Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz tutaj

 

Wyraźnie masz zaznaczone dokąd masz dojść - przeciwnicy będą się respawnować cały czas.

 

 

 

No własnie w tym rzecz, że ja do nich nie strzelam, od razu biegnę za tym gościem. I kuca tak nonstop. :/ Teraz robię znowu reinstall gry. Zobaczymy czy jak poczekam chwilę przy autach to będzie mógł normalnie isć. A i dodam że kuca ich dwóch, a nie jak na filmiku większość z kompani i jak się podchodzi, to biegną w stronę schodków.. Ja jak podchodzę, to jak kucali tak kucają, i nic się nie dzieje, nawet jak sam pójdę po tych schodach aż do zamkniętych drzwi na końcu mostu... Więc coś jest definitywnie zjechane.

 

 

Btw. Wczoraj z tego co widziałem wyszła aktualizacja prawie 500mb do gry. Pobraliście? Mi się dopiero teraz po reinstalacji pobiera.. http://imageshack.us/photo/my-images/543/aktual.jpg/

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie w tym rzecz, że ja do nich nie strzelam, od razu biegnę za tym gościem. I kuca tak nonstop. :/ Teraz robię znowu reinstall gry. Zobaczymy czy jak poczekam chwilę przy autach to będzie mógł normalnie isć. A i dodam że kuca ich dwóch, a nie jak na filmiku większość z kompani i jak się podchodzi, to biegną w stronę schodków.. Ja jak podchodzę, to jak kucali tak kucają, i nic się nie dzieje, nawet jak sam pójdę po tych schodach aż do zamkniętych drzwi na końcu mostu... Więc coś jest definitywnie zjechane.

 

 

Btw. Wczoraj z tego co widziałem wyszła aktualizacja prawie 500mb do gry. Pobraliście? Mi się dopiero teraz po reinstalacji pobiera.. http://imageshack.us...543/aktual.jpg/

 

Ta 12 razy mi sie sciagala... Robie formata... Zlituj sie Panie!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby mi ktos podpowiedziec co mam nacisnac aby opuscic bron w misji "Kafarow", kiedy rozmawiam z Dima przy basenie? Nic nie moge zrobic, przychodzi Cole i po chwili mnie zabija... nie wyswietla sie zadna podpowiedz, nie mam pojecia o co tam chodzi :D

 

# W koncu!! udalo mi sie chyba za 15razem :D

Edytowane przez kekq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie licz na wyższą wydajność tesselacji w nowych radkach , ta sama architektura. Poza tym nie każdy jest obyty ze sterami i nie wie gdzie ograniczyć factor tesselacji. A oficjalne testy gry są wykonywane na stockowych ustawieniach sterownika i byłby płacz/lament czemu na radkach jest niegrywalnie , a wyniki idą w świat. Nvidia bardzo mocno współpracowała przy bf3 także mogli wpłynąć na developerów by ograniczyć tesselacje , inaczej musiałbyś mieć 580gtx sli by jakoś pograć w sp. Poza crysisem 2 nie ma gry na rynku , która by coś więcej korzystała z tesselacji i długo to się nie zmieni.

 

CGN to ta sama architektura? Ja myślałem że zupełnie nowa, podobna do NV, czytając artykuł na AnandTech dość dawno temu.

 

 

Dla mnie to jest kompletnie niezrozumiałe, żeby w natywnej grze DX11 nie wykorzystać porządnie jednego z podstawowych ficzerów tego API. W takim razie grafika chyba nigdy do przodu nie pójdzie, skoro zawsze będą wszystko dopasowywać do słabszych kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dwie ostatnie rundy zamknalem na pierwszym miejscu na CQ Caspian Border z dosc dobrym stosunkiem kill/death, ale calosciowo ratio ciagle na minusie :/ Mysle, ze bedzie teraz co raz lepiej, choc niektore rundy calkowicie spalone. Oczywiscie jak grac to tylko na serwerach hardcore, bo te normalne z zaznaczaniem przeciwnikow i paskiem zycia sa smieszne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby tak ale z drugiej strony zamiast tesli popracowali nad odpowiednim cieniowaniem i jak dla mnie w połączeniu z aa + post aa efekt piękny. No i dodatkowo gra chodzi bardzo ładnie na sprzętach nie pierwszej młodości. Skoro ja na laptopie w full hd i wszystkim na ultra + 4xAA mam 24-30 fps w kampanii to chyba dobrze świadczy o tytule...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield.pl • Zobacz wątek - WAŻNE Ostrzeżenie o nielegalnych kluczach do BF3 z Allegro Nie wiem czy ktoś czytał : Odnośnie kont dostępnych na allegro w dobrej cenie... żeby ktoś się nie nadział.. Btw. W ogóle na tym forum jest dużo pomocy, zapomniałem o nim zupełnie jak przestałem grać klanowo w BF2 [;

 

O, taki mam problem. Wrzucam swój filmik, może ktoś z polskich graczy to rozwiąże... Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast obniżać zegary to wystarczy podnieść napięcie na 1,100v i gra poprostu lata, żadnego wywalania na pulpit i zatrzymywania obrazu w grze a temperatura nie przekracza 70 stopni. Do zmiany napięcia polecam bardzo przejrzysty programik "Nvidia Inspector". Metoda ta dziala napewno na kartach Geforce 560Ti OC Gigabyte (cała seria ma ustawione za niskie napięcie i wszyscy mają znią problemy w bardziej wymagających grach).

 

Też działa, dzięki.

 

Panowie, wiem, że pytanie może wydać się kretyńskie, ale jest to moje pierwsze spotkanie z serią Battlefield. Wcześniej grałem głównie w Red Orchestrę, gdzie jest nacisk na współpracę drużyny. W becie podobała mi się misja Metro bo miejsca do zdobycia/obrony były ustawione po kolei i to niejako wymuszało współpracę. Ale na tych większych mapach to jest bałagan - przynajmniej takie wrażenie na razie odnoszę. Czy w zespołach są jacyś teamliderzy, ktoś kto kieruje tym całym bałaganem i mówi drużynie jaki aktualnie cel zdobywamy? Czy są jakieś serwery gdzie gra się bardziej zespołowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami zdarzą się spoko ludzie - wsiądzie taki w jeepa i leci na pałe a za nim biegnie 3 ludzi...ciężko się zatrzymać.

 

Raz wsiadłem w birda jako pilot, dołączyło się 4 pasażerów. Szybko przerzuciłem ich na tyły wroga i poleciałem dalej po kolejną ekipę. Na chacie potem wypisywali mi że w końcu ktoś pomyślał. Niestety mało jest jeszcze takich ludzi ;/

Inna scenka : za murkiem otaczającym budynek stoi 7 moich i się czają - wyjście zza rogu kończy się śmiercią. Stojąc na skale trochę dalej przyglądam się im i zastanawiam co knują...a oni nic. No to RPG przywaliłem między nich - zrobiłem ładne wejście w murku...ekipa wpadła i podłożyła ładunek. Fajnie to wyglądało :)

Coraz częściej zdarzają się fajne akcje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę pytań.

 

Ponawiam -> Czy można zmienić nazwę na koncie origin? Podobno miała być taka opcja?

 

Czy też tak macie, ze wydając komendy spod Q nic nie słychać? Czy może tak ma być i członkowie team'u tylko je słyszą?

Pilotował już ktoś z Was śmigłowce i samoloty przy pomocy pada?

 

 

@ChS

Zainstalowałeś wszystkie aktualne ciach!ły typu netframework, jakieś tam biblioteki C+, directX, o sterach dedykowanych do sprzętu nie wspominając (mobo, kontrolery wideo i dźwięku? Wielce prawdopodobne, że tu tkwi problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kluczy z allegro, jeśli dostane bana to zwrócę się do gościa o zwrot - proste. Komentarza na razie długo nie wystawie.

Patrząc na liczbę komentarzy (cdkey24) to chyba nie będzie problemów. Ja nie dostałem jeszcze klucza.

Edytowane przez VICTORious

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś otrzymał już klucz z allegro ?

 

ilez mozna pytac o to samo? nawet jak ktos dostal to co, tylko jedna aukcja na calym allegro byla?

 

kupilem klucz 4 dni temu z cdkeysdiscount wiedzac, ze sa dostepne i wysylane na maila, transakcja zajela 3 minuty od zakupu do otrzymania klucza i wyszlo taniej niz na allegro, gram od 3 dni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na wachanie się w podjęciu decyzji kupić czy nie kupić ....

proszę forumowiczów o podanie ilości FPS w danej rozdziałce plus jakości grania POSIADAJĄCYCH proca i5 2500k na zegarze dowolnym, 8gb ram i karcie pokroju mego 6850( z lekkim OC producenta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kluczy z allegro, jeśli dostane bana to zwrócę się do gościa o zwrot - proste. Komentarza na razie długo nie wystawie.

Patrząc na liczbę komentarzy (cdkey24) to chyba nie będzie problemów. Ja nie dostałem jeszcze klucza.

A maila nie dostales od cdkey24? Podobno jest problem z dostawią kluczy od dystrybutora i sugeruje on zwrot pieniędzy. Takie info dostalem od MariiMagdaleny.

Edytowane przez B4zyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj sprzedawca z allegro poinformowal mnie, ze klucze sa calkowicie legalne i przeznaczone sa na EUROPE, zapewnil rowniez, ze otrzymam klucz dzisiaj po 22.

Ile z tego prawdy? nie wiem. Poki co komentarza nie wystawie, w razie problemow odrazu prosze o zwrot pieniedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest śmieszne? To, że mają jeden telefon, który od 3 godzin jest zajęty. :/ Może inaczej. Może znajdzie ktoś save z gry i powie mi gdzie one są? Bo mam możliwość wgrania save'a po tej nieszczęsnej misji, ale nie wiem gdzie się znajdują save'y. W moich dokumentach w folderze Battlefield jest jakiś savelog czy jakoś tak, ale wątpię by to było to...

 

Tzn. EA nie odbiera. :D Z warszawy jestem to się może przejadę na ochotę do nich...

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. EA nie odbiera. :D Z warszawy jestem to się może przejadę na ochotę do nich...

 

 

Oni nie mają biura na ochocie to 1 [mają na włochach] a 2 to że nawet nikt nie pofatyguje się do ciebie bo mają ważniejsze rzeczy do roboty.

A wiem co mówię bo u nich byłem służbowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na wachanie się w podjęciu decyzji kupić czy nie kupić ....

proszę forumowiczów o podanie ilości FPS w danej rozdziałce plus jakości grania POSIADAJĄCYCH proca i5 2500k na zegarze dowolnym, 8gb ram i karcie pokroju mego 6850( z lekkim OC producenta)

 

Przy wylaczonym AA i motionblur, cienie na medium + cala reszta na ultra (VSYNC ON) - 50-60fps, w pelni grywalne. 1080p. Edytowane przez Czarnodziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włochy, tak? Warszawa, Iłżecka 26 - mapa Polski Poza tym adres jest pod "Centrum Pomocy" więc może coś się da ździałać. Jak byłeś służbowo, to raczej inaczej do Ciebie podeszli, niż do klienta, który wydał 250zł na ich grę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChS

Zainstalowałeś wszystkie aktualne [ciach!]ły typu netframework, jakieś tam biblioteki C+, directX, o sterach dedykowanych do sprzętu nie wspominając (mobo, kontrolery wideo i dźwięku? Wielce prawdopodobne, że tu tkwi problem?

 

Ofcurse, az taki LAMAO nie jestem...

 

Ale jestem swiezo po formacie. Z visty przesiadlem sie na swiezo specjalnie na ta okazje 7-ke... Fuck, zeby czlowiek byl zmuszony do zakupu kolejnej edycji systemu tylko po to aby sprawdzic czy moze gra pojdzie... Czasami sie zastanawiam ze ludzie mniej uczcici maja mniej problemow.

 

 

Instaluje origin, oraz bf'a, jak teraz nie ruszy to wrzuce filmik na youtub'a jak niszcze gre!

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...