Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie grałem w BF2 ale z tego co oglądałem na YT to właśnie wake island wypada dosłownie marnie...

 

PS. dzięki za minusiki -.-

 

 

. żałuje że kupiłem ten dodatek przez allegro gość sprzedał 50 kluczy...

mogłem kupić przez origin no cóż człowiek uczy się na błędach.

 

Panowie - jaka jest najlepsza bron dla odpowiednich klas żołnierzy?

 

 

Przeciez kazdemu pasuje co innego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na kocie ~60h gry w BF3 i z tego co zdążyłem zauważyć to przez cały ten czas gra potrafi się sypać,

a to przez Origin, a to PB szwankuje, albo po prostu gra nie wczytuje mi mapki drugiej.. więcej nerwów

niż rozgrywki, no i nadal mnie się nie podoba rozwiązanie z przeglądarką internetową. znacznie wydłuża

to czas i nie tylko, już lepiej wszystko było skomponowane w BD2. CO do samej gry no to fajnie się

pyka lecz servery bez pb są pełne cheaterów ... na dodatek jeśli nie ma zakazu m320/rpg/usas itp..

to gra się do D#py bo po prostu te bronie powinny być całkiem zakazane baz dostęp do nich powinien mieć

jeden góra dwie osoby na stronie USA/RU.. Snajperzy już są mniej upierdliwi, da się spokojnie pograć

a gra samym właśnie "kamperem" nie jest taka łatwa wcale. Fajnie że na mapce widać claymore i miny..

bo tak to tego było naciupane miliony na mapie.

 

maszyny latajace w tej grze to dla mnie tragedia/.. - niestety nie odpowiadają mi zupełnie..

Mapki, hm.. co do nich to kolejny dylemat gdyż jednak nie wszystkie są fajne...

po dłuższej rozgrywce śmiem twierdzić że nie które są kompletnie nie przemyślane... i wymagają poprawy..

Operation firestorm to już w ogóle żenua dla mnie..

 

Jednak wiele osób narzekało na metro i bazar albo caspian ale tak naprawdę to jedne z najlepszych dla mnie map

no i przeprawa przez sekwanę też.

 

liczę że jeszcze się doczekamy jakiegoś konkretnego dodatku :)

 

 

PS.

 

Mam takie poważniejsze pytanie gdyż niebawem będe myślał może nad zmianą sprzętu a konkretnie coś

4 jajowego albo 6 by się przydało ale teraz jak na razie ciekawi mnie czy 4 jajka dadzą mi dużego kopa

w BF3? przy rozdziałce natywnej na 19" ekranie i grafie z podpisu? czy to różnica np. 5-8 FPS czy

bardziej znaczna? obecnie gram spokojnie na medium/high i 1280x1024 ( fps nie mniej niż 35)

Edytowane przez SubMaFioZo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SubMaFioZo

 

Ciebie to chyba sponsoruja Activision albo inna grupa ludzi ;)

 

Co do twojej planowanej zmiany proca to przy tej karcie moze uzyskasz +4-5 fps

jako podstawke pod pozniejsza rozbudowe mozesz smialo brac cos na Intelu SB np i5 2500K

puszczasz go na 4.3GHz + pozniej nowego radoslawa 7870 i bedziesz mial wypas.

 

Juz zaliczylem wszystkie 4 mapy jak narazie poza Wake Island oceniam je jak najbardziej pozytywnie

sa zdecydowanei trudniejsze w rozgrywce niz Grand Bazzar czy Sekwana , o wiele latwiej wychaczyc kulke z niewiadomego kierunku

ratio w nowych mapach spadlo mi do polowy a to o czyms chyba swiadczy , trzeba sie uczyc tych zakamarkow od nowa .

 

Jezeli ktos spedzil np 60h w BF3 i nie jest znudzony gra to polecam to DLC z pelna odpowiedzialnoscia .

Edytowane przez Mario2k
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario2k he he nie nikt mnie nie sponsoruje , wyraziłem swoje zdanie i to wsio :D

mnie jak najbardziej ciągnie do dodatku ale nie do wake island :D - niestety nadal nie mam klucza i to już jest

karygodne.

 

PS. dopowiem że BC2 znudziło mi się po 60h :D

 

PS2. No to może zmianę pc przeniosę w dalsze plany a zajmę się swapem silnika w swoim autku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odezwij się do jonasa z forum, on jest fanem golfów i robił już kilka swapów v8 do nich. ;>

 

Staty z nowymi gunami - ~Symthic.com: REAL Battlefield 3 Charts: Damage, Time to Kill, Accuracy, Vehicle, Attachments + Stats and Mechanics

 

Szkoda, że dali mg36 bez "c" (dobrze mówię ?, bo nie mam exp jeszcze , ten z bc2 miał fajowy celownik, coś jak noktowizor z bf3. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponoć możliwośc gry :D w b2k nie wiem jak to jest :D nie znam się za bardzo na tym wszystkim BF to moja jedyna gra multi

 

 

LOL! kolejny problem kupiłem b2k na origin jednak i zaplaciłem paypalem

i mimo wszystko nie mam nic w bibliotece gier w origin ani potwierdzenia na mail ze kupiłem gre..\

 

brak mi słow już...

Edytowane przez SubMaFioZo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde wpisalem kod do orign , zaakceptowalo . No i teraz chce wejsc na jakis serwer z dodatkiem to mi wyskakuje ze go nie mam a w profilu jak byk "Eraser_PL now has access to Back to Karkand for Battlefield 3 " Klikam w orign szukaj aktualzacji i wyskakuje ze gra aktualna.. No i kurde co z tym fantem zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z jakiego zrodla masz klucz?

mam ten sam komunikat

kupilem na keye.pl

ale dopiero po zakupie doczytalem sie w opisie ze klucz jest aktywny od 20.12

w battlelogu normalnie mam napisane ze produkt dodany i znaczek b2k tez jest

 

fail na wlasne zyczenie z pospiechu zaliczylem;P

 

e1

pewnie w zaleznosci od regionu/kraju rozne daty aktywacji sa

to co jest np na sendit.com ma date 15.12

Edytowane przez yngwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafiozo - mam też prawie 60h gry i wywaliło mnie chyba z 5 razy z czego 4 pewnie dlatego że mam problemy z netem. Zrób sobie porządek z hardem i softem a później mów że ci gra nie chodzi. Narzekasz na Bf3 to zagraj w CoDa.

 

Sharqi rzeczywiście chyba jest najlepiej przemyślaną mapą. Ale jak i w bf2 widać że dobry heli na tej mapie załatwia większość meczu. Oczywiście da sie grać ale nie jest lekko :) Są gdzieś na mapie działka przeciwlotnicze rodem z bf2? Przydałyby się strasznie :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok

to co wczesniej pisalem o dacie wydania najwyrazniej nie ma znaczenia

wlasciwie to rada jonathana pomogla

nie usuwalem cookies co prawda ale zwykly logout a potem login rozwiazal sprawe,

b2k dziala juz jak powinno

sprobuj w ten sposob Sewer

Edytowane przez yngwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dresiarz_biczysz

ath -> nienawidzę vw -.-

 

PS. kasę już odzyskałem od cdkey24 nie polecam tego serwisu!

 

 

Panowie gdzie indziej kupie back to karkand byle nie przez origin?

 

 

Ja od nich kupiłęm przedpremierowy BF3 LE, oczywiście nie mieli w dniu premiery, prawie 600 osób kupiło i czekało na zwrot gotówki.

 

Taki back to karkand działa z ruską wersją ?

Edytowane przez Dresiarz_biczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze G500 i gra w BF3 ?? Jak tak to na jakim sofcie gracie ?? Macie problemy, ze czasem mycha lapie zwiechy ?? Bo nie mam pomyslow na mojego G500, poprostu sie w trakcie grania przycina jak cholera i wycelowac nie idzie ;/

 

Podlaczylem dziadka MX500 i chulaj dusza piekla nie ma, mysz zasuwala jak glupia az mi sie plynniej na ekranie zrobilo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porządek z softem to ja mam jak mało kto chyba bo jestem przewrażliwiony... no trudno - sypie się troche ten BF3 xD

 

oo po godzinie 18 już nic się przykrego nie działo z bfem...

 

Panowie, z z tego dodatku to tylko Strike to karkand mi się podoba - LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze G500 i gra w BF3 ?? Jak tak to na jakim sofcie gracie ?? Macie problemy, ze czasem mycha lapie zwiechy ?? Bo nie mam pomyslow na mojego G500, poprostu sie w trakcie grania przycina jak cholera i wycelowac nie idzie ;/

 

Podlaczylem dziadka MX500 i chulaj dusza piekla nie ma, mysz zasuwala jak glupia az mi sie plynniej na ekranie zrobilo :D

 

Mam i śmiga, nawet przyciski boczne mam wszystkie skonfigurowane ;) może masz za wysoką szybkość sondowania myszy ( u mnie na 500)

 

Wersja SP: 5.44.5

Wersja sterownika: 5.30.67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i śmiga, nawet przyciski boczne mam wszystkie skonfigurowane ;) może masz za wysoką szybkość sondowania myszy ( u mnie na 500)

 

Wersja SP: 5.44.5

Wersja sterownika: 5.30.67

 

Sondowanie mam na 800, no nic sprawdzimy czy dziala na nowych sterach a jak nie to mycha na gwarancje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze G500 i gra w BF3 ?? Jak tak to na jakim sofcie gracie ?? Macie problemy, ze czasem mycha lapie zwiechy ?? Bo nie mam pomyslow na mojego G500, poprostu sie w trakcie grania przycina jak cholera i wycelowac nie idzie ;/

 

Podlaczylem dziadka MX500 i chulaj dusza piekla nie ma, mysz zasuwala jak glupia az mi sie plynniej na ekranie zrobilo :D

 

U mnie wszytko ok. Nie zauważyłem jakiś problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sondowanie mam na 800, no nic sprawdzimy czy dziala na nowych sterach a jak nie to mycha na gwarancje ;)

 

Hmm jak na 800? skoro w SP masz do wyboru: 125,200,250,333,500,1000

 

żeby nie było OT to wspomnę tylko ze dodatek jeśli chodzi o mapki jest bardziej dynamiczny, imo dobrze ze zagęścili "flagi" bo nie ma przestoju i takich miejsc jak np "schody w metrze" gdzie walka stoi w jednym miejscu przez większość mapy ;) choć faktycznie dostać kulkę z niewiadomego kierunku obecnie to nie problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...