puszczałem wcześniej jakąś słabą fotkę co tam umaiłem ze starego radiatora).Jest strasznie drażliwa i w Galaxy musi pykać mocniej -właśnie ze względu na zworkę i V większe na GPU.A temperatury wspaniale podnosi cienkie(dosłownie i w przenośni) PCB -6(sześć) warstw(tfu tfu tfu -obym już na takie nie trafił :rolleyes: ).PCI ma def faktycznie 100.U mnie bez różnicy nawet na 130....Kolega mi pisał na gg ,że u niego jakieś szczątkowe punkty w 3D się pojawiły przy podobnych taktach ale śmiał się sam z tego -w granicach błędu.Aaa -pewnie wiecie ale przypomnę ,ze nowy mark Vantage puścili dzisiaj.Ja się nie skusiłem -w to się nie da grać <_<

EDIT -zanim sie w koszta wpędzisz może półśrodek testowy?Mocny nawiew z zewnątrz na kartę i przełożenie zworki plus OC i testy.Jak sztuka niezbyt(życzę jak najlepszej!) to może bez sensu kasę wydasz.A tak dowiejesz sprawę tymczasowo nawet wentylatorem pokojowym i będziesz coś wiedział.Ja używam takich ze starych zasilaczy(mam stado ze....śmietnika w garażach podziemnych.Ktoś ułożył całą stertę popalonych z wentylami więc je rozprułem.BTW -te kosze to majątek -kiedyś facio tam położył koło kubła...lampę do Mesia w124 piękną i kompletny grill ze znaczkiem plus dwie opony na dwa sezony!Ale się obłowiłem -mam garaż koło kubłów zaraz więc zdążyłem dobiec haha.Widziałem przy nich kiedyś szarpaninę dwóch kierowców o mój fotel od w123 ,którego miałem kilka lat temu.Był podniszczony ,a chłopy poważne ale...śmietnik zmienił ich w bestie niemal :lol2: :lol2: Koledze do Opla tam opony znalazłem aż oczy przecieraliśmy w tak dobrym stanie.To tak na humor wspominki....Acha -te piękne czasy minęły już.Chyba ,że ktoś bańki po oleju zbiera.Sideband na bank wie o które garaże chodzi -pod "pawilonami" :wink: )

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, ze nie chcę oglądać 90 stopni na rdzeniu, wiem, ze karta moze to znieść, ale jakos nie chcę kusić losu ^^

 

Kasę wydam raczej z sensem tak czy inaczej, bo crysis juz teraz rozgrzewa rdzeń do 75 stopni, nie chcę myśleć, co się będzie działo w lecie :wacko:

 

Plan jest taki, zeby na s1 wentyl 120 mm @ 1000 rpm umiescic centralnie nad sekcją zasilania (zastosowalem ten "patent" z s2 i 8600gt sonic+, sprawdzal sie swietnie). Oczywiście rewers karty rowniez bedzie oradiatorowany z racji tego, ze zostalo mi trochę żelastwa z s2. W ostatecznosci wyprowadze dodatkowy nawiew na rewers, chociaż chciałbym tego uniknąc, bo w budzie i tak juz jest ciasno <_<. Pozyjemy, zobaczymy, w razie czego sprzedam s1 rev 2 z niewielka strata.

Edytowane przez darkx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michaelius

Karta grafiki o której wspominasz jest po prostu za mocno podkręcona, to co mówi adnet to prawda, z resztą wejdź na stronę komputronik i poczytaj komentarze na stronie tej karty - tam ludzie też narzekają na problemy jakie masz Ty i Twój kolega z tą grafiką.

Wg mnie to możesz dogadać się łagodnie ze sprzedawcą żeby Wam zwrócił pieniądze bo sprzęt nie działa, a jak to nie skutkuje to reklamuj tę kartę na "niezgodność towaru z umową" i wtedy powinniście dostać kasę z powrotem (tak mi podpowiedział Powiatowy Rzecznik Konsumentów - ale to takie radykalne i formalne rozwiązanie). Życzę powodzenia.

Pozdros

swenor27

Edytowane przez SWENOR27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

poczytałem ostatnich pare stron tego tematu i zauważyłem, że do procka taktowanego około 3GHz nie warto brać karty pokroju 8800gt (jeśli się mylę to mnie poprawcie), obecnie mam e2160 na default (zamierzam podkręcić do około 3 GHz) - skoro karta pokroju 8800gt będzie się tu nudzić (a więc nie ma sensu przepłacać) to jaką inna grafę polecicie? gram w fpsy w 1024x768 (no taki monit, a na lcd 19 cali nie ma kasy) +2 aa i 4 af.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał o radiatorki na mosfety do GB8800GT. To nie mój patent, ale kilkanaście postów wczesniej były fotki właśnie z Gigabyte - koleś pociął radiatorki pentagrama na pół i ponaklejał na mosfety. Podobnie, ale nieco inaczej ramy na zasilanie montuje MSI w wesji Zilent i Galaxy w wersji z chłodzeniem dwuslotowym - taki długi radiator na mosfety montowany na dwóch kołkach

 

hej

poczytałem ostatnich pare stron tego tematu i zauważyłem, że do procka taktowanego około 3GHz nie warto brać karty pokroju 8800gt (jeśli się mylę to mnie poprawcie), obecnie mam e2160 na default (zamierzam podkręcić do około 3 GHz) - skoro karta pokroju 8800gt będzie się tu nudzić (a więc nie ma sensu przepłacać) to jaką inna grafę polecicie? gram w fpsy w 1024x768 (no taki monit, a na lcd 19 cali nie ma kasy) +2 aa i 4 af.

To 9600, ale cena jest nieopłacalna, bo różnica do 8800GT to ok 100zł, a w wydajności do 20%, a np Gigabyte 8800GT fabrycznie OC mozna łyknąć już za ok 530zł. Ewentualnie Radeon 3870 ~500zł, ale cena nieco wieksza niż 9600, który jest wydajniejszy.

Sugeruje jednak 8800GT bo walniesz AAx4 AFx16 i jest git, a jak zmienisz na LCD to nie pożałujesz

post-936-1209412046_thumb.jpg

Edytowane przez adnet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki adnet - rzeczywiście jak dam AAx4 AFx16 to będzie pięknie

darks - pytanie zadałem tutaj ponieważ Wy jesteście obeznani bezpośrednio w temacie gfów (i w szczególności 8800gt), poza tym czasami trudno określić, gdzie post powinien się znajdować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki adnet - rzeczywiście jak dam AAx4 AFx16 to będzie pięknie

darks - pytanie zadałem tutaj ponieważ Wy jesteście obeznani bezpośrednio w temacie gfów (i w szczególności 8800gt), poza tym czasami trudno określić, gdzie post powinien się znajdować

Z wymienionych powyżej kupuj najszybszą kartę , na jaką cię stać, tym bardziej, że ceny śmiesznie się różnią. Ponieważ nie ma czegoś takiego jak ograniczanie karty przez procka. Po prostu w grach i benchmarkach część pracy wykonuje procesor a część karta grafiki. Czyli ze słabszym prockiem będą słabsze wyniki. Jednak szybsza karta zawsze swoją pracę wykona szybciej.

 

Właściwiej byłoby powiedzieć, że słaby procesor jest wąskim gardłem systemu dla osiągnięcia wyższych wyników w grach czy benchmarkach, niż że ogranicza kartę graficzną. Czyli 8800GT będzie zawsze szybsza niż np. 8800GS. Jak zmienisz procesor to karta dalej będzie OK, a system dostanie kolejnego kopa w grach i testach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wymienionych powyżej kupuj najszybszą kartę , na jaką cię stać, tym bardziej, że ceny śmiesznie się różnią. Ponieważ nie ma czegoś takiego jak ograniczanie karty przez procka. Po prostu w grach i benchmarkach część pracy wykonuje procesor a część karta grafiki. Czyli ze słabszym prockiem będą słabsze wyniki. Jednak szybsza karta zawsze swoją pracę wykona szybciej.

 

Właściwiej byłoby powiedzieć, że słaby procesor jest wąskim gardłem systemu dla osiągnięcia wyższych wyników w grach czy benchmarkach, niż że ogranicza kartę graficzną. Czyli 8800GT będzie zawsze szybsza niż np. 8800GS. Jak zmienisz procesor to karta dalej będzie OK, a system dostanie kolejnego kopa w grach i testach.

Zacnie Waść prawisz...

:)

Edytowane przez dia8el

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na e2160 i 8800gt(stock) różnica w mark05 była:

między 3ghz - 3,2ghz ok 2tyś pkt, a jak już podkręciłem o kolejne 100mhz do 3,3 to skok był tylko o ok 200pkt...

Reasumując 3,2ghz na e2160 jest w sam raz do 8800gt@stock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...