Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

gramy cos dzisiaj? ja wbijam za pol godziny, kobieta chce obejrzec "Na Wspolnej" :-|

 

To coś słabo się starasz. ;D

Pomęczyłem trochę singielka i hmm jakby to powiedzieć podoba mi się nawet bardzo. A nie lubię tego typu gier, tzn. max oskryptowanych, interaktywnych filmów, ale tutaj jakoś fajnie mi się pyka, super klimacik no i otoczka graficzna bardzo dużo daje jakości, ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony. Lokalizacja poprawna, nie obrzydza gry (tak jak Pazura w bc2...) także przeciwnicy polonizacji mogą z czystym sumieniem sprawdzić wersję w naszym języku.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gramy cos dzisiaj? ja wbijam za pol godziny, kobieta chce obejrzec "Na Wspolnej" :-|

 

ty nie gadaj że to razem z żona oglądasz ?? zmusza czy jak?? może trzeba wysłać opiekę społeczna aby rozwiązać problem przemocy w rodzinie :lol:

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty nie gadaj że to razem z żona oglądasz ?? zmusza czy jak?? może trzeba wysłać opiekę społeczna aby rozwiązać problem przemocy w rodzinie :lol:

 

zajela mi telewizor :rolleyes: nie ogladam, ale po odcinku sie dopytuje co tam slychac Na Wspolnej ze niby zainteresowany jestem, nie chce skonczyc tak jak mowi ath Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Robie ten server proxy i za kazdym razem EA core server sie krzaczy i wyskakuje onko ze gra jest uszkodzona... Jeszcze bedzie taka lipa ze premiera PL bedzie i nadal syf... :|

 

nie mozesz tego kodu wymienic na elektroniczny tzn aktywowac go w origin i pociagnac instalke od nich? Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będziesz oglądał solidarnie "na wspólnej" to wkrótce zostaniesz sam. <_<

 

To się nazywa, bycie bardziej wypolerowanym pantofelkiem niż sam Kopciuszek posiadał. ;)

Jutro kupuję Battlefielda 3. :) Zweryfikuję wasze och-achy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reinstall gry... Nie wiem o co biega ;| Pewnie bede sie z tym babrac do 12 w nocy i nawet o 12 w nocy sie spapra ;|

 

To spróbuj może po prostu wrzucić od razu odblokowane .exe do katalogu z zainstalowana grą Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites! ( TO NIE JEST CRACK)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spróbuj może po prostu wrzucić od razu odblokowane .exe do katalogu z zainstalowana grą Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites! ( TO NIE JEST CRACK)

 

Kurcze juz robie reinstall... A wiec... Po reinstall'u odpale przez proxy, jak sie znowu spierdzieli to wezme Twoj sposob ;)

 

Mam nadzieje, ze nie walnie mi bana, ani nic z tych rzeczy... ;]?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzięki za podpowiedź z wyłączeniem HT. Pomogło w 95%. Co prawda, zdarzają się co kilkanaście/kilkadziesiąt sekund przycinki, ale da się w końcu pograć normalnie.

 

Co do samego Single playera - grafika jest super, a do tego efekty dźwiękowe - ekstra. Niestety sama "fabuła" za bardzo śmierdzi mi CoDami. Nie mogę już tego strawić. Mam nadzieję, że multi uratuje ten tytuł w moich oczach bo jak na razie to średnio jestem zadowolony. Tak, wiem - ta gra jest nastawiona przede wszystkim na multi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal to samo!! Masakra...!! Co za syf! Reinstall, i podmienilem pliki, robilem takze proxy i nic nic!! Nadal sie krzaczy! Nie daje rady juz! Wymiekam! Co za shit!

 

Jedna z przyczyn wyeliminowana: http://help.ea.com/pl/article/origin-code-redemption-faq-pl

Edytowane przez ChS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze wpisuję z. Tak jak jest podany, i nie jest oddzielony osobnymi bloczkami.

 

Pytałem czy ktoś odpalał grę na podobnym bądź ciut lepszym sprzęcie niż mam z podpisu. Jako że się nie doczekałem odpowiedzi to polazłem do sklepu. I szczerze mówiąc - Na średnich detalach w 1280 da się grać. :) Pokombinuję jeszcze, może da się coś jeszcze wyciągnąć. W sobotę zmiana grafy i zasilacza, więc będzie znacznie lepiej. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba usunąć z rejestru wszystkie wpisy z grą i wtedy zainstalować ją jako admin

 

Ponoć działało w przypadku Dragon Age 2, gdy ludzie mięli taki sam komunikat o błędzie.

Edytowane przez Blues

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z kolei inny problem. Chcieliśmy pograć wczoraj w co-op. Zaprosiłem kuzyna do drużyny on potwierdził i dostał informację, że gra czeka, aż host (czyli ja) uruchomi grę. Sęk w tym, że u mnie nic się nie pokazuje. Tak samo z dołączaniem party do serwerów. Kiedy on próbował wysłać mi zaproszenie do co-opa albo do grania razem na serwerze u mnie nic się nie pokazuje - tak jak by akcji nie było. Sytuacja jest taka sama na wszystkich przeglądarkach. Ktoś miał coś takiego?

 

Sorry za cytowanie samego siebie, ale tak żeby było wiadomo o co chodzi. Uporałem się z problemem - winny był Avast. Tutaj jest opisane co zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rush to porażka, choć może to wina serwera i jego ustawień: dwie trzy minuty i po rundzie, mapy są tak małe, że mogę strzelać z broni podręcznej do przeciwników na lotniskowcu. Dalej nie można "zbindować" klawiszy myszki, mapa pod "m" potrafi obrócić sie o 180 stopni. Na małej atakujemy w górę, a na dużej już w duł. Widać spory postęp w dopracowaniu gry od czasu bety, ale tez dużo im zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszej krótkiej sesji doszedłem do dwóch nowych wkurzających rzeczy...

Mianowicie:

- nie ma kolejki oczekiwania do serwera jak w BC2? tam było to genialnym pomysłem... a tu? krok wstecz

- nie można wybrać punktu spawnowania klikając bezpośrednio na mapce na flagę lub gościa z drużyny (a może ja nie umiem?)

 

BTW:

mój nick w grze: dzbPL

Edytowane przez Dziobak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee.. Podczas misji operacja gilotyna zaraz po wysiadce z hummera i rozwałce mam biec za jednym z gości. On kuca pod jednym z rozwarstwień drogi i tak siedzi. Co mam zrobić? Od 5 minut nic nie mogę. On tak kuca, i nic. byłem po schodkach na górze by wejść na most, ale drzwi na końcu są zamknięte, a on dalej klęczy :/ po wczytaniu to samo. OCB? o.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...