Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może jak przenieść Bc3 na inne konto ? Chciałem sprzedać tą grę, ale dopisałem ją do mojego głównego konta gdzie mam inne gry.

 

 

Czy aby w tym samym celu nie wymyslili Origin Account ? raz zarejestrowana gra pozostaje przypisana na zawsze do konta :/

pewnosci nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za łatwe :D bez balansu dla nobow z unlockami, w BF2 brales M16 i jak miałeś skila to kosiłeś wszystkich w BF3 to tak nie działa nie masz unlockow to "nic" nie zdziałasz o heli nie wspomnę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za łatwe :D bez balansu dla nobow z unlockami, w BF2 brales M16 i jak miałeś skila to kosiłeś wszystkich w BF3 to tak nie działa nie masz unlockow to "nic" nie zdziałasz o heli nie wspomnę :)

 

O RLY?

Mi starczylo dobic do M416 by jakos napierniczac...

pozniej bawilem sie innymi gunami i klasami... ale ta m416 caly czas jest DA BEST ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O RLY?

Mi starczylo dobic do M416 by jakos napierniczac...

pozniej bawilem sie innymi gunami i klasami... ale ta m416 caly czas jest DA BEST ;]

 

No widzisz... -> ODBLOKOWAC <- M416 i git a w BF2 BEZ unlockow się kosiło ;) wystarczył skill :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj mam problem z zalogowaniem sie do Origin.. albo wyskakuje komunikat o tym ze jest błedny login lub hasło.. albo żebym sprawdził stan połaczenia z internetem.. ocb czy ktoś też ma podobny problem.. ?? na battlelog'u loguje sie bez problemów a na Origin za chu$%@ nie mogę..

 

 

 

 

udało sie rozwiazać probleem.. ;)

 

odpaliłem Windowsa w trybie awaryjnym z obsluga sieci.. i bez problemu sie zalogowalem do origin.. ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten jego poczatkowy celownik.... zaslania poprostu wszystko ;/

 

 

Dokladnie tak , na poczatku zanim dostaniemy Holo jest tragedia , strzelalem Famasem prawie po omacku , ratio spadlo do krytycznych wartosci.

Aczkolwiek warto bylo pocierpiec .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyy. Ja w stacjonarnym Empiku widziałem po 54.99, a na stronie faktycznie jest obniżka do 46.99. Ale teraz tak patrząc musiałbym wydać na nowe BF3 + B2K ze dwa razy tyle, co dałem w preorderze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czemu po ściągnięciu i instalacji zamiast gry włącza się przeglądarka ze stroną battlelog? Stronka oczywiście nie działa poprawnie na Operze, więc odpaliłem ją na IE wybieram serwer klikam dołącz i nic się nie dzieje...

Klucz oczywiście oryginalny.

 

Bad Company 2 działa ok.

 

Z góry dzięki za pomoc,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WStronka oczywiście nie działa poprawnie na Operze, więc odpaliłem ją na IE wybieram serwer klikam dołącz i nic się nie dzieje...

 

Działa w Operze bez problemu. Ten napis na górze strony o niekompatybilności można sobie wsadzić między bajki. Jakiego masz antywirusa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...