Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

rpg vs inf ;p nie ma w tej grze chyba gorszego lamerstwa

Epic Fail.

Odnośnie video "Rpg rage" wszystko fajnie, ale na jego miejscu nie chwaliłbym się akcjami typu rpg vs inf

Gdzie ty na Boga widzisz na tym filmiku, że on wali z rpg do inf, chodzi o tych paru snajperów na dźwigu ? :mur:

 

...ta płaczecie jak stare baby, resp kill, snajperzy, mav, "mortary" i tak dalej. Ja chyba gram w inna grę bo nic takiego mnie nie spotyka. Od mav zginąłerm raz, od moździerza kilka, snajperzy przeważnie dostają kose w plecy po zabiciu mnie. Rpg to skuteczny sposób na "recon" w budynkach czy leżących w jakieś stercie gruzu czy śmieci "wspomagaczy". Jak wam coś nie pasuje to poszukajcie serwery na których panują inne zasady, wasze zasady, a nie biadolicie. Bawi mnie jak na mapach CQ 64, admin spamuje czat, "gramy bez moździerzy", których to skuteczność na takich mapach jest znikoma.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KaszaWspraju

 

 

Tu sie z toba zgadzam , placza Ci co najbardziej w dsupe dostaja t.z placzki :)

Ja tam nie widze problemu ze ktos uzywa rpg , powiem wiecej rpg na Sekwanie cudowna bron na kamperow chowajacych sie po pietrach .

Wszystko jest OK mortar nie razi za bardzo zginolem od tego moze z 4-5 razy na 150 godzin gry .

 

 

Najbardziej mnie wpienia ten LeaderBoard z poprzedniej strony , jak goscie maja po 30-40 kill'i na minute i nikt tego nie Bannuje !! ??

inny cheater w 6 godzin gry zalicza Rank 45 to sa 100% oszusci i powinno to byc bannowane od reki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O hehehe. Jak wymusić dx 10, też nie chcę dymu. :D

 

powaznie pytasz? bo da sie

RenderDevice.Dx11Enable 0
do user.cfg

ale przeciez to juz tu chyba bylo napisane przy okazji fxaa

Edytowane przez yngwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na moim sprzęcie (sig) odpale dodatek 'Back to karakand' (chodzi mi o płynną grę)? Wizja powrotu na stare mapy jest bardzo kusząca :)

Edytowane przez Sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dresiarz_biczysz

Dodatek działa z rusk.ą wersją, sam tak gram już od 2 godzin. Ta mapa na wyspie ssie po całości, reszta jest fajna. Fajnie się na trochę oderwać od caspiana i metra. W podstawce tylko 3 mapy mi się podobają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykowałem i kupiłem ten dodatek. Teraz, aż odechciało mi się grać w zwykłego bf3. Tu jest akcja, wręcz za dużo akcji, czasami aż nie wiem co się dzieje :lol2: , a wszystko to na dobrze znanych mapach (lekko zmodyfikowanych).

Minusem jest bardzo duża trudność gry, niektórzy są tak dobrzy, albo mają takie czity, że można się zirytować. Drugi minus to brak mojej ukochanej Dragon Valley :(

 

Jak na razie na moim sprzęcie gram w 1920x1080 detale na low i mam max ok 45fps minimum ok 20-21(bardzo rzadko) w większości 30-35fps, a więc ujdzie, próbowałem inne ustawienia z mniejszymi rozdziałkami i większymi detalami, jednak gra wyglądała gorzej, poszarpane krawędzie itp. Teraz w rozdzielczości full HD mogę przyznać, że gra grafika jest dużo bardziej szczegółowa niż w bfbc2, jednak dla mnie bynajmniej nie jest to plus i nie zmieniam zdania, że jest dziko ;) Kartę jednak wymienię (jak opadnie świąteczny szał).

 

Cholernie warto mieć quada do tej gry, na c2d@3GHz w tej rozdziałce gra miała 15-17fps i była już niegrywalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sens

 

Jaki masz nick w BF3 ? co do cheaterow to na moj gust jakies 2-3 procent kupuje cheaty ,

juz za 15 euro ponoc mozna kupic usprawniacze na miesiac/dwa potem taki gostek robi Rank 45 w mniej niz 10 godzin gdzie normalnemu graczowi zajmuje to okolo 100h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mały narząd i jak niską samoocenę trzeba mieć, żeby używać cheatów :lol: ? Ale jak wzrasta EGO jak ubije się takiego asa z noża B-)

 

Nicka nie podam bo siara przez K/D Ratio :)

 

Troszkę wrażeń:

A śmigłowce jakie stabilne w opadaniu bez pilota :D

Aha i w b2k USMC ma zaje*stą początkową snajperkę :)

Edytowane przez Sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest coś czego nie mogę zrozumieć. Po jaką cholerę używać cheatów w FPSach? W MMORPG to jeszcze można zrozumieć, bo na postaciach/itemach/kasie da radę zarobić parę złotych, więc botowanie itp. może być opłacalne. Ale np. w BF? Przecież tam liczy się tylko fun z gry, a różne podejrzane programy tylko go odbierają. A nawet jeśli nie, to ile czasu można się pośmiać z K/D = 50? 5 minut?

Niektóre zjawiska na świecie są tak idiotyczne, że aż niesamowite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modd

 

Jaki sens uzywac Cheat'y

Jaki sens oszukiwac w sporcie ? dopalacze bierze ponad polowa zaowodowych sportowcow , sa tacy co uwazaja ze bierze je ponad 90% .

W Kulturystyce profesionalnej biora wszyscy !!!

 

Taki gostek za pomoca cheatow w BF3 w ciagu 40 godzin zalicza Rank 60 Ja beda napierniczal 180h zeby ten rank osiagnac

zakladajac ze gramy dla Rangi to ile ten gosciu zaoszczedzi czasu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale kto gra dla rangi ? Rozumiem - odblokowanie jakiejś giwery albo dodatku do niej to już jest mobilizacja ale dla rangi przy nicku ? ;/ Nigdy mnie to nie kręciło, nie wiem jak innych.

 

Wczoraj po dłuższej przerwie spędziłem ze 3h na serwerach z B2K - mapa karkand jest świetna. Typowo miejskie potyczki. Ma to oczywiście wielka wadę (wszędzie ktoś się może czaić, życie trwa dość krótko) ale intensywność rozrywki wynagradza to. W końcu walka o każdą ulicę każdy budynek :D + niszczenie ich :D jestem bardzo zadowolony z dodatku.

 

ps. Chciałem sobie trochę polatać na padzie od xboxa360 - o ile w samolotach jest wygodniej (wykonywanie nagłych i długich skrętów) o tyle w heli już lepiej lata mi się na myszce. Nie wiem jak się rozglądać na padzie w samolocie ? bez tego latanie traci klimat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po latach, mam pytanie bo dziś jest promo na orginie i można liznąć BF3 za gorsze. Czy na 8800GTS jest sens grać? Czy dla 1920x1080 muszę wymienić kartę na 560Ti czy jeszcze coś mocniejszego (nie bardzo widzę sensu dla jeden gry)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heee nieźle a miałem dziś sobie kupić bo dobra cena nie całe 7 dyszek ale jednak odpuszczę.

Dzięki za filmik widać ze bf3 ma potencjał ;)

Edytowane przez ememiks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esencja MP na PC. ;)

 

http://battlelog.bat...er/Xiao-Xi-0v0/

 

Gdzie mozna zglaszac tego typu oszustow jak ten koles Xiao-Xi-0v0 ???

 

Niech kazdy z nas przylapie kilku w miesiacu bedzie czysciej na serverach .

 

 

b.t.w

 

Kiedys jak BC2 byl swiezo na rynku widzialem porownanie ilosci cheaterow BC2 Vs CoD , w tym drugim blisko 1/3 jechala na ulepszaczach ale teraz widze ze BF3 tez przegonil BC2 w tym temacie . :/

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PC: Mouse+Resolution problems [Archive] - Battlefield 3 Forums

 

Ktoś może wie jak całkowicie rozwiązać problem o którym mowa w liku powyżej czyli problem z błędnym funkcjonowaniem myszki w menu. Na lapku mam taki błąd na stacjonarym już jest ok pewnie to kwestia sterownika ale może jest jakiś fix na to o którym nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dresiarz_biczysz

Czemu w podboju w karkandzie nie ma dwóch baz tylko jedna ? Jedna drużyna ma zawsze wszystkie bazy i trzeba je odbierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale kto gra dla rangi ? Rozumiem - odblokowanie jakiejś giwery albo dodatku do niej to już jest mobilizacja ale dla rangi przy nicku ? ;/ Nigdy mnie to nie kręciło, nie wiem jak innych.

Zdobycie rangi daje satysfakcje - ale zdobycie uczciwe ciężką "pracą". W BF3 i tak jest za łatwo, w BF2 wymagało to sporo walki i za każdym razem miałem ciary na plecach słysząc te werble :) Tutaj niemal zero emocji...więc zdobywanie tego za pomocą cheatów zabija resztki tego czegoś.
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...