Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Pytanie czy lubisz takie oskryptowane strzelanki ala CoD. Raczej nie warto, może jak stanieje przynajmniej o połowę. Bo zbyt długi pewnie też nie jest.

 

Wg mnie nie warto, nie za premierową cenę (czy nawet cene klucza). Mi zajęła 8 godzin na hardzie, ale zginąłem dobrze ponad 100 razy i dużo trzeba było powtarzać, plus non stop trzeba kampić za jakimiś osłonami. Hard to masakra, Easy przegięty w drugą strone, myśle że 3-4 godziny by wystarczyły. Normal nie próbowałem, zapewne okazał by sie najsensowniejszy,

 

Sama gra jest ok, ale jest już całkiem poważna niestety, humoru kompletne zero. Singla na poziomie Bad Company 1 chyba sie już nie doczekamy. Grafika wypas, nawet na konsoli gdzie grałem.

 

EDIT.

 

Nowy support EA rządzi.

 

"Thank you for submitting your inquiry. Case number 00451734 został stworzony i przyporządkowany do Twojego zapytania, zaś wkrótce skontaktuje się z Tobą ekspert.

 

Dziękujemy za korzystanie z naszych gier i cierpliwość. with you soon. "

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry bench. Widać jak na dłoni, że procek gra tu mniejszą rolę. Nie jest jak w BC2, gdzie różnica między X2 Core, a X4 Core była wyraźna. Tu bez względu na ilość rdzenie (2-8) różnice są marginalne. Wystarczy odpowiednio wydajny procesor z taktowaniem co najmniej 3.0 ghz. Na prawdę postarali się z tym silnikiem i oby go wykorzystali w innych częściach lub ktoś inny skorzystał w innej grze . Myślę, że sporo można jeszcze wycisnąć z niego.

 

 

A u mnie to w sumie nie wiem jak to jest. Gra chodzi płynnie. Żadnych wyraźnych spadków, po za jednym czy dwoma momentami gdy chrupnęło do 25. Może to przez brak AA właśnie. Często zerkałem w MSI Afterburner i na 1680x1050 (Ultra, no-AA, HBAO) zużycie pamięci nie przekraczalo 800MB. Chyba już jestem przy końcówce gry (misja Nocna Zmiana) i jak dotąd grało się bardzo komfortowo. Podobała mi się misja z myśliwcami i F-18. Szkoda że nie bylo nam dane posterować, ale i tak było nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy support EA rządzi.

 

"Thank you for submitting your inquiry. Case number 00451734 został stworzony i przyporządkowany do Twojego zapytania, zaś wkrótce skontaktuje się z Tobą ekspert.

 

Dziękujemy za korzystanie z naszych gier i cierpliwość. with you soon. "

 

 

też napisałem ale mam trochę wcześniejszy numerek :P

 

Case number 00446017

 

odpowiedzi oczywiście brak narazie...

 

powoli mam dość tego Origin i dziwnych zabezpieczeń które utrudniają grę tym co kupili ją... po prostu szkoda słów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mówicie że singiel to coś jak Call Of Duty Modern Warfare ?

W sumie fajnie mi się w to grało, ale sytuacje kiedy załatwiam trzech ruskich, a po chwili obok otwierają się drzwi i wybiega trzech identycznych ruskich i zajmują dokładnie te same pozycje i tak w kółko do czasu aż zniszczę jakiś tam czołg - były tragikomiczne.

Ale było parę klimatycznych misji trzeba przyznać.

 

Więc jeśli tu jest podobnie, to nic tylko poczekać roczek i kupić za znośną cenę a potem na allergo i good bye...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Origin. Może ktoś z was będzie mi w stanie podpowiedzieć. Kolega kupił bf3le na swoim koncie origin, ale na jego kompie nie da się grać, więc oddaje mi gierkę. Jak teraz najlepiej podmienić konto? Na razie używam jego konta, ale chciałbym zmienić wszystkie dane. Email (który jest loginem) i hasło, oraz mieć inni nick w grze (rozumiem ze login jest nickiem w grze?). Jest możliwe tak wszystko zmienić? Czy może nawet da się, żebym stworzył własne konto origin i uaktywnił na niej użyty już kod aktywacyjny?

 

btw. Czy konto origin jest powiązane z kontem ea?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam moi mili, że BF3 jest pierwszą grą która na moim kompie wymaga 8GB ramu a nie 4...

 

z 4GB ramu mogłem jako tako grać w 1920x1080 x Ultra z AAx2 AFx16 itd. i miałem spadki do 15fps czasami przez doczytywanie z HDD

 

z 8GB ramu 64 osoby, ultra AAx4 AFx16 itd. i najmniej jak miałem to 45fps...0 doczytywania z HDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Skoro już tak szukamy siebie do pogrania, to może założymy coś, co swego czasu było znakiem rozpoznawczym ludzi z forum? :) Pseudo klan forumowy :) Z Jonathanem tak robiliśmy w CoD, to może większą grupą zaatakujemy BF3? :) Bawiłem się trochę robieniem emblematu, ładny nie jest, ale wiadomo ocb. Zapraszamy ludzi z forum do Plutonu PurePC. :)

 

Battlelog / Sign in

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co moze jak dzisiaj nie bedzie lagowalo to sie skrzykniemy w jednym miejscu wieczorem? proponuje jakis serwer w Srodkowej Europie, zeby kazdemu bylo blisko :) hardcore obowiazkowo, bo nie bedziemy sie bawic w chowanego i zaznaczanie przeciwnikow na mapie

 

widze, ze za pomoca battleloga mozna tworzyc glosowe party ;) wiec musze skolowac mikrofon :)

Edytowane przez kucyk
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie wciagnela tak ta gra ze od srody nigdzie nie wychodze, zrezygnowalem z silki, basenu i wypadow weekendowych?

 

Mozna by dzisiaj sie zgadac na wspolne granie kucyk dobrze mowi ;)

 

to miedzy sroda a piatkiem byl jakis weekend? ;)

 

macie mikrofony? bez komunikacji glosowej kazdy bedzie latal w swoja strone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie wciagnela tak ta gra ze od srody nigdzie nie wychodze, zrezygnowalem z silki, basenu i wypadow weekendowych?

 

Mozna by dzisiaj sie zgadac na wspolne granie kucyk dobrze mowi ;)

 

Taaa od środy jak dopiero od wczoraj od ~14 grasz :unsure:

 

 

 

mikro "jezd" w razie czego :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, jak i tak celność poniżej 10%? :D

 

Dobra. To kto się podejmie próby zrobienia FAQ na pierwszej stronie? Łącznie z pomocami, oraz linkiem do grupy? Bo zaraz się znowu jeden wielki offtopic zrobi ;)

 

Edit: Mogę się tym zająć w sumie, i tak dopiero jutro wrócę do gry, ze względu iż grafika szczerze mówiąc kuleje i pamięci mi siadają. Po zebraniu info itd. podeślę modkowi :)

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mario juz nie moge sie ciebie doczekac w tym czołgu własnie odblokowałem rakiety powietrze-ziemia dla heli bedzie ostro, wczoraj dostałem 2 kicki na niemieckich serwerach za latanie w heli a dopiero sie rozkrecam, w bc2 miałem kilka razy bana czasowego za heli dopóki admini nie polatali ze mną w parze i przekonali sie na własne oczy że nie czituje, bo sporo tekstów było typu heli sniper, jakos jetów nie moge poskromić tak jak to było w bf2, na myszy i klawie byłem jednym z lepszych na swiecie, sporo ludzi z joyami tłukłem niemiłosiernie a jak sie su dostałem to juz było masakra tu jakos bombardowan nie widzę a póki co heli daje sobie rade z myśliwcami i to w stosunku zwyciestw 2:1 (oczywiście rakiety powietrze-powietrze) ciezko na razie o kumatego gunnera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...