Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, zanim zdecydujemy sie na serwer, mozecie potestowac w przegladarce 4 nastepujace lokacje?

 

(EU) London, UK Game Servers+

Shit's Getting Serious - 101stDivision.net

25ms

 

(EU) Amsterdam, NL Game Servers

DW# Dutch Warrior Clan.NL

35ms

 

(EU) Frankfurt, DE Game Servers

=AW=CONQUEST=CASPIAN=BORDER=24/7

30ms

 

(EU) Denmark Game Servers

[DK] TeamGLA Server (GameReactor.dk)

60-70ms

 

45, 78, 39, 54

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za lekka ignorancje, ale stron jest tu juz tak wiele ze ciezko cos znalezc, wiec mogl by ktos napisac czy E8400, 4GB i HD5850 jest grywalne w multi czy tak jak kazdy krzyczal przed premiera bez 4 jajek nie podchodzic? Pograliscie juz troche, widze pare osob z podobnym sprzetem, dajecie rade czy jednak upgrade po 3 latach wymagany? Tylko prosze nie odylajcie mnie do google i testow, wole bezposrednie wypowiedzi ludzi z forum.

 

Zastanawiam sie nad kupnem, tzn kupil bym juz dawno gdyby nie wypadek i polamany obojczyk, jeszcze w nic nie gram, ale planuje niedlugo wiec zastanawiam sie co ze sprzetem. Jesli bym sie zdacydowal to na 100% dorzucal bym sie do serwera jesli beda inni chetni.

 

 

edit:

Piszac o serwerach, sprawdzcie http://www.gamingdeluxe.co.uk/ mamy tam server rFactor i nikt z Polski nie narzeka na duze pingi, oczywiscie wyscigi to nie FPS, ale jest dobrze, warto sprawdzic.

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

obecnie posiadam sprzęcik:

CPU : Intel E8500

CPU Cooler : Pentagram Karakorum HP-120 AICu

MOBO : ASUS P5Q Pro

RAM : A-Data 2x1GB 800+MHz

GPU : Palit GeForce 9600 GSO

PSU : CHIEFTEC CFT-600-14CS - 600 W

HDD : Barracuda SEAGATE 320 GB, 16 MB, SATA II

 

myślicie ze jak dokopie 2 GB lub 4 ramu + wymiana grafiki to będzie fajnie hulać B3?

jaką grafikę doradzicie do mojego sprzętu?

 

Radeon HD5670 ?

czy już lepiej poczeka parę miesięcy i uzbierać na:

GeForce GTX 550 Ti?

Radeon HD 6790?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za lekka ignorancje, ale stron jest tu juz tak wiele ze ciezko cos znalezc, wiec mogl by ktos napisac czy E8400, 4GB i HD5850 jest grywalne w multi czy tak jak kazdy krzyczal przed premiera bez 4 jajek nie podchodzic? Pograliscie juz troche, widze pare osob z podobnym sprzetem, dajecie rade czy jednak upgrade po 3 latach wymagany? Tylko prosze nie odylajcie mnie do google i testow, wole bezposrednie wypowiedzi ludzi z forum.

 

Jest jak najbardziej grywalne na ustawieniach med-high. Chyba że grasz powyżej FHD to pewno przydałby się 4-jajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za lekka ignorancje, ale stron jest tu juz tak wiele ze ciezko cos znalezc, wiec mogl by ktos napisac czy E8400, 4GB i HD5850 jest grywalne w multi czy tak jak kazdy krzyczal przed premiera bez 4 jajek nie podchodzic? Pograliscie juz troche, widze pare osob z podobnym sprzetem, dajecie rade czy jednak upgrade po 3 latach wymagany? Tylko prosze nie odylajcie mnie do google i testow, wole bezposrednie wypowiedzi ludzi z forum.

 

Zastanawiam sie nad kupnem, tzn kupil bym juz dawno gdyby nie wypadek i polamany obojczyk, jeszcze w nic nie gram, ale planuje niedlugo wiec zastanawiam sie co ze sprzetem. Jesli bym sie zdacydowal to na 100% dorzucal bym sie do serwera jesli beda inni chetni.

 

 

edit:

Piszac o serwerach, sprawdzcie Game Servers, Ranked BF3 servers, Teamspeak, Dedicated Servers, cheap UK game servers | GamingDeluxe mamy tam server rFactor i nikt z Polski nie narzeka na duze pingi, oczywiscie wyscigi to nie FPS, ale jest dobrze, warto sprawdzic.

 

Mam e8500@4GHz, 4GB, karte inna bo gtx470, ale nie ma miedzy nimi chyba tak duzej roznicy? (przestalem obserwowac walke w sprzecie - nie wiem jakie sa relacje miedzy poszczegolnymi kartami obecnie)

1650x1080 w medium multi ladnie zasuwa

Z tym ze maks serwery na jakich gralem to 32

Nie wiem jak to chodzi na 60-slotowcu.

Jezeli chodzi o cyferki to prawde powiedziawszy nie przygladalem sie.

Ponizej 50-60 fps chyba nie spada.

W kazdym razie laga na myszce nie mam. Gdzie w bc2 na 4850 jak walnelo mi ponizej 60 to okrutny lag na myszy byl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za lekka ignorancje, ale stron jest tu juz tak wiele ze ciezko cos znalezc, wiec mogl by ktos napisac czy E8400, 4GB i HD5850 jest grywalne w multi czy tak jak kazdy krzyczal przed premiera bez 4 jajek nie podchodzic? Pograliscie juz troche, widze pare osob z podobnym sprzetem, dajecie rade czy jednak upgrade po 3 latach wymagany?

 

 

Spokojnie daje radę FullHD i High, 16x anizo, HBAO... Ja mam to samo prócz CPU - Athlon 245, a wątpię by E8400 ustępował mu pod jakimkolwiek względem.

 

P.S.

Nie próbowałem 64 osobowych, bo nie rajcuje mnie wyścig szczurów ;)

Edytowane przez Tricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z grą, mianowicie komputer się zawiesza z głośników wydobywają się trzaski, jest to czasami po 20min gry a czasami po 2h, normalnie lotto. Próbowałem na standardowych zegarach to samo, po OC to samo.

System to Windows 7 64bit, najnowsze sterowniki, myślałem że to dźwiękówka zaktualizowałem stery do X-Fi i nadal nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos widoczności, jaki macie ustawiony dystans?

 

Jam mam pole widoczności ustawione na 90 i to jest chyba MAX !

 

...ktoś mi powie czy tekstury są już w HD czy trzeba coś doinstalować ?

Bo jeśli są to chyba nie wszystkie, wiele z nich napewno nie jest !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie brachu - ja ma nazwe "pole widzenia" w polskiej wersji :-P

 

;)

Zdziwilem sie jak Corso to tak nazwal.

Z origina sciagnalem tylko en wersje wiec nie mialbym jak sprawdzic od reki.

 

Mario a zmiana profilu myszki? Zalezy jaka masz mysz mozesz cos miec w sofcie do tego. Co prawda to nie jest tak wygodne jak ustawienia w grze, ale zawsze lepsze zaladowanie profilu w locie jednym przyciskiem niz nic.

Pewnie beda takie czary jak w bc2 z czulosciami w pojazdach :)

Edytowane przez yngwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utknałem na misji gdzie trzeba zlikwidowac obiekty na lotnisku. Take out the runners czy jakos tak. Ogolnie jestem mocno zniechecony. Gra nie powala a po malu zaczynam myslec, ze jest naprawde slaba :) Swiecidelka, fajne wybuchy...cos dla fanow kretynskich filmow z usa :)

Edytowane przez Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną najbardziej podeszły mi mapki Ground Bazar i Seine Crossing. Na reszcie ciężko mi się odnaleźć, ale może z czasem się ogram.

 

Generalnie muszę co 2-3 rundy wychodzić z gry (zwolnić trochę pamięci), bo później mam lagi i zacinki.. Trzeba będzie posprawdzać na mniejszej rozdziałce, ewentualnie podkręcić trochę proca i sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...